Slovensko – „Byť, či nebyť?“. Časť VI. Kam sa presídli centrum ideologickej moci GP?

slovensko_volby_200117-161010_ekuVI.1 Úvod, Nitra a Prešov. Intermezzo. Ešte raz o Cyrilovi a Metodovi. O vyšších prioritách riadenia. O seriáli „Mediciovci“ a dôležitosti ich premietania

„2 Ľud, ktorý chodil vo tme, uzrie veľké svetlo a nad tými, ktorí bývali v zemi tône smrti, zaskveje sa svetlo.

3 Rozmnožil si národ, ale nezveličil radosti. Avšak radovať sa budú pred tebou, ako sa radujú v žatve, ako plesajú, keď delia korisť;

4 lebo polámeš jarmo jeho bremena i prút jeho pleca, palicu jeho pohoniča ako v deň MADIANA...“

Kniha proroka Izaiáša, 9:2-4

„V politike sa nič nedeje náhodne. Ak sa niečo deje, bolo to tak naplánované...“                             Theodor Roosevelt

Tisíckrát som sa sám seba pýtal, či mi to za to stojí, publikovať záverečné časti predmetnej štúdie. A nielen kvôli osobným, ale aj profesionálnym aspektom. Veď napríklad publikovať teraz, pár týždňov pred voľbami, analytiku o vnútrostraníckej erózii v SMER-e, nech aj z pozície dobromyseľného kritika, ktorému záleží na volebnom víťazstve tejto strany, môže a nemusí byť prínosné. Ale ubezpečujem čitateľov, že dvojmesačný sklz nie je výsledkom mojej nekompetentnosti, jednoducho som nemal čas ani možnosť to riešiť. Nerád však nechávam veci nedokončené, a tak by sa patrilo dotiahnuť to do konca. Obzvlášť, keď poznanie skutočného stavu vecí nikdy nikomu nebolo na škodu, najmä v čase volebných rozhodnutí, ktoré Slováci berú skutočne na ľahkú váhu.

Písané 20. novembra - Ospravedlňujem sa váženým čitateľom za dlhšiu odmlku, kedy som ako normálny človek musel riešiť veci čisto ľudské a človečenské. Veľmi tragické... Len tak z ničoho naraz zomiera v predvečer 17. novembra 2019 vo veku 59 rokov človek, ktorý je pre mňa osobne jedným z najdrahších a najbližších. Človek, ktorý mi vyplňoval svojou dobrotou a bezvýhradnou spravodlivosťou takmer polovicu života, tento môj dobrý človek, ktorý celý život prežil ako býk, miloval svoju ženu aj rodinu, pravidelne športoval, nepil, nefajčil ba tuším ani nenadával – tak tento môj veľmi blízky človek ZOMIERA!

Nikdy predtým som nepociťoval smrť blízkych tak ostro ako vtedy. Sťa by mi niekto srdce vyrval z hrudi, ešte živé a bijúce.

Keď idem ujovi ... na pohreb, čaká na mojej zastávke v Žiline akýsi absolútne neprehliadnuteľný týpek. Postarší pán s dlhými šedivými vlasmi, zviazanými a la motorkár. Aj celý výzor mal motorkársky. Kožená bunda so všakovakými harleyáckymi odznakmi, rovnako aj kožené džíny. Vysoké, pôsobivé a vybíjané boty. Šicke čarne. Naviac, ten chlapina jednou rukou fajčil a druhou venčil akéhosi malého bieleho psa, z tých huňatých bezpohlavných plemien, ktoré by si Biely Tesák dal na dezert. Proste zjav, ktorý sa nedal prehliadnuť. Len čo som si bol kúpil lístok na MHD a obrátil sa k chlapovi, podotýkajúc, že spolu s tým štencom vyžaruje pôsobivú auru, ako mi chlap HNEĎ odpovedá po-rusky. Ok, povedal som si po nejakých desiatich sekundách, keď sme stihli prebrať, že je z Petrohradu, a ja poznamenať, že „i etot gorod ostanetsja takže ZAGADOČNO ljubim“ (https://www.youtube.com/watch?v=_h-rlSfINcE) - chcete so mnou hrať túto hru, zahráme sa. Pochopil som, že ten človek tam nie je len tak. Že celý jeho zjav mal prilákať moju pozornosť. Že o mne všetko vedia, o ujovi ..., že mu idem na pohreb, vrátane môjho bytostného spojenia s mestom na Neve. Zrejme sa spoliehali na to, že mi to dôjde, od koho je adresovaný „pozdrav“, a že sa snáď poserem alebo čo... Ono totiž, viete, keď chcete ísť vyvenčiť nejakého ratlíka, nech ste aj desaťkrát motorkár, nejdete s ním na zastávku MHD. Ledaže potrebujete cigy zo stánku PNS. Alebo niekoho čakáte a potrebujete mu demonštrovať niečo veľké čierne a čosi malé biele, a rozprávať sa s ním po rusky. Ale stále som dúfal v náhodu. Tá sa však rozplynula, keď v momente, kedy som sa musel s „píterským hosťom“ náhlivo rozlúčiť a rozbehnúť sa za čakajúcim trolejbusom mestskej linky, čo ma mala odviezť na pohreb uja ..., harleyák náhle povedal –

A Ty KOLDUN, da?“ („Takže Ty si KÚZELNÍK, hej? - pozn.)

Hneď mi bolo všetko jasné. Nebudem apelovať k čitateľovej veľkodušnosti. Verte mi, rád by som bol zostal na tej zastávke dlhšie a vycedil z toho nastrčeného agenta, čo sa len dá. Konieckoncov, žiadny taký všeobsiahly rozhovor, dotýkajúci sa sfér globálneho riadenia, sme s ním neviedli. Nezáväzné taľafatky. O to zarážajúcejšia bola preto jeho náhla otázka. Rád by som bol býval zistil spôsobom mne vlastným, na koho ten chlap pracuje. Ale MUSEL som ísť ujovi ... na pohreb, MUSEL som nastúpiť do toho čakajúceho trolejbusu. A preto vonkoncom nie z prehnanej samoľúbosti či nedajbože egománie, ktorou opakujem – som nikdy netrpel (skôr komplexami – pozn.), ale z čiste racionálnych pohnútok som tomu chlapovi odpovedal veľmi zreteľne a úsečne – Da! Ja koldun! A narýchlo som sa vteperil do už zatvárajúcich sa dverí trolejbusu. Kým sa MHD rozbiehalo, ešte dlho som pozeral na toho rusky hovoriaceho ujka, ktorý asi vedel, že som vtedy nemal k dispozícii auto, a preto ma aj čakal na zastávke MHD. Btw, krátko po publikácii poslednej časti predmetnej štúdie sa na tej istej zastávke objavil poster s velikánskym nápisom – zelený text na bielom pozadí (ako u Kotlebovcov – pozn.) – akože my, mesto Žilina, sme najsamprvší v boji proti extrémizmu, uhm.

Ten chlap bol, samozrejme, od tajných – je mi jedno akých. Prečo ma vlastne nazval koldunom – kúzelníkom? V skutočnosti existuje historická i pojmová súvislosť medzi kategóriami KOLDUN – KOLEDA – CHALDEJ – CHALDI (obyvatelia Urartu). Pýta sa ma, či som kúzelník, či som CHALDEJ, ktorý sa opovažuje nechať počuť svoj hlas pri stole nejakého babylonského kráľa, kde sa prijímajú globálno-politické rozhodnutia. Mohli si to fakt odpustiť v ten pre mňa tragický deň. Len zbytočne hádžu na seba tieň podozrenia.

Pretože nech to obraciam, ako chcem, ale stále mám veľmi nástojčivý pocit, že smrť môjho drahého človeka nebola náhodná. Zdraví, pozitívni, statoční a čestní ľudia nezomierajú náhle na rakovinu. Tá jeho prišla veľmi rýchlo, náhle, nečakane a smrtonosne. Minimálne od smrti Huga Cháveza je zrejmé, že človeka možno touto zákernou chorobou „nakaziť“. A áno, viem aj o tých kyslíkových bombách, nakazených TBC, určených F. Castrovi. V priebehu tej istej novembrovej dekády (tiež akože „náhodou“??), len pár dní pred pohrebom, som sa práve v deň svojich menín dozvedel, že pri Nitre sa udiala hrozná, nevídaná dopravná havária. 13-ho novembra, na Stanislava, krátko po trinástej, ako zdôrazňovali vo všetkých médiách. 32 obetí (zranení + mŕtvi, ergo finálny počet môže byť kľudne aj 33 alebo + 1 zranený/á). Mnoho z nich deti. 12 mŕtvych. To isté, čo v prípade „Judit“, len tentokrát za gestorstva „červených“. Nitra, ktorú poznáme z dejín aj ako „staro“-egyptskú Nitriu (https://en.wikipedia.org/wiki/Nitria_(monastic_site); https://sk.wikipedia.org/wiki/Nitria), je inak nazývaná aj „slovenský SION“, tak ako napr. Trnava – „Slovenský Rím“. Obetovanie detí je „podpisom“ najvyšších osídel globálnej moci.

ZOMRI ŤAŽKO SMOLENSK...?

Zdržím sa ďalších komentárov, ale tento prípad, tak ako aj ten prešovský, silno smrdí a je tu až priveľa globálno-politických konotácií, než aby to bola náhoda. Každopádne, globalistom, tým, „ktorým sa nepáči, čo píše ten Rus“ (viď prvú časť predmetnej série – pozn.), sa podarilo jedno – zdeptali ma a totálne mi rozkolísali egregory. Ale nemyslite si, že ste ma zlomili a že budem vyplakávať za pár statusov, ktoré mi naštrbili reputáciu, mne ide o záchranu Slovenska a dobre viem, že svetská sláva, poľná tráva.

Prešov-1-750x438

Teraz o Prešove... V tom dome zahynuli otec a matka otcovho kolegu z fyziky. Nemyslite si, že to neberiem vážne a nemám dôkazy toho, čo hovorím! Jednoducho vidím, že je zrazu akosi veľa smrti naokolo. Začneme tým, že to sotva bola náhoda, že to bolo plánované a uskutočnené z úrovne GP („červené“ krídlo – pozn.), keďže Prešov/Fragopolis má významné „staroegyptské“ a globálno-politické konotácie. Výbuch zaznel na ulici Mukačevská 7. O sedmičke ako sakrálnom čísle, viažúcom sa na „červený“ kult Sedembolestnej a prednostne kontinentálnu (červenú) frakciu GP sme písali už skôr vo viacerých prácach. Mukačevo – centrum Zakarpatskej Ukrajiny. Už skoršie som bol vyslovil predpoklad, že rusínske autonomistické a štátoprávne hnutie môže byť využité ako prostriedok k rozbitiu hraníc V4. Prenos ukrajinskej nestability do Strednej Európy a na Slovensko. Prešov je dôležité cirkevné centrum a stredobodom slovenského pravoslávia a gréko-katolíctva, na ktoré sa špecializuje sám pápež František. Btw, rusínske hnutie sa už dlhšiu dobu na Slovensku cieľavedome aktivizuje, viď napr. RádioREGINA, vysielajúce z Prešova. Do tohto trendu možno s istými výhradami taktiež zahrnúť film „Loli Parádička“. V hlavnom mestskom kostole je vystavená kópia Turínskeho plátna, ktorú sem bol doviezol a slávnostne mestu odovzdal sám Ján Pavol II. Naviac, v nemeckej knihe z r. 1683 „Das von den Tuercken lang gequaelte Koenigreich Ungarn“ sa o Prešove/Fragopolise píše, že ho vraj svojho času dobýjal egyptský faraón Kambýses. No a o „sedmičke“ ako významnom čísle, s ktorým sa asociuje práve „červená“, euroázijská frakcia GP, som už viackrát podrobne písal v predošlých prácach.

Prešovskému výbuchu (6. december) sa budem ešte podrobne venovať v ďalšej časti v kontexte SMER-u, ktorého slávnostný stranícky snem sa uskutočnil hneď deň na to, v sobotu, 7. decembra. Pochybujem, že výbuch bol náhodný. Tak ako Ficove zdravotné ťažkosti pred začatím snemu, ktoré ho indisponovali natoľko, že sa snemu nezúčastnil. Z posledného si preto logicky spravil PR-tribúnu Pellegrini, 0,05-percentný odvar z Fica. Rovnako nie sú náhodné oranžové pásky s legitimáciami, visiace na krku prítomných straníkov. Ani tých „vytúžených 20 percent“ volebného zisku Pellegriniho, ktoré ozvučil priamo na tlačovke (TK po „slávnostnom sneme SMER-u 7.12.2012, www.smer-sd.sk – pozn.), lebo práve táto minimalizácia volebného výsledku SMER-u je hlavnou úlohou Pelleho, Riškovho tímu, všelijakých Kamenických a Podmanických. V tomto prípade nevylučujem, že Ficovi mohlo prísť zle bez bezprostredného cudzieho zavinenia. Ak je pravda, čo o ňom predpokladám (a doterajší vývoj nenasvedčuje tomu, že by to tak nebolo – pozn.), potom sa zrejme po Prešove cítil rovnako, ako ja po Nitre. Chápal, že to s ním nejako súvisí a pociťoval nesmierny bôľ za obeťami aj za Slovenskom, na suverenitu ktorého sa práve cez podobné akcie prvorado útočí. Okrem toho Fico dobre vie, že ho sprisahanecké jadro okolo Pellegriniho-Rašiho-Kamenického-Žigu a toho lúzra Glváča chce definitívne odstaviť. Nateraz poviem len, predbiehajúc udalosti, niekoľko svojich domnienok.

Jedná sa o obrovskú tragédiu. A ja sa nazdávam, že aj o terorizmus. Terorizmus dlužno jest ponímať predovšetkým ako politický nástroj, ako nástroj politického nátlaku v mene realizácie konkrétnych cieľov riadenia. Ako si tu nespomenúť na košickú bombu spred roka, kvôli ktorej evakuovali bytovku a ktorá tak významne ovplyvnila súhlas Fica s nominovaním Šefčoviča za prezidentského kandidáta a jeho podvolenie sa vnútrostraníckemu tlaku v kontexte jeho „dobrovoľnej“ kandidatúry na Ústavný Súd. V článku http://www.nwoo.org/2019/02/03/metastazy-plaziveho-majdanu-na-slovensku-cast-iii/ som písal, že sa jednalo o game changer, o žltú kartu pre Fica zo strany GP. Veď predsa ten, kto môže bombu podhodiť, môže ju nechať aj vybuchnúť.

Podobne aj celá prešovská udalosť nesie v sebe neklamný symbologický aj numerologický odkaz a ciachu gestorstva zo strany biblického projektu. A totiž, v kontexte postupného preberania kontroly nad riadicimi procesmi na Slovensku zo strany „červeného“, euroázijského krídla GP v podobe romano-germánskych kontinentálnych elít za koordinačnej funkcie Vatikánu a jeho predĺženej ruky na Slovensku – SIS.

Pre začiatok trochu numerológie. K výbuchu došlo 6.12.2019 o 12:12. Tie dvanástky ako symboly biblického projektu sa tam len tak mihajú, naviac i ciferný súčet 2019 je 12. Sobota, t.j. SVäTý deň, ako sme písali, sa tiež viaže na kult Sedembolestnej, a sdieľa jednotný etymologický základ s biblickým „Sabtou“ a egyptskou „Bast“. SBT sa taktiež prevtelilo do latinského „SEPT“, t.j. 7. (p ¬ d). Pred udomácnením arabských číslic sa totiž „šestka“ a „sedmička“ často navzájom zamieňali. O to zreteľnejšie je v tomto prípade gestorstvo „červených“ nad danou prešovskou tragédiou. Poďme ďalej. Vybuchol a horel dvanásťposchodový dom. Pri výbuchu bolo usmrtených 7 osôb, dalších 40 (tiež veľmi zaujímavé číslo – pozn.) bolo zranených a jedna osoba je stále nezvestná. Požiar bol uhasený krátko pred siedmou hodinou nasledujúceho dňa. V súvislosti s výbuchom zadržala polícia v sobotu 7. decembra 6 ľudí. Išlo o robotníkov a konateľa firmy, ktorá v mieste vykonávala výkopové práce. No a čo sa týka príčiny výbuchu, to je tiež samostatná kapitola... „Príčinou boli pravdepodobne výkopové práce, ktoré narušila plynové potrubie. Obyvatelia bytovky hlásili silný zápach plynu v celom okolí objektu [3]. Plyn sa pravdepodobne nahromadil v horných častiach budovy a vybuchol. K tragédii mohla prispieť aj rekonštrukcia domu v roku 2017, ktorá prebehla v rozpore s platnými predpismi...“ (https://sk.wikipedia.org/wiki/V%C3%BDbuch_plynu_v_Pre%C5%A1ove)

Ako je možné, že Hasiči ešte minulý rok vedeli o výkopových prácach v okolí bytovky, že porušujú protipožiarne predpisy, a nedokázali zabrániť ich realizácii? Ako je možné, že ak malo podľa oficiálnej verzie dôjsť k úniku plynu z trúby z rozkopanej šachty mimo paneláku, tak jeho rekordné, výbušné množstvo sa nahromadilo práve – údajne v stupačke, a to medzi 9 a 12 poschodím? Ako je možné, že za akési 2 minúty po incidente už plynári vyrukovali so stanoviskom, že na vine je pár robotníkov, čo rozkopali pred barákom plynovod, a jednateľ (prečo nie – konateľ?; pozn.) firmy? Prečo sa vôbec zrútilo celé schodisko? Veď komunisti stavali na desaťročia a betónom nešetrili... A čo informácie, že v bytovke bolo paralelne počuť ešte niekoľko menších explózií? Prečo sa rozhodli demolovať dom v tak krátkom čase po incidente, hoci statikovia sprvoti tvrdili, že kolaps budovy nehrozí? Nemali snáď hasiči a orgány činné v trestnom konaní sústrediť svoju pozornosť na dôkladnú obhliadku miesta katastrofy po uhasení požiaru? Ako je možné, že predražená zmluva s firmou, ktorá mala dom demolovať, bola podpísaná ešte skôr, než sa na tom uznieslo Mestské zastupiteľstvo???

Pamätáte, ako som vyššie spomínal, parafrázujúc D. Browna, že terorizmus je politický nástroj na dosahovanie určitých cieľov riadenia? Teror znamená strach, terorizmus – vláda strachu. Nuž a práve v tomto kontexte je veľmi pozoruhodný Vianočný príhovor Čaputovej, kde hovorí, okrem iného – parafrázujem -:

Chápem, občania, že sa nemôžete viac cítiť istí vo svojich domovoch...“. Väčšina Slovákov, žijúcich v bytoch, postavených prekliatymi komunistami, nech si cicajú labu. Reku, vybuchnúť to môže všade, miláškovia. Práve preto ma aj iritujú info o komplet spadnutom schodisku bytovky.

V tomto kontexte vyznievajú aj tí štyria cigánski zasrani, čo zbili babuľku 65-ročnú na Východe, fakt už len ako čerešnička na torte.

Lacné vyhrážky Trabelssieho voči mojej osobe a rodine (článok o „Mláke na Lichardovej, čo hrozí prerásť v jazero“ v „Žilinskom Večerníku“ – pozn.) už vôbec vynechám. Polícia bude dlho vyšetrovať a samozrejme nič nevyšetrí. Zatiaľ čo mne to bolo jasné hneď od začiatku. Idú sa tu vyvŕšiť na akýchsi nič netušiacich plynároch a na úbohej Judite, zatiaľ čo hlavná škodná zostane pekne v závetrí. Ako v prípade vyšetrovania Kuciakovej vraždy. Si myslíte, že zabásnete Kočnera a tých pár hrdlorezov, ktorí sú ochotní za pár tisíc eur odpraviť človeka, a je to v suchu? Čo pán Lipšic, ktorý okrem toho, že je právnym zástupcom rodičov Jana a Martiny, je ešte navyše v procese s Kočnerom zároveň obhajcom Markízy a Ruska? Ako je možné, že reprezentuje poškodených, keď si písal dojemné SMS s objednávateľkou vraždy? Si z nás robíte dobrý deň? Polícia ešte „gašparovsko-ficovského“ razenia najprv chytí vrahov a Kočnera, a súdnictvo nám teraz z procesu robí frašku, ba ešte pomocou Threemy a médií sa nám to snažia naservírovať tak, vraj Kočner = Smer. O Generálnej Prokuratúre, ktorej hovorkyňa sa tiež akousi zhodou okolností volá PREDAJŇOVÁ, ani nehovorím. Honz, Blaha, kosák a kladivo. Ale má guráž ten chlapík. Odrába si ten svoj judášsky groš, ešte aj na Fica si trúfa štekať, no pekne! Myslíte si, že tu budete z Tóthom, t.j. aktívnym príslušníkom SIS (prečo by sa inak asi tak dlho skrýval v zahraničí? – pozn.) predloženej, nanajvýš pochybnej komunikácie z Threemy vyťahovať len to, čo sa Vám hodí? Kto neustále podhadzuje informácie médiám, ak nie orgány činné v trestnom konaní? Nádejáte sa, že Vy, mediálne presstitútky Goríl a Kuciakových vrahov, zakecáte Gorilu Ficovou „kolou“? Ani zďaleka nie, milí moji. Ešte tu hovorte o stratifikácii nemocníc, no jasné. Zničte Pentu, zoberte jej majetok, a hneď sa to tu zazelenie a zdravotníctvo dostane vytúžené zdroje. Máte jedinečnú príležitosť, GP Vám ju doslova naservíroval skrz Anonymous. Ak ju teraz nevyužijete, už viac žiadnu nebudete mať. Čo ale vidíme? Niektoré hlavné štátne inštitúcie, platené z našich daní, tu ohrozujú základy našej štátnosti a sú zapletené do štátneho prevratu! Navyše sa to deje paralelne s plošnou aktivizáciou zločinnosti po celom Slovensku. Treba pochopiť, že slovenský zločin je tichým komplicom istej fracie slovenskej politiky, a teda aj terajšia masová záplava katastrofických a hrozných správ (stačí si pozrieť jojkárske správy) je výsledkom toho, že ktosi od kohosi dostal pokyn na to, aby tu rozpútal peklo. Tu niečo horí, tu sa zas vraždí, v Žiline vandali ničia zastávky MHD, paralýza regionálnych dopravných liniek ako v Bystrici, dopravný kolaps v Žiline, popritom korupčné kauzy, koronavírus a zlý Fico, zlý SMER. Známy ruský humorista Michail Zadornov o tom písal – „Čo čakať od našej televízie, ak sa správy už dávno robia podľa jednotnej šablóny – „Dnes je hrozne, zajtra bude ešte horšie, a teraz o počasí...“. Román „V Tieni mafie I“ to dokonale popisuje. Je to ukazovateľ krízového stavu spoločnosti.

49581_55578_Krst_spolocnefotoZločin na Slovensku je naviazaný predovšetkým na liberálnu pravicu, čiastočne konzervatívnu. Tá tu totiž vládla dlhých dvadsať gorilích rokov, to ona vytvorila a personifikuje „mafiánsky štát“. Dodnes ovláda médiá a justíciu a všemožne hádže polená pod nohy SMERU v rámci koalície s tým, aby čo najviac ľudí nepríčetne kričalo, že terajší bordel je výsledkom „dlhého smeráckeho vládnutia“. Konzervatívna pravica zas superintenzívne pracuje s „patriotickým“ voličom, odháňajúc potenciálnych voličov SMERU do košiara Kotlebovcov, Harabina či Národnej koalície, pre ktorú robí sizyfovskú prácu „spiaci agent“ anglickej rozviedky Peter Švec.

svec

Chlap má na posteri farby EÚ. Ako sa, preboha, EÚ snúbi s jeho heslami???

A ľudia im to žerú. Obzvlášť, keď terajší SMER pod Pellegriniho vedením zďaleka nie je taký suverenizačne orientovaný, ako bol pred Ficovou abdikáciou. Keď už sám Pellegrini sekunduje tejto pravičiarskej hre tým, že hubuje T. Gašparovi – na základe tých istých nepotvrdených informácií z Threemy – akoby ju legalizujúc, nie je o čom hovoriť. To je asi tak všetko, čo som postrehol za uplynulé dva mesiace v éteri, lebo som nesledoval ani správy, ani internet. Jednoducho som mal na starosti iné veci, ktoré by v situácii, že normálne zarábam, mohli byť vyriešené skôr, bez menších nervov a nadspotreby kofeínu. Navyše, smrť môjho drahého človeka a havária pri Nitre mnou do hĺbky duše otriasli. O nič menej Prešov. Už som sa s tým však pomaly vyrovnal a úvod by tým aj mohol skončiť. Teraz dorobím svoje dielo a nechám mojich nepriateľov nanajvýš bolestivo pocítiť môj hnev. Asi zabudli, čo vravel „Krstný otec“, totiž – „Ak má človek vôľu, skôr či neskôr vždy príde chvíľa, keď sa ten najnepatrnejší z úbohých pomstí na najvplyvnejšom z bohatých...“ But REVENGE is a dish best served cold.

 

*             *             *             *             *             *             *             *             *

 

Politické INTERMEZZO

Bordel, čo majú ľudia v hlavách, je neskutočný. Slovensko ide, sťa zhypnotizovaná opica, priamo do tlamy pytóna. Zmýšľanie väčšiny ľudí je nasledovné – „Slovensko je mafiánsky štát. Nič nefunguje, politici si z nás robia prču. A Fico? Si z nás robíte srandu, že podporovať ho? Veď on je ten najväčší zloduch...“ Keď sa ich pýtam, prečo je zloduch, NIK nevie konkrétne odpovedať. Je to, samozrejme, výsledok mediálnej masáže zo VšETKýCH BEZ VýNIMKY infoplatforiem, totálnej vojny na smrť, a voilá výsledky. Už dávno som si všimol, že volebné rozhodnutia či politické zmýšľanie ľudí nebýva ani tak veľmi odzrkadlením ich inteligencie, ako skôr informačného poľa, v ktorom sa pohybujú. Poznal som vysokointeligentných programátorov, ktorí v oblasti politiky majú zmýšľanie kureniec. Navyše, veľa ľudí voliť nepôjde, a tí, čo pôjdu, budú dávať hlasy „patriotom“. Čo robí smerácka piata kolóna, je pre mňa definitívnym potvrdením toho, že bez zmeny informačného poľa, bez kádrovej a informačnej revolúcie predovšetkým v SMER-eje naša Vlasť definitívne odpísaná. Lebo ak sa nepozviechame teraz, v týchto voľbách, potom sa obávam, že sa už nikdy nepozviechame. A Československo tiež naveky Adieu!

Ok, čo teda potom treba robiť? Nie som a nikdy som fakt nebol voľajako namyslený (skôr zakomplexovaný), ale s plnou vážnosťou, zodpovednosťou a presvedčením tvrdím, že doleuvedená prognóza/akčný plán je jediná, politologicky konzistentná a zároveň z pohľadu teórie riadenia možná cesta, ako raz a navždy urobiť na Slovensku poriadok. Pretože tieto voľby budú osudové, bude sa rozhodovať o osudoch DEMOKRACIE na Slovensku, t.j. aj o charaktere slovenskej štátnosti. O tom, či má Slovensko „byť alebo nebyť“...
Ľudia vo svojej väčšine dnes nielenže nevedia adekvátne vyhodnocovať spoločenské procesy, ale ani netušia, akú majú v skutočnosti moc.

ludia mocV skutočnosti jediná schodná cesta, ako zachrániť Slovensko, urobiť poriadok s oligarchiou, súdnictvom, médiami a mafiou, leží v čo najväčšej koncentrácii štátnej moci. Spomeňte si na staroveký Rím – keď je Vlasť v ohrození, celá moc sa delegovala diktátorovi. Prosím bez uškľabkov, v armáde je tiež vždy len jedno velenie a strohá subordinácia medzičlánkov riadenia. Lebo keď ide o život, je treba silné velenie, SILNÚ VLÁDU. Nie zlepenec z liberálnych hovnivalov o výtlaku 7-15 percent – pri tichej podpore „patriotov“, veď ich jedna mater mala. Viete, máme tu na stá politológov, jedných tupcov, druhých mudrlantov, tretích démonov. Každý čosi komentuje, vysvetľuje, vyťahuje na svetlo dňa senzácie. A pritom ani jeden z nich, okrem Blahu,nehovorí a nerobí to, čo treba, k čomu ho zaväzuje jeho profesia a dlh voči Vlasti. Nikto z nich v skutočnosti Vlasti nepomáha. Profesionálni mystifikátori, takpovediac. Vtáčatá Mesežnikovova hniezda... Prečo nik nehovorí, čo je jedinou schodnou cestou k záchrane našej Vlasti, tej Vlasti, ktorá ich, polit-OLUCHOV, kŕmila, šatila, vzdelávala a liečila, a totiž KONCENTRÁCIA MOCI? Treba, sakumprask, KONSOLIDOVAť MOC A ŠTÁTNOSŤ na Slovensku!! Sú to predsa spojené nádoby – buď silný štát a slabá mafia, alebo slabý štát so silnou mafiou. A to sa dá – a ak nie ste tupci, musíte to chápať – jedine cez presvedčivé víťazstvo SMER-u. Ak ten presvedčivo vyhrá, môže si pribrať do koalície nejakú stranu z „patriotického“ tábora (najmenej „toxická“ je Národná koalícia – pozn.), resp. vládnuť pri ich tichom súhlase, lebo poslední vždy idú s tým, kto je SILNý. Pričom ak SMER presvedčivo vyhrá, bude to SMER nie Pellegriniovského, ale Ficovho razenia. A aj na to existuje neprekonaný politický nástroj, ktorý je k dispozícii nám všetkým – krúžkovanie. To je jediná cesta, ako suverenizovať Slovensko a prekaziť plány globalistov na ustanovenie novej habsburgskej ríše s využitím formátu V4+Rakúsko. Pretože len v prípade silného mandátu budeme môcť efektívne tvoriť globálnu politiku, a nie byť jej bezvládnym objektom.

Ideálnym scenárom by bolo také víťazstvo SMER-u, ako v roku 2012, s tým rozdielom, že tentokrát by mal Fico mandát na politiku suverenizácie od národa, a nie od elít. A to znamená, že bude môcť KONEČNE efektívne zatočiť s protištátnymi médiami a justíciou. A nie ako v 2012-16, kedy, ako sám povedal, v súlade s nami popísanou vnútroelitárnou dohodou, sa nesmel médií a justície ANI LEN DOTKNÚŤ (viď jeho vynikajúce tlačovky o Gorile z minulého roku; pozn). Poviem Vám jedno, súdruhovia, toto, čo stvárate na truc predsedovi Ficovi, každý jeden z Vás hlboko oľutuje! Možno už nezabránim tomu, aby ste minimalizovali volebný výsledok Smeru (slávnych Pellegriniho 20 percent), ale rozhodne by nik z Vás, páni, nemal určovať budúci vývoj tejto jedinej strany, ktorá jediná má v súčasnosti potenciál vytiahnuť Slovensko zo šlamastiky. Lebo Fico, doprčic! Nik zo slovenských politikov mu ani len po členky nesiaha. Pozrite sa, možno už v tomto, možno v najbližšom roku veľmi pravdepodobne môže dôjsť k obrovskému finančnému a burzovému otrasu na spôsob krízy z r. 1929. Nedávna kríza 2008 bude oproti tomu malina. To si vážne myslíte, že liberálni klauni, egomaniak a notorický demagóg Harabin, či nebodaj nácek Kotleba zvládnu to celé ustáť? To práve preto je vnútrostranícky protificovský komplot v SMER-e, podporovaný globalistami, pre Slovensko taký nebezpečný. Prečo napríklad zmenili logo? Staré bolo jasné a zrozumiteľné, vyjadrovalo politickú filozofiu: SMER – Sociálna demokracia. A teraz akýsi „Nový“ SMER... Nový, to je aký? SMER kam? Do pekla? A vôbec to „S“-ko v Pellegriniovom logu, hm – neviem, či to napadlo len mne, ale niekedy mi to nápadne pripomína známy esesácky emblém, dve runové „S“ vedľa seba...

pellegrini novy smer I pellegrini novy smer IIToľko o Pellegrinim a jeho globalistickom pozadí, ale proste si zapamätajme, že dávajúc hlas SMER-u, dávame hlas Ficovi a Blahovi. Zatočme už konečne s tými liberálnymi sračkami, čo z nás 30 rokov pijú krv, a ukážme im, kde je ich psie miesto na tejto hriešnej zemi... Každopádne, Vám, súdruhovia zo SMER-u, sa budem venovať v nasledujúcej, VII. časti, teraz si vyhradzujem právo reagovať na Nitru a Prešov takým spôsobom, že to GP oľutuje oveľa viac, než nejaké preň nevýhodné volebné výsledky na Slovensku! Nepochybujem pritom, že práve táto časť bude mať najmenšiu čítanosť a ľudia budú – v mnohom oprávnene – mrštiť brvy nad tým, prečo si ten chalan myslí, že práve rozjímanie o akomsi Cyrilovi a Metodovi, pravlasti Etruskov či staro-„arménskom“ Urartu majú byť považované za „pomstu GP za Nitru a Prešov“. Prečo si robím námahu s osvetľovaním natoľko nepodstatných vecí... Naozaj? Ak to niekto zabudol – história a chronológia sú DRUHOU prioritou riadenia!

A keď vidím, ako postupne knock-outujú Slovensko na nižších prioritách, čo asi také môžem spraviť, ak nie ideologicky bojovať za našu budúcnosť na tých vyšších? Obzvlášť, keď držíme v rukách isté tromfy? Začnime...

 

Ešte raz o Cyrilovi a Metodovi

Význam sviatku sv. Cyrila a Metoda, resp. mimoriadnu dôležitosť adekvátneho pochopenia odkazu tejto historickej kapitoly pre konceptuálnu sebestačnosť nášho národa, som konkrétne opisoval ešte v roku 2016. Písal som, že „cyrilometodský príbeh je hlavnou ideologickou matricou, ktorou Vatikán udržiava v područí Slovákov, Moravanov a Čechov“. A že z nutnosti našej suverenizácie sa jednoducho musíme tejto téme venovať. Analyzoval som cyrilometodskú problematiku z pohľadu „Novej Chronológie“, pričom som dospel k nanajvýš zaujímavým záverom (pozri cyklus „Cyril a Metod: medzi mýtom a skutočnosťou“, č.I-IV na hlavnespravy.sk)... Vyzerá to, že príbeh o Cyrilovi a Metodovi je relatívne neskorý vatikánsky kompilát, ktorý má zahmliť podstatu tejto jedinečnej udalosti našich dejín v našom vedomí – a totiž, že sa jedná o opis prebývania v našich krajoch samotného Ježiša Krista a jeho družky, Márie Magdalény. Že slovanský jazyk, ktorý sv. Cyr-il (t.j. Cár-Boh) vytvoril a dal mu Písmo/SLOVO, je ten svätý jazyk stredoveku, v ktorom je napísaný aj Remešský evanjeliár, írečitá Rzecs Pospolita... Inak povedané – jazyk cirkvi do Reformácie. Respektíve jazyk Aramejcov a „biblickej Palestíny“, ako sa píše v Evanjeliách a v ktorom Ježiš-Cyril vyslovil svoje posledné slová na kríži – „Eloi, Eloi, lama sawachtani!“ T.j. –

„Lele, lele, le/i me se vostane?“ („Леле, леле, ле ме се востанэ/ воxтанэ?“ – orig.), ako sa doteraz spieva na Paschu a pri pohreboch v niektorých rusínskych dedinách Lemkov. T.j. „Bože, Bože, li ma si zanechal (ostavil – rus.)“

V predmetnej štúdii sme totiž písali, že jazyk evanjelských Aramejcov, ktorým rozprával Ježiš Kristus a ktorý bol rozšírený v biblickej Palestíne, je vlastne staroslovienčina. A že Ježiš Kristus (alias Cyril, alias sv. Hieronymus, alias prorok Wulfila a i.), ktorý je na mnohých ikonách zobrazovaný s nápisom „Cár Slávy“ a bol v stredoveku nazývaný aj Boh-SLOVO, vlastne „dal Slovanom ich SLOVO“. V „staroegyptskej“ tradícii je to reflektované ako vynájdenie bohom/polobohom Thovtom fonetického (venédskeho? – pozn.) písma. (podľa Platóna – pozn.)Je to pritom jedna a tá istá storka, ak to porovnáme v hrubých črtách, napríklad, s obsiahlym akademickým opisom „Kanaánu, vlasti hláskové abecedy“ v 5-zväzkovej encyklopédii „Dějiny lidstva“, Praha, Melantrich, 1938-40) (!! – pozn.). Tým pádom dostávame, že SLOVANIA/SLAVJANE sú pokračovateľmi Boha-SLOVO/Cára SLÁVY, t.j., v širšom zmysle – kresťania. Že obývali európsky Kanaán, a preto vonkoncom nie je prekvapivé, že jazyk Aramejcov je európsky (viď nižšie).

christ pantokrator

Každopádne, prečo to vlastne spomínam? Pretože v kontexte tohtoročných sviatkov sv. Cyrila a Metoda v infopoli odzneli dve z pohľadu KSB a „Novej Chronológie“ mimoriadne významné a smerodajné správy, ktoré umožnili stanoviť nasledovné:

-        Vatikán a „kontinentáli“ uznali, že sme ako SVK plus potažmo Čechy cez Zemana prítomní na „hostine budúcnosti“, že ovládame isté technológie, ktoré nám umožňujú aktívne bojovať o našu štátnosť a suverenitu. (Kto má pochybnosti o metódach tohto boja, prečítajte si, fakt, toho „Bieleho Tesáka“ či „Volanie Divočiny“, hneď zistíte, ako sa veci majú – pozn.).

-        Zistili taktiež, že tieto naše vnútorne generované technológie sú šírené výlučne sieťovo a neštruktúrne, a to znamená, ne-operatívne. Že jediní, ktorí sa dajú na Slovensku operatívne riadiť, sú podpindosníci a rôzni iní otroci systému. A že ich je veľa a dajú sa kedykoľvek mobilizovať, resp. zlákať zo spárov neokonov do tábora „kontinentálov“.. (viď pokračovanie v Č. VII – Smer. Pellegrini; pozn.).

Aké to vlastne boli správy, čo odzneli v predvečer „Cyrila a Metoda“, a ktoré mi umožňujú predkladať také odvážne tvrdenia?

Prvá odznela tu: https://www.quark.sk/tajomstvo-filistincov/. Píše sa tam, že „...genetická analýza kostí dávnych obyvateľov filištínskeho mesta potvrdila európsky pôvod záhadného etnika Filištíncov, po ktorom sa volá Palestína.“Teplo, teplo. Ozvlášť, keď sa pozrieme na pozadie organizácie a financovania predmetnej expedície.

Ak teda obyvatelia Palestíny, kde bola v Kristových časoch zaužívaná aramejčina, boli Európania, možno sa aj predmetné (a nielen tie – pozn.) biblické udalosti odohrávali v Európe, a nie snáď na tom vyprahlom fliačiku blízkovýchodného pobrežia? Každý, kto pozorne a vedome čítal Bibliu, mi dá za pravdu, obzvlášť, ak si spomenieme na slová z Deuteronómia, 8:7-9

Lebo Hospodin, Tvoj Boh, Ťa vovedie do krásnej Zeme dobrej, do zeme potokov, ktoré majú hojnosť vody, do zeme pramenných studien a hlbín, vyvierajúcich po údoliach i po vrchoch, do zeme pšenice, jačmeňa, viníc, fíkov a granátových jabĺk, do zeme olejových olív a medu, do zeme, v ktorej nebudeš jesť chleba po chudobne; nebudeš mať v nej ničoho nedostatku, v zemi, ktorej kamene sú železo, a z jej vrchov budeš sekať meď.“

Obzvlášť, keď pochopíme, kdeže sa to nachádzala tá bájna zem Chavila, ktorú „obtekala“ (t.j. zrejme odvodňovala – pozn.) jedna zo štyroch riek Raja – Píšon? http://www.protiprud.sk/duchovny-svet/1828.htm

V skutočnosti tu máme vlastne naservírovaný postranný dôkaz našej „novochronologickej verzie“ o „Konštantínovi/Cyrilovi“ ako Ježišovi a o jazyku Aramejcov, Kanaánu a Palestíny ako staroslovienčine, používanej v stredoveku na obrovských priestranstvách celej bez výnimky Európy.

Ďalšia, nemenej intrigujúca správa, zaznela tu: https://domov.sme.sk/c/22160405/papez-meni-otcenas-nasi-biskupi-to-odmietaju-podcast.html 40 slovenských biskupov sa vzoprelo pápežom nariadenej úprave textu „Otčenáša“, konkrétne v otázke pozmenenia verša – „A neuvoď ma do pokušenia...“. Podľa najnovšej úpravy totiž predmetný verš má znieť – „A nedaj, aby som bol uvedený do pokušenia...“. Vraj lebo Boh, vrcholný a dobrotivý, nikdy z vlastnej vôle nemôže uviesť človeka do pokušenia. Že je to dielo diabla. Rovno to mohli tak aj sformulovať – „...a nedaj, aby som bol DIABLOM uvedený do pokušenia.“ Nie je účelom nášho článku diskutovať o teologickej konzistentnosti takéhoto kroku, jedného z mnohých Františkových výtrtov, ktorých revolučné tempo definitívne pohrbí RKC. Dôležité v tejto súvislosti je to, že slovenských biskupov bolo práve 40 a že sa vzopreli pápežovi na jednej z najvyšších priorít riadenia.

       *             *             *             *             *             *             *             *

Poznámka

Územie, obývané biblickými Aramejcami, sa v knihe Genezis nazýva aj PADDAN ARAM (Piaď Ríma? – pozn.). Práve tu strávil Abrahám 70 rokov, skôr než sa vydal do Chanaánu. Druhý biblický názov tohto územia je Harán. Z Haránu pochádzala aj Egypťanka Hagar (Hungar? – pozn.), ktorá porodila Abrahamovi potomstvo počas Sárinej neplodnosti. O tom, kde sa nachádzal biblický Harán (Gran-Hron; pozn.), sme písali tu:   http://www.nwoo.org/2019/01/30/metastazy-plaziveho-majdanu-na-slovensku-cast-ii/

Aram je vlastne „Rím“. Zo svojej strany Nestor vo svojej „Povesti vremennych let“ píše, že apoštol Andrej (duplikát Krista-Cyrila) sa po skončení svojej misie v Rusi vydal k „Varjagom, do Ríma...“ (ako Cyril po misii v Chazárii šiel na Veľkú Moravu). Kto však boli Varjagovia, Vargovia či Vagrovia? Vagrovia sú v skutočnosti Uhri (VGR – UGR). To práve odtiaľ prišiel na Rus Varjag knieža Rurik a osnoval staroruskú štátnosť, opierajúcu sa o moc BOJAROV-BGR-ov, t.j. tých istých VGR-ov (prechod B ¬ V a G ¬ J). V Biblii je to zachytené v knihe Genezis ako putovanie Kúšovho syna Nimroda. (pozri Genezis 10:8-12)

Vagrovia či Varjagovia tvorili taktiež z veľkej časti tzv. „Varjažskú gardu“ byzantských cisárov. (https://en.wikipedia.org/wiki/Varangian_Guard)

                           *             *             *             *             *             *             *             *

Ergo, v predvečer sviatku sv. Cyrila a Metoda odzneli správy o tom, že Filištínci/Aramejci boli vlastne Európania a že slovenskí biskupi sa vzopreli pápežovi. Nicht schlecht fuer den Anfang. Vatikán vie, že my vieme a že naši cirkevníci už tiež vedia, KTO BOLI V SKUTOčNOSTI CYRIL A METOD (Ježiš Kristus a Mária Magdaléna – pozn.), a že dominancia Vatikánu na druhej priorite je značne otrasená.

V samotný sviatočný deň Fico oficiálne postavil otáznik nad „tradičnou interpretáciou“ cyrilometodskej problematiky, keď spomenul, že kresťanstvo sa tu šírilo aj skôr. Isteže, fungoval pritom splna v rámci matrice „patriotov“ a ich „predlžovania“ slovenských dejín, budiž. Účel však bol splnený – oficiálna verzia „Cyrila a Metoda“ bola spochybnená z najvyššej úrovne.

Najlepší príspevok toho dňa ohľadne predmetnej problematiky však odznel vo večerných správach RTVS, a tu sa Vám chcem, vážený pán Rezník, zo srdca poďakovať za príspevok istého p. Homzu, ktorý povedal – parafrázujem – že: „Príbeh Cyrila a Metoda ešte zďaleka nie je vypovedaný a v blízkej budúcnosti môže ponúknuť nejedno zaujímavé „okno“ do našich dejín...

Takže, páni „kontinentáli“, môžete si tu ešte do volieb vystrájať, koľko Vám Vaša zbabelá povaha uráči, ale vedzte, že na druhej, chronologicko-historickej priorite ste zlomení. Ste zlomení bolestivo, prekvapivo a definitívne. Pokiaľ Slovensko vydrží a udrží si svoju zdrojovú stabilitu nasledujúce dva roky, budete to Vy, kto bude nám predkladať veľkorysé ponuky, aby ste odčinili v očiach synov človeka krivdy, na nich napáchané (socio-ekonomická a biologická genocída, nehovoriac o povýšeneckej a veľkopanskej rétorike voči nám). A aby nik nepochyboval o mojich slovách, pre istotu ten hrob Vašej historickej matrice dodatočne zaklincujem. Pretože teraz budeme analyzovať Mediciovcov a seriál na RTVS o tejto vplyvnej dynastii. Budeme sa baviť o Etruskoch a „starovekom“ Urartu, o seriáli Mata Hari, Tlmočník a snáď, ak čas dovolí, aj o rakúskej humoristickej relácii Wir sind Kaiser! na ORF.

Hoci budem gli Medici dopodrobna rozoberať v časti VI.2, predsa len uvediem už teraz ako predkrm niekoľko navodzujúcich otázok... Prečo je predmetný seriál výsledkom nemecko-talianskej koprodukcie so zapojením regionalistických euroštruktúr? Prečo vychádza práve teraz? A predovšetkým, aký je jeho obsah, posolstvo na úrovni druhej významovej rady a KTO v skutočnosti Mediciovci boli?...

Medici

Prečo zrazu tento seriál, ktorý ma svojou prepracovanosťou a subtílnosťou dostal oveľa viac, než Hra o Tróny, vôbec odznel v našom infopoli? Prečo hneď na začiatku každej série vidím, že „...film je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja“? Ako sme písali tu - http://www.nwoo.org/2017/12/20/ohlasenie-fasizmu-z-okultneho-centra-sionizmu-na-slovensku/, ERDF, ako aj program regionalizácie Európy vo všeobecnosti je vlastne do morku kostí nemecký projekt, a jeho spoluúčasť na financovaní daného filmu je teda daná ideologickou nevyhnutnosťou zabezpečiť prevzatie kormidla v EÚ „kontinentálmi“.

Jednou z ústredných politík ERDF a nemeckých snáh o „Európu regiónov“ je, predovšetkým, regionalizácia a štiepenie národných štátov na úkor Nemecka a EÚ. Okrem toho, film o Mediciovcoch bol financovaný z najvyšších osídel talianskej vlády a regiónu Lazio. Ten film teda vlastne ohlasuje nástup ku kormidlu v EÚ kontinentálov, resp. červených, ak máme používať „staroegyptskú terminológiu“. A Mediciovci, ako sa dozvieme nižšie, sú symbologickým egregorom pre „červené“ krídlo Globálneho Prediktora vo všeobecnosti. Staré, so židovskou bankárskou krvou hojne premiešané romano-germánske elity + Vatikán. Anglosasi, ako nedávno ohlásila kráľovná, sa definitívne sťahujú z európskeho projektu a budú zachraňovať zvyšky tej svojej prekliatej koloniálnej ríše, resp. budovať ďalšiu v sunnitských islamských štátoch. Trump vyhlásil sankcie pre Nord Stream 2. Nad Sorosom sa zmráka. A u nás, v Čechách, v Rusku a celej východnej Európe podpindosníci s fanatizmom pomätencov tlačia a tlačia na pílu, len aby tu tiekla krv a podobných havárií, výbuchov a tragédií bolo čím ďalej, tým viac. Chcú tu jednu veľkú U-K-R-A-J-I-N-U!!! GLOBALISTI/kontinentáli, ktorých politickou perifériou na Slovensku je celý súčasný „pro-národný“ blok (SNS,ĽSNS, Nár. koalícia a Harabin, pričom tí pošukovia ani nevedia, pre koho vlastne pracujú – pozn.) NAOPAK TU CHCú NOVé MEDZIMORIE, na čele s Habsburgovcami. Ale na to nás tiež bude treba „preformátovať“ (t.j. destabilizovať, rozobrať a znovu poskladať; pozn.), podľa možnosti bez toho, aby sme robili zbytočné problémy, ako za Fica. Aby sme boli tvárnou hmotou, hračkou pre globalistov. Obrovské otrasy budúcnosti prídu, či to chcete, alebo nie. A je len na nás, či im budeme čeliť ako suverénny subjekt globálnej politiky (čo je možné len spolu s ČR), alebo prijímať rany osudu ako bezvládny objekt poslednej. Nie som si však istý, či si Slováci uvedomujú osudovú dôležitosť týchto volieb pre zachovanie slovenskej štátnosti ako takej, a či sú pripravení konečne zodpovedne sa postaviť k svojej volebnej POVINNOSTI (nie právu! – pozn.), pričom nie kvôli subjektívne-prospechárskym cieľom (mám plat 1000, chcem mať 1500...), ale kvôli vyšším celospoločenským hodnotám. Ak ukážete, že Vám na posledných záleží menej, než na svojej obmedzeno-meštiackej zakomplexovanosti, na svojej trucovitosti (reku, Fico sľubuje a rozpráva, ale my máme zatiaľ prd, dáme to Kotlebovi, nech Fico oľutuje!...), potom Vás jednoducho všetkých zničia, Slovensko bude zničené. Dopovedal som a varoval som Vás. HOWGH!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!