OŠKLIVÝ, ZLÝ ISLÁM, FUJ…FUJ

members_of_the_isisExistuje mnoho těch, co se považují za vlastence a kteří již dávno prokoukli západní "hru" okolo Sýrie a nevěří běžně dostupným informacím z médií o "zlém" Asadovi a hodné, "umírněné opozici", kterou podporuje Západ a tudíž i ČR, protože informace o tom, že se jedná o různé džihádistické skupiny Al-Kajdy již nelze ututlat. Přesto mnozí z nich tvrdí, že nebýt Izraele, tak už tu ty muslimy "dávno máme", protože oni jsou přeci "jedinou demokratickou hrází" na Blízkém východě mezi námi a nimi, ne? Ne. Před několika dny se nechal slyšet izraelský generálmajor a velitel generálního štábu Gadi Eisenkot (poprvé od vzniku občanské války v Sýrii), že Izrael přímo podporoval protiasadovské rebely a vyzbrojoval je. Izrael vyzbrojoval a řídil džihádistické skupiny o kterých jsou naivní lidé, neznající globální řízení přesvědčeni, že nás před nimi sionisté chrání.

Jak to celé vlastně začalo? Vzpomíná si ještě někdo? Co zkusit sestavit mozaiku? 11. září 2001 se podařilo 19-ti občanům z Blízkého východu (15 Saudů, 2 Emiráty, 1 Egypt, 1 Libanon), naprostým leteckým amatérům, převzít kontrolu nad složitými dopravními letadly, následně provést neobyčejně složitý vzdušný manévr, na který nebyli školeni a následně dvěma letadly shodit tři domy a dalším pak zaútočit na "nejstřeženější budovu na světě", jejíž protivzdušná obrana zrovna nereagovala. A to celé z jeskyně vymyslel a pomocí satelitního mobilu řídil muž, který byl pak stejně tak "záhadně" usmrcen, jako záhadně řídil nejmocnější teroristickou organizaci v historii. A aby toho nebylo málo, tak USA nezaútočilo na státy ze kterých tito útočníci byli, ale na Afghánistán, protože dotyční prý byli členy radikální skupiny Al-Kajdá, která tam měla sídlo a byla pod "ochranou" fanatického Talibanu. Není tajemstvím, že byl údajný strůjce útoku bin Ládin mnoho let na výplatní pásce CIA a celá Al-Kajda (arabsky Základna) byla řízena z téže agentury a to v době války SSSR s Afghánistánem. Bin Ládin sestavil seznam osob, které měly být schopny plnit další úkoly v případě potřeb USA. Název Al-Kajda byl také zvolen členy CIA, protože dotyčné brali jako kádrovou "základnu" pro další operace na BV. Zajímavý "příběh", že? Přijde vám věrohodný, i když byl takto veřejně prezentován?

Co následovalo dál? Časem byl napaden a totálně rozvrácen Irák, kdy byl svět záměrně dezinformován (jako záminka k útoku) o tom, že jsou v něm zbraně "hromadného ničení". A když si USA v zemi dosadily své loutky a celé území BV informačně připravily, tak došlo k Arabskému jaru. Jednalo se o rozsáhlé revoluce a protesty, které nám média podala jako "spontánní" revoltu "nespokojených občanů" s diktátorskými režimy. Jednalo se o Tunis, Egypt, Alžír, Jordánsko, Jemen, Maroko, Omán, SA, Bahrajn, Libyii a Sýrii (ale pokus o převrat se ve stejnou dobu pokusili v menší míře i v Kuvajtu, Kataru, Emirátech, Íránu, Libanonu, Mauritánii ale také na Západní Sahaře a v Súdánu). Velmi zajímavé, jak dokáží lidé v jediný okamžik (ve všech zemích to začalo v lednu 2011!!!) povstat proti svým vládám, že? Asi nemá smysl psát o tom, že všechny tyto "revoluce" byly Západem řízenými "majdany", ne?

Ve většině těchto zemích došlo k pádu vlády, k jejímu přeformátování, změnám zákonů, k novým volbám, ale také k občanským válkám. Ty tři nejznámější trvají dodnes. Ta informačně nejvíce ozvučená v Sýrii, pak ta v Lybii a Jemenu (kde se na jednu stranu přidala i Saudská Arábie). Na základě tohoto "zmatku" se v mnoha zemích začali projevovat "tendence radikálního Islámu", který je napojen na ideologii wahhábismu, který je šířen pomocí islámských univerzit ze SA. A o Saudech víme, že jsou příkladnými vazaly USA - jsou jimi řízeny.

Z médií jsme se dlouho dozvídali o tom, že prezident (diktátor) Sýrie Asad je lidská zrůda, že vraždí vlastní občany hůře než Hitler a to i nepovolenými zbraněmi a že proti němu stojí "demokratické síly" tzv. "umírněné opozice". Z Ruska se sice občas ozval slabý hlásek, že ta "umírněná opozice" není nikdo jiný, než zase ta Al-Kajda a její místní pobočky, kvůli které přeci ta "válka proti terorismu" kdysi začala, ale nikdo to neposlouchal a nebo se tomu všichni smáli. Emotivní videa Bílých přileb z evidentně nahraných "chemických útoků" letěla světem.
A pak se objevil Islámský stát, tedy IS/Daeš. Vznikl, jak jinak než v Iráku, v americkém (!!!) vězeňském táboře Bucca. Za několik měsíců tato "skupinka", která měla zpočátku dle médií asi 50 000 mužů, ovládala území o rozloze 6 miliónu km²!!! A to za údajně neustálého bombardování letounů USA a dalších spojenců? S takovým množstvím lidí byste neuhájili ani Prahu, ale IS, asi díky své víře v Alláha (vtip), kontroloval po dobu několika let obrovské části několika států!!!

Jako první věc IS začal natáčet řemeslně velmi profesionální popravy svých nepřátel a k překvapení mnohých, se vždy tato videa vysílala v Evropě ve všech médiích (byť rozostřená a s varováním, že se jedná o drastické záběry) v hlavních vysílacích časech. Pro koho to bylo určeno? Pro liberalismem a nastupujícím neomarxismem vykastrované Evropany, aby se nedivili, když frau Merkel prohlásila: "Vítejte a to v jakémkoliv počtu!! Avy se podívejte drazí ovčané, před jakými zrůdami prchají." A kdy ta videa jako mávnutím kouzelného proutku přestali pouštět a natáčet? Jen si vzpomeňte. Přesně v ten moment, kdy se první vlna "uprchlíků", tedy přesněji mužů vojenského věku, dostala v pohodě do Evropy, protože pak už takové divadlo dělat nemuseli.

Jenže v té době již v Sýrii operovala armáda Ruské federace. A IS se pomalu přestalo dařit. Zatímco USA se do té doby chlubilo kolik tisíc náletů týdně vykonávají (a IS byl stále silnější), tak po několika stovkách bojových letů RF začali "teroristé" silně chřadnout a opouštět pozice. Zajímavé, že? Jakým způsobem tedy Spojené státy proti těm ošklivým teroristům vlastně v Sýrii bojovaly? Časem se do Sýrie dostali i Íránci a to již byl pomalý konec IS.

"Demokratická, umírněná opozice" skutečně byla po celou tu dobu Al-Kajdou a jejími džihádistickými skupinami a byla podporována ze strany USA, UK, Turecka a Izraele. Spojené státy mají dnes jiné vedení, takže již "své teroristy" neřídí a Izrael již evidentně také nemusí mlžit s tím, že mu snad někdy šlo o klid na BV.

Otázka, kterou jsem již několikrát položil: Pokud Al-Kajdu vytvořily Spojené státy a oni se tím netají a ta jim pak "na oplátku" provedla 11. září a nyní je již opět roky řídí v boji proti Asadovi, tak....Existovalo tedy opravdu někdy období, kdy nebyla tato skupina pod přímým velením CIA?

Z hlediska globálního řízení plní totiž všechny tajné služby i úkoly globální. Dotyční dostanou dílčí úkol, nevidí samozřejmě celou mozaiku, protože tyto informace nemají a nedostanou a tak v představě "vyššího zájmu" něco udělají, aniž by tušili co. V každé automobilce existují tisíce zaměstnanců, ale jen těžko tam najdete někoho, kdo dokáže vyrobit celý jejich vůz vlastníma rukama. Každý se specializuje na něco, každý má jen část informací jak se co vyrábí, montuje a nastavuje. A tak je to i s řízením tajných služeb. Tvrdit tedy, že se vždy vše "vykecá" a nic se neutají, je nesmysl, když totiž nevíte jaké finální důsledky bude mít vaše činnost, tak nemáte co "vykecat". Můžete mít maximálně určité podezření a když se o něj podělíte s okolím, tak dostanete třeba ve třiceti "mrtvici" v posilovně, protože: Kdo chce škádlit Bohy, ten musí mít chytrou hlavu a rychlé nohy. J.Nohavica

Jako poslední ve hře zůstává Turecko, které část těchto džihádistů přesunulo do jiné občanské války a to do Libye, kde prý mají značné ztráty. Tyto jejich loutky, již nikdo nepotřebuje a tak budou zlikvidovány.

A teď se obracím na mnoho vlastenců, co tvrdí, že největším nepřítelem Evropy je Islám. Přátelé, Islám je momentálně největším užitečným idiotem na této planetě. "Válka s terorismem" si jen v Iráku vyžádala přes milion mrtvých, přidáme-li ztráty i v ostatních zemích, které byly rozvráceny "Arabským" jarem, tak zde máme další statisíce mrtvých. Muslimové byli pozváni německou političkou a dopraveni do EU na lodích, které nebyly jejich. Islamizaci do škol i školek také začali "naši" západní druzi.

V roce 1565 bylo drtivě poraženo Osmanské vojsko u Malty, čímž byla nadobro zastavena jejich invaze. V roce 1683 byli poraženi Turci u Vídně a tím byla zachráněna Evropa. V roce 1697 byli poraženi u Zenty a tímto vlastně započal konec Osmanské říše. Tři obrovské, fatální prohry muslimů, které pro ně měli vždy následky na mnoho dalších let. A všechny byli datovány na 11. září. Ne, žádný "Usáma" si nevybral dotyčné datum jako "pomstu za Vídeň" (nevěřím, že vůbec o nějaké takové bitvě měl tušení), ale z egregoriálně-matričního řízení toto vždy znamenalo jediné - totální porážku Islámu. 11. září 2001 bylo záměrným nástrojem/záminkou na rozpoutání pekla na BV, tím způsobenou migrační vlnu a následně postupnou likvidaci a islamizaci Evropy. To vše v zájmu Globálních elit a jejich globalizace.

Jenže se nic z toho nezdařilo, protože v Rusku žije jistý Putin, který jim do toho svým vojenským angažmá v Sýrii hodil vidle. Touto dobou, již měl na BV východě probíhat boj mezi IS a Íránem, kdy ti druzí měli vyhrát pod velením gen. Sulejmáního, na což byl roky cvičen (a nyní jako nepotřebný odstraněn). Následně měl Írán převzít kontrolu nad Islámem jako ideologií a tudíž i nad tou dobou již islamizovanou Západní Evropou. Izrael měl být politicky a ekonomicky rozvrácený zevnitř a tím skončit jako hegemon v oblasti BV. A do Evropy měli přes Katalánsko (proto ta jejich snaha o "odtržení/samostatnost") proudit další a další vlny uprchlíků před válkou. Nic z toho se zatím neděje a na toho malého Rusa co to způsobil je "elitami" kydán hnůj každým dnem, ale možná jste si všimli, že stále méně často.

Islám je pouze nástrojem. Soustředit se pouze na boj s ním, je stejné, jako snažit se jíst polévku vidličkou. Pokud ovšem tvrdíte, že globální řízení neexistuje, tak vám nic z toho dávat smysl nebude a dál budete jen kaleidoskopicky sledovat svět, který nedává smysl a bojovat po boku někoho kdo neví a nezná, proti někomu, kdo je ještě zmatenější než "váš vůdce".

Pokud si myslíte, že jsou to jakési "konspirace", tak zkuste otevřít knihy Koncepce společné bezpečnosti a její podsekce Dostatečně všeobecné teorie řízení a nebo pojďte diskutovat pod tímto textem.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!