Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 20.2.2020

koronavirus1; Z Číny vyhostili americké novináře kvůli článku o koronaviru. Postup čínských úřadů odsoudil šéf Státního departmentu USA Mike Pompeo.

2; V Nejvyšší radě požadují, aby byl Majdan oficiálně uznán za revoluci. Podle Vjatrovičových slov nyní se Ukrajině šíří informace směřující k diskreditaci Majdanu.

3; Policista znásilnil v Oděse školačku. Informuje o tom stránka Státního úřadu pro vyšetřování.

4; V generálním štábu ukrajinské armády přiznali ztrátu pozic v Donbasu. Ministr obrany Ukrajiny Andrej Zagorodňuk informoval o ztrátě jednoho z opěrných bodů ukrajinské armády.

5; Genocida ukrajinského národa. Těrnopolská oblastí rada vystoupila proti umístění evakuovaných osob z Číny. Podobné nálady panují i ve Lvovské oblasti, kde místní obyvatelé vystupují tvrdě proti umístění evakuovaných lidí právě u nich.

6; Ustanovení o rodině a víře mohou být zařazeny do základního textu ruské ústavy. Informoval o tom spolupředseda pracovní skupiny pro projednání změn v Základním zákonu Ruské federace Andrej Klišas.

7; Ukrajina se odmítla nechat evakuovat kvůli psovi, kterého jí nedovolili vzít s sebou do letadla. Mladá žena psa neopustila a zůstala ve Wu-chanu.

8; Diverzanti v hrůze utíkali a nechali na místě zbraně a zraněného kolegu. Byly zveřejněny podrobnosti obrovského selhání ukrajinské armády.

9; Američtí vojáci zahájili útok na ruskou hlídku v Sýrii. K incidentu došlo nedaleko kurdského města Kámišlí.

10; Artěmij Lebeděv dokázal, že Krym pro Ukrajinu prostě neexistuje. Provedl velmi zajímavý pokus. Odeslal nebo nechal odeslat po třech dopisech na jedinou adresu do Sevastopolu z Ruska, Ukrajiny a Moldávie, na které napsal adresy obsahující „Rusko“, „SSSR“ a „Ukrajinu“. Všechny tři dopisy z Ruska a všechny tři z Moldávie došly nezávisle na zemi uvedené v adrese. Z Ukrajiny ani jeden. A to ani ten, kde byl Sevastopol „korektně“ označen za ukrajinské město. Zásilky určené pro Krym se na Ukrajině házejí do koše...

11; Zatímco Pobalťané lezou do zadku Spojeným státům, zdrogovaní vojáci NATO ponižují místní obyvatele. Míra degradace Pobaltí, Polska a dalších oblastí se postupem času zhoršuje.

12; Německo a USA se v OSN opět obořily na Rusko. Něbenzja si to nenechal líbit. V našem blázinci je vše při starém. Na zasedání věnovaném pátému výročí Minských dohod se opět západní delegace chovaly k Rusku jako ke straně konfliktu, nikoli jako garantovi, jakým je třeba i Německo nebo Francie. Německo ani Francii také nikdo neobviňuje z toho, že Ukrajina neplní Minské dohody... Americká delegace opět omílala obehranou písničku, že Rusko okupuje Krym a dokonce Rusko obvinila z toho, že zahájilo konflikt v Donbasu. Něbenzja jim připomněl, kdo zahájil zločinnou „Antiteroristickou operaci“ proti civilnímu obyvatelstvu, čímž začala ozbrojená fáze konfliktu.

13; Donbas se zlobí. Kyjev zveřejnil podmínky, za kterých chce ukončit válku. V žádném případě nehodlá jednat se „separatisty“. V Kyjevě si ale nepoložili otázku, zdali Donbas je vůbec ochoten jednat se Zelenským. Prozatím převládá názor, že je to za daných okolností zbytečné.

14; Klimkin má panickou hrůzu z toho, že by se Rusko mohlo domluvit se Západem. Bývalý ukrajinský ministr zahraničí Pavel Klimkin informoval o „reálné hrozbě“.

15; Zemřeli dva cestující z „morové lodi“. Přesně takto nazvali výletní loď Diamond Princess, která se stala neočekávaně plovoucím lazaretem.

16; Plán B. Ukrajinský generál navrhl, aby se Ukrajina odizolovala od Donbas stěnou. Informoval o tom bývalý zástupce náčelníka generálního štábu ukrajinské armády.

17; V Doněcké republice navrhli, aby byla obnovena vzletová dráha v obci Mostino a vybudováno letiště. Podle názoru obyvatel by to pomohlo spustit letecké spojení, byť v omezeném rozsahu.

18; Z čínského Wu-chanu přilétá letadlo na Ukrajinu. Ukrajinské ministerstvo zdravotnictví kvůli negativním náladám obyvatelstva do poslední chvíle tajilo město, kde má letadlo přistát.

19; Poslanec Nejvyšší rady navrhl vytvoření „zakázané zóny“ (jako v Černobylu) kolem hranic s Donbasem. Šéf ukrajinské parlamentní frakce strany Hlas (Golos) si myslí, že by se toto teritorium mělo stát „bezpečnostním polštářem“ pro Kyjev.

20; Vědci navrhl snížení výšky letů letadel z ekologických důvodů. Letadlo v určité výšce zanechává v atmosféře inverzní stopu složenou z krystalků ledu, která rozhodujícím způsobem přispívá k oteplování povrchu země.

21; SBU verbuje psychicky narušené jedince pro diverze v Donbasu. Luganské ministerstvo státní bezpečnosti překazilo výzvědnou činnost ukrajinských tajných služeb na teritoriu Republiky.

22; „Koronavirové“ letadlo s Ukrajinci evakuovanými z Číny přistálo v Kyjevě. Šlo ale patrně jen o doplnění paliva.

23; Prudce klesá počet práceschopného obyvatelstva na Ukrajině. Neutěšená čísla zveřejnila Mezinárodní organizace práce a potvrdil Mezinárodní měnový fond.

24; Ukrajinec navždy zůstane Ukrajincem. Zelenskij vysvětlil, proč se letadlo z Wu-chanu potácí mezi ukrajinskými letišti. Dokonce ani v Kazachstánu, kde přistálo naše letadlo kvůli doplnění paliva, nebyly žádné protesty nebo blokády.

25; Putin informoval, proč si vybral za předsedu vlády Mišustina a nikoli někoho ze čtyř navrhovaných kandidátů. Mišustin má za sebou vynikající výsledky své práce. Mimo jiné úspěšnou digitalizaci daňové správy.

26; Na Ukrajině znovu nastal středověk. Až se chce plakat. Jak Ukrajinci nepřijímají své spoluobčany evakuované z Wu-chanu. Byly zveřejněny reakce veřejných činitelů i prostých Ukrajinců na probíhající ostudu.

27; Plakáty se srdíčky a Zelenskij s lucerničkou. Šesté výročí krvavých událostí na Majdanu. Zajímavé je, že mezi oběti Majdanu jsou počítány často i osoby, které zemřely bez jakékoli souvislosti s protesty a střelbou, na druhou stranu se mlčí o berkutovcích, kteří byli hlavním cílem gruzínských ostřelovačů.

28; Koronamajdan. Demonstranti zablokovali silnice, musely přijet obrněné vozy. Letadlo s evakuovanými přistálo v Charkově. Obyvatelé čtvrti, kde bude zorganizována karanténa, zorganizovali kordony. Národní garda stahuje své síly do míst události.

29; Zřítil se při startu. An-2 musel v Magadanu nouzově přistát krátce po startu. Na internetu se objevily záběry natočené jedním z pasažérů letadla v okamžiku pádu.

30; Luganská republika předala Ukrajině ostatky padlých ukrajinských vojáků. Mezi nimi i tělo mladého granátometčíka z brigády „Černých Záporožců“, který zahynul 18. února.

31; Doněck je předsunutá pevnost Ruského světa, která nás všechny zachránila. Donbaská básnířka a prozaička Irina Gorbaň informovala o tom, jak psala své nové knihy o válce. Musela psát, aby se nezbláznila.

32; Oroč nás zatlačují obrněnými vozy? Copak jsme Donbas? Obyvatelé Poltavy se vzbouřili. V zoufalství vyvolaném perspektivou přijetí karantény spoluobčanů evakuovaných z Wu-chanu ve své oblasti ztratili místní obyvatelé poslední zbytky svědomí.

33; Bitva senzibilů pomohla vyšetřit mnoho trestních případů na Ukrajině, říká ministr. Je možné to hodnotit různě, ale díky pořadu „Bitva senzibilů“ byly vyšetřeny mnohé případy.

34; Krvavá jatka v Německu Mnoho zabitých a zraněných, Terorista informoval o svých motivech. Obětmi zločince byli převážně mladí lidé, zvláště tureckého původu.

35; Na Ukrajinu budou vpuštěna zahraniční vojska. Nejvyšší rad by měla v nejbližší době schválit prezidentský návrh zákona o umožnění vstupu cizích ozbrojených sil na území Ukrajiny v roce 2020 za účelem účasti na cvičeních.

36; Nepěkný nález. V Černigovské oblasti našla matka oběšeného pětiletého syna. Policie nařídila expertizy pro zjištění příčiny smrti dítěte. Jsou vyslýcháni místní obyvatelé.

37; Ukrajinci se stali rukojmími. Ministr Doněcké republiky informoval o zvýšení cen vody a energií na Ukrajině pro domácnosti na žádost MMF. Pro srovnání ministr uvedl příklad Doněcké republiky, kde současná cena vody představuje třetinu toho ukrajinského.

38; Su-24 byl cílem útoku ze země pomocí rakety protivzdušné obrany, ale stačil se jí vyhnout. Očití svědkové v zóně deeskalace v Idlíbu natočili stopy na nebi po pokusu sestřelit raketou frontový bombardér Su-24.

39; Trump informoval o ostudě, která se přihodila Evropě. Kritizoval přijímání uprchlíků a konstatoval, že tím Evropa de facto přišla o svou kulturu. Sám se označil za produkt Evropské unie, protože jeho otec pocházel ze Skotska a Matka z Německa.

40; V Sýrii zlikvidovalo letectvo turecké pozice a vojáky. Informuje o tom turecké ministerstvo obrany.

41; Lékaři z ukrajinské nemocnice,spontánně zazpívali ukrajinskou hymnu, když se dověděli, že k nim nepřijedou infikované osoby z Wu-chanu. Na záznamu je vidět, jak jedna ze sester pláče dojetím při verši „Duši i tělo položíme za naši svobodu“.

42; Na Ukrajinku se ve vlaku zřítilo lehátko s cestujícím. Vážně zraněná žena nemůže ani chodit ani sedět.

43; Speciální operace. V Kazani byli zadrženi džihádisté. Operativně pátrací akce a proces vyšetřování pokračují.

44; Krvavý neúspěch. Turecko zahájilo útok v Idlíbu, ale letectvo zlikvidovalo útočící síly. V Idlíbu se prudce vyostřila situace v důsledku útoku ozbrojenců za turecké podpory.

45; Evakuované osoby z Wu-chanu budou možná evakuovány do Zelenského rodiště. Už je připraveno 15 izolací ve dvou nemocnicích pro ty, u kterých bude objevena infekce.

46; Ukrajinská armáda zaútočila na Doněckou republiku. Ukrajinští ozbrojenci nadále pokračují v cílené palbě na obytné oblasti Republiky.

47; Podplukovník ukrajinské armády vypálil vlastní opěrný bod a zemřel na infarkt. Komise štábu sekce Východ vyslala nouzový signál kvůli kritickému nedostatku munice v jednotkách 128. brigády.

48; Koronamajdan: Ukrajinský premiér odjel na mimořádnou inspekci do Poltavské oblasti. V obci Novyje Sanžary vznikly masové nepokoje kvůli umístění osob evakuovaných z Číny.

49; Hotové peklo: Demonstranti házejí kameny a vyhrožují, že Ukrajince evakuované z Wu-chanu upálí. Ukrajinci připravili evakuovaným spoluobčanům skutečně „vřelé přijetí“.

50; Ukrajinu čeká sebezničení, zaznělo z ruského ministerstva zahraničí. Události na Majdanu z roku 2014 nepřinesly Ukrajině vůbec nic pozitivního, jen se zhoršily už existující problémy.

51; Na ukrajinském ministerstvu zahraničí vyložili svou verzi příběhu Ukrajinky, která neodletěla z Wu-chanu kvůli psovi. Pracovníci hodili vinu na čínské úřady.

52; Bitva u Poltavy. V Národní policii informovali o masových nepokojích kvůli koronaviru. Předpovídají, že po protestní akci v Nových Sanžarech bude několik lidí zadrženo.

53; Zelenskij je srab! Shromáždění v Kyjevě požaduje odvolání Jermaka a tvrdý postoj ohledně práv Donbasu. Mezi protestujícími jsou nacističtí radikálové, ale i stoupenci bývalého prezidenta Porošenka.

54; Krvavý neúspěch ukrajinské armády na linii dotyku s Luganskou republikou. Vzrostly ztráty karatelů. Armáda Luganské republiky dostala od rozvědky údaje o zemřelých diverzantech.

55; Nový středověk: Ukrajinci zorganizovali veřejné společné modlitby proti příjezdu evakuovaných spoluobčanů z Číny. Je třeba se chránit. Dosud zde žádní infikovaní tímto virem nebyli.

Zdroj: http://rusnext.ru/news, http://rusvesna.su/news

Pokud byste někdo chtěli finančně podpořit překládání informačních přehledů BW, můžete tak učinit na účet číslo: 63127359/0800.

Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo „Svodka“.Vaše zaslané částky budou zaúčtovány jako honorář za překlad a řádně zdaněny.

Za Vaše finanční příspěvky předem děkuji.
36 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 20.2.2020

 1. .lak napsal:

  Nějak se mi výhekoví, gramatičtí, akizmetkoví cenzoři s bossingy a stalkingy na ejronetu zajídají převzatých materiálů v své pseudokopie i s ražením svých propagandistických kydů, dislektických, disgrafických a diskalkulických "edizonů sběrem co je jim líbí a preferují na patenty. :lol:

  Soutěž nefertilních hrdinek makrelorackettfuckergret práce?!?!?! Jako oslava života nejméně zdeformovaných trosek trhem, že jo.
  Zapoměl jsem že vesmíru poznání se singularisti brání a chtějí se stát s nulovým bodem, vákuem, nicotou až černou dírou pohlcení okolí ničím v blaženosti? A lezou na pro jektor, nevím čeho. Vypložení či vyplodění, jak je to gramatici bez mozku s boot robotem zahozeným ze smeťáku s magi kostkou místo mozku?
  Převzato s PP

  … A ZVONEC NA KONEC
  … a zvonec na konec

  https://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2020/02/87156053_2747080135420541_2358743777801142272_n.jpg

  Kdysi dávno bývala soutěž Miss, která se hemžila mladými dívkami s dokonalými postavami a úsměvy.

  Pamatuju promenádu v plavkách i ve večerních róbách. Nehrálo se o intelekt a všem to bylo jasné. S úsměvem vzpomínám na volnou disciplínu, kde jedna zazpívala, druhá zatančila, a pamatuju na typickou odpověď „Chci mír na celém světě“. Šlo o zábavu, z které vznikly například Ivana Christová, Alena Šeredová a Iva Kubelková.

  Tak to bylo dřív plus minus všude, kde se soutěž pořádala. Tehdy to opravdu jelo. Dnes už moc ne. Ostatně, máme Instagram a Facebook a tady je Miss každá druhá. Proto u těchto pořadů sledovanost klesá a u nás ji přestali vysílat úplně.

  Píše se rok 2020 a v Německu soutěž Miss pořád existuje. Akorát je taková jiná. Prý korektní. Z poroty zmizeli muži. Zmizely plavky. Zmizely večerní róby. Zůstala promenáda žen do 39 let ve stylu… co to vlastně je? Saka a sem tam nějaké svetry.

  Je zvláštní ten nový koncept. Posuzují se prý životní příběhy a osobnosti. Odkdy však životní příběhy končí před čtyřicítkou a co to je za svět, kde jsou do soutěže osobností zařazeny jen ženy? Ne, ta soutěž není rozhodně korektní. Z mého pohledu se stala ponižující až nyní, kdy titul Miss ponese žena, kterou by bylo rozhodně vhodnější nazývat Mistress.

  0 OdpovězUpravÚno 24, 2020 9:04

  • proud napsal:

   Ja ti nevim co s tim aeronetem porad mas,rozhlizel jsem se tam a nezda se mi spatnej co se clanku tejka,a energie nulovyho bodu je vubec hodne zajimava vec.Na diskusi jsem nekoukal. Nebudes ty jeden takovej co jak se mu slapne na kuri oko zacne vyvadet a palit za sebou mosty,pomstychtive skodit kde se jak da? :-)))))))))))))))))).Jeden takovej tu byl docela nedavno:-)

   • .lak napsal:

    Jo zas mi to tam ty trubky akizmetický ustřihli, rychlí cenzoři. Ale tam se musí poklonkovat ukradeným materiálům námětů se závěry vulgárního pokleslého brutopýra a nerozptylovat formátované bohy.

    Pavel Slovan
    Každý Goy/hovado v Havlující Gottlině, průměrně – včetně nemluvňat, prochlastá, prohulí a profetuje u Khazarů 20.000 Kč ročně.
    Je to podle Vás hodně a/nebo málo??

    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ceske-domacnosti-utrati-rocne-200-miliard-za-alkohol-a-tabak-89227?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=clanky-home&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=Bannery_Zpravodajske_weby&utm_content=Utrat%c3%adme+p%c5%99es+200+miliard

    Podle Eurostatu české domácnosti navíc utrácí za alkohol druhou největší část svých výdajů z celé EU. Dají za něj více peněz než za zdraví a vzdělání dohromady.

    0 OdpovězÚno 24, 2020 7:13
    .lak
    Návštěvník
    .lak
    To jim vegetariánům nebude chutnat po zdražení masa o 170 k/k, ale kde na již 10% zexekuovaných za hrob furt bere, na nenávykové sedativum bez stresů tedy, jenom? Očipovat a bezhotovost. Lidské zdroje mrhají prostředky kapitalistů na kalergizaci s krásnými mogrely asi těch s už 92? pohlavími bruselu , neuvěřitelné? Vlastně ne.

    I když do afriky posílala s albiónu šlechta ženy africkým náčelníkům ze cetky či diamanty a krásné mogrely tam nemají ale IQ56 a samozřejmě tedy albíny kteří tito honí jako čaroděje a intelektuální mágové na stromech gorily s intelektem 85 se počínání méně rozumově vybavených diví, ale třeba ne. Tady se taky vychovaní formanti odpady kdo nic neumí učí workoholickými fachidioty nediví protože se také učí a nemyslí? Já fakt nevím. :-)))))

    https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc

    Tedy jestli to nebude s povolenými placenými vyfetly tunel pro neatorizavané tuneláře, pardon skryté podnikatele, jako za totali ty každy "ovoce zelenina milionář - teď miliardář a jak to bylo s pančovaným rumem etiket na láhve likérky drak methylu. Děsných otrav a úmrtí. Nebude to ta špička ledovce co je vidět? Musel jsem se smát před lety když našli v nelegální palírně v rodinném domě 15. kubíků /tj. 15 000 litrů slivovice s 92% lihu. Když lékařský líh v takové čistotě bez příměsí prý neumí.

    https://www.youtube.com/watch?v=zNmO233OztQ&list=RDzNmO233OztQ&start_radio=1

   • .lak napsal:

    :lol: O tom to je že se článku nesmíš dotknou tady diskuze na téma je inqizice kongisty i když to už kdo ví co tam sdělujících prý přebírá a chlubí se cizím peřím tedy a vlastně argumentaci nemají když to nevymysleli viť. Potom tam výhekuji s gramatikou když nerozumí a ani nerozumí ani gramatice, zato dehonestacím jo. Co si tam dají, kde kdo mimo téma pro ně není kacířské protože nemusí ani nedělají obhajobu převzatých materiálů a ani jim samozřejmě nerozumí. A na to tam prý mají akismet, tomu tak věřím seladonům. Mne nevadí články ale přístup povznesených magorů.

 2. .lak napsal:

  Tady se o nich vyjádřil Kobza, ale ani jsem nevěděl že sdílím jeho pohled, tedy už předtím. Vlci v rouše beránčím? :lol:
  http://svobodne-radio.cz/2020-02-20-studio-beta-jiri-kobza-o-soucasne-situaci-u-nas-i-ve-svete-zminime-take-aeronet/

  • proud napsal:

   Hele ja slysel jen zacatek, zatim, a uz zacinam mit dost a to se nedostali dal nez k Sabatovy,uplne na zacatku,protoze co si asi tak mam myslet o blbcovi co do radia a docela vazne prohlasi ze u nas existuje,a kdyby jenom to,ale ze FUNGUJE "vetsinova demokracie" ? Mas za to,ze takovy blaboly se mi chce poslouchat dal?:-)))))))))))

   • proud napsal:

    Dalsi perlicka: "Kam se podela demokracie v EU?Nemela se kam podit,protoze v ni nikdy nebyla." .......ten "blabolda" vubec nevi co je to demokracie,protoze ta tu prave je a je vzdycky vsude kde vladne mensina vetsine !!!
    A Krecek podle nej "i kdyz je postarsi",zrejme by uvital nejakyho stejne pitomyho mladyho blba jako je on sam :-)))))))))))))))))))))))))))) ? Bez urazky,to je konstatovani skutecnosti,protoze mlady jsou tu od toho aby se ucili,behali za holkama a klukama a ne aby delali politicky zlodeje a mrdky,na to tu jsou ti starsi a ti nejstarsi jim maj davat pres pazoury :-)

   • .lak napsal:

    No, nemůžeš brát všem víru že je to i o morálce a nejenom prostředcích chudých - penězích.
    U tržníkŮ určitě. A ještě tu stále mnozí věří že jen vlastní a svou pílí utahování opasků se odrazí ode dna které prostě není a klaunovi stále věří a potomek jim sdělil že chce aby lidí byli pány ve své zemi i když jim senior střelil i vodu co tu naprší. Pořád zůstává povědomí o kolektivu A on může pokud tam nejsou vzdělaní inkluzkou plutokracie kdo chce ohlokrátu v něm se někteří vidí jako ve vrcholu hiearchie.
    https://www.youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM
    Které si ovšem vlci blbého stádečka bez berana rozpráší.
    https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc

    • proud napsal:

     Jo no,ono to ale o ty moralce skutecne hodne je,narozdil
     od siozidopenez.Koneckoncu,moralka ma stalou hodnotu nehlede na cas a situace.Kdezto s hodnotou penez se manipuluje podle potreby a porad to nikomu nedochazi,co se s nim skrz prachy hraje za svinstvo.Jenze nejdriv je potreba se shodnout na tom co to ta moralka vlastne je a na presnejch bodech,aby jak je zvykem treba u demokracie nevidel kazdej pod tim pojmem neco jinyho,nerkuli vymejslel dalsi nesmyslny papojmy...............

     • .lak napsal:

      Varování, attention, achtung atd.
      Nezkoušejme bezhlavě myslet. :lol: lol: :lol:

      • proud napsal:

       ...dalsi papojem :-))))))

       • .lak napsal:

        :lol:
        Dřístavé komando ae tam má asi dalšího lulana, teda lumena do družstva, Admin je asi hledá s pobídkami. :-D

        Vaclav
        Vite co, pratele, dlabte na Gretu, “co z te holky vyroste” skutecne neni vas business, ona je cizi clovek v cizi zemi tak nemejte zbytecne starosti o ktere se vas nikdo neprosi. Radsi se STAREJTE O SEBE! Podle toho co jsem videl na internetu, asi 70% Cechacku je do te miry debilnich ze si mysli ze je OK ze ucitelky zatahnou male deti primo pod vlak protoze maji pocit ze na ne nekdo v dalce mava!!!!!!!!!! Stacil jeden zpozdeny projizdejici rychlik a z techto deti by nevyrostlo uz vubec nic protoze by tam z nich na miste zustala jenom krvava kase. Reakce Cechacku presvedcenych ze pruvodci vi co se deje na trati a jeho zamavani je nadrazeno cervenemu vystraznemu svetlu (podotykam tento pruvodci stejne existuje jenom v jejich dementnich hlavach kde si ho vymysleli, protoze zadny takovy pruvodci neexistuje ve skutecnosti) je naprosto sokujici a naprosto doklada katastrofalni mentalni upadek obcanu CR, vetsina ze kterych je mentalne daleko pod nejakou Gretou, ale v jejich vlastnich hlavach se povazuji za velice chytre. Takze se starejte hlavne o sebe proboha a nestrkejte nos do toho co vyroste z jakesi Grety ze Svedska a nebo o jeji pocity, je vam po ni h***o. Jo, a pokud by nekdo chtel mekotat o vysokem IQ Slovanu nebo Cechu – tak se nedejte vysmat, nebo poslete tedy odkaz na zdroje ze kterych cerpate. V oficialnich statistikach je prumerne ceske IQ totiz proklate nizko, i kdyz myslim ze z milosti nekdo delal vyzkum furt v nejakych chytrejsich vrstvach, protoze realita je v CR jeste horsi.

        1 OdpovězÚno 24, 2020 12:44
        .lak
        Návštěvník
        .lak
        Pán je nám asi “poručík hodnosti věrozvěst se sebe oborovým stanovením funkce kritika se svou obnovenou primitivní abecedou čítanky s klapkami na oči by mohl nahradit “dnešní rozvíjenou hlaholiku jinak zde pokleslou a imbecilní úžerovou brutopýrací boot robota stalkingů a bossingů neexistující gramatiky egomaniaka a s majtršikem prohlásit že přináší barbarům vzdělanost a držet tandem s dvoukoběžkou b+v. Vše má akce a reakce a netečnost se nevyplácí. No a pokud si myslí že je celoživotní zaměstnanec drah měl by si půjčit skafandr a jít dělat astronauta v kulisách.
        https://www.youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM
        https://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew

        Gdo je cinto tvůj, přátelé https://www.youtube.com/watch?v=G3wTRH0Fnh0

        0OdpovězUpravÚno 24, 2020 15:54

        • proud napsal:

         Takze je v poradku prechazet koleje na cervenou i s cizima malejma detma?..............

        • proud napsal:

         Ja jen ze kdyby takhle ohrozily moje decko,vytriskam z nich dusi!

        • PetrC napsal:

         Proude jdete do prdele. Pokud na to dostala ucitelka povoleni tak to v poradku je. Co kyz vlak ktery mel prejizdet prejezd zrovna cekal na ne.

        • proud napsal:

         Doprdele bez sam parde:-))),pokud dobre vim,nevyjadruje se takovy povoleni nejakym mavanim strojvedouciho.Kdyz te seknu u zavor po hube,taky budes mavat rukama,znamena to snad ze se muze prechazet na cervenou???? Ukaz mi predpis ze ma strojvudce,posranej sofer,prednost pred varovnym svetlem a zavorama!!! Tem blbejm svinim bych sebral i jejich deti,jestli nejaky maj,protoze s tim co predvedly by je jen ohrozovaly na zivotech! Pokud vim,kdyz padnou sranky a je zavada na signalizaci,nemavaj zadny potroubly soferi,ale prijizdi technicka podpora a prinejmensim zeleznicni policie ridit provoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ne ze v tom bude delat bordel kdekterej hej pockej!!!

        • proud napsal:

         Takovy veci jsou osetreny predpisama,vazeni,a ne ze si nekdo zamava a ovce jdou na porazku! Moc by me zajimalo jak by ses tvaril,kdybys v takovym pripade takhle prisel nedejboze o svy jediny decko,to uz bys me do prdele urcite neposilal!

        • .lak napsal:

         Hele rozumím obavám viť, kdyby to prý nebyla jednokolejka, na nádraží víc.

 3. PetrC napsal:

  Proude,ja zil a ziji v miste kde se porad jeste clovek spoleha na cloveka a pouziva zdravy rozum. Mne by spis zajimalo, kdy jel neblizsi vlak po tom prechodu deti.

  • proud napsal:

   No prave Peto,ty zijes,ale my tady uz davno tak nezijeme.......Mimochodem,i v Ameru jsem zazil co se delo kdyz zustaly spadly sranky,a to vlak projel a byl pryc,prijeli drazni technici a policajti,zabezpecili prejezd,zvedli sranky a policajti pousteli auta,ne ze si maval kdekterej hejpockej,byt by to byl nadrazak. Jak dobre vis,s vlakem je to jinak,ma jinou brzdnou drahu a jde o jinou vahu a pruser na kolejich je z 99% smrtelnej.Proste v tom mel ten diskutujici pravdu a mel ji i pres tu pobouchanou,navedenou Gretu.Ale my uz jsme takovy,nase prusery zametame a vyzivame se na navedenejch detech ze zeme se kterou nic nenadelame,at si nase deti prejedeme,no ne?...........Ja treba priznam,ze nendodrzuju na prejezdech narizenou rychlost(neznam duvod),ale na cervenou bych nikdy nejel, a to nejen kvuli sobe,ale kvuli tomu co bych zavinil druhejm,nevinnejm.Tvrdim ze nesmim ostatni ohrozit,omezit jen s jejich svolenim.Nikdy v zivote bych neriskoval zdravi deti druhejch,ktery mi byly svereny do pece!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teprv ne na zamavani nejakyho mouly,kdovi jestli vubec strizlivyho.Ono se to totiz kvaka perfektne,dokud se neco opravdu nestane.

  • .lak napsal:

   Jezdil dlouho na zahradu přes vesnici kdy o víkendu tam přejedou dvě auta zeshora a jedno zezdola. Ale ovšem nesčetněkrát jsem tam za ty léta brzdil před kočkami a nebyla to už podle kožichu kvalifikovaná recividistka a ani bych neřekl že s nedostatku myší šli skočit pod "vlak. Jedno vím určitě že to nebylo jako experiment učitelek co ještě. :-)

   • .lak napsal:

    Mají tam totiž i bidýlka na polích pro dravce takže tam na polích hlodavce chemií nehubí. A když je dobrá a asi se tomu říká jinak "avionika nad lomem tam krouží plachtit dravci v leteckých dnech a "zpívají tam krákoravě své sportovní písně. No neloví. Jednou jsem jich tam napočítal 16. a jdou do úplných teček snad kilometry.

 4. PetrC napsal:

  Proude, posuzovat a odsuzovat budu na zaklade faktu. Co kdyz ti ti kteri ucitelce naznacovali ze muzou projit vedeli co delaji? Jak mohla ucitelka vedet zeti lide lide co ji tlacili do prechodu nejsou kompetentni? Mohl by jste uvest kdy pres prejezd projel nejblizsi vlak po prechodu deti a kterym smerem?

  • proud napsal:

   To Peto vubec nehraje zadnou roli,roli hraje predpis pro takovy pripady,ten urcuje jak se postupuje v takovym zivotu nebezpecnym pripade! A kdyby nahodou takovej predpis chybel,pak se normalni clovek,nikoliv ovcan,ridi zdravym rozumem a ten mi veli poslat nekoho na jednu stranu a druhyho na druhou,200 metru po smeru a 200 metru proti smeru, aby hlidali kdyz budu prevadet deti,jen takovej postup bych mohl akceptovat,rozhodne ne mavani kdekteryho pitomce! To proste nejde okecat,v sazce jsou zivoty nic netusicich nevinnejch deti,jestli se chtej sebevrazedny debilky obetovavat na kolejich,ok,ale samotny!!!!!!!!! A je uplne jedno o jakej jde prejezd,jedno,dvou,x kolejnej,paklize ma sranky a,anebo svetla,nema je pro prdel blbcum.I bna jednokolejnym normalni clovek nevi kterym smerem co z rovna pojede a jestli projelo,jestli hned nejede dalsi a podobne.Par prejezdu tady mame a casto je prejizdim,umim si to celkem dobre predstavit.

   • PetrC napsal:

    Tak tu mi pripominate typickeho byrokrata. Mate i ty decka za blbce? Vlak vidite, nebo slysite prijizdet daleko do predu nez vas ohrozi. Ty decka jsou slepe, nebo idioti? Vy uvidite nakresnenou picu na stene tak ji obedete? Ja spis podporuji zdravy rozum.

    • proud napsal:

     Jestli ses to ve skole neucil,poucim te. Decko ze skolky a z prvniho stupne zakladni skoly nema odhad vzdalenosti a casu,coz je uplne normalni,ovsem pro nej to muze bejt smrtelny. Normalni sofer auta co chodil do skoly se ucit a ne si honit sulina to vi a podle toho jezdi vsude kde se vyskytujou deti! Za normalnich okolnosti bych tu vedomost cekal u ucitelek skolky taky,stejne jako vedomost ze decko jedna impulzivne,neco zahlidne a bezi,zadny rozhlizeni se zadny davani pozor. Proto musime ten rozum za ne mit my! Hele hosi sorry,ale vubec me nenapadlo ze budu diskutovat o tak samozrejmy veci jako ochrane nasich nejmensich a zakladnich vedomostech s ni spojenejch,no,panove,prekvapili jste................I ta Amerika vi,proc si svoje deti chrani.

     • PetrC napsal:

      Proude, vyrustal jsem na kolejich, muj syn vyrustal na kolejich, jdou pres muj pozemek. Z oblibou jsme chodili po kolejich ve skupinach. A hadejte kolik bylo mrtvych? Nepamatuji jedineho. Prechazeli jsme koleje tesne pred vlakem. Jen kvuli odvahy. Decka maji snad vetsi pud sebezachovy nez my dospeli. Pamatuji prejete dospele.
      V americe se tak dba na bezpecnost deti ze s nich vychovavaji magory.

      • proud napsal:

       Ctes se? Nema smysl se o tom dal dohadovat,zrejmes nebyl decko a nepamatujes si vlastni prusery. O tom ze zrejme nevis co je to zodpovednost ani nemluve. Kdyby cokoliv jinyho,treba 1000x , nikdo nema pravo ohrozit cizi dite,to je neomluvitelny! Mel by sis nejdriv procist statistiky pruseru s detma a pak by ti lecos doslo,po tech statisicich nehodach kdy ten kdo nezna co jsem napsal krouti hlavou jak se to vubec mohlo stat.Stejne jako mymu kamaradovi vlitla pod auto mala holcicka co si hrala pod nakladakem a sama neprezila,jemu zkazila zivot.............. Sorry,ale dal se s lidma pro ktery je zivot ditete hovnem,nechci dneska bavit.

       • .lak napsal:

        Každý vidí fatální problémy jinde a já tedy nechci škálovat, je jich moc.
        https://www.youtube.com/watch?v=iHub0GBvLEI

       • PetrC napsal:

        Jak jsem vam napsal na zacatku jdete do prdele s tim vasim odsuzovanim aniz by jsme znali veskere fakta. Svyma pruserama jsem se ucil a tak samo jsem vychovaval sve decka. Ty statistiky by jste tady mohl hodit. Vase mysleni je zcestne,decka potrebuji pud sebezachovy a vase mysleni by jim vzalo i to. Proude ja vychoval dost decek a da se rici dobre.Vzdy jsem je ucil ze misto kopirovani maji premyslet.Ovsem v pripade o kterem se bavime bylo asi vse bezpecne az na ty nebezpecne magory kteri musi jen placat aniz by vedeli o co jednalo.

       • PetrC napsal:

        Proude je na mne jako rodici upozornit decko na nebezpeci, je na inteligenci decka vyhodnotit nebezpeci. Co chcete po ucitelce ktera do toho spadla ani nevi jak? Protektujte decka az po usi jeste vys, potom se nedivte ze se neumi postavit nebezpeci.a

        • proud napsal:

         Je rozdil mezi poucenim decka druhyho stupne zakladni skoly a decka ve skolce,dal to neminim rozebirat,to pak muzu batole poucit a poslat do viru velkomesta samotny,kdyz to staci,na co jeste platit ucitelku,aby ho strcila pica pod vlak.To je cela tvoje filosofie,tos mi chtel poradit? Tak dik.

 5. .lak napsal:

  Zas mi to tam ty prašiviny a lotři mexický ustřihli. :lol:

  To nezedituji, nepíšu stylem který není spontánní a připraven v prognosťáku kabinetu čtvrstoletí předtím neaktuálně zastydlí retardi v 68.

  Hafáček
  Víte jak to vnímám já ? Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina. Tedy Bůh, Satan… a jiné tyto entity jsou všichni “příbuzní” je to jedna rodina. Kdyby Bůh byl to co má teoretický být a Satan byl tím čím má teoreticky být, tak by Bůh zničil Satana jedním slovem… a NIC. Je to hra na hodného a zlého policajta… Peklo je dceřinka vod Nebe. Je to pobočka. Celý je to podvod.

  0OdpovězÚno 24, 2020 20:14
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Na podvod co je víceméně fikce je to zatraceně bolavé. Ale s religiózníky to vždy odnesli relativně příčetní. Ovšem autoritám se neodporuje a podle indicií by vás s hulváty bossingo - stalkingovými zduřelými erektory hrozící prasknutím napříč měli podporovat nepřátelé lidstva protože potřebují blbé a silné o což se tu jak s nepřátelským převzetím v poslední době snažíte. Spíš se to ale nestane protože jsou důsledné držgrešle a navíc s některými příspěvky to tady diskutujícím pálí ale zřejmě to mozkoví atleti b+v nerozklíčují. Prostě jste se tady začali chovat že nejste dobří ani pro čerty ani anděly a manstreamovým padají určitě s jistou profesionalitou brady nad těmi co skáčí přes laťku spadlou na zem. Mne tradičně nepochopí a jestli se jim zpění krev budu jenom rád kdyby náfukové eventuálně praskli jako bubliny.
  0OdpovězZrušitÚno 24, 2020 23:26

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!