Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 03.02.2020

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč Mike Pompeo navštěvuje některé bývalé sovětské republiky, jak to souvisí s přebíráním moci Trumpem a sdělováním nových instrukcí hlavám těchto postsovětských republik, proč ruský ministr oznámil snížení sociálních dávek a jak to nový premiér zastavil, proč mezi změnami ruské ústavy není na řadě změna ruské vlajky, proč se v posledních letech objevily rozkoly mezi ruskými konceptuály, a další...
7 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 03.02.2020

 1. novapalo napsal:

  Ja som si z tej teórie KSB aj DVTR prečítal viacero kníh. A dospel som k tomuto :
  1. Priemerní ľudia to nebudú čítať, pretože oni tomu nebudú rozumieť a aj keď by niečomu rozumeli, tak to aj tak nebudú čítať, pretože nemajú na to čas a ich to ani nebude zaujímať. Takže táto teória je len pre výrazne nadpriemerne schopných.
  2. Nadpriemerne schopní to mnohí budú čítať, ale nebudú schopní to aplikovať v ich životoch a ani v živote štátu, pretože toto môžu použiť len tí, ktorí sa dostanú na pozície moci.
  3. V demokratických systémoch sa na pozície moci skoro výhradne dostávajú len zločinci a duševní primitívi, takže tieto teórie budú mať minimálny potenciál pre zlepšenie životov ľudí a prosperitu štátu, ktorý je pod vládou demokratického systému.
  4. Ale tieto teórie môžu naopak zásadným spôsobom využiť zločinci v demokraciách na pozíciách moci a ešte dokonalejšie ovládnuť zločinecky svojich otrokov, ako bolo doteraz!!
  Toto si ja myslím už asi pol roka, ako som prečítal knihu Obroda Slovanov od Kysuckého. A čuduj sa svete, už to pochopil aj Pjakin, že tieto ich teórie pri určitých modifikáciách (úpravách) môžu oveľa efektívnejšie využiť zločinci a "temné sily" proti ľuďom a ľudstvu, ako ľudia na svoju obranu. Počúvajte na konci videa, ako hovorí, že "ak z KSB odstránite výslovne konceptuálny základ, ten ruský konceptuálny základ, tak ju budete môcť použiť pre novú mafiu ...!!"
  Všimli ste si to? Určite drvivá väčšina nie! Som si istý. Počúvate, ale nepočujete! Pozeráte, ale nevidíte. Čítate, ale nerozumiete.... Preto si vy priemerní najskôr prečítajte jednoduchú knihu Obroda Slovanov od Kysuckého, aby ste sa začali učiť myslieť.

  • Lukáš napsal:

   novapalo.
   Nemusím číst různé knihy o řízení společnosti,ale držet se zásady,neškodit druhým,ani sobě.To je podstatné,do řízení států,se dostávají,lháři,podvodníci a tím vlastně zločinci,ti se pak snaží,přesvědčovat lidi o správnosti řízení státu a výhodách pro občany.Nejhorší pak je prosazovat své řízení klackem.

 2. .lak napsal:

  https://aeronet.cz/news/stanislav-krecek-byl-zvolen-ombudsmanem-a-bakalova-media-uz-maji-hreby-a-pribijeji-noveho-ochrance-prav-na-liberalne-nenavistny-kriz-predsudecne-a-v-podstate-i-post-sudecne-nenavisti-ani-nitka/

  Zjásaným z KAPošů tam nevoní vizita patologických lhářů a zlodějů?

  NWO-reality
  Jedno, co nejsem schopen pochopit, je proč neziskovky dostávají státní dotace.

  5 OdpovězÚno 14, 2020 1:24
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Na paralelní řízení států pro soroše rotchilda banksterů otroků. Takové kolečko kdy si psi honí vlastní ocas v kruhu. A na možnost si přikrást malou domů s renty nejchudších protože bohatí daně neplatí a optimalizují. Ano prostě takový klaus fígl odrážení ode dna na druhou s utahováním opasků tvůrců hodnot expresními a prolhanými sociopaty o kterých je prostě 30. let školství pohůnků mamonů kmotrů. Asi by si sociopatát odprásknutí zasloužil s výkvěty promptně.

  0OdpovězUpravÚno 14, 2020 4:13

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!