HAMPL VERSUS KSB

hamplvavruska9.2. 2020 proběhla veřejná diskuze pana Hampla s panem Vavruškou, kdy ten první hájil koncept "západního racionalizmu" a ten druhý Koncepci společné bezpečnosti (KSB). Na výsledek se může každý ze záznamu podívat na youtube. Psalo mi několik lidí, jestli bych nechtěl toto video a celou situaci okolo něj nějak komentovat, případně doplnit. Těmto lidem jsem jednotlivě neodepisoval, ale učiním tak veřejně nyní.

Než k celé diskuzi došlo, tak se pan sociolog Hampl veřejně projevil a to tak, že dle něj není "KSB myšlenkový směr, ale sekta". Na dotaz kolegy, jestli by mohl dle běžně definovaných bodů určujících sektu prozradit, kde se prolínají s KSB bylo odpovědí virtuální ticho - z KSB sektu totiž nevytvoříte, i kdybyste se rozhodli rozkrájet. Metodika řízení se sektou nestane, stejně jako se nejspíš sektou nestanou ti, co se řídí pravidly silničního provozu, což je také metodika řízení.
To, že jde někdo s někým do diskuze a těsně před ní ho neopodstatněně nazve "sektářem" znamená jen to, že cílem akce bylo KSB degradovat, konfrontovat se s ní a celkově ji poškodit v očích vlastenecky založených lidí, kteří pana Hampla sledují. Nakolik se mu to podařilo, či ne, je na posouzení každého.

A teď jen v bodech to podstatné, aniž bych zbytečně psal o tom, co si může každý pustit.

K příměru pana Hampla: Pokud si necháte stavět dům (máte koncept, tedy návrh co se má postavit), ale celý proces pak nekontrolujete, tedy se vzdáte řízení, tak se nemůžete divit, že se dělníci začnou řídit sami (tzv. samořízení), dle své odbornosti a mravnosti a nebo nad daným procesem převezme kontrolu někdo jiný místo vás. V tomto případě třeba majitelé firem, kteří práce dělali a to v duchu: "Nikdo to nekontroluje? Tak na tom ušetřete hoši co to jde." Vzdáte-li se řízení, proces nekontrolujete, tak pak nemá smysl vymýšlet kde se stala chyba - vy jste ta chyba!

Pod článek pana Hampla o sektě jsem to celé shrnul takto: "Nám (tedy těm konceptuálně zdatnějším) jde o úplnou změnu systému a to, aby byl lidský a dovolil lidem možnost rozvíjet svůj nejlepší genetický potenciál. Lidem typu pana Hampla jde jen o to, aby byl svět dál stejně proti-lidský (davově-elitářský), ale v zaběhnutých kolejích, které dokáže odhadnout a na které je zvyklý, kterým byl naprogramován. Je tedy logické, že se dříve nebo později s podobnými lidmi dostaneme do rozporu. KSB zde není od toho, abychom ji před podobnými lidmi obhajovali a nebo abychom bojovali za jakési "naše" pravdy, ale abychom tuto metodiku nabídli pro ty, kteří mají potenciál ji pochopit a dostatečnou mravnost ji šířit. Proto jsou tyto "bojůvky" nesmysl a potřebují je pouze lidé jako pan Hampl, pro konceptuála je to nesmyslná a zbytečná ztráta času."

Krátce po diskuzi poskytl pan Hampl rozhovor pro Sputnik a v něm v závěru řekl: "Na besedě jsme se v zásadě shodli. Konceptualismus je cenný svou ucelenou teorií systému kontrol a metodou projektového řízení. Západní racionalismus je, a o tom jsem hluboce přesvědčen, v tuto chvíli jediným směrem, který může uchránit civilizaci od katastrofy." Zajímavé, že? Najednou se již o "sektě" nezmiňuje. Pomineme-li, že jeho informační základna automaticky z Koncepce, tedy z metodiky řízení, vytvořila ideologii, tedy jakýsi "konceptualismus" (což jen ukazuje jak moc je pan sociolog "zajat" davově-elitářským systémem), tak je určitě zajímavá ta poslední věta o "západním racionalismu".

Každý kdo se kdy setkal s KSB ví, že vznikla jako protipól tomu, čemu říkáme pracovně Biblický projekt (BP) což je doktrína biblického globálního otrokářství na základě rasového základu. Náboženské ideologie, pomocí kterých se snažily Globální elity úspěšně ovládat byly zpočátku tři - judaismus (pro jejich otroky, kádrovou základnu, tedy židy), křesťanství (jako jakýsi globalizovaný neo-judaismus pro všechny) a pak Islám (židovský Starý zákon Tanach v orientální imaginaci) jako jejich "protipól" (ve stylu - rozděl a panuj). Všechna tři náboženství ovšem mají stejný základ a proto se jim říká abrahámovská, tedy pochází od židů. Časem se od nich začalo lidstvo vzdalovat směrem k ateismu a tak přišel Marx (z rabínské rodiny) a vytvořil marxismus, tedy opět judaismus, ovšem s absencí Boha a v ekonomickém hávu. A právě pomocí židovských ideologií je celá staletí svět řízen (tzv. ideologická moc) a to tak, aby nemohl docílit úplného Lidství. Na toto globální řízení pan Hampl tzv. nevěří, dokonce říká, že není možné svět řídit jako jeden celek. A pak naprosto dokonale předvede, jak zcela automaticky jede podle tohoto algoritmu a to jako dokonale naprogramovaný biorobot, co jede na autopilota.

Celou dobu se totiž zaštiťuje "západním racionalismem" jehož tvůrcem byl židovský filozof Karl Popper, zakladatel moderního liberalismu (!!! čtete dobře) a učitel celkem známého Georga Sorose (opět čtete dobře), který se netají tím, že právě Popperova kniha "Otevřená společnost a její nepřátelé" silně ovlivnila jeho snahu vytvořit neziskovky a za jejich pomoci se podílet na politice (chápej - působit jako pátá kolona v zemích, kde by jeho koně volby zatím nevyhráli). Takže pan Hampl "nevěří" na globální řízení pomocí moci ideologické a konceptuální, ale dokonale předvádí jak funguje.

Dost lidí tvrdí, že ti, co stojí na stejné straně barikády by měli držet spolu. Hampl a jemu podobní "stojí na stejné straně barikády" vždy jen do té doby, dokud existuje nebezpečí zvenčí. Až toto pomine, tak budou chtít jen vyměnit "elity" za ty své a vše pojede dál ve stejném algoritmu. Koncepce znalý člověk by měl podporovat vždy jen to, co je momentálně prospěšným procesem pro náš národ a lidi obecně. Až padne liberalismus, začnou se rozpory mezi námi prohlubovat.

Další židovský učenec Einstein řekl skvělou definici stupidity: Ta vzniká tak, když člověk dělá stále stejné věci a očekává jiné výsledky. A teď si vezměte, že pan Hampl vidí v přímém přenosu pád Západní kultury (globálně řízený, ale s tím nesouhlasí) a jako jediný lék bere "západní racionalismus", tedy právě to, co to způsobilo a vytvořilo. Není nic horšího, než když lidé spoléhají na to, že je slepec vyvede z krize.

Studujte tlusté knihy KSB a DVTŘ, potom třeba pochopíte, že to co pan Hampl zveřejnil na své zdi o Islámu, nebylo z žádné naší knihy, ale z "Analytických poznámek", které z učiva vychází. Nezaměňujme vědní obor matematiku, za někým vypočtenou rovnici.
95 Komentářů k HAMPL VERSUS KSB

 1. Groop napsal:

  Souhlas s Hamplem. KSB je prakticky nepouzitelna i kdyz ma mnoho skvelych dilcich okamziku. Celkem mam poctive nastudovano 6 tlustych knih, ale prinos ze studia neodpovida vlozene energii. Teorii KSB navic zasadnim zpusobem diskusne likviduje vetsina jejich adeptu, neschopna si zapamatovat fakta, ale o to vice akcentujici jeji metafyzickou a tedy sektarskou stranku. V egregorialne-matricnich projevech je kazdy adept chytry jak radio, ale ma-li se pustit treba do teorii podobnosti (viz Zaklady sociologie), tak detinsky vycouva a stane se z nej oddany ponizeny studentik. Metodologie KSB je rozhodne prinosna, ovsem svym moralnim akcentem a neunosnym rozsahem je urcena jen odborrnikum a z "dalkovych" studentu vychovava metafyzicke pomatence. Takze i zde s mirou a Hampl palec nahoru.

  • Jarek* napsal:

   Tomu rozumím, svůj k svému. Já jsem s panem Hamplem jednou pod jeho článkem vyslovil opodstatněný nesouhlas a byl jsem jim vymazán. S tímto pánem, který nechápe podstatu lidského bytí je zbytečné o čemkoliv polemizovat. Je to jen další z řady "placených lhářů", kteří mají za úkol rozmělnit opozici. To je celé. Nechápat a nerozumět KSB? To je tak trochu k smíchu. Podstatu tohoto svého času generál Petrov doslova vysypal svými slovy za cca tři minuty. Opravdu, pro blbce to není.

   • Groop napsal:

    Bud dokaze general shrnout podstatu ve trech minutach, anebo to neni pro blbce, zde si musite vybrat, oboji neni mozne.
    Na Levanetu si libuji, ze KSB se dostala do infromacniho pole- kouknete pod clanek, ma momentalne 1000 precteni a 17 prispevku- to neni zadne informacni pole, ale informacni zahumenek. Sekta si vyrabi planne nadeje.

   • nula napsal:

    Kozelo, nebo Kozelko, hlavně když vyslovíš opodstatněnej nesouhlas na fóru KSB, tak se ti smazání a navíc ještě banu vůbec nedostane.

    Bohužel dávat na výběr mezi Hamplem a KSB je asi jako jestli si chceš vypíchnout oko drátem nebo nožem.

    Nebo jako výběr mezi křesťanstvím nebo islámem :P

    A v pozadí obou nosatej se směje... :D

    • proud napsal:

     Jenze on se nejspis smeje i za KSB............leccos tomu nasvedcuje.

     • nula napsal:

      Však to jsem psal (na příměru křesťanství a islámu).

      • proud napsal:

       Ok,me to prislo jako kdyz se KSB zastavas,protoze svyho casu jsem tam prave to co popisujes nahore udelal nejednou a skoncilo to pro ne "tragicky",tenkrat,zalezli "do soukromi",misto odpovedi co by mely smysl a presvedcily me, zacli "bojovat",moulove:-).A co vim,dodnes na moje otazky nemaji odpovedi,krome blbin.....

  • petr napsal:

   Ty si takový nadpjakin.
   Co kdybys ty tlusté knihy správně a opraveně přepsal a nabídl ke studiu.

  • Guybrush Ulysses Threepwood napsal:

   Nuž, W10 na 286ke nerozbeháš.

  • novapalo napsal:

   Tiež súhlasím s tým, že KSB sa preceňuje. Je to len pre malú skupinku intelektuálov, ktorí sú schopní prečítať kvantum literatúry a zapamätať si a hlavne chápať reálnu aplikáciu teórie v praxi.... Nič pre priemerných debilov, akých je aj na tomto fóre plno...!! Ale hlavne je tu problém aj teoretický. Táto teória, ako aj DVTR, vychádza z princípov Informácia-Matéria-Miera. To je fundamentálny teoretický základ týchto teórií. A to je obrovský problém. Kysucký píše v jeho knihe Obroda Slovanov, že princíp Informácia-Miera je správny. Ale Miera je zásadný omyl. Preto podľa Kysuckého má táto teória len 50 % pravdepodobnosť pravdivých záverov. Ak si prečítate túto Kysuckého knihu, tak pochopíte, že tieto dve ruské teórie sú pre realitu života na tejto planéte použiteľné len čiastočne. Zhrnuté závery a výsledky týchto teórii ľahko chápe nadpriemerne schopný Slovák, so zdravým sedliackym rozumom a nemusí byť ohlupovaný takým kvantom "konštrukcií".
   Ale opakujem, že teoretické úvahy sú veľmi zaujímavé - ale len na štúdium pre tých, ktorí sú toho schopní. Ja som si tiež prečítal asi 10 kníh - teda aspoň 800 možno aj 1000 strán! Chápete to kvantum? Tým chcete "kŕmiť" priemerných ľudí? Nezmysel. Ale naopak Kysuckého kniha má len asi 350 strán, ale to je revolúcia v myslení a predpovedaní budúcnosti... A pritom to dokáže prečítať aj priemerný muž, ktorý má IQ cca 110 a viac. Samozrejme, že pre súčasné emancipované ženy a duševne choré feministky je táto kniha a teória "neriešiteľný problém". Ale ja sa nezaoberám duševne chorými slepačími ženskými mozgami už aspoň 15 rokov, ako tu nastúpila mylná demokracia.

   • proud napsal:

    " Nič pre priemerných debilov, akých je aj na tomto fóre plno...!! "..............tak co sem ty kysuckej zmrde lezes? Kdyby sem takovej idiot jako ses ty porad nelez,uroven by se hned zvedla 3x,az takovej debil jsi!

 2. Niki napsal:

  Pravda, Hampl je stejný podvodník jako Václav Klaus mladší a SPD „vlastenci“.

 3. novapalo napsal:

  Asi pred 4 dňami som napísal odpoveď na Pjakinovo video. Uvádzam túto odpoveď dole.
  Ľutujem, ale tieto teórie DVTR a KSB sú chybné.... Dokonale je analyzovaná základná teoretická chyba v týchto teóriách v knihe Obroda Slovanov od Kysuckého. Teória je pre tých, ktorí sú schopní myslenia.... nie pre debilov, ktorí sa poznajú podľa toho, že stále niečo žvástajú... a stále niečo kecajú... ale ináč nič.... teda hovno.... Teória je pre mysliaci schopných, aby uvažovali, či daná teória je pravdivá, alebo chybná.
  Dole pre schopných myslenia kopírujem moju odpoveď z iného článku k "Pjakinovej oslave" týchto dvoch ruských teórii, ale táto odpoveď je aktuálna aj pre debilov pre tento článok!!
  Ja som si z tej teórie KSB aj DVTR prečítal viacero kníh. A dospel som k tomuto :
  1. Priemerní ľudia to nebudú čítať, pretože oni tomu nebudú rozumieť a aj keď by niečomu rozumeli, tak to aj tak nebudú čítať, pretože nemajú na to čas a ich to ani nebude zaujímať. Takže táto teória je len pre výrazne nadpriemerne schopných.
  2. Nadpriemerne schopní to mnohí budú čítať, ale nebudú schopní to aplikovať v ich životoch a ani v živote štátu, pretože toto môžu použiť len tí, ktorí sa dostanú na pozície moci.
  3. V demokratických systémoch sa na pozície moci skoro výhradne dostávajú len zločinci a duševní primitívi, takže tieto teórie budú mať minimálny potenciál pre zlepšenie životov ľudí a prosperitu štátu, ktorý je pod vládou demokratického systému.
  4. Ale tieto teórie môžu naopak zásadným spôsobom využiť zločinci v demokraciách na pozíciách moci a ešte dokonalejšie ovládnuť zločinecky svojich otrokov, ako bolo doteraz!!
  Toto si ja myslím už asi pol roka, ako som prečítal knihu Obroda Slovanov od Kysuckého. A čuduj sa svete, už to pochopil aj Pjakin, že tieto ich teórie pri určitých modifikáciách (úpravách) môžu oveľa efektívnejšie využiť zločinci a "temné sily" proti ľuďom a ľudstvu, ako ľudia na svoju obranu. Počúvajte na konci videa, ako hovorí, že "ak z KSB odstránite výslovne konceptuálny základ, ten ruský konceptuálny základ, tak ju budete môcť použiť pre novú mafiu ...!!"
  Všimli ste si to? Určite drvivá väčšina nie! Som si istý. Počúvate, ale nepočujete! Pozeráte, ale nevidíte. Čítate, ale nerozumiete.... Preto si vy priemerní najskôr prečítajte jednoduchú knihu Obroda Slovanov od Kysuckého, aby ste sa začali učiť myslieť.

  • Eschatolog napsal:

   když dáte na váhy vlevo knihy ksb a vpravo 100usd bankovku, co myslíte že víc osloví toho gojského hňupa pro kterého pry ta ksb byla vymyšlena ? :-)

   • geronimo napsal:

    nejen gojského hňupa, jak pravil už Voltaire - Jakmile jde o peníze, jsou všichni lidé stejného náboženství

    a proto systém vesele funguje tisíce let a nejspíš bude fungovat až do posledního gojského či negojského hňupa ....

   • jopp napsal:

    Escha
    aj tých 100 usd si prehnal.
    Daj človeku na výber: na jednej strane knihy KSB zadarmo ale s povinnosťou prečítať si ich, na druhej strane "dáme ti pokoj, nič čítať nemusíš". Všetci si vyberú "dajte mi pokoj, seriem na tlsté knihy.

  • proud napsal:

   Kez by to tak bylo,protoze s takovou picovinou jako je KSB bysme se ty mafie brzy zbavily,az na to,ze mafie neni tak blba jako nekteri z nas a siozidum na KSB lep nesedne............

  • geronimo napsal:

   novapalo :

   zneužít se dá všechno, i ten Kysucký, i když jsem ho nečetl, a po tvých příspěvcích ho nejspíš ani nikdy číst nebudu ....
   Žádná kniha, ani ideologie, nebo náboženství nemůže člověku dát, co v něm není.
   Sice jsem KSB nečetl, ale něco z ní znám, a viděl jsem video Úvod do KSB od ruského generála. Dle těch střípků jsem schopen říct, že to spíš není chybná teorie, jen tobě vadí, že ji lidi čtou, a poslouchají Pjakina, a Kysuckého asi ne ....

   • Jarek* napsal:

    Pán to trefil do černého. Taky tomu Kysuckému jsem doposud nevěnoval pozornost, protože jsou věci, které mají přednost. Nepochopení podstaty KSB jejího smyslu je smutné. Ona má totiž význam jen pro ty, kteří mají zájem nežít život lidského parazita. Je to o vnitřní morálce a ti, co s tímto mají problém, pochopitelně se s KSB nedokáží myšlením ztotožnit.

    • proud napsal:

     "Je to o vnitřní morálce"...........pojdme ji probrat a zkusit se dobrat co ma spolecnyho Slovanska moralka se siozidovskou KSB. Jenom debil si muze myslet ze kdyz je neco z Ruska,muze to bejt jenom spravny,kdyz tam je boj se siozidem,navic v nejvyssich statnich organech,nejmarkantnejsi! Proto si o KSB nedelam zadny iluze,protoze by ji nikdy siozid nepustil "ven",obzvlast ruskej siozod ne,kdyby mu nehrala do karet!!! I z Ruska si vybiram co je a co neni pro me,duveruj,ale proveruj,a to nikdy neni schopnej nikdo,kdo misto aby na veci prichazel sam,hotovy prebira,nebo si nkriticky nechava ukazovat smer........!!! A neplati to zdaleka jen o KSB,ta je jen dobre viditelnej priklad.

 4. Lekno napsal:

  najvacsou vyhodou KSB je okrem silneho teoretickeho zakladu, nezavislost od nenazraneho/moralne skazeneho zapadu.
  dokazom su utoky a pokusy o vyvratenie KSB.
  keby nic neznamenal, ani listok na strome by sa nepohol.
  kto nestacil nastudovat, moze este vyskusat "modernu" formu z video prednasok generala Petrova.

  • proud napsal:

   Doplnujici otazka: Kolik z KSB a "tlustejch knih" ke dnes k disposici prumernymu cechovi v jeho rodny reci aniz by potreboval krome poradne silnyho slovniku cizich slov i slovniky reci pribuznejch???................Na to navazuje okamzite a logicky otazka cislo 2: O cem se to teda kurva bavime a s cim zkousi nekdo "machrovat"? S tema par strepama co jsou prelozeny a zbytkem co buhvijak pochopil?..............a s tim souvisi x otazek doplnujicich a hlavne dokazujicich proc tohle, jako mnoho jinyho opravdu NE!!! Je to jako stavet dum od strechy,lepe receno,pokouset se o to,protoze z toho logicky nemuze nic bejt:-))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Nicmene te to poradne a nadlouho zamestna,o to preci jde,zamestnat ovcany blbinama,jejich hledanim a praci aby nemeli cas sami premejslet nad realitou a dobrat se svyho otroctvi...........!!!!!!!

    • openeyes napsal:

     to niekto hovorí aj o škole - zamestná ťa blbinami. Žiaci, ktorým sa nechce vydať žiadne úsilie na štúdium, tiež nadávajú na predmety. A ticho očakávajú, že nejako životom prelezú, t.j. chcú bezprácne parazitovať.

     • proud napsal:

      O skole,ucivu a zacich jsem psal jinde. Tam se skutecne mistama zamestnavalo blbinama,ale to melo svuj dobrej duvod u mladyho mozku pri zvysovani jeho kapacity a zamezovani jeho "zblbnuti". Coz je s KSB pochopitelne nesrovnatelny,ta je urcena uz "hotovejm" lidem. Ovsem jako pouha ucebni latkka pro mlady na zakladnim stupni k treninku mozku by jiste byla velice dobra! Ale jenom tam a jenom jako trenink mozku s tim,ze bych zakum predesilal,ze jde zaroven o material k procvicovani kritickyho mysleni k textu!

      • openeyes napsal:

       ..."a jenom jako tréning mozku" - teda žiaci nemajú/nesmú KSB-učivo používať v praxi. Preto ho treba podávať s (banalizačným) podtónom typu "k procvičování kritického myšlení k textu".
       Myslím, že pozícia "prouda" bola jasne vyfarbená.

       • proud napsal:

        Ano byla: Ochrana lidi od dalsi nesmyslny "cirkevni" debility,cirkev jim hazeji pomalu na hlavu,konecne se pprobouzeji,tak je potreba je zblbnout necim jinym a vyrobit a naverbovat dostatek fanatiku ala Pjakin! Takze jestli chces synku nasazovat na me,pak vez ze nasazujes na nekoho kdo uprednostnuje vlastni shaneni informaci a vlastni mysleni bez pjakinu a podobnejch sioblbecku, s durazem na umeni prace s intuici pro potvrzeni,nebo vyvraceni zaveru. Ty si kretene nez zacnes napadat v osobni rovine nejdriv zamet svuj zasranej dvorek!

   • Jox napsal:

    pane dajte si pred zrkadlom cez držku, aby som použil Váš štyl vyjadrovania. 30 sekund uja gúgla, či vtáčika letáčika duckduckgo a vypadne Vám toto....
    https://ksbpress.cz

    tu máte knihy a môžete listovat do sytosti

    • proud napsal:

     Jdu mrknout :-)

    • proud napsal:

     Tak v cestine je toho porad jen trocha a slovenstina je vykurvena jak jsem uz psal,kdyz uz slovensky,pak by to melo bejt skutecne SLO_VEN_SKY!!! Mozna uz je toho trochu vic nez jen ctvrtina,ale porad zdaleka zadna slava. A nejak nerozumim jedny veci,je lepsi bejt verici v jednoho boha,nebo bejt ateistou? :-)))))))))). Jelikoz verim ve svy predky,kdysi skutecne zijici a tech je povicero ;-).Takze co mi cpe jedinyho boha,nebo vycita ateismus uz musi bejt zakonite zkazeny a pod vladou sionistu!!! Dal ani nemusim ztracet cas! Tak jsem zvedavej na odpoved;-)

   • Pery90 napsal:

    Začni Základy sociologie 1, pokračuj druhým dílem, pak si přečti třetí a následně čtvrtý.

    Tohle ti vydrží tak na rok a textově je to výživnější než seminář základy sociologie na VŠE ;)

    Takže materiálu ke studiu máš habaděj

    • proud napsal:

     Cesky a srozumitelne,bez zbytecnyho rozptylovani se? Navic jsem vicemene ateista verici jen ve svy predky,nevadi? :-)))))
     Ok,dobra,cos jmenoval mam v masine a co jsem psal ja,to splneny neni a se slovnikem cizejch slov,navic z ty pojebany slovenstiny a ne z ty spravny,se zahazovat opravdu nehodlam!!! Nehlede na to co k tomu jeste psal "Julius" tou spravnou Slovenstinou. Mas tedy za to,ze pro me ma ten nesmysl,smysl? Celej zivot se vyhejbam sektam a sektarum,seznamuju se s problemama vlastni hlavou a taky tak je resim,posledni cas mi to hodne usnadnuje intuice kterou jsem "znovuobjevil" a nehodlam to menit a delat ze sebe papouskujiciho vola :-))))))))))))))))))))

 5. proud napsal:

  Skutecne nechapu ten "telocvik" kolem neceho,co mame zpristupneny a mozna i prelozeny z pouhy jedny ctvrtiny a to jeste do slovenstiny pouzivajici kazdy druhy slovo ze slovniku cizich slov! Radil bych vsem kdo to s KSB mysleji dobre aby fofrem zavreli zobaky a postarali se aby byla kompletne v cestine,ale az bude k mani cela a az ji beze zbytku pochopej,protoze jen ti pak maji "moralni opravneni" o ni erudovane diskutovat a predstavovat ji ostatnim!!! Do ty doby bych se opravdu neztrapnoval,je to jako mit od auta volant,ale prodavat cely auto za plnou cenu aniz ho muzu ukazat byt jenom na obrazku :-)))))) !!!

 6. Maroš napsal:

  Hampl v podstate vyštudoval sociálny darwinizmus. Západná kultúra je v podstate žido-obchodno-exploatačná - založená na postupnom technologickom spriemyselňovaní pôvodnej biogénnej civilizácie - začalo to výrobou kovov a obchodom s nimi - teda aj so zbraňami - aj keď tam občas niekto verí akože v Boha - je to orientácia na militantný materializmus. Hampl tuším "zabudol" povedať, že aj Západ má svoju koncepciu riadenia... Hádajme, v koho rukách.
  Prof. Antony C. Sutton DrSc. - Řád Skull & Bones 322 - Bratrstvo Smrti CZ titulky
  https://www.youtube.com/watch?v=92Bi7l3BqPk
  KONTEXT:
  Konspirace Kapitalistů - G.Edward Griffin 1969 /boľševizmus je projekt Wall Street/
  https://www.youtube.com/watch?v=1ZXT4UTsJh8

 7. Július napsal:

  Aké ciele KSB, ako ideológia sleduje v skutočnosti a o čo jej vlastne ide?
  Na jednej strane tvrdí, že keď si dostatočné množstvo populácie prečíta tlsté knihy KSB, tak získa
  koncepčné poznatky a prevezme riadenie.
  Až si zoberieme tézu KSB o tom, že prax je kritérium pravdy, tak zistíme, že za posledné storočia
  sa žiadna revolúcia a zmena systému neuskutočnila sposobom, ako to v hlavnom cieli, v hlavnej
  téze KSB naznačujú jej autori. Teda, prečo ich hlavný cieľ ide proti reálnej praxi ?
  To by sa malo podrobne rozobrať a hlavne dôvod, prečo to starci KSB takto šíria.
  Každý, kto sa zaoberal históriou, revolúciami, zmenami režimov totiž dobre vie, že zmena systému
  prišla na základe sofistikovanej a organizovanej práce určitých mozgov tejto zmeny, ktorí
  financovali ako kádre určitých vodcov zmien navonok, ktorí ovplyvnili dav, ktorý bol často len
  zmanipulovaný k zmene.
  Jedná sa totiž o sofistikovanú činnosť, štruktúrne riadenie s kádrami, ktoré funguje ako dobre
  namazaný a zorganizovaný podnik. A je to aj veľmi drahé zafinancovať revolúciu.
  Kedy dav za posledné storočia sa sám zorganizoval a uskutočnil zmenu len preto, že nejaká
  dostatočná časť populácie získala nejaké koncepčné poznatky ? Nestalo sa to nikdy.
  Dostatočná časť populácie si ani tlsté knihy KSB neprečíta. Je to rovnaké ako s ideológiou
  marxizmu, kde rovnako sa populácia podriadila tejto ideológií, ale dostatočná časť populácie si
  knihy marxizmu ani neprečítala.
  Prečo knihy KSB nepíšu žiadne praktické kroky, aké má vačšina ĺudí uskutočniť, aby zmenila
  systém a prebrala riadenie ?
  Jednoducho preto, že cieľom KSB nie je realizácia hlavnej tézy o zmene systému. Autori KSB
  dobre vedia, že tým, čo vo svojich dielach napísali ešte nedojde k zmene systému.
  Keď cieľom nie je zmena systému, tak čo teda ?
  Odpoveď je jednoduchá. KSB sleduje v skutočnosti to,aby vedomie ľudí prijalo ich názory, tézy,
  manipulácie, ktoré sú uvedené v tlstých knihách. Až tieto tézy prejdú do vedomia ľudí, tak pomožu
  tým, čo tu chcú NWO.

  Aké ciele vlastne KSB sleduje ?
  V stručnosti sú to tieto:
  1. Podsúvanie islamu do vedomia ľudí a jeho akceptácia.
  2. Útok na RKC , kresťanstvo a jej učenie.likvidácia kresťanstva v prospech islamu.
  3. Podsúvanie globalizácie, ako objektívnej nevyhnutnosti, čo potrebujú nadnárodné
  korporácie.
  4. Negativizovanie nacionalizmu, ktorá sa značkuje ako fašizmus.
  5. Odpor k vlasteneckým, národným stranám a hnutiam, ktoré sú značkované za fašistické.
  6. Rozklad rodiny akceptáciou nevyhnutnosti polygamie bežnej v islame.
  7. V rámci polygamie zotročenie dostojnosti žien a podsúvanie viny, keď polygamiu odmieta.
  8. Rozklad psychiky muža akceptáciou polygamie.
  9. Rozdelenie ĺudí a útok proti nim, ktorí odmietajú svetonázor hlásaný v KSB a rovnako ich
  defektné tézy.
  Až si zoberiete, čo ešte bráni architektom NWO, aby ho zaviedli:
  1. Kresťanstvo.
  2. Národné a nacionálne sily.
  3. Rodina a jej hodnoty.
  4. Snaha o národné vlády a štáty a odmietanie globalizovanej vlády a štátov.
  5. uvedomenie si, že ľudia sú na svete odlišný mentálne, kultúrne, národne, historicky a nie je
  možné vytvoriť “človeka” nalinkovaním svetonázoru a pravidiel podľa KSB. Teda odpor
  ľudí k vytvoreniu svetoobčana = svetoovce, čo plne vedome a dobrovoľne akceptuje názory
  a hodnoty architektov NWO, teda sa stane dobrovoľne otrokom bez toho, aby to vedela.
  Tieto vektory cieľov má KSB a architekti NWO podobné. Akurát, že spôsob boja je odlišný. KSB
  to robí cez vedomie ľudí, manipuláciou klamaním o histórií a klamom, čiže soft štýlom do vedomia
  ľudí. Vlády a oficiálna moc tiež klamom, ale NWO presadzuje silou, zákonmi, teda nanútením.
  Spoločne sú ako dve strany, ale tej istej mince.
  Ten, kto podrobne prečíta diela KSB a porovnáva s dôkazmi, ktoré je možné použiť, tak k takému
  nevyhnutnému záveru príde.
  Svojím spôsobom, vrátane svetonázoru KSB je v skutočnosti učenie slobodomurárov upravené
  pre masy.
  Je to oprášený neomarxizmus v praxi s pridaním ezoteriky HNR a egregorov pre lepšiu
  akceptáciu zo strany más.
  Tak, ako marxizmus nedokázal splniť avizované ciele o dokonalej spoločnosti, rovnako to
  nedokáže ani ideológia KSB, ktorú oprášili pre našu dobu ako ďalšiu formy defektnej ideológie.

  A kto sa odváži napísať tieto názory na Hoxovej diskusii na vodaSS je okamžite dehonestovaný, ostrakizovaný a z disakusie zlikvidovaný, pričom Hox ako admin tam maže ako o život. Takto si sektári KSB predstavujú to "vytvorenie nového človeka".

  • proud napsal:

   K tomu dodam jen ze tak nejak si predstavuju spravnou Slovenstinu,a ne tak jak jsou prelozeny ony "tlusty knihy"(mala cast z nich) necim co se za Slovenstinu jenom vydava s kazdym druhym slovem na slovnik cizich vyrazu.

  • Robo napsal:

   Zdravím Ťa, Július!

  • Maroš napsal:

   Július - neuvedomuješ si tú otrepanú paradigmu, z ktorej vychádzaš - v podstate si indoktrinovaný marxizmom a ku KSB pristupuješ ako k ideológii danej niekym zhora. Otázka - kto verí Bohu - je sektár? Ja som nekonfesný veriaci Bohu - pre muslimov neveriaci, pre katolíkov detto.

   Na KSB treba pozerať ako na BRAINSTORMING = útok mozgov - hľadanie vychodiska-riešenia. Brainstorming NEmožno realizovať, pokiaľ niekto hodnotí toho práve premýšľajúceho, pretože ho vymedzuje-blokuje, takže tento človek namiesto toho, aby zo seba vychrlil 200 myšlienok - aj keď na prvý pohľad absurdných - posunie sa len do svojej známej, tzv. kritickej reality. To tzv. kritické myslenie brzdí brainstorming. Príklad absurdnej - surrealistickej myšlienky - "Poletíme na Andromédu!" Kritik povie - "Pičovina!" Kreatívec povie - "Fajn - vyskúšame fotónový pohyb!"

   Ergo - pokiaľ Hox blokuje diskusie - blokuje brainstorming. Lenže aj tzv. kritici KSB sú rovnakí kokoti ako Hox - pretože blokujú brainstorming. Ak neviete, čo je to brainstorming - tak sa nepleťte do cesty ľuďom, ktorí hľadajú - KURVA! - INOVATÍVNE RIEŠENIE!

   Tak mi nejeb rozum s tvojím "kritickým" myslením! Si rovnaký ako Hox! Pohybuješ sa len v chlieviku svojej marxistickej indoktrinácie. A túto indoktrináciu vymysleli tí, ktorí nás potrebujú gniaviť! Podnikajúci socialisti-"kapitalisti" a globálni bangstri. Preštuduj si cesty ruskej mafie a "slovanských" oligarchov v súčasnosti. Môžeš začať aj v socanskom "slovanskom" Smere-DS, SNS, atď.

   "22.6.2012 o 11:43 prebehlo v NR SR hlasovanie, ktoré nesmie zostať nepovšimnuté. Poslanci týmto hlasovaním prakticky vložili osud našej krajiny do rúk bankárov. Schválili nevypovedateľnú zmluvu, na základe ktorej naša krajina v prípade potreby bude musieť zabezpečiť finančné prostriedky až do výšky 5,7 miliardy eur. V prípade, že taká situácia nastane, bude mať Slovensko na získanie peňazí 7 dní!!! Už počiatočný povinný hotovostný vklad vo výške 659 miliónov eur si musíme požičať na finančných trhoch. Samozrejme za ÚROK!!!!"
   https://www.jangaso.sk/zoznam-zradcov-z-nr-sr/

   Tvoj spôsob myslenia je - prečo sa to nedá. Hox jebe ľudí - dá sa to jedine takto! Obmedzenci! Kto je z vás "menší" guru?!

   • Eschatolog napsal:

    Július milý Maroši trefil 10 do černýho a ty vyskakuješ jako by tě trefil mezi uši :-)

    • proud napsal:

     :-))))))))))))))))

    • Maroš napsal:

     Echnatológ - ja si to viem predstaviť zase 10-kou kanadou /môže byť aj modrá martenska/ do tvojich čiernych Echt-NATO-logických gulí...

     Choďte sa KSB trolli rozdrapovať k súdruhovi Hoaxovi. Odpovedať má Július - keď už. Ešte raz - Hox pre mňa nepredstavuje KSB, ale škodnú! KSB nie je doktrína, ale metodika vlastného sebavzdelania - povznesenia. Človek musí poznať, kto s ním vyjebáva! To je pre mňa KSB!

     • proud napsal:

      To je pravda,KSB vyjebava s kdekym :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • Július napsal:

      Maroš, práveže nepoznáš, kto s tebou vyjebáva, pretože by si to spozoroval aj v KSB. Robo, ja a kopec ďalších, ktorí sme roky diskutovali v Hoxovej diskusii o KSB sme na to dávno došli. Dokonca aj proud to chápe, ty však nie a to nie je dobrá vizitka pre tvoj intelekt.

   • Robo napsal:

    Otázku na začiatku si položil zle, Klingáč, manipulatívne.
    To sa rovno môžeš opýtať "kto neverí ksb, je motýľ?".

    Mám serióznejšiu otázku - je náhoda, že 100% vyznávačov ksb v ČR a na Slovensku stráca rozum a stávajú sa z nich pojebaní sektári?

    SAMOZREJME, že ksb JE "riadená zhora"!
    A ty niesi taký hlúpy, aby si to nevidel.

    Takže ostáva zas len to jedno - si zapredaný, Klingáčik!

    • Maroš napsal:

     Rob-ko - "si zapredaný" - ty blbeček! Komu som zapredaný - ty si si ma kedy kúpil?! Blbeček zúfalý frustrovaný zakoktaný utekáč! Opakovací papagáj! Raz ti nasype tá tvoja do polievky...

     • Robo napsal:

      Je jedno, od koho si sa nechal kúpiť.

      Ja som v pohode, Klingáč, bo čistý. Nič ma neťaží, nesťahuje.
      Ty sa tu očividne zamotávaš do svojich čoraz viac priehľadných konštrukcií a nemáš nič.
      Tak útočíš, ako ti tvoji milovaní lgbtx.
      Bravo, bravíčko. Si špinavý, nedotknuteľný.

     • Július napsal:

      Maroš, ja Roba poznám je to rovný a čestný chlap, takže sa o neho neotieraj.
      Ty si z tých, čo majú plnú hubu rečí, ale nič praktické nedokážeš pre zmenu urobiť. Až sem príde islam, ktorý sa ti tak páči, tak ty budeš z prvých, čo si dajú na hlavu handru a budú velebiť Mohameda, aby si prežil...

   • Július napsal:

    Maroš, nechce sa mi zdĺhavo odpovedať. Takže to zostručním.

    Ty uznávaš KSB/DVTR a tam sa píše :

    ""Prostredníctvom Koránu sa ľuďom navrhuje prijať v kvalite vedomej normy
    organizácie psychiky jedincov a spoločenstiev SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI
    OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU, prichádzajúcemu do styku s Koránom a jeho
    prekladmi."

    A ty toto pokladáš za BRAINSTORMING = útok mozgov - hľadanie vychodiska-riešenia.

    Ja opačne, pokladám to za Brainwashing - vymývanie mozgov.

    A takto by som mohol pokračovať...

    Až chceš, tak napíš presne, ale KONKRÉTNE v čom nemám pravdu, čo je nesprávne, čo som vyššie v predchádzajúcom príspevku napísal.Stačí rozobrať len jednu konkrétnu vec... Omáčky a odvádzanie od témy ma nezaujíma. Ja moc dobre viem, čo je KSB zač.
    A zdrž sa invektív, pretože potom s tebou ani nebudem strácať čas.

    • Maroš napsal:

     Július
     M.Veličko: Přechod od davo-"elitarizmu" k civilizaci lidskosti
     https://www.youtube.com/watch?v=6yM5isSmkRE

     Nedávno som si pozeral na kulturblogu debatu s Líviou a s nejakým transvesti Marekom o gender agende.

     Ten transvestita neustále zdôrazňoval anglosaské slovo CORRECT = správny - pre liberálov dnes v spojení "POLITICKY KOREKTNÝ" = TEN SPRÁVNY! Zaklínadlo!

     V roku 1950, 1972 až do 1989 bol politicky korektný názor - "So Sovietskym zväzom na večné časy!"
     Dnes je politicky korektný názor byť na drogách, byť farebný buzerant a - "S NATO, USA a EU na večné časy!"

     Ergo - vychádzajúc "z pravidla" že correct znamená ten správny - problém nie je v právach transvestitov, ale kurva v tom, že máme v pitnej vode a v potravinách množstvo neurodisruptorov, hormónov a látok /aspartan/, ktoré spôsobujú nevyvinutosť pohlavia, potom krízu identity pohlavia, duševné poruchy, neplodnosť. A keďže neriešime "correct" tento problém, ani subverznú gender a LGBT depopulačnú agendu - budeme tu mať nie 4-10% populácie, ktorá nebude plodiť deti - na rozdiel od negrov v Afrike, ale možno 30%! A táto LGBT populácia sa bude kurva domáhať svojich práv na identitu pohlavia - ale nebude sa kurva - zdebilizovaná a zdegenerovaná - domáhať práva na čistú vodu a zdravé potraviny. Takže - čo má byť to politicky korektné - nechať si preoperovať minikokot na piču? Robko - čo povieš - ešte ti stojí? Ergo - čo znamená slovo correct?!

     Presne na tomto princípe pôsobí trolling proti KSB! Prevracanie slov, lož, zámena významu slov. Ak sa v KSB diskutuje o isláme - hovorí sa o tých hodnotách, ktoré treba z neho vybrať - t.j. česť, skromnosť, zdržanlivosť - presne oproti psychopatickej západnej davo-elitárskej kultúre založenej na nenažranosti, úspechu a zvrátenosti. NIČ VIAC! Tak si dajte v gebuliach dohromady to hľadanie "correct" = správneho riešenia!

     Fungujete tu niektorí ako býk na červené plátno! Ja ani nedopoviem, že "dva tisy /mi doma uschli/" - vzťahovačný psycho reaguje - "Ty si kokot!" Spolu s "Javorom"-Robo-copíkom ste chorí z toho, že vás nejaký chuj Hox - ktorý robí medvediu službu KSB, resp. ju rozvracia - vydrbol z diskusie na levanete. A načo ste tam kurva liezli - kvôli čomu?! Ste ste chorí z toho, že vás okresný tajomník neprijal do strany?! Ja tam neleziem, lebo viem, že levanet.cz je úplne iné kafé, ako pôvodná ruská KSB - detto existujú úplne iné dokumenty DVTR a KSB a tam som nič k smerovaniu k islámu nenašiel! Trollujte si ďalej! Žido-marxisti! Ďalej sa ku tejto téme nebudem vyjadrovať - zmeňte si nicky a PC a IP adresy a skúste si to s Hoaxom znovu! A už počúvam "ozvenu Proudu splachovadla". Prežiť najkrajšie roky v USA a potom sa vrátiť do vlastných ŠTB sračiek - to sa každému len tak nepodarí.

     • proud napsal:

      Ne nepodari,ale nikdo po navratu netouzi,a ze nas tam je!!! Cely Moravsky vesnice a nikdo nechce zpatky,az na ty co jsou vychovany tak,ze zamlada potrebovali rodice oni a ted potrebujou rodice je,o tom se nediskutuje,kona se! Ale i takovejch uz je jenom par.O cem to svedci?...........

     • Július napsal:

      "Ak sa v KSB diskutuje o isláme - hovorí sa o tých hodnotách, ktoré treba z neho vybrať - t.j. česť, skromnosť, zdržanlivosť"

      Ale kdeže, v KSB sa hovorí o tom, že Mohamed bol dobrý človek a korán je svetonázor najbližšie k Bohu.
      Maroš,si mimo, ako aj Veličko, milovník islamu. Veď ty ma chceš poučovať a ani nevieš, čo je to islam...
      Doteraz si mi nevyvrátil, žiadny bod, ktorý som uviedol...
      Vieš, Maroš, skús ísť do emirátov alebo Afganistanu a tam rozprávať, že z islamu treba vybrať to dobré a zlé odstrániť. Skončíš tak, že odstránia teba.Pretože pre každého pravoverného moslima je korán dokonalý a nie je možné z neho nič ubrať.A tí, čo písali KSB toto dobre vedia, takže manipulujú a klamú ľudí, že islam sa može zmeniť k lepšiemu,
      Ty si doteraz a možno ani nikdy nepochopíš o čom je KSB.
      Dalo sa to čakať. Veď tebe nedochádza ani to, aká je islam hrozba a ten, kto nám podsúva islam ako KSB je náš nepriateľ.
      Je to s tebou len strata času.

      • Maroš napsal:

       Július - keď chceš zo mňa robiť saracéna - tak ako všetci liberálni fašisti robia fašistov tých druhých - tak sem - prosím ťa! - zaves celú citáciu k islámu v KSB a už sem daj link na ten zdroj! Otázka - máš rád turecký med? No tak si islamista!

       Čestný muž neopúšťa svoju ženu a deti a nenájde si druhú = manželský sľub - pre niekoho hovno. Radšej bude mať tajnú milenku, ale svoju rodinu neopustí. Keď muž vyhodí žena, lebo je chuj, je to niečo iné. Takže máme 3 možnosti - Rob-ko je buď len nečestný, alebo len chuj, alebo nečestný chuj! Poznám takého osobne z Petržalky - jedného dňa vypadol z domu nevedno kam a nechal ženu aj s 3 deckami - nech sa z toho všetci poserú. Tak mi nerozprávaj o vašom "Rob-ko bratstve".

       Ja tu islám NEchcem, pretože viem, čo je politický islám, ale ty ma budeš presviedčať o opaku?

       Ešte raz - máš ty, alebo tvoje deti rád turecký med? Vieš ako sa vyrába? Tak si MUSLIM! To je tá tvoja diskutérska medicína! Tu sa baviť o KSB je ako keď sa baví veriaci s ateistom o Bohu, pre ktorého je Boh len "Obří píča"!

       Tu je váš svätonázor - žido-holyúdsky. Lberálny.
       Lucky Louie CZ dabing - bůh je obří píča!
       https://www.youtube.com/watch?v=KXbF3R4gpD4

       Obrie piče liberálne - všetko potrebujete rozvrátiť svojimi lžami!

       Július - zaves sen ten link ako dôkaz o tom, že KSB smeruje ľudí k islámu! Inak si tvoje tvrdenia strč-te aj s masónskym "bratom" Rob-kom do piče!

       • Július napsal:

        Zdroj na tú citáciu je DVTR. Pozri si tam 9. Svetonázor pre všetkých ľudí. Ako vidím, ani ho nemáš poriadne prečítaný. Link si nájdeš na levanete Hoxa.
        Čo sa týka Roba, tak ho poznám ako dlhoročného diskutéra a k tomu sa sa vyjadril. Jeho osobný život nepoznám a neriešim ho.
        Každý, kto propaguje KSB a DVTR tak podporuje islam, pretože autori KSB berú islam, ktorý je napísaný v koráne ako svetonázor od Boha.V skutočnosti ide len o manipuláciu autorov KSB.
        Takže si buď vedomý kryptosaracén alebo nevedomý a hlúpy kryptosaracén. Stačí ti to takto ?
        Nielen DVTR je reklama na islam, ale aj ich sociológia, kde sa propaguje polygamia, akože v núdzových prípadoch a ženy, čo to nechcú, tak nemajú "dosť lásky" a podobné hovadiny.
        Choď len pekne k Hoxovi na levanet a začni si tam prechádzať jeho postované články...
        Je to presne tak, ako som to v tých bodoch uviedol. A Hoxove články sú hlavne preklady prác VP CCCP...
        Až ti nevyhovuje Hox ,tak si pozri videá Zaznobina,ako z koránu číta "veľké pravdy ".
        Ten s koránom aj spal pod vankúšom...
        Inak, mason, k tomu máš hlavne ty blízko...Maroško...
        Robo inklinuje k povodnému slovanstvu, države nie k masonstvu, ty "expert".. :-)

 8. proud napsal:

  "Otázka - kto verí Bohu - je sektár?"................Odpoved zni ANO,velice spravne! Dalsi otazka potom je jestli verici skodi ostatnim a ostatnimu nebo ne,pak je jde bud o neskodnyho blazna(pomylenyho),nebo nebezpecnyho fanatika pripravenyho k odeslani na reinkarnaci(na zabiti).

  PS.: Budme uprimni,nemalujme si krasnejma slovickama prolhany ruzovy brejle na ksichty.Cirkev je skutecne sekta,ktera si koupila a vyvrazdila oficialnost.Kazda cirkev,at se tvari treba i sebelip!!! Kdo veri v jakyhosi boha malovanyho nejakou cirkvi i kdyz do zadny nijak nepatri je na tom podobne jakoby v nejaky byl a chodil si nechavat vymejvat mozek.To vsechno nese jasny znaky "ovcanu",do hlav se jim leje,to jim staci,netreba je pouzivat k samostatnymu mysleni slozitejsimu nez ze je uz potreba si vymenit trenky a ponozky......

  • proud napsal:

   A z toho uhlu pohledu neni KSB nic jinyho,nez zase dalsi,nova cirkev,je to porad dokola..........

  • Maroš napsal:

   Proude - si starý boľševický materialista - veríš len komunistickej strane! Si materialistický sektár! Židák verí len zlatému teľaťu - že? A? Ty filozof z Ústavu Marxizmu Leninizmu!

   • proud napsal:

    :-)))))))))))), a to je vsechno?................ :-))))))

    • proud napsal:

     Ujasneme si to:-) . 1/Jesli je ze me "starý boľševický materialista",pak za to vdecim zapadu a Americe,kde jsem stracvil svy nejlepsi leta.:-) 2/Bejt filozof z ustavu marxismu leninysmu,nepisu tady s tebou,ale primo si s tebou delam jako nejen tvuj sef, co se mi zlibi. 3/ Jo,no,protoze jsem veril ksc,tak jsem na 25 let zdrhnul z tohohle slzavyho udoli :-)))))))))))))))),kde se vsichni podrazite navzajem sotva byt jen zahlidnete moznost,nebo aspon neco jako moznost,pac to je vase prirozenost,to ostatni uz je davno vymazany,uz pred x generacema to zmizelo,zustalo to jen par jedincum.

     Takze jak to je,mame na vyber,bejt podle tebe bud panbickarsky zblbla,nebo komunisti? Pak volim ty komunisty a materialismus,neni nic lepsiho ve fyzickym tele,nez stat pevne obema nohama na zemi:-)))))))))))), a misto sektarskym, posranym cirkevnim vylhanym duchovnem se zabejvat tim pravym,lidma sektarskejma blbama a vychcanama neprolhanym. ;-). Muzes plakat dal,moulo :)))))))))))))))

 9. Robo napsal:

  95% + je tam pravda, samozrejme.
  Čo pomenoval Július, vám nikto neodpare, sektári.

 10. proud napsal:

  ".......kdy ten první hájil koncept "západního racionalizmu" a ten druhý Koncepci společné bezpečnosti (KSB)"............skocim koupit prapor,at ho mam pripravenej az nekdo prohlasi,ze chce hajit veci co si sam pozjistoval a propremejslel! Proc mi to zacina pripadat jakoze Evropa je plna blbcu s nejruznejsima "berlickama" bez vlastnich nazoru a kdyz uz se vubec aspon nejakej nazor objevi,je prejatej? :)))))))))))))))))))).To mi pripomina usmevnou zalezitost ze zivota kdy hledam zamecnika co udela aluminiovej valec,cirka 60 cisel vysokej,30 sirokej,a do nej udela dalsi s prumerem o pul cm mensim,ab se v nem tocil na loziskach..........dneska to nikdo neumi postavit,kazdej to ma za obrovskej problem,pred par desitkama let jsem pracoval ve fabrice,kde se masiny skladaly prevazne z podobnejch dilu:-)))))))))))))))))))))))). Dnesni blbej svete,mam z tebe prdel :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

 11. Globalista napsal:

  Žádní lidé ani nadlidé nejsou schopni řídit systém jehož jsou součástí (živou přírodu, jejž jsou součástí).
  Živé systémy jsou vybaveny somořízením, řídí se sami, člověk je tou nejblbější součástí systému, i ti nejnižší životní formy jako třeba bakterie v půdě jsou chytřejší, nenají totiž debilní ibdividuální rozum jako člověk, ale mají kolektivní vědomí ..
  Lidské teorie jsou hloupé proti realitě řídícího "vědomí" životních forem a celého živého systému naší Země ..
  Howgh ..

 12. Maroš napsal:

  "Voda KSB | Diskuse
  [Prehľadávať doménu http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-10/ http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-10/
  Sama KSB nabádá k přímé komunikaci s Ním, bez jakýchkoliv berliček (církví, sekt, apod.). KSB nikde nenabádá k prosazování Islámu, navíc toho, z mého pohledu falešného, který se násilně rozlézá po světě. Pokud je to takto interpretováno, myslím si, že jde o nepochopení předkládaného."
  ----------------------------------
  Tak - a keďže "všetci" vieme, že židovstvo, žido-kresťanstvo a islám pochádzajú z jediného - židovského základu, a keďže "všetci" vieme, že islám do Európy lifrujú sionisti - však Rob-ko, však Jul-ko - aby profitovali z chaosu - niet sa ďalej o čom baviť s luhármi!

  • Robo napsal:

   PRAX je kritérium pravdy, Klingáč.

   Jednému umrie žena (neprajem mu to, samozrejme), druhého odsúdili, všetci ČR /SR sú na hlavu a sektári, k tomu všetci PROPAGUJÚ islam ...

   Buď si extrémne hlúpy, hotový debil alebo si zapredaný. Nič iné nieje.

   Tak ako, Klingáč?

   • Robo napsal:

    ...aby som nezabudol..
    "Propagujú islam" - samozrejme TEN PRAVÝ, to sa vie samo sebou!!:-)

    Július, ďakujem za milé slová, na Klingáča odporúčam sa vykašľať. Nemá v popise práce sa poučiť.

  • Július napsal:

   Ale nabáda k presadzovaniu islamu, až nechápeš čo znamená táto citácia :

   ""Prostredníctvom Koránu sa ľuďom navrhuje prijať v kvalite vedomej normy
   organizácie psychiky jedincov a spoločenstiev SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI
   OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU, prichádzajúcemu do styku s Koránom a jeho
   prekladmi."

   Tak to neznamená, že to nechápu iní. Korán totiž nie je žiadny svetonázor od Boha ako tvrdí DVTR.
   Takže luhár si tu ty.
   A ešte niečo, ty zjavne nechápeš význam slova žid. Pretože nič také, ako žido - kresťanstvo neexistuje.
   V prvom rade v čase vzniku kresťanstva neexistovali ľudia, čo by ich volali, že sú židia. Moderný žid je totiž produktom Talmudu a ten vznikol až v 7 storočí, omnoho neskor, ako vzniklo kresťanstvo. Ty zjavne nechápeš, že farizejovia, suduceji, zelóti, eséni, ľudia Knihy, to v tých časoch neboli židia...
   Súčasní židia sú potomkovia učenia farizejov, lebo z ich učenia sa vyvinul Talmud a súčasný judaizmus.
   A tvoji sionisti stoja priamo za KSB...Veď je známe, že KSB bola napísala na príkaz lóže...A preto sú jej mnohí autori neznámi...
   To, že teba dokázala KSB pekne oklamať ma neprekvapuje...

   • Maroš napsal:

    Takto - technická poznámka - vždy po odoslaní komentára sa to tu zablokuje a dá sa znovu vstúpiť až po odchode z prehliadača - treba zavrieť všetky okná a otvoriť nové - čo mi vyslovene žerie čas aj nervy! ???

    Židia nie sú národ, ale sekta - vyhnaná z mesta UR = Babylonu cca 4 tisíc rokov pred Kristom, teda v období Abraháma.
    Г.Климов - откуда пошли евреи-масоны?
    https://ok.ru/video/218505023997

    "PRAX je kritérium pravdy, Klingáč." - a kde máš Rob-ko tú pravdu ty fanatický nutkavý luhár - KSB zariadila postavenie mešity v Slovinsku? Prečo tu kurva nespomínate prepojenie sionistov a emirátov /ISIL/ a ládovanie sem peňazí - na korumpovanie magistrátov a politikov a novinárov?! Kto bol v mešite - ja alebo nosatý Kaliňák "za motorku"! Útokmi proti KSB odvádzate pozornosť od skutočných organizátorov islamizácie Európy - to je tá vaša spoločná takia! To vaše "slovanstvo" je ako "slovanstvo" Maďarov ovládajúcich Slovnaft! Pravda zvíťazí!

    "V Slovinsku otvorili prvú mešitu. Financoval ju Katar" - Katar vy kokoti! Nie inštitút konceptuálnych technológií!

    "Slovinskí moslimovia, ktorí dosiaľ využívali na modlitby a slávnosti prenajaté športové haly alebo iné budovy, tvoria dve a pol percenta z dvojmiliónového obyvateľstva Slovinska a predstavujú tam druhú najväčšiu náboženskú skupinu. Grabus odhaduje, že v krajine žije 80.000 moslimov.

    Kritici projektu sa pokúsili dvakrát – v rokoch 2004 a 2009 – výstavbe mešity zabrániť, dožadujúc sa vypísania referenda. Ústavný súd to však v oboch prípadoch zamietol. Odporcovia tvrdia, že Katar je jedným z hlavných sponzorov terorizmu." - kto tu manipuluje s terorizmom - KSB z Altaja?! Pre koho pracujú Katarom skorumpované súdy?! Vy "múdri a spravodliví a ušľachtilí žido-Slovania"!
    https://www.hlavnespravy.sk/slovinsku-otvorili-prvu-mesitu/2040430

    """Prostredníctvom Koránu sa ľuďom navrhuje prijať v kvalite vedomej normy
    organizácie psychiky jedincov a spoločenstiev SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI
    OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU, prichádzajúcemu do styku s Koránom a jeho
    prekladmi." = Július povedal! Bez linku! Ale hlavne, že si pamätá citácie ako z Leninovych spisov! Rovnaká "práca" ako tá Slabejova!

    • Robo napsal:

     Takže keď sú tu aj iné svine, tak kobáci svine nie sú? Či?

     Chceš ma presvedčiť, že niesi zapredaný, len idiot?
     Možno sa ti to časom podarí.

     • Maroš napsal:

      Rob-ko - tvoja stratégia je prehľadná a svinská - "Sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou" Joseph Goebbels

      Porušuješ pravidlo, že "Klamať môžeš /napr. na svoju záchranu/, nie však pri tom niekoho krivo obviniť!"
      TOTO ŤA DOBEHNE!!!

      Pre mňa si len hafkajúci gobbelsovský papagáj!
      Papiga laje kao pas
      https://www.youtube.com/watch?v=bhy5Vg1RYOs

      • Robo napsal:

       Jednoducho tu ukazujem na tvoju priehľadnú manipuláciu, Klingáč.

       Mňa nemá čo dobehnúť, iba ak ešte väčšia radosť zo života.

       Ako hovorím, ty si ale špina, nedotknuteľný.

      • Diana napsal:

       Maroš, už sa prestaň zhovaďovať. Robo neklame, naopak hovorí pravdu, že buď si extrémne hlúpy, hotový debil ALEBO si zapredaný. No čakať od teba niečo iné ako invektívy, keď ti tečie do topánok je ozaj zbytočné....

    • Maroš napsal:

     "Poznanie štyroch arabských slov môže zachrániť našu civilizáciu od prevzatia moci islamom

     V roku 539 pred našim letopočtom babylonský kráľ Baltazár uvidel na stene rukou napísané štyri zdanlivo nezmyselné prorocké slová. Tento „rukopis na stene“ nakoniec prorok Daniel vysvetlil ako predpoveď pádu kráľovstva. Mal pravdu. Babylon padol zásluhou Médov-Peržanov práve v tú noc.

     Tak, ako „rukopis na stene“, ktoré prorok Daniel vyložil, existujú štyri arabská slová, ktoré by mohli viesť k podriadeniu sa celého sveta voči islamu, ak nemoslimovia úplne neporozumejú ich významu a dôsledkom. Tieto slová sú takíja, tavrija, kitman a muruna.

     Každé z týchto slov opisuje iný štýl podvodu používaný moslimami pri diskusiách o islame, alebo o vlastných moslimských aktivitách. Mohamed to povedal výstižne: „Vojna je podvod.“"
     http://medzicas.sk/umenie-klamstva-ako-nastroj-islamu-na-dobytie-sveta/

     A náhodička - umenie rozvratu v Protokoloch sionských ZMRducov!
     http://www.magnificat.sk/dokumenty/protokoly.pdf

    • Július napsal:

     Maroš, len odvádzaš tému. Povedal som ti jasne, kde je ten citát a kde ho hĺadať. Takže tu neklam.
     Tí, vyhnaní z Babylonu sa však v tom čase nenazývali "židia" a na to som poukázal.
     Píšeš o prepojení sionistov a emirátov. Prečo ti nedochádza,že existuje rovnako prepojenie sionistov a KSB ? Zaujímavé.

     • proud napsal:

      :-) porad tady,akorat nema momentalne co rict :-)

     • Maroš napsal:

      Július - Slováci sa tiež NEnazývali Slovákmi odkedy boli tu - a? Ja hovorím o židoch ako o kaste - nech sa sami nazývali aj Hebrejci - inak = priestupníci zákona - nie priestupníkmi nejakého mora ako hovoria o sebe. Takže nezavádzaj inými pojmami, keď vieš o akú podstatu ide!

      Tu je link ku TEJ TVOJEJ "ISLAMIZÁCII" - kapitole o tzv. 9. svetonázore "pre všetkých ľudí" - v zmysle - "predstavme si to, čo bude, keď na celom svete bude vládnuť islám" = v zmysle "všetci budeme žiť len pod UV lampou"? - ide tam o polemiku - svetonázorovú analýzu náboženstva, ktoré vychádza z koránu! Je to rovnaká analýza, ako keby to bola 9. politická ideológia vychádzajúca napr. z Mein Kanf doboha! Žiadne podsúvanie viery v islám! Toto má naštudované každý teológ doboha! Z koránu a z teologických poznámok k nemu! Okrem 9. svetonázoru sú tam aj iné svetonázory a ich teologické, resp. z pohľadu riadenia na najvyššej priorite podľa KSB - teozofické motivácie. Čo prináša budhizmus - aké odpovede? Prečo zo mňa nerobíte idiota budhistu?!
      http://leva-net.webnode.cz/products/a9-svetonazor-pre-vsetkych-ludi-1-/

      Tu máš kurva iný 8. svetonázor - pre rádoby svetonázor davo-elitárov! Toto je polemika o svetonázore určitej skupiny ľudí!!! Nie návod stať sa davo-elitárom - len ako pristupujú k životu a hodnotám a k ich nie duchovným, ale ekonomickým prioritám, často aj cez okultné spôsoby. Moc, peniaze, úspech. Čo sa stane s ľudstvom, keď všetci - aj indiáni budú vyznávať davoelitárstvo?! Polemika!!! Idioti ste vy!
      http://leva-net.webnode.cz/products/a8-svetonazor-pre-vsetkych-a-pre-uzky-kruh-ktoreho-urcenie-je-riadit/

      Na Idnes.cz vyšiel dnes článok o knihe o NSDAP - o jej histórii, politických cieľoch atď. A vyvolalo to odpor takých ako ste vy! Hoci ide o historický dokument. Takí, ako ste vy - nechcú, aby ľudia veci chápali a rozumeli im - o čo sa snaží KSB.

      Teda - chápať podstatu ideológie fašizmu a vedome ju odmietnuť.
      Chápať podstatu islámu - a vedome ho odmietnuť.
      Chápať podstatu davo-elitárstva - a vedome ho odmietnuť - vrátane davo-elitárov v politike a v zákulisí štátu! Detto ako spoločnosť vyvolených kalifov a imámov.

      O tom je koncepcia SOCIÁLNEJ - nie soc-kapitálovej komunistickej papalášskej davoelitárskej bezpečnosti, ktorú ešte nemáme za sebou, pretože komančovia-ich zlaté penťácke deti - riadia náš štát doteraz. A sociálne bezpeční sú zatiaľ len oni. A ktorí odvádzajú pozornosť na terorizmus /v záujme štátneho terorizmu a moci/ ale trávia "dovolenky" v Dubaji kurva! Stačí len znova zavrieť hranice! Ale to by zmrdi nemohli zdrhnúť!

      • Maroš napsal:

       "Jsem hrdý, že jsme vydali program NSDAP, řekl v Rozstřelu vydavatel.

       Rozruch vyvolala zpráva o tom, že hned několik tuzemských knihkupectví nabízí ve svých obchodech knížku Jedovatá houba, obsahující protižidovskou propagandu. Podle spolumajitele vydavatelství Pavla Kamase však kniha není extremistická. Sociolog židovského původu Fedor Gál s ním nesouhlasí, vydavatelství podle něj šíří antisemitismus, řekl v Rozstřelu moderátorovi Vladimíru Vokálovi. Kniha se podle vydavatele prodává dobře."
       https://www.idnes.cz/podcasty/jedovata-houba-kniha-antisemitismus-gal-kamas.V200217_134736_idnestv_vov

       Žid Gál sa ozval, pretože v SS slúžili aj židia! A chazarskí aškenázi židia likvidovali chasidských semitských židov. Ale to nevyhovuje zaklínadlu o holokauste - že?
       https://www.idnes.cz/podcasty/jedovata-houba-kniha-antisemitismus-gal-kamas.V200217_134736_idnestv_vov?autoplay

       Takže polemika - o antisemitizme...

      • Robo napsal:

       Zas zavádzaš a manipuluješ, Klingáč.

       Prečo "pravý islam", prečo nie napríklad "pravé kresťanstvo"?

       Tu už je pár storočí kresťanstvo a islam bol ešte nedávno otvorene nepriateľský. Preto musíte vy svine propagovať islam opatrne.
       Lenže NIČ nieje dosť opatrné v našich končinách, čo sa islamu týka!
       Tu proste nemáte šancu, blbečku.

      • Július napsal:

       Maroš, ty hovoríš o židoch ako kaste, ale v skutočnosti pri židoch ide o príslušnosť k Talmudu. A to práve nechápeš. Byť židom znamená veriť a uznávať Talmud.A potom všetko, čo z toho vyplýva.
       Stále nechápeš, že moderný žid je produktom Talmudu.
       Slováci sa mohli kedysi nazývať Slovieni miesto Slovákov, ale oni mali genetickú, geografickú, jazykovú a kultúrnu príslušnosť. Žid može byť aj africký černoch alebo Indián, stačí, keď prijme Talmud, judaizmus, dá sa obrezať a rabín v danej oblasti ho zaregistruje...
       Ale, zdá sa, že ty vedome nechceš chápať tento rozdiel.
       Povodní Hebrejci, teda izraelské kmene prakticky vymizli. Súčasní židia sú potomkovia Chazarov, teda Aškenázi. Sefardi a iní sú v menšine.Až teda chceš riešiť etnicitu.

       K tej islamizácií, znova nič nechápeš.Nejde tam len o svetonázorovú analýzu, ale o to, že autori KSB podsúvajú, že v koráne je

       "SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI
       OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU, prichádzajúcemu do styku s Koránom a jeho
       prekladmi."

       Chápeš vobec, čo tam tí sionisti z KSB podsúvajú ? Prakticky tvrdia, že v Koráne je svetonázor prichádzajúci od Boha. Ale, čo je to Korán ? Korán je kniha, ktorá učí o islame. Čo je to islam ? Islam je podľa mohamedánov Alahovo náboženstvo dané ľuďom, dokonalé, úplné a pravé, na ktorom sa nedá nič zmeniť.
       Takže autori KSB prakticky podsúvajú ľuďom, že keď budú čítať Korán a budú s ním súhlasiť, tak získajú svetonázor od Boha. V skutočnosti z nich však vyrábajú buď priamo nových moslimov alebo minimálne latentných moslimov, ktorí budú moslimov akceptovať. A to je to nenápadné podsúvanie islamu do nášho priestoru.
       A toto ty nechceš uznať, buď z vlastnej hlúposti a obmedzenosti, alebo tu vedome manipuluješ.
       A čo sposobuje islam, to je známe každému, kto má trocha rozumu.
       Pričom v koráne je spústa omylov a bludov zo SZ, z judaizmu a aj kresťanstva. Mohamed si ho upravil podĺa potrieb. Len nebezpečný nepriateľ európskych národov nám bude podsúvať Korán a islam. A ty si totálny obmedzený pako, keď toto podporuješ. Pozri sa na Japonsko, ako sa tam bránia islamu, aby si zachovali svoju kultúru a homogénnosť svojej spoločnosti.Ako dopadli veľké národy, ktoré prijali islam ? Čo zostalo z Perzie ? Čo sa stalo zo svetovo významného Carihradu, centra Byzantskej ríše ? Niektoré inteligentné národy ešte chápu, čo je to islam a preto sa ho snažia blokovať a obmedzovať.Prijať islam je vrátiť sa do staroveku a otrokárstva v priamom režime.Zvlášť pre ženy je to totálna tyrania.Páčia sa ti tresty šárie, ktoré vychádzajú z Koránu ?

       Takže tu nejde o polemiku o svetonázore, ako ty tvrdíš, ale podsúvanie zla islamu.
       KSB sa snaží o výklad NZ, SZ Koránu ,ale nerozumejú tomu a vedome manipulujú, v mnohých dielach autori KSB aj priamo klamú.
       Ale tebe, čo vieš kulové o týchto rozdieloch je to zbytočné tu písať. Veď ty ani nechápeš, že medzi židovstvom a kresťanstvom je neprekonateľný rozdiel v osobe Ježiša, ktorý sa nedá vyriešiť...Jedine zn ičením Bohočloveka Ježiša na úroveň potulného kazateľa, človeka. Ale, až to kresťanstvo spraví, tak už nie je kresťanstvom, nemože byť z princípu, pretože kresťanstvo je kristocentrické...
       Myslíš si, že Korán neučí davoelitárstvo ? To sa zásadne mýliš. Je to najviac militantné náboženstvo a najviac zotročuje hlavne ženy. V skutočnosti ide o ideológiu, ale to mohamedáni nechápu. Nechápu, prečo im islam likviduje ich štáty, ekonomiky, prečo tam majú biedu a problémy. Prečo degenerujú - Mohamed povolil manželstvá medzi bratrancami a sesternicami I stupńa...

       "Chápať podstatu islámu - a vedome ho odmietnuť."

       Vidíš, akú debilnosť píšeš.Teda, ako sám sebe serieš do huby a protirečíš si..Keď totiž vedome odmietneš islam, tak musíš vedome odmietnúť aj Korán, ktorý islam káže a učí. Ako potom možeš akceptovať, že v koráne sa píše toto :

       "SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI
       OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU, prichádzajúcemu do styku s Koránom a jeho
       prekladmi"

       Takže je v Koráne svetonázor od Boha alebo nie. Samozrejme, že NIE JE. Korán = islam = vražedná ideológia...

       Preto som ti napísal, že nechápeš vobec, čo vlastne KSB autori ľuďom podsúvajú.Tým je s tebou diskusia prakticky zbytočná. Nemáš dosť poznatkov a chápavosti k téme. Robo toto chápe už roky...Ty nie.

       • Maroš napsal:

        Ad - "že v koráne sa píše toto :
        "SVETONÁZOR..."
        - tento pojem je snáď v Leninovych spisoch - či? Inak -podsúvaš mi, že v isláme neexistuje davo-elitárstvo - ušlo ti, že som spomenul kalifov a imámov. Celá spoločnosť je hierarchická - v Indii to otvorene nazývajú kastami. Je to práca s pojmami. Ak KSB niečo inak pomenúva, tak je to len o tom, aby sa to dalo nejako uchopiť. Aj kultúry a subkultúry majú množstvo spoločných znakov a napriek tomu sú inak pomenované. Napr. kultúra hipies a kultúra Davosu - čo majú spoločné? Drogy. Davos - motorkári, dileri, elitári, manažéri - tí, ktorí sa neustále snažia niečo riadiť. Typickí davo-elitári - väčšinou ľudí pohŕdajú a spájajú sa len vtedy, aby sa navzájom ubezpečili, že sú výnimoční.
        Hipies - sú "výnimoční" v tom, že majú akože na háku systém, ktorý využívajú až vtedy, keď sú v sračkách. Tak ako elitári odrbávajú na daniach - hipies ich neplatia vôbec - myslia si že zomrú mladí. Až v staršom veku - keď ich už nespája len sex a zdrogy - začínajú vytvárať sociálne organizované komunity kvôli vlastnej sociálnej bezpečnosti. Ergo - čo máme spoločné...

        Príklad - v muslimskej krajine môže taxikár vyhodiť ženu, pokiaľ sa nespráva podľa tradície - v sekulárnej krajine by možno mohla ísť bez sprievodu muža - v tradičnej krajine by však žena zásadne nešla bez muža - tobôž, ak by bola slepá!!! A určite by nemala psa! Ani slepý muž by nemal vodiaceho psa ako sprievodcu - lebo pes je zakázaný!

        Takže - "nemuslimské" psíčkarské Čechy? No len davo-elitársky kokot - taxikár - jeho modla sú peniaze a moc nad niekym - takto brutálne vytiahne slepú ženu kvôli jej retríverovi - ktorý inak nepáchne - z auta. A ten taxikár bol slepý, že jej psa nevidel hneď?! Keď nechcel zobrať psa - nemohol zavolať niekoho - kto by ju zobral? Takto sa kurva v nemoslimskej krajine niekto brutálne správa k slepej žene?! Nemuslimskí "Slovania"?! Debili!

        "VIDEO: Taxikář jezdící pro společnost Bolt v Praze neurvale vytáhl z auta nevidomou ženu, protože nechtěl odvézt jejího vodicího psa. Policie případ řeší jako přestupek. Firma už s taxikářem ukončila spolupráci a ženě se omluvila.
        https://www.idnes.cz/praha/zpravy/policie-nevidoma-taxikar-bolt-pes-incident.A200217_190147_praha-zpravy_zuf

        Ďalší príklad - baba po chemoterapii stratila vlasy, použila šatku - nemuslimskí "Slovania" jej začali nadávať do muslimiek. Otázka - mala si dať kúpaciu čiapku? Alebo superdrahú parochňu? Červenú? Ako Lady Gaga? Kvôli idiotom? Naše staré mamy nenosili šátky na ochranu vlasov - kvôli slnku, alebo špinavej práci niekde v stodole či fabrike? Dodnes ženy niektoré pracujúce na poliach nosia šátky - a? - konvertovali preto na islám? Moja sused nosí šatku, pretože patrí myslím do cirkvi Ježišovej. Keď vaša žena vylezie z vane s uterákom na hlave - je muslimka? No tak ju pojebte ako muslimku!

        "S řadou nemocí se dá žít tak, že si jich nikdo ani nevšimne. Při onkologické diagnóze jsou však následky léčby viditelné. Ztráta vlasů patří k těm výrazným a zejména pro ženy psychicky nejbolestivějším. O to nepochopitelnější jsou předsudky a negativní reakce okolí.

        Když Kláře Kotlíkové na jedné z pražských křižovatek začal vedle stojící muž v autě nadávat do muslimek, myslela, že je to náhoda. „Zastavila jsem na červené, měla stažené okénko a najednou slyším, jak na mě volá, že takové jako já tady nepotřebujeme. Nejdřív jsem to nechápala, až po chvíli mi došlo, že je to kvůli šátku na mé hlavě,“ vzpomíná Klára na zážitek z loňského léta.
        https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/satek-rakovina-padani-vlasu-chemoterapie.A200214_110106_zdravi_job?zdroj=top

        KSB rozoberá určité kultúry a subkultúry /alkoholici = subkultúra podľa Putina. Ľudstvo vždy niečo spoločné spája. Ak sa má ľudstvo spojiť - musí nájsť spoločnú reč - spoločné hodnoty. Špeciálne Rusko sa musí nejako vyrovnať so susediacimi muslimskými krajinani /Kaspický blok!!!/, resp. začlenenými, resp. muslimami už žijúcimi v Rusku. Aby nedopadlo ako Srbsko s kosovskými Albáncami. PRETO KSB logicky analyzuje islám ako taký, ale idiot to vníma ako propagáciu islámu! Choré! Lživé! Tak, ako reakcia žida Fedora Gála na tú knihu o histórii NSDAP! Sociálny idiotizmus!

        Ešte raz - /podľa M.Velička/ tak islám, ako aj západný davo-elitarizmus nesú prvky fašizmu, pretože táto spoločnosť je nastavená na bezbrehú poslušnosť voči autoritám, ktoré však nenesú atribúty skutočných ľudských osobností! A s týmto sa treba vedieť konceptuálne vysporiadať aj v konflikte islámu a západnej a východnej spoločnosti. Ako byť ľuďmi - nielen "lepšoľuďmi"! Howgh!

        • Robo napsal:

         To už je sofistikovanejšia manipulácia, bravo.

         Mne ale nevadia muslimovia rovnako, ako mi nevadia kresťania. Vadi mi propagácia islamu u nás.
         Rovnako v Rusku je zakázaná PROPAGÁCIA buzerantov, nie buzici samotní.

         A ty sa tu ešte chceš oháňať Ruskom? Na začiatku si dostal pochvalu neprávom. Alebo už mám na vás po tých rokoch vypestovaný cit a odpor.

         A nehýkaj tu jak indián, nie tak dávno si tu ešte sám seba považoval za kresťana.

         Blbečku.

        • Július napsal:

         Admin ma blokuje a nepustí mi príspevok.

        • Robo napsal:

         Keď je tam viac ako jeden odkaz, musíš čakať na schválenie, Július.

        • Július napsal:

         Robo, dík za info, ale nemal som tam žiadny odkaz.

        • Robo napsal:

         Zachytil Ti to pravdepodobne počítač, Július.
         Ak by si mal čas a chuť, napíš to znovu. Podľa mňa už to prejde.
         Píšeš dobre. Tak, že väčšina ľudí to pochopí. Samozrejme okrem Klingáča alebo pacientov z Ústavu.

 13. Maroš napsal:

  Biskup Patrik Sojka - o NEkresťanstve "kresťanov" a o zločinoch a zločincoch v katolíckej cirkvi a vo Vatikáne. Prečo pápež František, ako heretik a satanista pápežom fakticky už nie je! O progresívnom liberálnom fašizme a o zvrátenosti tzv. kresťansko-demokratických strán /CDU, KDH/ - o ich podiele na islamizácii Európe a výmene pôvodného obyvateľstva. O zvrátenosti cirvi na Ukrajine a jej podiele na Majdane a občianskej vojne. O totálnej a totalitnej gender agende, ktorá rozvracia rodinu a vychováva z detí úchylákov - ako biele mäso pre už existujúcich úchylákov. O odoberaní detí rodičom a ich "adopcii" homosexuálmi a pedofilmi. O hormonálnom terore voči deťom! O kriminalizácii a trestnosti otvorenej NEpodpory genderovej agendy! O Čaputovej "hodnotách" a o všeobecnej zrade národa a Boha. Čo všetko v kresťanstve /v duchovne rovine/ rozložili a pre súčasnú "budúcnosť" národa pripravili boľševici. O nevedomých cirkevných "ovečkách" a užitočných idiotoch. O totálnej subverzi - umení rozkladu. Vitajte v novej satanistickej totalite! "Neverending Story"!

  Poznámka - problém spočíva v doslova vojenskej organizácii cirkví ako takých, a vo vynucovanej poslušnosti! Toto nemá nič spoločné s tzv. slobodou viery - riadenej svedomím!

  Informačná vojna 18.2.2020
  https://www.youtube.com/watch?v=zKtGCQnNiCU

  • proud napsal:

   " slobodou viery - riadenej svedomím!"..........ani nemuze mit,protoze nic takovyho nikdy neexistovalo,neexistuje,ani existovat nebude,jelikoz ani nemuze,kdo to tvrdi,nevi co je to svedomi,ani vira, v cokoliv.Ovsem pro GP jsou slovicka jako vira a svedomi naprostym rajem,na to ovcani primo letej :-)))

 14. Maroš napsal:

  Masóske bratstvo...

  "To, či je, alebo nie je Peter Pellegrini homosexuál, nikdy nebolo témou, ktorá by zaujímala Aktuality.sk. Lenže zaujímala iného novinára, ten sa na to opýtal a Peter Pellegrini odpovedal veľmi jasne - že nie je. Ak však homosexuálom je a v rozhovore klamal, tak je prichytený pri klamstve. Smer má problém.

  Jedenásť dní pred voľbami si navyše nemôže dovoliť, aby sa o ich lídrovi písalo, že je homosexuál.

  Voliči Smeru sú veľmi konzervatívni a hoc prepáčili smerákom množstvo korupčných káuz, homosexuál na čele kandidátky by bol problém. Existenčný. Môže to fakticky znamenať absolútnu porážku Smeru."
  https://www.aktuality.sk/clanok/765648/komentar-petra-bardyho-temou-sa-stava-sexualna-orientacia-a-smer-ma-problem-volby-2020/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

  Poznámka - Pellegrini nie je "sexuál" - on je len "fešák" ako Georg Michael... Treba mať na to správne nastavený holiaci strojček - aby bral tak akurát.

 15. proud napsal:

  Hod sem na nej link at odtud ti zbytecni a spameri s trolama co jim nejde o vec vypadnou tam ..... ;-)

 16. John_Pitralon napsal:

  Dobře Proude, dám sem link. Ty se tam ale nepřihlašuj! Protože budou tam asi i seňority a ty seš na ně barbar!

  https://termitiste.net/
  Zjednodušená registrace: https://termitiste.net/2020/02/17/rozjizdime-podnik/

 17. proud napsal:

  Neboj,nehrozi..........me je skoda casu ubityho na netu pro hovno,vykecavam se,kdyz uz, radeji na ulici z oci do oci.....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!