P.C.Roberts: Převálcuje první dodatek americké Ústavy cenzura?

Abby Martin

Abby Martin

Pamatuji si dobu, kdy cenzura v Americe byla ojedinělým jevem. Uplatňovala se za války. Uplatňovala se proti pornografii. Proti zobrazování násílí ve filmech. I tam jste sice násílí mohli vidět, ale nešlo o jev, který by byl běžný tak, jako je dnes. Dnes je cenzura všudypřítomná. Je všude. V USA je buď nakládana institucím shora, nebo tryská ode dna nahoru. Ta cenzura nakládaná shora směřuje např. k televizním společnostem, k tištěným médiím, ke googlu, facebooku a twitteru. A též k 28 státům Americké unie, a to v podobě zákonů, zakazujících kritiku Izraele či účast na jeho bojkotu. A též v podobě Trumpova vládního nařízení, zakazujícího federální podporu těch výchovných institucí, které připouštějí kritiku Izraele.

Nu a cenzura, která tryská ode dna nahoru? To je případ lidí ochraňovaných ras či lidí s odlišnými sexuálními preferencemi, kteří si stěžují, že jsou pronásledováni.

Ona všudypřítomná cenzura, která je dnes pro Spojené státy charakteristická, je cenzura, která ukončila kariéru herců komediálních rolí. Která zatočila s kritikou nebělochů, homosexuálů, transgenderů, feministek – a Izraele. A přitom lze všudypřítomnou cenzuru v USA označit za prazvláštní úkaz, protože svobodu vyjadřování a svobodného tisku zaručuje americkým občanům Ústava USA.

Vyjadřujeme vděčnost novinářce Abby Martinové za to, že nám připomněla naše právo svobodné řeči. Abby totiž žaluje stát Georgia, jeden z 28 shora zmíněných států, které porušily ústavní ochranu svobodného vyjadřování.

Abby byla pověřena pronést hlavní projev na konferenci na georgijské Jižní univerzitě. K čemuž však byla připojena žádost, aby nejdřív podepsala slib, že se ve svém projevu zdrží kritiky státu Izrael. Což Abby odmítla a plánovaná konference se proto nekonala.

Zde tedy máme stát Georgia, blokující volné vyjadření, protože toto nepodporuje izraelský pohled na Palestínu. https://www.lewrockwell.com/2020/02/no_author/journalist-abby-martin-sues-state-of-georgia-over-law-requiring-pledge-of-allegiance-to-israel/ .  Also:  https://www.timesofisrael.com/filmmaker-who-wouldnt-sign-georgias-oath-not-to-boycott-israel-sues-us-state/

Na okamžik se nyní zamysleme. Více než polovina z 50 států, tvořících USA, vydala zákony, které jsou jasnými porušeními Ústavy USA. A navíc těchto 28 států uplatnilo cenzuru ve prospěch cizí země. Co tedy mají Američané v ústech jiného než roubíky, když 28 státních vlád upřednostňuje zájem Izraele nad První dodatek ústavy USA? Když sama vláda nepodporuje volnou řeč, co se stane s demokracií a zodpovědnou vládou?

Proč 28 států vydává zákony, které jsou s Ústavou USA v rozporu? Jednou z možných vysvětlení je, že izraelská lobby USA si ty státy koupila za peníze předané pod stolem, za sliby sponzorských darů ve volbách, anebo za výhrůžky, že podpoří kandidáty opoziční. Jak jinak si lze totiž představit, že 28 státních vlád zavádí cenzuru ve prospěch cizí země?

Abby Martinová je osobou, která se proti takovémuto stavu věcí postaví. Vstoupila do soudního sporu a jestliže Nejvyšší soud je stále ještě obráncem Prvního dodatku ústavy USA, pak výrokem soudu bude, že 28 státních zákonů a Trumpovo vládní nařízení budou zrušeny.

Výsledek soudního sporu Abby Martinové nám ukáže, je-li či není Ústava USA stále ještě živým dokumentem.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/02/18/will-censorship-prevail-over-the-first-amendment/
10 Komentářů k P.C.Roberts: Převálcuje první dodatek americké Ústavy cenzura?

 1. .lak napsal:

  No to nevím, ale co se může pokazit to se pokazí. A než uteču dám sem ctrl. :lol:
  https://www.youtube.com/watch?v=EQvHnRsd4Z4
  https://tadesco.org/lecba-cakry-tretiho-oka-pro-zacatecniky-aneb-jak-otevrit-treti-oko/comment-page-1/?unapproved=61366&moderation-hash=ebd97ac4bd4246546666bc508e3660dd#comment-61366

  Třetí oko neotevírat a další se vhledy do zbytkáčů toho co zbylo v ochlokrátu z lidí ve vlast?niství zločinných bossingářů a stalkingářů převrácení systému od chudých k bohatým. Kdy kolektivní tyranie formantů „programátorů hrůz a zel je uchvátila do tenat bachařů sebe samých zmary a beznadějemi spolčení mamon a zmar. Čo do virtuálních přátel ksicht knihy s 85% depresivních, závistivých a vymarněných. Koho že? Kádrováků projekcí svých přání poškozených. A ti co způsobili celou tuto habaďůru jsou a/ buď intelektovými mrzáky rádoby dozorci. b/ zlomyslní páchači činností nadřazeností a zlomysností. c/ oscilují mezi těmito polohami. d/ hejbl nepřátel států, lidstva, cizí velmocenská kolona likvidace konkurence či pouhá nenávist k lůze odrbané, bezectné – inspirací a aplikací i tedy ano, k držkujícím na jejich hladové hry choutek a vášní velkomožných kdy tedy ještě na různých mocenských postech mohou pociťovat opojení z arogance a korupce moci hlupáci co nedohlédnou skutky svých činů a v tomto smyslu se tedy otepluje a to pekelně. A vlastně v rovnovážném přirozeném stavu harmonického vesmíru na sebe přivolávají síly a akce o nichž nemají ani tušení a jdou mimo jejich um chápáni, řekněme vyrovnávání hladin s neúprosností zákonu akce a reakce které nejsou z to dohlédnout ani z části bez pokory a snahy harmonizovat prostředí čímž se samozřejmě stanou vztahem první obětí ukradených sebe sama vyšších projevů schopností bytosti člověk a tedy hovady. A vyšší síly jim dokáží že na hrubý pytel umí dát záplatu a s nehodnými také jednat ve stylu jak se do lesa volá tak se z něho ozývá.
  http://www.nwoo.org/2020/02/14/prehled-zprav-rusvesna-rusnext-13-2-2020/#comments
  A pragmaticky mi vychladlo kafe tak si ho požitkářsky vychutnám a dám si pohov. :-))))))))))))))

  • proud napsal:

   Nez zdrhnes,jeste se chvili zaobirej onema "cakrama" a zjisti si o nich co malokdo vi a prijdes na to,proc me nezajimaj ;-).

   • .lak napsal:

    No jo no, :lol: tak nevíš že jsi vesmírná bytost a bereš se za rasův pytel jako dosazovaní satanisty.

    • proud napsal:

     Prave proto ze to vim a prave satanisti by ti o tech slavnejch "cakrach",mohli vypravet ;-).Hledej ;-)....

     • .lak napsal:

      Něco tedy z toho asi působí že jo. Určitě se v tom dá ztratit jako v bludišti.
      A tedy určitě správně víš že to může být zbraň a samozřejmě že ti co překovají zbraně na pluhy budou živit ty co to neudělali.
      https://www.tartaria.sk/zaklady/energie-zivota/612-samostatny-rod-i

      • proud napsal:

       .laku...........povazuju za dulezity ucit se rozeznavat pravdy a podvrzeny radobypravdy stejne tak jako lzi,to je vsechno. A v tom muze kazdymu pomoct jeho intuice,kdyz se nauci co to je a jak to funguje.Mimochodem uz i o ty intuici ctu mistama pekny "pohadky" a hromady picovin. Opravdu je potreba davat si pozor i na spoustu veci tvaricich se jako "nase",ale pritom chytre podvrzenejch.A to jsou treba prave ony "cakry"....

       • .lak napsal:

        No jasně, ale skutečná orientace lidí v životech je přímo tabuizovaná workoholickými fachidioty sloužícími mamonu.

        • proud napsal:

         To je bohuzel casto pravda.

        • Eschatolog napsal:

         roky ti říkám marně , co je dualita, mužeš si vždy vybrat stranu, i u těch čaker

        • .lak napsal:

         (8.18)
         Víš přeci kterou si vyberou zmasakrovaní deep státnímo workoholickými fachidioty. Neznalí života, medailisti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!