KDO PLÁNUJE FINÁLNÍ HOLOKAUST A KDO MU BRÁNÍ?

.23. ledna se v Jeruzalémě konalo Světové fórum o holokaustu ( mezinárodní den památky obětí holokaustu připadá na 27. ledna podle data osvobození koncentračního táboru Osvětim Rudou armádou 27. ledna 1945 ). Předchozí Světové fórum o holokaustu se konalo v roce 2015 na Pražském hradě pod záštitou prezidenta Miloše Zemana.

Pár postřehů z fóra:

- Na fórum přijeli nejvyšší představitelé 47 států, zúčastnil se ho i Andrej Babiš.

- Polský prezident Andrzej Duda odmítl účast, neboť nedostal možnost mít projev. Skutečným důvodem je polská rusofobie, nechápavost polských elit, co se týče globální politiky a polsko-ruská rozepře o začátku druhé světové války.
Loni polský premiér zrušil na poslední chvíli svou účast na summitu premiérů V4 a Izraele v Jeruzalémě, poté co izraelský ministr zahraničí prohlásil, že „Poláci sají antisemitismus s mateřským mlékem.“

- Před konáním fóra ruská FSB odtajnila dokumenty, které se týkají osvobození tábora Osvětim Rudou armádou, dokumenty o vězních a také dozorcích, mezi nimiž byli i Poláci, kteří byli jako dozorci často krutější než Němci. https://lenta.ru/news/2020/01/22/osv/

- Po skončení fóra polský prezident prohlásil: "Když jsem uviděl videomateriály představené na fóru, zjistil jsem, že jeho organizátoři vyloučili Polsko ze seznamu spojenců. V podstatě nadace pana Kantora ( organizátoři ) zmanipulovala historii."
https://twitter.com/dimsmirnov175/status/1220960458301157376

- Ukrajinský prezident Zelenský se sice rozhodl jet do Izraele, ale na poslední chvíli oznámil, že se samotného fóra nezúčastní, prý, aby na akci, které se zúčastnily světové špičky, nezabíral místo lidem, kteří přežili holokaust. V Izraeli tím vyvolal skandál. Poté se objevily zprávy, že CIA zveřejnila archivní údaje o Banderovi jako o „Hitlerově agentovi“.

- "Jděte pryč"! Macron vykázal izraelského policistu z kostela v Jeruzalémě.
https://www.idnes.cz/…/emmanuel-macron-policista-jeruzalem-…

- V. Putin navštívil v noci také Palestinu a setkal se s Mahmudem Abbásem. Byly zveřejněny záběry, jak Putin zvedá čepici, která spadla palestinskému důstojníkovi. https://politikus.ru/…/125790-vladimir-vladimirovich-i-zabo…

----------------------------------------

V plánech globálního zákulisí je finální holokaust, likvidace Izraele a židů, protože je jako takové už v podstatě nepotřebuje. Jedná se o již opotřebovaný nástroj, prostředek řízení. Proč globální zákulisí potřebuje, aby byl realizován finální holokaust? Aby židy po celém světě vyvraždili? Protože potom bude možné tvrdit, že za vše špatné mohou židé. Potřebuje skrýt mechanizmy řízení, zamést za sebou stopy, což mu umožní pokračovat ve své činnosti.
H. Kissinger v r. 2008 prohlásil, že v roce 2019 tu už Izrael nebude.

Macron, původně loutka neokonů, poté nad ním přebralo řízení globální zákulisí, svým vyjádřením jen vyslovil záměr globálních elit.

V Izraeli jsou různé síly, některé jdou naproti holokaustu, jiné se tomu snaží čelit. Uvědomují si, že jedině s pomocí Ruska je možné tomu zabránit a proto celá akce v Jeruzalémě byla o zdůrazňování hlavní role SSSR na ukončení 2. světové války, konal se tam ceremoniál odkrytí pomníku obráncům Leningradu „Svíčka paměti“, na stěny Starého města v Jeruzalémě byly promítány nápisy v ruštině "Vítejte v Jeruzaléme" a ruská vlajka. https://twitter.com/dimsmirnov175/status/1220378387287552002

Putin svou přítomnosti zde dal všem na vědomí, že nedovolí žádný finální holokaust. Zároveň svou návštěvou Palestiny vyvažuje situaci, sdělil tím, že bude bránit holokaustu za jeho podmínek, že odmítá i sionistický holokaust Palestinců. A to celé před dalšími mimořádnými parlamentními volbami v Izraeli. Ve svém projevu dal najevo nepřípustnost pokusů o falšování historie a přehodnocování výsledků 2.světové války, připomněl, že nacisté připravovali i likvidaci slovanských národů.
Navrhl, aby se ještě letos v rámci „předvoje boje proti antisemitismu“ sešli prezidenti členských států Rady bezpečnosti OSN, tedy USA, Ruska, Číny, Francie a Británie, které „nesou odpovědnost za uchování civilizace.“

Janka Š.
22 Komentářů k KDO PLÁNUJE FINÁLNÍ HOLOKAUST A KDO MU BRÁNÍ?

 1. Lukáš napsal:

  Ono by stačilo,vzít židům peníze,Fedem počínaje.

  • proud napsal:

   Obavam se ze by to nestacilo,protoze uz jen jejich existence je to v cem zijeme.....jestli to chceme zmenit musime je zrusit a vsechno co predstavujou s nima.......

   • proud napsal:

    Vidim to kolem sebe,na veci pro lidi penize nejsou,je to drahy,tak se to nedela,na picoviny jsou,pac jsou levny,tak se do nich investuje a rozkrada se...........

    • Lukáš napsal:

     Proud.
     Jedno vím určitě,vzít prachy USA boháčům,tak je USA bez dluhů a ještě jin zůstane.Jinak se stačí podívat u nás,na všechny důležité posty se tlačí židy,od starostů až po prezidenta.Sají státní rozpočet,ani se nečervenají,myslí siže oni můžou a navíc nesmí být trestáni.

     • proud napsal:

      Tak nejak podobne.Az na par upresneni,jakoze nevim jestli uplne bez dluhu,ale urcite by ubyla vetsina a ze neskodej zidi jako vsichni zidi,ale siozidi,nebo jejich pmahaci.

  • Kolkobudešžiť napsal:

   https://www.youtube.com/watch?v=HZ7CS62oClA
   Klon Putina ničí Rusko

   https://www.youtube.com/watch?v=KKU3ViCl85s
   Koronavírus proti biorobotom.
   Putin sa mýli. Jeho klon sa mýli. Vymenil vládu za židovskú vládu.
   Podľa izraelských vedcov boli židia vyvedení z Číny. Židia nedokázali nikde konštruktívne vládnuť ani od roku 1917....

   https://www.youtube.com/watch?v=9YeP3hTOsVI
   "Európa je vďaka migrantom už mŕtva. Spokojnú Európu otrávili arabmi migrantami. Vždy zločincov vyháňali za hranice dediny, mesta, oblasti, štátu... Takto boli osídľované nové územia priestupníkmi ako napr. Austrália, ktorú osídľovali zločincami... Už do Európy prestal jazdiť aj Putin, pretože sa prevrátila čiernym osídlením v nič. Zmizla z politickej mapy. A teda i európske národy, ktoré prijali arabsko čiernu krv sa prevrátia v nikoho to je zákon. Oni už dnes umreli, ale ešte to nevedia. Zvlášť platí pre dievčatá a ženy, že sa síce možu páriť s inými národmi, ale často ani v prípade zmiešania napr. Rusov s Číňanmi nestačia sily Boha, aby sa narodilo zdravé dieťa, pretože tie národy sú ohromne odlišné a tak to platí i pre ostatné. Potom každá takáto matka nesie svoju zodpovednosť za zničenie svojho národaa ku ktorému patrí.
   Padol berlínsky múr, mysleli si aká udalosť, ale doteraz sa nevedia Nemci zjednotiť ani mentálne, fyzicky ani ekonomicky. Také experimenty rozdelenia národov sú po celom svete. Severná - Južná Kórea, zjednotenie nepríde sú to dve odlišné planéty. To isté Dominikánska republika, krajiny arabského zálivu, Saudská Arábia, ktorá získala možnosť utrácať peniaze na rozkošný život, čo je tam postavené nepostavili arabi, pretože si nevedia osvojiť ani základné profesie ako elektrikár.... a napriek tomu si ľúbivo žijú, ale existujú iní arabi v Maroku, Egypte,... kde žijú rozumní ľudia. Tento experiment je potrebné ukončiť. Čo možeme povedať o národoch, ktoré si vymýšľajú vlastnú históriu... vytvoria vlastný ukradnutý jazyk ako ukrajina, (cigáni)... Na experimente zmiešavania USA biely s čiernymi, žltými... sa ukázalo, že neprišlo zlepšenie, ale zhoršenie vlastností každého z týchto národov.

   Čína okupuje vojenskou silou Ruské územia. Číne Rusko odovzdalo dva ostrovy i keď tam nikdy Číňanov nebolo. Vláda odsudzuje Banderovcov ako prisluhovačov Nemcov a vy-vláda nie ste ešte horší, keď prisluhujete Číňanom? Je to priestupok, ktorý sa vždy rieši zastrelením. V našej ústave sú uvedené ako priestupky proti štátnosti.
   Teroristi z Číny pod rúškom specnaz podpaľovali ruskú sibír - zhorelo 3 000 000ha lesa. https://www.youtube.com/watch?v=p1hbDwB7dXA&t=529
   Proti čánku 2. sa stále zdržiavajú čínske vojsk na území ruskej sibíri. Na fórume len čínske firmy a len "experti" z ruska. Vidíme, že celý Petrohrad je čínsky. Skúpili byty a začínajú si mesto prebudovávať podľa svojho. Na všetkých budovách sú nápisy v čínkom jazyku tak isto ako v Moskve a nás sa snažia učiť tento živočíšny jazyk národ, ktorý ani nedokázal rozvinúť svoj mozog tak, aby operoval písmenami.

 2. Boris napsal:

  Jedno nechápem , prečo Putin chráni tých zasratych židov keď toľko ublížili etnickým Rusom

  • Eschatolog napsal:

   milý borisi, asi není žid jako žid :-) a hrát fotbal sám proti 11 není tak snadné jak si to tupý goj mezi ušima představuje :-)

  • Jarek* napsal:

   Pan by si měl vypláchnout uši. Vladimír hovoří jen a pouze, zopakuji pro ty co nepochopili, hovoří jen a pouze o zabitých v 2.sv. válce. K žádným jiným současným, minulým a budoucím se svým slovem ani píp. Hotovo dvacet. Proto ta návštěva Palestiny.

   • proud napsal:

    Neroddeluj neoddelitelny,kazdej kdo se zajimal vi ze zidy za 2 svetovy obetovali zase a jenom zidi,presneji siozidi,to jsou ti co zavedli takzvanej antisemitismus,aby jim za to neusekali hlavy,kretenum. Takze nejaky narky nad svym rozlitym mlikem muzou cekat jen od idiotu co jim je zerou!!!

    • proud napsal:

     Bez jedinyho zacervenani se obetovali svoje lidi, aby na jejich smrti dodnes vydelavali!!!

     • proud napsal:

      Sprosta a odporna banda urcena pro lynch,byla by ostuda kazdyho soudu venovat takovymu sprostymu ksindlu cas a namahu!!!

 3. Eschatolog napsal:

  hlupáctví gojů nerozborně s "užitečným" idiotstvím nečistých prýští z toho textu i webu , ále což má smysl cokoliv sdělovat slaboduchým naivkám ? :-)

 4. .lak napsal:

  Tak doba se tedy posunula i stěžovateli, včetně na prostředí vznosně nazvaného třetího tisíciletí informatiky.

  Lubomír
  Dobroději, v přírodě a doma tě dostihne prášek z letadel. Kdyby mohli použili by Sněť slezinnou, tam je problém se zamořením na 70 let. Koronavir je super, Číňan jí hady a tím je to vysvětlené. Práškové nebudou 4 země, jedna z podmínek je vlastnit SS300.

  12OdpovězLed 26, 2020 17:
  .lak
  Lubomíre obecně na to že tu mizí příspěvky jak v černé díře i podle vyjádření jiných. Tak tu diskuzi tady nemají otevírat nebo je s chutí nakopu do neexistující invence, pro mne urážející. :-))))))))))

  Je to jednoduší než si myslíte. A řádí tu nekritičtí a exhibující známkováním toho co jim jde naprosto mimo um a rozhled a že nechápou mají že to není česky. Ale prostě je jim to zapovězené jako opici hra třeba na housle. Vážně.
  https://www.youtube.com/watch?v=V3XiUDjGYkg
  Patrně tu zde nepotřebují aktéři úvahy a mozek. Melou si svoje kafíčko a čajíček je fuj. Asi potřebují akademické žvásty kabinetníků co se tím začali živit ve zkumáku po škole a do důchodu s tím vydrží s mantrami co už umíte i vy nazpaměť.
  sem //k finálnímu holorimmer :lol:
  Jinak do rolí ukr světoobčané už pasují celý svět nevím proč si evropani myslí že mají vyjimku, ba mnoha hejbly od euromedu přes greta až po nesmyslný co2 naopak a pořád jste neprozřeli.
  Asi nemůžete s knížecími zdejšími radami nóbles dua a cenzury inkvizice sluhů akismetu co umí gramatiku jako jaloví výheci po mrtvici a s komandem západních ho.not retardace. :-)))))))))))))

  Zabedňujete se kvalitně a děláte v diskuzi ostudu s dominantními hulváty bez znalostí i intelektu.
  https://www.euportal.cz/Articles/21438-oteplovani-nezpusobuje-clovek-ale-zvysene-kosmicke-zareni-tvrdi-nova-studie-finskych-a-japonskych-vedcu-i-dalsi-vedci-odhaluji-ze-teorie-o-co2-je-podvod-hladinu-tohoto-plynu-ovlivnuje-teplota-nikoli-naopak.aspx
  https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0

  0OdpovězUpravLed 26, 2020 21:46

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!