BREXIT? Je důvod k oslavě?

merlin_168174120_017df8fc-12a9-4dfe-826c-6e795a62bbbb-superJumbo"Velká" Británie, nebo spíše "Malobritánie", je i nadále v rukou liberálních a neomarxistických deprivantů. Stále je zamořena cizinci (nyní již "Brity"), kteří se svým náboženstvím prosákli do jejich politického systému a získávají čím dál více funkcí. Stále "britská" vláda ustupuje jejich náboženství (přesněji - zapomíná na "své" náboženské předsudky a podvoluje se těm předsudkům jejich). Stále tam máte "právo", v případě vašeho napadení, improvizovaně použít třeba část narvala (nebo jiného zvířátka), ale třeba za kasr vás odsoudí.

Stále tam mají nejvíce napadení nožem v Evropě. Stále tam mají střelné zbraně pouze zločinci a nikoliv spořádaní občané či policisté. Stále vás vyhodí z práce, pokud budete tvrdit, že existují jen dvě pohlaví, což se stalo již několika lékařům a učitelům. Stále tam budou zavírat lidi, co upozorní na zločiny znásilňovacích gangů. Stále tam budou ctít relikt minulosti a klanově-korporativní bandu kolem ní - "královskou" rodinu. Dále tam bude probíhat odpis střediska koncentrace řízení, jehož je Brexit pouze dokonalým nástrojem. Pro eurohujerská média většiny zemí EU přestane UK existovat a to je cílem procesu - sejde z očí sejde...z řízení.

Je legrační, když si někdo myslí, že výstupem z EU získává UK svobodu a gratuluje ji k tomu. Výstup z EU zařizují ty britské "elity", které ji celou dobu měnily a mění k obrazu liberalismu, tudíž sociálního chaosu. UK je z hlediska řízení odepisována a je to dobře, ale gratulovat ji ke "svobodě" je vtip těch, co si ze dvou lží vybrali tu pravicovou.

Má smysl gratulovat vězni proto, že ho ze samotky konečně pustí na dvůr?
Jeden komentář na BREXIT? Je důvod k oslavě?

  1. lumen napsal:

    určitě má smysl mu gratulovat.Tomu vězni jako.Vidí nebe a možná i někdy slunce.Režim se možná změní,vymyslí možna coronavirus s afinitou na nebělochy v Salisbury.U nás ,to nebe a nedej bože to slunko, nevidím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!