Ray McGovern: Německá televize odhaluje lži, do kterých byl Julian Assange lapen

AssangeMelzerZDFVýznamná německá televize ZDF odvysílala interview se zpravodajem OSN na problémy mučení Nilsem Melzerem, které objasnilo, jak se vyráběl důkaz o „švédském znásilnění“ proti Julianu Assangemu. Pravda o tom, jak se Assange ocitl v nejpřísnějším vězení v Londýně s vyhlídkou na jednosměrnou jízdenku k soudu v USA a zbytkem života za mřížemi, tak pronikla i k uším lidí dosud neinformovaných.

Až do středy minulého týdne neměla většina Němců a dalších konzumentů „velkých médií“ v Evropě tušení o podvodu, kterým byl Assange vpleten do pavoučí sítě téměř jistě navržené ve Spojených státech a utkané jejich vasalskými podruhy ve Švédsku, Britanii a Ekvadoru. Melzerovo vystoupení v televizi ZDF proběhlo s minimálním přerušováním moderátora a Melzer nechal spíš na svých nálezech a zjištěních, aby hovořily za něj o tom, jak se obvinění proti Assangemu vyráběla a jak se s nimi manipulovalo s cílem Assange uvěznit. ZDF některé z dokumentů, dokazujících, že sexuální obvinění Assange byla zrovna tak „vyrobena“ jako dokumenty, vedoucí k americkému napadení Iráku, na obrazovce divákům přímo ukázala.

Melzer se přiznal, že byl zpočátku tak popleten tím, jak média Assange zobrazovala, že odmítal jeho případ vyšetřovat. „“Ale nakonec mě přece jen osvítilo poznání, že média Assange systematicky pomlouvala jen proto, aby odvedla pozornost veřejnosti od zločinů, které odhalil.

Své vystoupení v televizi ZDF ukončil Melzer těmito varovnými slovy: „Toto není jen o obraně Assange, ale též o tom, abychom předešli precedentu, který by mohl zpečetit osud západní demokracie. Protože když už jednom prohlásíme pravdu za zločin, zatímco mocní si budou moci užívat beztrestnosti, bude už příliš pozdě na to, abychom tento trend napravili. Našeho svědomí se vzdáme ve prospěch cenzury a našeho osudu ve prospěch neomezené tyranie“.

Odpor k vydání Assange do USA ve světě stále sílí. A další stéblo k tomuto hnutí přidalo nedávno i Parlamentní shromáždění rady Evropy (PACE), když vyzvalo k okamžitému propuštění Assange a roky mlčení institucí EU k Assangeově osudu tak konečně přerušilo.

Zdroj: https://www.lewrockwell.com/2020/02/no_author/ray-mcgovern-german-tv-exposes-the-lies-that-entrapped-julian-assange/
5 Komentářů k Ray McGovern: Německá televize odhaluje lži, do kterých byl Julian Assange lapen

 1. Jan B.D. napsal:

  Případ Assange: Zvláštní zpravodaj OSN Nils Melzer zjistil/odhalil spiknutí proti zakladateli Wikileaks.

  Více než 130 politiků, umělců a novinářů požaduje okamžité propuštění zakladatele Wikileaks Juliana Assangeho.

  https://www.youtube.com/watch?v=50zQG6yPY58

 2. Jochen napsal:

  Zpecetit oust zapadni demokracie? Ten soudruh se prave probudil,ne? At mi nejakou ukaze nebo pojmenuje. Vsichni jsme si rovni, akorat nekteri jsou si rovnejsi.

 3. Ilona napsal:

  Co se stalo před jadernou válkou 1780 – 1816?
  Před velkou válkou v letech 1780-1816 byla většina měst na planetě postavena v jednom antickém stylu. Myslím rezidenční , palácové stavby. Budovy, které jsou nyní klasifikovány jako chrámové budovy a budovy neznámého účelu, jako jsou pyramidy v Gíze, mayské pyramidy atd., se liší. V západní Evropě je nejlépe zachována antická architektura . Po celém zbytku světa byla většina měst úplně zničena. Některé z nich trpěly částečně, takže staré budovy přežily dodnes a jsou prezentovány pod rouškou „koloniální“ architektury. To je samozřejmě nesmysl. Ti, kdo přeformátovali celý svět, nebyli zainteresováni stavěním velkolepých budov podle překrásných plánů, v době pravidelných povstání a válečných akcí. Všechna starověká města na planetě byla obklopena gigantickými cyklopickými stavbami ve formě hvězd, které se dnes chybně nazývají Bastionové pevnosti. Objem stavby jedné takové hvězdy kolem velkého města se často rovná objemu stavby samotného města. Miliony metrů krychlových zemních prací a miliony metrů krychlových stavebního kamene. Kromě toho jsou kamenné bloky opracoványa průmyslovým způsobem. O obranné a opevňovací funkci hvězd lze zpochybovat. Pomocí google map si můžete ověřit pravdu obou výše uvedených skutečností a také zjistit, že tady funguje hlavní princip: „Rozděluj a panuj“. Současní Loutkovodiči, kteří dříve vyhráli tuto válku, pilně stírají města v antickém stylu více než dvě stě let, a zejména pevnosti hvězdy. Armáda USA a IGIL jsou tomu nápomocné. Jak v I ráku, tak v Sýrii. Děje se tak proto, aby se rozbilo jednotné architektonické pole planety, aby si moderní dnešní populace neuvědomila, že svět byl již dříve globální, a že MY jsme pěstováni a připravováni na budoucí a pravidelné Žně – Žatvu, které tady probíhají od nepaměti každych + – 350 a 500 let . . . .
  https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/co-se-stalo-pred-jadernou-valkou-1780—1816.html

  https://korysno.pro/wp-content/uploads/2019/05/19.jpg

 4. Jana napsal:

  Assange dostal ocenění pojmenované po odvážném novináři, který byl odstraněn kvůli tomu, že napsal o CIA pašování kokainu (Nicaragua Contras) do USA...

  https://consortiumnews.com/2020/02/10/julian-assange-wins-2020-gary-webb-freedom-of-the-press-award/

 5. Jana napsal:

  Článek z lonského roku upozornuje na vazby Assange na sektu The family a později během studia možné napojení na vládní projekt

  https://nowhere.news/index.php/2019/04/14/reasons-not-to-take-the-julian-assange-story-at-face-value

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!