OŠKLIVÝ, ZLÝ ISLÁM, FUJ…FUJ

members_of_the_isisExistuje mnoho těch, co se považují za vlastence a kteří již dávno prokoukli západní "hru" okolo Sýrie a nevěří běžně dostupným informacím z médií o "zlém" Asadovi a hodné, "umírněné opozici", kterou podporuje Západ a tudíž i ČR, protože informace o tom, že se jedná o různé džihádistické skupiny Al-Kajdy již nelze ututlat. Přesto mnozí z nich tvrdí, že nebýt Izraele, tak už tu ty muslimy "dávno máme", protože oni jsou přeci "jedinou demokratickou hrází" na Blízkém východě mezi námi a nimi, ne? Ne. Před několika dny se nechal slyšet izraelský generálmajor a velitel generálního štábu Gadi Eisenkot (poprvé od vzniku občanské války v Sýrii), že Izrael přímo podporoval protiasadovské rebely a vyzbrojoval je. Izrael vyzbrojoval a řídil džihádistické skupiny o kterých jsou naivní lidé, neznající globální řízení přesvědčeni, že nás před nimi sionisté chrání.

Jak to celé vlastně začalo? Vzpomíná si ještě někdo? Co zkusit sestavit mozaiku? 11. září 2001 se podařilo 19-ti občanům z Blízkého východu (15 Saudů, 2 Emiráty, 1 Egypt, 1 Libanon), naprostým leteckým amatérům, převzít kontrolu nad složitými dopravními letadly, následně provést neobyčejně složitý vzdušný manévr, na který nebyli školeni a následně dvěma letadly shodit tři domy a dalším pak zaútočit na "nejstřeženější budovu na světě", jejíž protivzdušná obrana zrovna nereagovala. A to celé z jeskyně vymyslel a pomocí satelitního mobilu řídil muž, který byl pak stejně tak "záhadně" usmrcen, jako záhadně řídil nejmocnější teroristickou organizaci v historii. A aby toho nebylo málo, tak USA nezaútočilo na státy ze kterých tito útočníci byli, ale na Afghánistán, protože dotyční prý byli členy radikální skupiny Al-Kajdá, která tam měla sídlo a byla pod "ochranou" fanatického Talibanu. Není tajemstvím, že byl údajný strůjce útoku bin Ládin mnoho let na výplatní pásce CIA a celá Al-Kajda (arabsky Základna) byla řízena z téže agentury a to v době války SSSR s Afghánistánem. Bin Ládin sestavil seznam osob, které měly být schopny plnit další úkoly v případě potřeb USA. Název Al-Kajda byl také zvolen členy CIA, protože dotyčné brali jako kádrovou "základnu" pro další operace na BV. Zajímavý "příběh", že? Přijde vám věrohodný, i když byl takto veřejně prezentován?

Co následovalo dál? Časem byl napaden a totálně rozvrácen Irák, kdy byl svět záměrně dezinformován (jako záminka k útoku) o tom, že jsou v něm zbraně "hromadného ničení". A když si USA v zemi dosadily své loutky a celé území BV informačně připravily, tak došlo k Arabskému jaru. Jednalo se o rozsáhlé revoluce a protesty, které nám média podala jako "spontánní" revoltu "nespokojených občanů" s diktátorskými režimy. Jednalo se o Tunis, Egypt, Alžír, Jordánsko, Jemen, Maroko, Omán, SA, Bahrajn, Libyii a Sýrii (ale pokus o převrat se ve stejnou dobu pokusili v menší míře i v Kuvajtu, Kataru, Emirátech, Íránu, Libanonu, Mauritánii ale také na Západní Sahaře a v Súdánu). Velmi zajímavé, jak dokáží lidé v jediný okamžik (ve všech zemích to začalo v lednu 2011!!!) povstat proti svým vládám, že? Asi nemá smysl psát o tom, že všechny tyto "revoluce" byly Západem řízenými "majdany", ne?

Ve většině těchto zemích došlo k pádu vlády, k jejímu přeformátování, změnám zákonů, k novým volbám, ale také k občanským válkám. Ty tři nejznámější trvají dodnes. Ta informačně nejvíce ozvučená v Sýrii, pak ta v Lybii a Jemenu (kde se na jednu stranu přidala i Saudská Arábie). Na základě tohoto "zmatku" se v mnoha zemích začali projevovat "tendence radikálního Islámu", který je napojen na ideologii wahhábismu, který je šířen pomocí islámských univerzit ze SA. A o Saudech víme, že jsou příkladnými vazaly USA - jsou jimi řízeny.

Z médií jsme se dlouho dozvídali o tom, že prezident (diktátor) Sýrie Asad je lidská zrůda, že vraždí vlastní občany hůře než Hitler a to i nepovolenými zbraněmi a že proti němu stojí "demokratické síly" tzv. "umírněné opozice". Z Ruska se sice občas ozval slabý hlásek, že ta "umírněná opozice" není nikdo jiný, než zase ta Al-Kajda a její místní pobočky, kvůli které přeci ta "válka proti terorismu" kdysi začala, ale nikdo to neposlouchal a nebo se tomu všichni smáli. Emotivní videa Bílých přileb z evidentně nahraných "chemických útoků" letěla světem.
A pak se objevil Islámský stát, tedy IS/Daeš. Vznikl, jak jinak než v Iráku, v americkém (!!!) vězeňském táboře Bucca. Za několik měsíců tato "skupinka", která měla zpočátku dle médií asi 50 000 mužů, ovládala území o rozloze 6 miliónu km²!!! A to za údajně neustálého bombardování letounů USA a dalších spojenců? S takovým množstvím lidí byste neuhájili ani Prahu, ale IS, asi díky své víře v Alláha (vtip), kontroloval po dobu několika let obrovské části několika států!!!

Jako první věc IS začal natáčet řemeslně velmi profesionální popravy svých nepřátel a k překvapení mnohých, se vždy tato videa vysílala v Evropě ve všech médiích (byť rozostřená a s varováním, že se jedná o drastické záběry) v hlavních vysílacích časech. Pro koho to bylo určeno? Pro liberalismem a nastupujícím neomarxismem vykastrované Evropany, aby se nedivili, když frau Merkel prohlásila: "Vítejte a to v jakémkoliv počtu!! Avy se podívejte drazí ovčané, před jakými zrůdami prchají." A kdy ta videa jako mávnutím kouzelného proutku přestali pouštět a natáčet? Jen si vzpomeňte. Přesně v ten moment, kdy se první vlna "uprchlíků", tedy přesněji mužů vojenského věku, dostala v pohodě do Evropy, protože pak už takové divadlo dělat nemuseli.

Jenže v té době již v Sýrii operovala armáda Ruské federace. A IS se pomalu přestalo dařit. Zatímco USA se do té doby chlubilo kolik tisíc náletů týdně vykonávají (a IS byl stále silnější), tak po několika stovkách bojových letů RF začali "teroristé" silně chřadnout a opouštět pozice. Zajímavé, že? Jakým způsobem tedy Spojené státy proti těm ošklivým teroristům vlastně v Sýrii bojovaly? Časem se do Sýrie dostali i Íránci a to již byl pomalý konec IS.

"Demokratická, umírněná opozice" skutečně byla po celou tu dobu Al-Kajdou a jejími džihádistickými skupinami a byla podporována ze strany USA, UK, Turecka a Izraele. Spojené státy mají dnes jiné vedení, takže již "své teroristy" neřídí a Izrael již evidentně také nemusí mlžit s tím, že mu snad někdy šlo o klid na BV.

Otázka, kterou jsem již několikrát položil: Pokud Al-Kajdu vytvořily Spojené státy a oni se tím netají a ta jim pak "na oplátku" provedla 11. září a nyní je již opět roky řídí v boji proti Asadovi, tak....Existovalo tedy opravdu někdy období, kdy nebyla tato skupina pod přímým velením CIA?

Z hlediska globálního řízení plní totiž všechny tajné služby i úkoly globální. Dotyční dostanou dílčí úkol, nevidí samozřejmě celou mozaiku, protože tyto informace nemají a nedostanou a tak v představě "vyššího zájmu" něco udělají, aniž by tušili co. V každé automobilce existují tisíce zaměstnanců, ale jen těžko tam najdete někoho, kdo dokáže vyrobit celý jejich vůz vlastníma rukama. Každý se specializuje na něco, každý má jen část informací jak se co vyrábí, montuje a nastavuje. A tak je to i s řízením tajných služeb. Tvrdit tedy, že se vždy vše "vykecá" a nic se neutají, je nesmysl, když totiž nevíte jaké finální důsledky bude mít vaše činnost, tak nemáte co "vykecat". Můžete mít maximálně určité podezření a když se o něj podělíte s okolím, tak dostanete třeba ve třiceti "mrtvici" v posilovně, protože: Kdo chce škádlit Bohy, ten musí mít chytrou hlavu a rychlé nohy. J.Nohavica

Jako poslední ve hře zůstává Turecko, které část těchto džihádistů přesunulo do jiné občanské války a to do Libye, kde prý mají značné ztráty. Tyto jejich loutky, již nikdo nepotřebuje a tak budou zlikvidovány.

A teď se obracím na mnoho vlastenců, co tvrdí, že největším nepřítelem Evropy je Islám. Přátelé, Islám je momentálně největším užitečným idiotem na této planetě. "Válka s terorismem" si jen v Iráku vyžádala přes milion mrtvých, přidáme-li ztráty i v ostatních zemích, které byly rozvráceny "Arabským" jarem, tak zde máme další statisíce mrtvých. Muslimové byli pozváni německou političkou a dopraveni do EU na lodích, které nebyly jejich. Islamizaci do škol i školek také začali "naši" západní druzi.

V roce 1565 bylo drtivě poraženo Osmanské vojsko u Malty, čímž byla nadobro zastavena jejich invaze. V roce 1683 byli poraženi Turci u Vídně a tím byla zachráněna Evropa. V roce 1697 byli poraženi u Zenty a tímto vlastně započal konec Osmanské říše. Tři obrovské, fatální prohry muslimů, které pro ně měli vždy následky na mnoho dalších let. A všechny byli datovány na 11. září. Ne, žádný "Usáma" si nevybral dotyčné datum jako "pomstu za Vídeň" (nevěřím, že vůbec o nějaké takové bitvě měl tušení), ale z egregoriálně-matričního řízení toto vždy znamenalo jediné - totální porážku Islámu. 11. září 2001 bylo záměrným nástrojem/záminkou na rozpoutání pekla na BV, tím způsobenou migrační vlnu a následně postupnou likvidaci a islamizaci Evropy. To vše v zájmu Globálních elit a jejich globalizace.

Jenže se nic z toho nezdařilo, protože v Rusku žije jistý Putin, který jim do toho svým vojenským angažmá v Sýrii hodil vidle. Touto dobou, již měl na BV východě probíhat boj mezi IS a Íránem, kdy ti druzí měli vyhrát pod velením gen. Sulejmáního, na což byl roky cvičen (a nyní jako nepotřebný odstraněn). Následně měl Írán převzít kontrolu nad Islámem jako ideologií a tudíž i nad tou dobou již islamizovanou Západní Evropou. Izrael měl být politicky a ekonomicky rozvrácený zevnitř a tím skončit jako hegemon v oblasti BV. A do Evropy měli přes Katalánsko (proto ta jejich snaha o "odtržení/samostatnost") proudit další a další vlny uprchlíků před válkou. Nic z toho se zatím neděje a na toho malého Rusa co to způsobil je "elitami" kydán hnůj každým dnem, ale možná jste si všimli, že stále méně často.

Islám je pouze nástrojem. Soustředit se pouze na boj s ním, je stejné, jako snažit se jíst polévku vidličkou. Pokud ovšem tvrdíte, že globální řízení neexistuje, tak vám nic z toho dávat smysl nebude a dál budete jen kaleidoskopicky sledovat svět, který nedává smysl a bojovat po boku někoho kdo neví a nezná, proti někomu, kdo je ještě zmatenější než "váš vůdce".

Pokud si myslíte, že jsou to jakési "konspirace", tak zkuste otevřít knihy Koncepce společné bezpečnosti a její podsekce Dostatečně všeobecné teorie řízení a nebo pojďte diskutovat pod tímto textem.
42 Komentářů k OŠKLIVÝ, ZLÝ ISLÁM, FUJ…FUJ

 1. trtin napsal:

  Islam je nejenom nastrojem tzv "tenych sil", islam byl od zacatku vytvoren, financovan a rizen "temnymi silami"...
  Tak jako kazda ideologie kurvici nasi planetu uz tisice let, ktera pochazi z Vatikanu - klasicke kuchyne vsech techto svinstev...

  Islam je pritom ze vsech tech ideologii nejvice expanzivni, nejagresivnejsi nejkrutejsi ideologice dilo "manageru planety"....

  • proud napsal:

   On je nakonec pruser v cemkoliv co je schopno vytvaret fanatiky! Nerkuli ze to dela. Uz to samo o sobe je varujici a ukazujici ze je neco jinak nez ma bejt.

  • proud napsal:

   K prvnimu odkazu taky patri promena sevce v "pana" sotva se prevliknul......to je jeste poucnejsi.......

   Odkaz cislo dve:je fakt ze jsou to zajimavy veci,ale ty dve drzky co je tim divnym zalobnickovskym hlasem vypraveji pusobej vselijak,trestanecky,jenom ne sympaticky a duveryhodne.Srajtofli bych jim pohlidat rozhodne nenechal :-)))))))))))))))))))))))

   • .lak napsal:

    Můžeš si půjčit z holyvůdů kena s barbínou. :lol:

    • proud napsal:

     A s nima co,loutkovy divadlo ? :-))

    • proud napsal:

     Nicmene abys mel radost,napsal jsem ty "Jourovy",spis joudovy e-mail,i za tebe,posero :-) : cab-jourova-contact@ec.europa.eu

     ""Mila" Jourova,
     Nevzpominam si ze bych te kdy videl na kandidatce pro lidi kterejm bys mela nikoliv velet,ale SLOUZIT!!! Proto k tobe mam prosbu,vytahni hlavu z cisi sarijsky prdele a zacni bejt normalni,ale fofrem,hodiny tikaj,at v ty cerny knize radeji nejsi,az to praskne!!!............"

     • Paw napsal:

      Feminismus znamena sedet v kancelari a beda kdyz ochocenej nadrizenej neco zamekta. Vyrustaji az do sire 250kg. Kdyz se dostanou na zodpovedna mista nasleduje nestesti ..Tak jedna jde spat, kdyz terorista zajal 20 rukojmi v Australii /dva mrtvi/, Jina jde k holici /pres 250kg/ , potom jde psat svuj zivotopis kdy Australie horela a pres 200 lidskych obeti..Letos jen 33 a 25oo domu shorelo. Nic s nimi nehne ani zaplavy aby neco udelali. Normalne ma nasledovat aspon resignace ,ale tyhle omezene a tupe,hystericke exhibicionistky , bez jedine schopnosti, netusi ani , co je zodpovednost...Kdyz se ale zjistilo ze afroarab ma rad tlusty vypukl na ne velkej lov. Zaroven si ukaji syndrom vecne ucitelky , ktere nevi skoro nic a ale poucuje porad..Ochotne poradi , kde najde treba obchod.
      Casto to vypada jako v prvni obecne..
      Odtud pak skodi, dale, vyplnuji svoji prazdnotu a jsou velmi fascinovane zlocinem,hrozbou a samotnym nasilim a casto to vyzaduji.
      Touhy jejich afroarab stedre splnuje. Uspokojeni nasleduje ...Takove pak miluji , se to dnes nazyva Stockholm Syndrom , kdy lupic a terorista ve Svedsku zajal rukojmi v bance a ti /jako Germani Hitlera/ zacali zlocince vroucne zboznovat a milovat..
      To je soucast te dnesni ideologie...A propagandy samozrejme..

 2. cfdgdhj napsal:

  Kdo "mnozí"???

  Přesto mnozí z nich tvrdí, že nebýt Izraele, tak už tu ty muslimy "dávno máme", protože oni jsou přeci "jedinou demokratickou hrází" na Blízkém východě mezi námi a nimi, ne?

 3. proud napsal:

  "Cítím se jako kráva, která běží po poli
  a volá:
  „Hej! Víte, že některé z našich přátel odváží nákladní auto každý měsíc pryč? Jo, oni je nepřevážejí
  k jinému poli, jak jsme mysleli. Oni je střelí do hlavy, nechají vykrvácet, rozřezají je na kousky a
  nasáčkují. Pak je tito lidé kupují a pojídají!"
  Představte si, jaké by byly reakce zbytku stáda:
  "Zešílela si?! To by nikdy neudělali."

 4. Jan napsal:

  Vsimnul jsem si, ze nacelnik izraelskeho generalniho stabu se jmenuje Eisenkot. Prelozeno Zelezne hovno. Prislovecne jmeno?
  Izrael hraje ve svete odjakziva tu nejspinavejsi roli. Je o to vetsi, ze ma nejschopnejsi tajnou sluzbu Mossad, jejimz primarnim cilem je ochrana svych krajanu. 11. zari Zidi nesli pracovat do WTC, byli varovani. Letadla, ktera spadla kvuli explozi za letu na palube nemusela spadnout, kdyby je Mossad varoval. Ten to vedel, chranim jen sva letadla. Existuji stovky dalsich prikladu, dobre utajenych.
  Izrael je pod ochranou svetoveho sionismu a ovlada USA, jejich vladu a politiku.

 5. novapalo napsal:

  Ten článok opakuje len to, čo už všetci vzdelaní dávno vedia. Prečo teda neustále opakujú to isté? Však debili sa aj tak nepoučia...... Myslím si, že celá táto propaganda proti zločineckému Západu je HOVNO. Akékoľvek vysvetľovanie a argumentácia pre debilov je hovno.... Nemá význam debilom vysvetľovať, pretože debil nielenže nie je schopný pochopiť?!, ale hlavne !!! - ak debilovy niečo vysvetľujete, tak ten debil sa cíti dôležitý??....... Však Vy s ním komunikujete? Takže on je teda dôležitý?? Chápete? S debilom sa nesmie diskutovať!! Debilom treba jasne povedať, kde je ich "kút" a ak sa chcú z toho "hovna" duchovného dostať, v ktorom sú, tak to ide len cez drastické vzdelávanie a neexistuje žiadne "zmilovanie" pre nejakého debilného kresťanského Vatikánskeho chumaja.......

 6. Maroš napsal:

  Vznik islamu, tajne dějiny jezuitu
  https://www.youtube.com/watch?v=UXtNfyg8gZU

  • proud napsal:

   Nemusim mit,nemam na ni patent,akorat me casto nedokaze nekdo presvedcit ze ji nemam,nebo ta "jeho" ze je pravdepodobnejsi.Vetsinou dojde na ironii a nadavani,pak nemam dal co resit,kdyz chce nadavat nebo ze me delat blbce,jsem mu k dispozici,jenze se uz pak neseru.....nemam proc,na hrubej pytel,hruba zaplata.

  • John_Pitralon napsal:

   Jo a že že je tam to chlebíčkový pexeso Vot Kissteeny, že jo? Nekeczám! VPRAVO je to, vot zděs Kamandir ->

   https://termitiste.net

   A de to hrát i bez registrácie (ten kdo se bojí termiti)

 7. Eschatolog napsal:

  velmi brzy vás islám přestane zajímat, tak asi do 2 týdnů,

  Prvním novým případem byl 38letý muž pracující pro Unilever, který se zřejmě nakazil, když byl na večeři s kamarádem, který se právě vrátil z Číny. U toho byl přitom první test na koronavirus 2019-nCoV negativní, i když měl příznaky rýmy. Další dva jsou jeho těhotná žena na mateřské a kamarád, který si s ním šel zaběhat.Další tři nakažení jsou starší lidé, kteří chodili do baru v obci Codogno. Majitel baru je otec člověka, který běhal s 38letým nakaženým. Je v nemocnici, ale zatím není jasné, zda je také nakažený. V Codognu proto zavřeli nejméně do neděle také jídelny, restaurace a sportoviště i herny.Dále je nakaženo pět zdravotníků a tři pacienti z nemocnice, kde skončil nakažený 38letý muž. 149 zdravotníků a jejich rodinných příslušníků proto skončilo v karanténě.

  • proud napsal:

   Nevim jak ty,ale ja porad jeste nemam jasno v tom,co z toho vseho kolem "corony" je fakt a co blabol,nehlede na to,ze i islam ho bude mit plny koule,paklize se potvrdej "zvesti" o ty, pro me zatim jeste jenom "chripajzne".

   • PetrC napsal:

    Vsude pisi o corone, ale ze NORMALNI chripka zabiji ve velkem se skoro nepise. Za letosni sezonu jen v USA uz umrelo kolem 10 000 lidi.
    https://www.cnbc.com/2020/02/03/the-flu-has-already-killed-10000-across-us-as-world-frets-over-coronavirus.html

    • proud napsal:

     ....a jsme u toho.....jenze porad koumu co to ma prikrejt a nejsem sam,gerovi to taky vrta hlavou.Pritom to musi bejt neco co se na vedomi vsem nejak dalo,nebo dava,jinak by to nefungovalo.No......mozna s tim teprv vyjedou,tak uvidime.

     • PetrC napsal:

      Proude cert vi. To jsou veci o kterych se muzeme jen domnivat na zaklade qui bono.

      • proud napsal:

       Asi jako tohle,https://historicaltribune.wordpress.com/2016/09/21/living-in-hitlers-germany-an-eyewitness-account-of-a-glorious-era/,cimz jsi mi udelal v makovici poradnej gulas co se nemcu,2.svetovy a zidu tejka.............Neco hodne dulezityho a zasadniho se nam zamlcelo,a zajem na tom aby se to zamlcelo mel jak zapad,tak vychod(ktery byly a jsou vzdycky zajedno,ale ne pro obycejny lidi), a me dost zajima co to je,protoze jsem o nemcich za valky u nas,nejaky stripky zachytil,a jsou uplne jiny nez ty co jsem se ucil a ve kterejch jsem byl vychovanej,coz by ovsem ale pak menilo i zakladni pohled na zidy...............

       • proud napsal:

        V techhle vecech je hledani pravdy vzdycky hodne osemetny.Kdoze byl tedy fakticky ten zlej a kdo se jen branil,jaky ktery frakce byly jaky,at uz z jedny,nebo z druhy strany? Vecna otazka a cim dyl od valky,tim hur se hledaj uz i ty stripky a fakticky uz ani nejspis nejde oddelit zrno od plev.Tezko se hleda kdo byl skutecne jen zlej a kam az a kdo se branil,taky kam az a jak a kde zacal bejt pripadne zlej sam........

        • PetrC napsal:

         Jak chcete najit pravdu? Nechte to na intuici a delejte to co se vam zda spravne, jinak zabijete hledanim pravdy tolik casu ze vam nezbude zadny pro zivot a k pravde asi stejne nedojdete. Ja posledni roky dost cestuji a snazim se zit mezi mistnima. To dost otevre oci.

        • proud napsal:

         Pravda te Peto osvobodi.Na tom neco je,mam to vyzkouseny.Intuice hodne pomuze,ale nenapovi ti na co se ptat. Posledni dobou sleduju jak je i intuice predkladana lidem jako panbicek.Ti kdo ji predkladaj o ni nemaji ani nejmensi sajn,predstavujou ji jako reseni vseho.Jenze resenim jsme my samotny.Intuice nam pouze odpovida na otazky jednoduchou vetou,ano-ne a zkusenejsim radi na pocitovy bazi bez ptani,pocit ano-pocit ne. Tim to vadne,intuice nejsou zadny cary ani kouzla a podobne. Bud se umis ptat,nebo umis hovno,bud umis cejtit,nebo neumis,tak prosty to je s intuici.Ta je jak malinky decko,bud s nim umis,nebo neumis.

        • proud napsal:

         Takze pravdu hledat neprestanu,ale ziti kvuli hledani taky nezanedbam:-). Vsak vis ze se snazim starat o budoucnost nikoliv na bazi minulosti,prave proto ze neni jisty ze by ji prolhana minulost spatne neovlivila.O to slo a jde tem kdo s minulosti manipulujou predevsim a ja jim v tom nehodlam pomahat. Proto je dulezity znat pravdu,aby se mohly zpetne vyvracet zvasty a vsechno co uz napachaly a pachaj.

        • PetrC napsal:

         Proude, jak se chcete dopatrat pravdy? Ta bud ve vas je a nebo neni. Mne intuice treba jeste nezklamala. Oddelovat zrno od plev-nekdo oddeluje,odeluje az mu zadne zrno nezustane. Ja si na nejake oddelovani netroufam.

        • proud napsal:

         :-) Intuice te nezklame nikdy :-),zklamat se muzes jedine ty sam,nebo se zklamat nechat. Jak chci najit pravdu? Pametnici,nebo otazky prave na tu intuici a skladani stripku......

        • PetrC napsal:

         Nechapu. Dejiny vas nezajimaji, pametnici jsme uz skoro my a nezda se mi ze bychom meli nejaky patent na pravdu.
         Co se tyce zklamani, to patri k zivotu.
         Ja precet spoustu knih, nektere jeste co jsme zdedili po dedovi, ty novsi i ty nove. Na internetu najdete hodne informaci a v podstate se vsude dovite neco jineho, takze nazor na pravdu si musite udelat vy sam.

        • proud napsal:

         Tak co pak nechapes,kdyz vlastne tocime dokola to stejny,jen kazdej po svym,az na drobnosti :-)))

         PS.: Dejiny me hodne zajimaji,ale ty pravy,jenze ktery to jsou,paklize jsou vubec jeste k mani? :-) Takze me naramne zajimaji ,ale v planovani budoucnosti jsem o ne bohuzel prisel,protoze tomu co se za ne vydava se neda verit.Ale da se bez nich dobre obejit,coz tvrdej stoupenci NWO,ze nejde,pac kdyz neznas minulost,nemas budoucnost,coz je kravina dobra k tomu aby ses ucil jejich bludy a na zaklade tech si tu budoucnost prave zkurvil.

        • PetrC napsal:

         Kde chcete brat tu pravdu? O zivote Slovanu jsem slysel asi tri-ctyri ruzne verze a jejich zastanci se mezi sebou hadali jak psi. Tak samo blizsi dejiny. Literatury moc nenajdete, Vatikan vas do knihovny nepusti. Stejne to je z informacema na internetu, vetsina je zavadejicich. Takze co nam zbyva, vlastni citeni, intuice. To je to co se snazim napsat.Pisete ze intuice je lidem predkladana jako panbicek, ja vetsinou slysel ze nesmime jednat a ridit se prvnim dojmem. Prave mi pripada ze z nas chteji tady to vybit.

        • proud napsal:

         A mas recht,jasne ze to z nas chteji dostat,intuice je pro ne u nas jako "cara pres rozpocet".Chteli by ji jen pro sebe,a nejen intuici,proto travej vzduch,vodu i jidlo,proto prisli s penezma a hladem po majetku,proto tak uprednostnujou materialismus a karieru, cimz se ale sami uz davno neridej,protoze vedej ze otravuje dusi.Maj na to otroky,pac na dusich otroku jim nezalezi.

        • PetrC napsal:

         Je to tak. Nejlip by nam pobrali i to co je v nas a nadelali poslusne zombie. Bohuzel ve velkomestech se jim to dari.

  • geronimo napsal:

   Nebo zatímco svět sleduje koronavirus, někde proběhne něco důležitého bez pozornosti médií a veřejnosti, podobně jak v době rozpadu SSSR svět sledoval ozonovou díru ( o které už se od té doby víceméně nemluví )

   • proud napsal:

    Taky mi to prijde pravdepodobny,ale co je tak trochu problem(ne vzdycky), je rozeznavani skutecnejch problemu a prave tech zastupnejch,protoze se mi zda ze se pouzivaj i skutecny navzajem,aby jeden kryl druhej,nebo aspon jisty faze jejich prubehu,takovy "rozdrobovani".......Mame coronu a mame migraci,co mame jeste?...........nebo jak to zkombinovat s problemem jen u nas,nebo jen nekde v sousedstvi,aby to napovedelo?.......

   • John_Pitralon napsal:

    Drevokocúra volaj termitě. Halo tady termitě, je tam ten kot? Geronimo: vy jste 2 gokoti, vy °!° termiti poránu nevotravujtě meňja. Já mam eště ночь!

 8. proud napsal:

  "mnozí z nich tvrdí, že nebýt Izraele, tak už tu ty muslimy "dávno máme""..............:-))))))))))))))))))))))))))),o "nekdo" hodne posral,protoze to plati o Lybii a do puntiku se splnilo co rikal Muammar Kadafi,to byla ona prava "hraz" a ne zadni pojebani,sionisticti zkurveni zidi,vyjebani,prolhani kriminalnici..........

 9. jopp napsal:

  citujem:
  11. září 2001 se podařilo 19-ti občanům z Blízkého východu (15 Saudů, 2 Emiráty, 1 Egypt, 1 Libanon), naprostým leteckým amatérům, převzít kontrolu nad složitými dopravními letadly, následně provést neobyčejně složitý vzdušný manévr, na který nebyli školeni a následně dvěma letadly shodit tři domy a dalším pak zaútočit na "nejstřeženější budovu na světě", jejíž protivzdušná obrana zrovna nereagovala

  ZLE NAPÍSANÉ
  treba vysvetliť:

  Do Pentagonu netrafilo žiadne lietadlo, lebo po náraze a výbuchu tam neboli zvyšky žiadneho lietadla, žiadne motory, žiadne krídla, žiadne mŕtvoly.
  Do Pentagonu praskla vojenská raketa, presne do časti ktorá bola oficiálne rekonštruovaná, vyľudnená, a kde boli dokumenty o vyšetrovaní pentagonskej generality kvôli tunelovaniu uSSáckeho vojenského rozpočtu o 2 000 Miliárd doláčov.
  Raketa, žiadne lietadlo.

  TRI Dvojičky tiež zjavne trafili dve vojenské lietadlá a nie arabáši, ktorí nevedeli o pilotovaní dopravných lietadiel ani hovno.

  Jediné lietadlo, ktorého sa pod vedením niektorej uSSáckej tajnej služby MOŽNO zmocnili "akýsi 19ti arabáši" bolo to štvrté, ktoré im tam niekde nad močiarmi padlo.
  Padlo preto, lebo arabáši lietať nevedeli, lietadlo nikam nedoletelo a padlo.

  Žiadneho iného lietadla sa arabáši v žiadnom prípade nezmocnili, lebo by im tiež padlo okamžite, ako by sa tí arabáši dotkli ovládacích pák lietadiel.

  Keďže uSsácke tajné služby, ktoré tieto takzvané teroriSStické útoky naplánovali to vedeli, že arabášov nemôžu posadiť do lietadla, lebo žiadni arabáši nedoletia ani k dvojičkám, ani k Pentagonu, tak preto do Pentagonu praskli raketu a do TROCH Dvojičiek poslali dve diaľkovo riadené vojenské prepravné lietadlá.

  Lebo článok je napísaný tak, akoby potvrdzoval, že arabáši skutočne uniesli lietadlá.
  Neuniesli. To štvrté padnuté unesené možno uniesli dvaja traja arabáši, ktorých vymyla mozgy uSSácka tajná služba, a žiadnych 19 arabášov nikdy neexistovalo.
  Možno uniesli, a možno aj to čtvrté lietadlo bolo len na diaľku odpálené, a neexistoval ani jeden arabáš.
  Vymyslené mená, zverejnené falošná informácia o 19 arabášoch ako dôvod útoku.

  • proud napsal:

   Slysel jsem jeste fantastictejsi verzi snad o hologramech a zadnejch letadlech,nevim,neresim,to jsou jen technicky veci a klidne to muze bejt jak rikas,nebo jak jsem to slysel ja,nebo jeste jinak,ale vubec nic to nemeni.Vsichni vime kdo je za atentatem a proc se stal,na co resit jak...........to je jak se se mnou hadat kterou rukou jsem otevrel dvere a proc levou,kdyz jsem pravak a nezeptat se proc jsem ty posrany dvere kua vubec oteviral :-))))))))))))))))))))

 10. John_Pitralon napsal:

  Tag to je Matějka55 grand. Akorát s těma nožema to asi moc neumí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!