Jak chápat globální politiku

Shadow-GovernmentPro chápání globální politiky jsou třeba určité předpoklady a je třeba znát několik věcí. Co se předpokladů týká, je třeba mít základní přehled o globálním historickém procesu a fázi, v jaké se nyní nacházíme, tj. mít základní představu o kontextu "odkud-kam" ve vztahu ke globálnímu historickému procesu. Globální politika není geopolitikou (ta je druhem zahraniční politiky), je politikou prováděnou ve vztahu ke všemu lidstvu, týkající se všeho lidstva. Realizována je bezstrukturním způsobem, proto hledat sídlo "globální vlády" v principu nemá smysl.

Globální politika je nadřazena geopolitice a zahraniční politice, zahraniční politika je zase nadřazena vnitřní politice. Pokud nějaký státní představitel tento princip nechápe a začne realizovat politiku, která se dostane do konfliktu s globální politikou (popřípadě se jeho vnitřní politika dostane do konfliktu se zahraniční politikou nebo geopolitikou), časem nevyhnutelně přichází krach a korekce zvoleného směru, často s katastrofálními důsledky.
Jedním z klíčů úspěchů Putina je to, že realizuje kroky na úrovni globální politiky, nikoliv "jen" zahraniční nebo domácí politiky.

Jelikož globální politika GP ( globálního prediktoru, globálních elit ) se realizuje na základě bezstrukturního řízení, není s to reagovat na výzvy ihned. Proto mohou nastat případy, kdy vnitřní nebo zahraniční politika nějakého státu zasahuje do globální politiky ( například USA, kde tamní státní elita ( neokoni ) se snažila a snaží uskutečňovat své zájmy, čímž "leze do zelí" globální politiky ).

Opačný směr zasahování je mnohem častější, protože globální politika z principu v určité míře zasahuje do politiky všech jednotlivých států.
Některé principy, kterými se řídí globální politika GP (globálního prediktoru):

1. je realizována často skrze státní struktury určitého státu, přičemž dané struktury mohou reprezentovat různé zájmy - jak národní zájmy daného státu, tak cíle globální politiky, které mohou být někdy i v přímém rozporu se zájmy státu, přes jehož struktury se realizují. Děje se přes konkrétní osoby v daných strukturách, které jsou vědomě nebo nevědomě orientovány na globální konceptuální moc a realizují její cíle.

2. tajné služby a rozvědky nikdy nereprezentují jen zájmy daného státu, vždy jsou částečně "napojeny" i na další centra zájmů (GP). Je to podmíněno tím, že jejich členové nemají nikdy celou informaci, jednotlivé buňky vždy znají jen minimální nutný rozsah informací pro realizaci úkolu, a také nemají právo ptát se na důvody těch či oněch operací, jinými slovy, nemají možnost ověřit původ těch či oněch příkazů.

-----------

Události globální politiky se dějí denně, jen se o většině člověk nikdy nedozví. Ty, o nichž se dozvědět má možnost, se dělí do tří skupin:

- události samotné

- události mediální ("signály")

- události, jež mají obě složky, reálnou i mediální.

Události samotné jsou konkrétní události, které jsou průvodními jevy či důsledky procesů globální politiky, nebo mají na globální politiku vliv. Příkladem z historie budiž vítězství Stalina nad trockisty v letech 1925-30, jež mělo dalekosáhlé důsledky pro globální politiku (musela být přizpůsobena nové situaci, původní plány putovaly do koše).

Události mediální jsou informační události, publikované v určitých "vlajkových lodích" establishmentu, jako například New York Times, které signalizují ( těm, kdo jsou schopni to pochopit ) o změně nebo chystané změně směru v globální politice nebo jsou potvrzením změny postoje v nějaké probíhající otázce těm, kdo to ještě nepochopil. A kdo to nepochopí ani tak, ty čeká "nabití tekvice", protože budou nadále pracovat na předchozí směr v okolních podmínkách, které se změnily.

Třetí skupinou jsou události mediálně reflektované, mající i symbolický význam, tj. události, které byly uskutečněny zčásti, nebo hlavně proto, aby mohly být medializovány. Většinou se jedná o varování někomu nebo působení na matrice ve snaze zvětšit pravděpodobnost nějakého scénáře.
Příkladem varování je útok na obchodní dům Westgate v Keni - "Westgate" = "brána západu", kde teroristé v prvé řadě pozabíjeli všechny bělochy. Ve spojení s názvem obchodního centra je to varování GP Západu - "nemáte tady (v Keni, potažmo Africe) co dělat..". Co se týká působení na matrice mediální metodou, některé příklady jsou popsány v knize Poslední gambit.

Chápání globální politiky se tak redukuje "jen" na úkol IDENTIFIKOVAT v informačním šumu UDÁLOSTI globální politiky všech tří skupin a správně je interpretovat.

Je také třeba chápat, že když je GP přinucen adaptovat se na novou situaci (v důsledku selhání vlastních plánů), většinou přidá nějaký "bonus" navíc, kterým sleduje opět čistě vlastní cíle. Tak například když bylo nutné pro zachování sociálního smíru zavést na Západě v polovině 20. století sociální systém, byla zavedena "sociálka" v reálu na vyšší úrovni, než v socialistickém bloku, ale jako bonus také "juvenálka" a další schémata řízené budoucí samolikvidace společnosti.

Zdroj: http://leva-net.webnode.cz/products/jak-chapat-globalni-politiku-/discussioncbm_552250/630/
30 Komentářů k Jak chápat globální politiku

 1. nula napsal:

  Už se ví, kdo je to ten GP? Existuje nějaká jednoznačná definice? Já jen, že bývá zvykem, pokud se s nějakým pojmem operuje a staví se na něm nějaké teorie, ho umět definovat. Když už teda DVTR si hraje na rádoby matematickou disciplínu, tak z Matematické analýzy na VŠ si matně pamatuju, že se vždycky prvně definovaly axiomy (v tomto případě "Kdo/co je to GP"), a následně se na to stavěly jednotlivé věty, které se pak dokazovaly.

  • proud napsal:

   Co vim, GP je podle KSB globalni prediktor,podle me je to globalni parazit,seda vlada schovana ve stinu a ridici ty oficialni jak ne na celym svete,pak temer,ty dulezity a dulezitejsi urcite uplne vsechny.Ale oficialni vysvetleni GP podle me nikdy nenajdes,to by pak nemusel bejt tajnej,ze? ;-).Jinak si myslim,v tom se shoduju s definici "tvurcu kridel",ze jde o vic na sobe nezavislejch organizaci s nejvetsim vlivem ve svete,at oficialnich,polo,nebo uplne ilegalnich,vlastnicich rozhodujici svetovy bohatstvi.Nevi se o nich samozrejme nic,natoz jestli je to nejvyssi zebricek oficialniho lidstva,tedy jeste porad i presto otrok,ac vyjimecnej,nebo uz ten neoficialni,vladnouci primo technologiema a tedy skutecnej parazit sam. To je za me,jisteze to jinak muze bejt co clovek to nazor.

  • jopp napsal:

   pre nula
   majitelia FEDU, ktorí ho zakladali v 1913 roku.
   Hľadaj si na Inete FED a nájdeš všetky mená.
   Dnes tieto priezviská patria do kategórie "nadnárodní bankári" alebo bankstri.
   Možno tam patrí aj GB královská rodina

   • proud napsal:

    To je zrejme jen cast,nebo dokonce jen "podcast" GP.....,pod GP spada rizeni financi,zrejme tedy i jejich vytvareni,pak jak pises,FED,ale napriklad i oficialni a neoficialni vyzkumny pracoviste,zrejme nadnarodni spolecnosti a koncerny,tedy jejich vedeni....a podobne.Bude to neco jako s velikym domem plnym bytu,obchodu a kancelari kdesi na namesti,kde mas majitele(GP),nejaky managery a pak ty kdo si pronajali jednotlivy obchody,kancelare a byty se svym dalsim rozdelenim na sefy,podnikatele,pracovniky a obyvatele........ nakonec existujou ruzny "pyramidy moci"nic lehciho nez tuknout do vyhledavace.....ale FED je urcite dobra volba,ten ma pod palcem na tisic procent primo.Ale jinak pochybuju ze bysme nekde,nekdy padli pri jakykoliv prilezitosti na jakykoliv jmeno od GP!!! Tyhle "lidi nad hranicema,moznostma a zakonama" nepoznas nikdy,nikdy se poznat nenechaji,to je jediny co jim zarucuje klid a beztrestnost,jinak uz by je ruzny silenci,sebevrazi a blazni davno vymlatili,nebo by je nenechali v klidu aspon vydechnout.

    • trtin napsal:

     si mimo...

    • VLADIMIR PAZUR napsal:

     je to bezstrukturna skupina ludi ktori sa zhoduju dnes natom aby planeta nezhorela a tak podriaduju tomu retoriku kazdy na svojej urovni a zamerani,...predtym im islo len o moc,...teraz su posrati tak koriguju...kazdopadne su to vplyvni ludia a rozumeju si emocionalne

     • proud napsal:

      "je to bezstrukturna skupina ludi...."...........to zhruba sedi i podle mejch informaci,to ostatni nevim,muze bejt.

     • proud napsal:

      Jen tak pro predstavu...........:
      Anna:
      „Během přestávky jsem se vás ptala na tajné organizace,
      o kterých jste říkal, že ACIO patří mezi ně. Můžete se ještě
      podrobněji zmínit o této síti a její činnosti?“
      Dr. Anderson:
      „Je mnoho organizací, jenž mají noblesní vnější vzhled
      a tajemné pozadí. Jinými slovy, mohou mít externí činnost,
      kterou nabízí svým zaměstnancům, členům a médiím, ale je
      tady také tajná a velice dobře skrytá činnost, o které ví
      jenom vnitřní jádro organizace. Vnější kruhy nebo ochran-
      né členství jak někdy říkají, je prostě zdobenými okny sku-
      tečné činnosti organizace.

      IMF, Výbor pro Mezinárodní Vztahy, NSA, KGB, CIA,
      Světová banka a Federální Rezervy -všechny tyto jsou pří-
      klady těchto organizačních struktur. Jejich jádro je prople-
      teno společně pro vytvoření elitářské, tajné společnosti, se
      svou vlastní kulturou, ekonomikou a komunikačním systé-
      mem. To jsou ti bohatí a mocní, kteří vlastní spojené armá-
      dy za účelem manipulace světovými politickými, hospodář-
      skými a sociálními systémy, za účelem usnadnění své vlastní
      činnosti. Ta činnost, jak vím, se v první řadě týká ovládání
      světové ekonomiky a její životních zdrojů -ropy, zlata, zásob
      plynu, platiny, diamantů, atd. Tato tajná síť využívá techno-
      logie z ACIO, za účelem zajištění kontroly světové ekono-
      miky. Jsou v procesu návrhu jednotné světové ekonomiky,
      založené na digitální měně. Potřebná infrastruktura je tady,
      ale zavedení trvá déle, než jak bylo očekáváno, kvůli odporu
      konkurenčních sil, které nechápou přesnou povahu této
      tajné sítě, ale intuitivně tuší její existenci.
      Tyto konkurenční síly tvořívšeobecné podnikatelské společ-
      nosti a politikové, kteří přijímají přechod ke globální, digi-
      tální ekonomice, ale chtějí mítnějaký vliv na vývoj infra-
      struktury a kvůli jejich váze a pozici na trhu mohou
      významně ovlivnit tuto tajnou síť.
      Jediná organizace, o které vím, že je úplně nezávislá ve své
      činnosti a proto je nejmocnější, čili alfa-organizace, je
      Labyrinth Group. Je v této pozici kvůli svým ryzím techno-
      logiím a intelektu svých členů.Všechny další organizace -ať
      už ty, které jsou částí této tajné sítě, anebo mocné meziná-
      rodní korporace -nemají kontrolu nad výkonem své činnos-
      ti. Jsou v podstatě chycené v konkurenční bitvě.“

     • proud napsal:

      "Zvědavost vzbuzující paleta informací od novináře Seana Davida Mortona

      "Vážený Jeremy,

      Dr. Neruda v přepisech interview a také v první knize říkal o mnohých organizacích. Udělal jsem si jejich seznam a chci ti říct, co jsem našel.

      Firma CONNECTION TECHNOLOGIES: Mají prezentaci na http://www.connectech.com. Prodávají různé díly, dráty, stroje. Jsou něco jako předsunutý sklad pro NSA, přesně, jak řekl Neruda. Zabývají se hlavně neobvyklými leteckými konstrukcemi, ale slouží také jako sklad pro některé větší obchody se zbraněmi s Izraelem, Čínou a Islámskými a africkými státy.

      Společnost OMNIGON: Neruda říkal, že byli zásobováni různými mimozemskými technologiemi, v první řadě systémem mimozemských matematických algoritmů, které by mohly zvýšit rychlost internetových přenosů dat o více jak 10.000 %. Říkal, že OMNIGON by měla být přední společností pro zavádění velké části technologií ACIO do světa. Tu společnost jsem našel v Carlsbadu, v Kalifornii a poslal jsem jim předběžnou žádost o sdělení možností investování v jejich společnosti. Při nákupu majetku v celkové hodnotě nejméně 100.000 USD dostanete akcii za 6 USD. Vyžádal jsem si informace a investiční portfolio. A zjistil jsem, že tito lidé tvoří strašidelné ústředí! Elaine Giffordová, se kterou jsem mluvil, byla ředitelkou oddělení Zahraniční komunikace nějakých 28 let! Její manžel, který je jedním z jejich vědců, pracoval pro National Reconnection Office asi 20 let (NRO - což znamená, že byl v AREA 51). Jejich správní rada je plná lidí, kteří se podíleli na různých utajených a nelegálních operacích po celém světě.

      Po tom, co jsem se o nich zmínil v našem "DELPHI ASSOCIATES NEWSLETTER", dostal jsem od jejich právníků dopis, abych okamžitě přestal a zdržel se psaní o nich... a to jsem se pouze o nich zmínil, jako o příležitosti k investicím. Je to záhada, vzhledem k tomu, že je to společnost jako každá jiná, která se prodejem akcií snaží sehnat peníze.

      Společnost CELTERRA je pobočkou OMNIGONu. Vyvinula velice pokročilou formu umělé počítačové inteligence, kterou nazvali "PROPH-IT". Systém PROPH-IT propojuje dohromady četné globální systémy do sítě z optických vláken, které jsou právě nyní pokládány, a které budou propojovat firmy napříč zeměkouli a to pomocí úplně nové informační technologie!

      INCUNABULA: Je to stránka, která si vede skutečně zajímavě. Tento termín jsem poprvé slyšel před asi dvaceti lety ve vysokých zpravodajských kruzích. Moje rodina byla velice vojenská, a mám dva strýce, kteří pracovali v INTELu pro Válečné námořnictvo a Námořní Armádní sbory. Také pořád udržuji určité kontakty na vysoké úrovni uvnitř MI-6, neboli Britského INTELu. Byl jsem ohromen, když jsem četl, že toto Neruda použil ve svých materiálech o Wingmakers. Nikdy bych si nepomyslel, že by kdokoliv měl přístup k informacím na této úrovni. INCUNABULA je supertajné soukromé kódové označení něčeho, co se veřejně jmenuje BILDERBERGERS, což znamená označení nesmírně bohaté královské kliky, která dostala svůj název podle své schůzky v hotelu Bilderberg v Baden-Badenu v Německu v roce 1953. Byla to skupina královského původu, kterou započal princ Barnhard Nizozemský.
      Slovo "Incunabula" znamená v překladu "Hnízdo hadů", v latině doslovně "Brloh zmijí", slova, která Ježíš použil na své nepřátele. Tito lidé se schází každý rok, aby ovládali politiku světa.

      "The Nereus Syndicate": Neruda říká, že jsou to hlavně finančníci, kteří používali technologie ovlivňování počasí pro manipulaci světovými trhy. Společnost existuje pod tímto označením. Zdá se, že je to bankovní kartel, který buďto pracuje ve spojení, anebo někdy proti INCUNABULE. Vše, co vím je, že mají kvartální schůze s vysoce postavenými finančníky.

      Těch společností je tam daleko více! Ale připozdívá se. Původně jsem si myslel, že materiál o Tvůrcích křídel by mohl být velice dobře zpracovaným podvodem. Ale po tom, co jsem provedl výzkum a zjišťování těch společností, které Dr. Jamisson Neruda zmiňoval ve třetím interview a v nové knize, jsem přesvědčen, že je to pravda! A jestliže je to podvod, pak ten, kdo to provedl, má velice přesné informace na velmi vysoké úrovni!

      Klidně použijte tyto informace, pro jakékoliv účely!

      vše nejlepší"

      A jeste trosku ke zvireni zvedavosti:-).Znovu jeste upozornuju ze je potreba vsechny informace brat jako mozny,nikoliv jisty a proverovat,zapojit intuici.Aspon tak to delam sam,protoze papir snese vsechno a nikdo nikdy nevime kdo plati autora,ani nezname jeho zivotni pribeh a zamereni.

   • Maroš napsal:

    Už som inde písal, že mi vodári poslali späť zálohovú platbu mesiac dopredu a že žiadajú, aby som platil vždy medzi 1. a 15. v mesiaci – čím ma časovo obmedzujú. Alebo musím strčiť svoj dôchodok bangstrom kvôli trvalým príkazom. Predčasnú platbu mi vrátia - platba pozadu je môj penalizačný problém, rep. poplatok po vypnutí za znovupripojenie - pomaly ako za celoročný odber vody. Teda - tlačia ma s peniazmi k bangstrom. Alebo stres - čo keby som nemohol zaplatiť medzi 1. a 15 v mesiaci! Napríklad preto,že "budem žiť 3 mesiace medzi indiánmi"! Stalo sa to viacerým. Čo je zaujímavé – poskytovatelia sieťových mobilných-internetových služieb nemajú problém prijať platbu 2 roky dopredu!!! ???

    „Najlacnejším balíkom bude Mini za 5,8 eura mesačne. Ponúkne kanály z balíka Digital a navyše stanice AXN, FilmBox Plus, Československo HD, CS Horror, CS History, CS Film, Arena Sport 1, Sport 5, Viasat Explorer, UP Network, MTV Europe CZ, Duck TV, JOJko, Nickelodeon a Leo TV.

    Platí ale, že servisný poplatok sa dá zaplatiť do 1. marca na dlhšie obdobie. Počas zaplateného obdobia ho budete môcť využívať a platiť pôvodnú cenu. Uhradiť sa dá na jeden alebo dva roky dopredu:

    55,6 eura na rok (priemerne 4,63 eura mesačne)
    95,8 eura na dva roky (priemerne 3,99 eura mesačne)

    Operátor ale abonentov upozorňuje, že maximálne je možné zaplatiť poplatok na dva roky dopredu. Ak si klient zaplatí poplatok na dlhšie obdobie, Skylink ho vráti vo forme finančného kreditu, za ktorý si bude môcť kupovať platené balíčky.

    Zákaznícka linka providera ale potvrdzuje, že nie je problém, ak máte platný pôvodný servisný poplatok (ešte zaplatený napríklad na pár mesiacov) a dokúpite si dvojročný servisný poplatok do konca februára.“

    https://zive.aktuality.sk/clanok/145339/traja-operatori-o-dva-tyzdne-zvysia-ceny-vieme-ako-mozete-usetrit/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new
    ——————————
    Takže o čom to je? Podľa mňa ide o rozdiel medzi operačnými možnosťami národného kapitálu a nadnárodného kapitálu! Národné firmy majú zákaz dopredu hromadiť peniaze – a tak majú obmedzenú možnosť aj investovať, resp. robiť ochranné opatrenia, ale tie globálne korporátne ku.vy si v pohode nechajú zaplatiť 2 roky dopredu! A to sa potom dobre špekuluje! A za tým sú národné vlády, ktoré pracujú pre globalistov a vydávajú nariadenia na tlmenie rozumných opatrení národných firiem!

    Teraz inak – existuje tzv. kolektívne farmárstvo – založené na dôvere ohľadom produkcie zdravých potravín. Funguje to tak – aby sa farmár nemusel zaťažovať úvermi v banke – odberateľ, ktorý mu dôveruje, mu zaplatí dopredu za určitý dohodnutý odber vyprodukovaných bio-potravín – za dohodnutú cenu – je to vec správneho odhadu a férovosti. Lenže – takto unikajú peniaze nejakému Agrofertu /patriacemu cez Babiša tuším Goldman Sachs/, alebo glob. Monsantu – takže onedlho štát zruší aj túto platbu farmárom dopredu?! Detto späť k národným vodárom – ako sa nemajú dostať do rúk nadnárodnej spoločnosti, keď im bežný človek nesmie zaplatiť dopredu, aby napríklad bez úveru mohli opraviť čosi a nepremietať potom úroky do cien vody? Takže – za tým všetkým je len sku.vená vláda – v područí globalistov! No – a potom stranícka nomenklatúra, ktorá zaručí personálne presadzovanie tohto svinstva v štátnych firmách a iných subjektoch!

    Zoznam bangstrov...
    Konspirace Kapitalistů - G.Edward Griffin 1969 /boľševizmus je projekt Wall Street/
    https://www.youtube.com/watch?v=1ZXT4UTsJh8

    • Maroš napsal:

     Krowak - Základ je, že maže Procházková! Ja nelietam - odídem do júesej podzemkou NY-LON /New York - London/. Navijak už mám - ešte zháňam 50-tku červenú muškársku nylon kabbalu soft - aby som sa nestratil. Klobásy mám v pačuchách - šnorchel z fujary. Jarmulku ako žebradlo. A píšťalku. A šprcky - do toho budem srať.

  • jopp napsal:

   obe videá po česky

   Skryté tajomstvo peňazí
   https://www.youtube.com/watch?v=MJQeNI9DTM8

   Největší podvod v dějinách lidstva
   https://www.youtube.com/watch?v=fvk8cQsKJ1E

 2. .lak napsal:

  Manipulace se s prosťáčky, blambulére ee. :lol:
  http://zvedavec.org/nazory-8225.htm

  Ze zvědavce

  dnes 2020-02-17 08:42:53
  Samozřejmě ta manipulace tam je ale globalisty rozšířená a podřízená společnost evropanů ovládaná OSN a kalergismem

  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

  Z AE

  Věčný Slovan
  Podrobnější popis ruského a všeslovanského obrození jsem už sepsal kdysi zde:
  https://aeronet.cz/news/video-pavel-novotny-na-ruske-televizi-ztropil-skandal-a-vystoupil-i-jmenem-ceske-republiky-ze-pry-vetsina-obcanu-cr-souhlasi-s-pomnikem-vojaku-generala-vlasova-podle-novotneho-to-byli-sice-zlocinci/#comment-290647
  https://aeronet.cz/news/boris-johnson-drtive-vyhral-volby-ve-velke-britanii-a-rothschildova-centralni-banka-je-v-extazi-libra-posiluje-a-odtrzeni-skotska-jiz-neni-otazkou-jestli-ale-kdy-k-tomu-dojde-znovu-se-opakuje/#comment-293839
  https://aeronet.cz/news/papez-ve-vanocnim-poselstvi-ve-vatikanu-prohlasil-ze-krestanstvi-se-stava-nepodstatnym-a-je-potreba-jej-zmenit-a-reformovat-aby-uznavalo-trendy-moderni-doby-a-vatikan-si-tak-mohl-udrzet-moc/#comment-296308
  +
  Krátké shrnutí, co je to vlastně slovanství (pomocí srovnání Ruské civilizace se Západem; ruské národní duše se západním duchem):
  https://aeronet.cz/news/video-zahadna-smrt-byvaleh...
  0 OdpovězÚno 17, 2020 2:19

  .lak
  Zato teď máme s úlyí “tatarizaci či jak to nazvat.
  Z PP
  https://pravyprostor.cz/jan-masaryk-o-komunismu/#c...
  A stanou se oligarchy.
  Akorát se zaměňují stále významy slov a někteří zcela tápou o čem to je s vulgárními výheky /češťyňi/ b+v když nerozumí na což doplácí po tortůrách workoholických fachidiotů dále již obvykle nevzdělatelní formanti na kontinentu převracením systému od chudých k bohatým jak v cestovce €araboafriky daňoví otroci těm z krajin slunce a blahobytu /bohatí daně neplatí, optimalizují/ dokonalými komunistickými servisy obyvatel s čtvrtinou pod hranicí bídy již tak států nesplatitelných dluhových otroctví dětí.
  https://www.youtube.com/watch?v=C5IJ1uXxywA

 3. Maroš napsal:

  Bez chápania exopolitiky nejde chápať ani globálnu politiku - chýbajú nám však informácie!

  „Emery Smith promluvil. 6. čásť“
  https://www.youtube.com/watch?v=KbbRKJnaRv0&list=PLs6bxz68K5DuwoBwmNos8APlhR1Alx-cQ&index=6
  „Emery Smith promluvil. 7. čásť“
  https://www.youtube.com/watch?v=CFjH4JWS9dE&list=PLs6bxz68K5DuwoBwmNos8APlhR1Alx-cQ&index=7

 4. jopp napsal:

  pre nula dodatok

  Fed 1913, možnosť tvorby dolárov podľa želania majiteľov FEDU. Mali ale ohraničenia, lebo tvorba nových dolárov bola priamo úmerná iba množstvu existujúceho zlata, kvôli tomu, že existovala zákonná možnosť meniť papierové doláre na fyzické zlaté tehličky. Takže bol limit množstva vydaných dolárov, ale samozrejme nadnárodní bankstri už vtedy vyrábali doláre nadlimitné, falošné, lebo dolárov bolo viac ako ich ekvivalentu v zlate.
  Breton Woods (možnosť zmeniť doláre na zlato) bol zrušený v 1976 (alebo v 73, nepamätám).
  Po zrušení Breton Woodskych dohôd majitelia FEDU získali ničím neohraničenú možnosť tlačiť doláre koľko len chceli. Vtedy majitelia FEDU začali vytvárať všetky nadnárodné spoločnosti, lebo mohli vytvárať nekonečné množstvá peniaze vo FEDE na ich financovanie.
  Vznik elektronického bankovníctva vďaka Inetu dal možnosť bankstrom skúpiť rýchlo a neohraničene čokolvek na planéte, čo potrebovali vlastniť. Súčasné cifry na účtoch sú len virtuálne nič, ktoré pri kríze sa vyparia do vzduchu
  Po ukončení Breton Woodsu začali skupovať celú planétu pomocou vytvárania nadnárodných spoločností.
  Všetky nadnárodné spoločnosti majú v konečnom dôsledku jediných vlastníkov, majiteľov FEDU.
  Majitelia FEDU (predpoklad podľa Šichtarovej) ovládajú alebo vlastnia cez nadnárodné monopoly 60-90% celej svetovej ekonomiky (nikto presne nevie odhadnúť tie percentá).

  Globálny prediktor má určite viac úrovní, ale najvyššia priečka sú majitelia FEDU.

  Podla mňa GP jednoznačne spolupracuje aj s nejakými mimozemskými materiálnymi civilizáciami. Ide len o to, či spolupracuje dobrovolne alebo pod nátlakom.
  Taktiež pokladám za možné, že existujú aj nemateriálne druhy bytostí, niečo ako egregory, energetické inteligentné polia, možno aj druhy bytostí nazvané ľuďmi pracovnými názvami démoni, anjeli, Satanovia a podobne.

  Stále je tam základná otázka, na ktorú neviem odpoveď.
  Majitelia FEDU sú tí, ktorí vytvárajú na planéte negatívne energie len kvôli tomu, aby sa udržali pri moci, teda tvoria zlo kvôli svojmu prospechu?
  Alebo sú "posadnutí" alebo pod nátlakom, a robia zlo pod nátlakom, lebo nejaké vyššie energetické entity sa živia určitými vlnovými dĺžkami, ktoré vznikajú, keď ľudské bytosti trpia.

  Ak pokladáte moje predpoklady za fantasmagóriu, dajte lepšie možnosti

  • proud napsal:

   Chces si to rozebrat?.....

  • Robo napsal:

   Hrajú sa na bohov, chcú boha vyprovokovať.
   Ale nie sú najvyššie. Tí najvyššie nie sú otrokmi mamonu.
   A hlavne ...už sú všetci mŕtvi.
   Objektívna realita už je na našej strane, len sa prebrať.

  • proud napsal:

   "Globálny prediktor má určite viac úrovní, ale najvyššia priečka sú majitelia FEDU."...............vsechny jeho pricky jsou stejne vysoko,nejsou jedna druhy zodpovedny a obsahujou vsechny potrebny urovne vedeni a v(j)edeni,tedy i vyzkum,vzdelani atd. ,penize neni to co je pro ne hlavni,jsou nad financema,hranicema,zakonama,ale to vsechno spravujou pro nas,abysme jim otrocili a neprekazeli. Kdyz to shrnu a maximalne zjednodusim. Jestli je neco zajima,protoze musi,jsou to zakony universa. Nejakejm bohum a podobnejm volovinam se smejou,ne ze se jim chtej vyrovnat,kdyz jsou z hlediska obycejnyho ovcanka vysoko nad nima,pouzivaj je jako finance a obchod jen k manipulacim a k napnovani svejch dlouhodobejch prognoz ktery sami vytvareji a plnej :-).

 5. nula napsal:

  Pro joppa a prouda:
  Omlouvám se, špatně jsem formuloval svou otázku. Nezajímá me ani tak to, co si pod pojmem Globální prediktor představujete vy, ale jak ho definuje KSB, která ten pojem k nám přinesla (onehdá jsem potkal 2 Jehovisty, a když jsem to na ně vybalil, tak na mě čuměli jak puk a samozřejmě hned chtěli vědět, kdo/co to je, tak jsem jim musel říct, že se holt budou muset zeptat někde jinde :P ).

  Ideálně kdybyste mě odkázali na konkrétní (tlustou) knihu, stránku, odstavec.

 6. Globalista napsal:

  V pátrání po fenomenu GP si něco nastudujte z dějin Zednářství, Templářů a dalších "mystických" spolků. Všechny vycházejí z Egyptského starověku, včetně Mojžíše, zakladatele judaismu. Ty kořeny uvedených "učení" sahají ale mnohem dále do Mezopotámie, Persie, Chaldeje (Gilgameš a potopa Světa) a nejdále do Staté Indie.
  O těch Chaldejcích a jejich hvězdopravcích -astrologech se celý Starověk, hlavně Řecký a Římský (který považujeme za základ naší Západní civilizace) mluvilo jako o znalcích tajemství vyčtených z hvězd, podobně jako se dnes mluví o GP jako nositeli tajemství a "technologií k řízení" Světa. To jsou mýty s mírnou příměsí reality, které ovlivňují neustále myšlení lidí ...
  Všechno je ale jinak, pro dnešní dobu je rozhodující pomatenost Zednářského novověku, s manipulcí rozumem lidí, která nahradila Církevní středověkou manipulaci pomocí zprzněných učení o Bohu ..

  • proud napsal:

   Mozny,ale nejisty,jako vsechno z minulosti cemu se neda verit a co hur,je lepsi radeji vubec neverit,protoze i presne obracenej vyklad muze bejt nakonec pravdivejsi nez ten oficialni,pokud vubec.Az tak nam minulost(i tu relativne nedavnou) prekopali,prekopavaj a prekopavat budou,nezastavime li je.Me se osobne nejvic priblizuje pravde ono tvrzeni z peti rozhovoru s dr.Andersonem,alias Nerudou od WingMakers zalozenejch na nalezech a vyzkumu. Pritom i to muze nakonec bejt jen pouhou pohadkou.Proto mi vubec nezalezi na tom co bylo,jen malo mi zalezi na tom co je,ale nedosahnu na to,ale zajima me hodne to co bude,co se muzu prave ted pokouset ovlivnovat.

 7. Jan napsal:

  GP dokurvil svet do stavu v jakem je. Je to vyslednice jeho rizeni sveta! A ten ma nas ochranit, ci dokonce zachranit?
  Bezte s nim do hajzlu! Jsou to stejna lidi nenavidejici hovada jako jejich protejsky z Deep Statu.
  Dejme dohromady slovanske staty na principu doktriny mnohonarodnostniho statu Ruska, kde to funguje v miru a dostatku pro vsechny! Proto se snazi Rusko znicit jako znicili vsechny, kteri meli uspech jako Libyi i jina arabske staty. Neverte, ze nejaky GP zachrani svet! Nemyslete si, ze sankce a obklicovani Ruska chce jenom suroviny. Chce znicit uspesny model Ruska, ktere vstalo z popela, kam ho americti Zide a vlastni zradci Ruska dostali! Pracuje na principu vzajemne spoluprace vyhodne pro obe strany! To je diametralni rozdil od modelu hegemona v dnesnim svete!

  • proud napsal:

   Myslim ze slavnyho GP nebere nikdo rozumnej. I kdyz vetsinou je v kazdym minusu i kus plusu,coz ovsem neomlouva.Na kazdej pad vsichni vidime kam vedou vsechny znamy "modely" sveta a jeho rizeni,hierarchii pocinaje a vychcanosti tak zvanyho zastupitelstvi konce..............

 8. Jan napsal:

  GP dokurvil svet do stavu v jakem je. Je to vyslednice jeho rizeni sveta! A ten ma nas ochranit, ci dokonce zachranit?
  Bezte s nim do hajzlu! Jsou to stejna lidi nenavidejici hovada jako jejich protejsky z Deep Statu.
  Dejme dohromady slovanske staty na principu doktriny mnohonarodnostniho statu Ruska, kde to funguje v miru a dostatku pro vsechny! Proto se snazi Rusko znicit jako znicili vsechny, kteri meli uspech jako Libyi i jina arabske staty. Neverte, ze nejaky GP zachrani svet! Nemyslete si, ze sankce a obklicovani Ruska chce jenom suroviny. Chce znicit uspesny model Ruska, ktere vstalo z popela, kam ho americti Zide a vlastni zradci Ruska dostali! Pracuje na principu vzajemne spoluprace vyhodne pro obe strany! To je diametralni rozdil od modelu hegemona v dnesnim svete!
  Vzdyt mi to komentar tady nebere!

 9. Maroš napsal:

  Poprosím publikum o vysvetlenie pár pojmov - najprv text:

  "USA během vojenského cvičení simulovaly jaderný útok na Rusko" - tomu rozumiem...

  " „scénář cvičení zahrnoval mimořádnou situaci v Evropě, kde probíhá válka s Ruskem a Rusko se rozhodne použít omezené jaderné zbraně nízké síly proti objektu na území NATO“." - prosím - odkedy tu má NATO nejaké svoje územie - ak sa nebavíme o zasratých USA základniach?!

  "Během vojenského cvičení byla simulována reakce USA, během níž Washington „odpovídá jaderným útokem proti Rusku“. Podle jeho slov během tohoto cvičení získal šéf Pentagonu Mark Esper představu o tom, jak by Spojené státy mohly reagovat v podobné situaci." - Washington - poťažmo "Izrael" odpovídá - ku.va - odkedy je Washington v Európe?!

  https://ac24.cz/-/usa-behem-vojenskeho-cviceni-simulovaly-jaderny-utok-na-rusko?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D1

  • proud napsal:

   Jestli nevis,zvol si jiny tema,tobe rovny,treba neco ze skolky :-)). Uzemi NATO je bohuzel veskery uzemi ktery zabiraji zeme co do toho hanbaspolku vlezly.Co nechapes s Washingtonem nevim,kdyz ten si o sobe mysli,ze je vsude a vsude ho musej poslouchat.....

 10. John_Pitralon napsal:

  Vot tag, Kamandír. Večer (v neděli ráno) přijde návod na křenovej špirituální džus Pjátoj priaritět od p. HONGA. Ale to asi nikdo zdejší pít nebude. Pak možná eště Nuklerární Člověče nezlob mě - seksi figurky přináší Pomela Andrsén. Vot ale to až něgdy příště.

  https://termitiste.net/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!