Koronavirus má všechny charakteristiky biologické zbraně stupně 4, tedy zbraně hromadného ničení

koronavirus2Je to první vir v historii, který charakterizuje současně:

 • relativně dlouhá inkubační doba ( 14 někdy až 24 dní )
 • během této doby je již infekční ( ideální vir k roznášení )
 • extrémně nakažlivý, kapénkou i dotykem
 • na povrchu předmětů a v ovzduší prostor vydrží až 9 dnů ( šíření např. peněžním oběhem na bankovkách )
 • napadá všechny orgány, plíce nejvíce
 • vyléčení pacienti mohou být dále nakažliví
 • vylučuje se i v moči, takže jej jsou plné odpadní vody, nakazí se potkani a myši
 • má prvky viru HIV a je o několik v přírodě nenalezených vývojových úrovní dál, než jeho příbuzné viry jako SARS, takže byl pravděpodobně vyšlechtěn ve vojenské laboratoři

Pro výrobu biologické zbraně lze samozřejmě použít jakýkoliv patogen způsobující dostatečně závažné infekční onemocnění. U každého patogenu se vždy zvažovala následující kritéria:

Jak závažné onemocnění vyvolává? (běžná chřipka, která se do týdne snadno vyléčí sama, by nebyla dobrou biologickou zbraní, zatímco některé smrtící mutace chřipkového viru by posloužily velmi dobře).

Jak snadno ji lze šířit v prostředí? (lze použít pouze patogeny dostatečně odolné vůči vlivům vnějšího prostředí).

Jak snadno se následně patogen přenáší z člověka na člověka? (a umožňuje tím vznik a trvání epidemie)

Jak snadno lze chránit vlastní armádu či obyvatelstvo očkováním?

Jak nákladná je jeho výroba a skladování, případně jak dlouho vydrží.

S ohledem na tato kritéria se patrně nejvíce zvažovalo a zkoumalo použití černých neštovic, antraxu, eboly a virů typu SARS, H5N1 a dalších mutací chřipky. Koronavirus je ze všech zmíněných jako biologická zbraň nejúčinnější, neboť není primárně určen k zabíjení, ale k paralýze společnosti ( vč. ekonomiky ), kdy hlavní účinek je závažný zánět, kolaps a vyřazení člověka. Jestli těmto komplikacím podlehnou 2% nakažených nebo 20%, je věcí, z hlediska účelu jeho výroby, sekundární.

Biologická zbraň je zbraň založená na principu nějakého organismu (nejčastěji patogenu) nebo jím produkované látky (nejčastěji toxinu), jejichž cílem je nejčastěji přímo člověk, u něhož má vyvolat chorobný stav (infekční onemocnění či otravu jejímž přímým následkem je jeho významné oslabení či smrt). V širším slova smyslu lze za biologické zbraně považovat i mikroorganismy rychle znehodnocující fosilní paliva, patogeny likvidující plodiny a dobytek a vyvolávající tak hladomor atd. Biologické zbraně se počítají mezi zbraně hromadného ničení a jejich vývoj, výroba a skladování jsou celosvětově zakázány.

Historie užívání ,,biologických zbraní sahá hluboko do minulosti. Například Mongolové vrhali katapulty mrtvoly do obléhaných měst, aby podpořili vznik epidemií, což napomohlo ve 14. století k rozšíření Černé smrti do Evropy. Husité prý bombardovali Karlštejn bečkami s výkaly. Španělé a Britové (během Pontiacova povstání) dávali darem indiánům přikrývky infikované neštovicemi. Indiáni neměli proti evropským nemocem vytvořenou imunitu, a proto velice rychle vymíraly celé kmeny. Při tažení v Číně použila Japonská císařská armáda proti civilnímu obyvatelstvu biologické zbraně, například antrax nebo dýmějový mor, kterými se nakazily statisíce Číňanů.

https://www.e15.cz/zahranicni/vedci-nasli-koronavirus-v-moci-pacientu-muze-poskodit-ledviny-1367065

Čínští vědci identifikovali nový typ koronaviru v moči pacientů. Jak oznámil čínský list The Global Times, virus se přesouvá krví k orgánům a mnohé může poškodit. Jeho přítomnost v moči také znamená, že se dostane do kanalizace. V ohrožení jsou tak zejména nemocnice s množstvím pacientů, kde se virus dostane do kanalizace. Pokud se nebude se splašky náležitě zacházet, může virus zamořit vzduch, řekl zástupce ředitele patogenní biologie na univerzitě ve Wu-chanu Jang Čan-čchiou. „Nemůžeme to ale přehánět, není nutné desinfikovat kanalizaci v celém městě, protože velké množství desinfekčních prostředků může nadlouho zamořit vodu,“ řekl Jang. Fakt, že se virus našel v moči, podle něj znamená, že se s krví přemisťuje tělem, takže zasáhnout může nejen plíce, ale i další orgány, například ledviny a srdce.

https://www.czechsight.cz/koronavirus-covid-19-vydrzi-aktivni-az-devet-dni-mimo-hostitele-vedci-prisli-s-novou-studii/

Vědci přišli s novou studií, která předpokládá, že nový koronavirus (COVID-19) vydrží aktivní asi týden, dokud si nenajde svého hostitele.

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/koronavirus-se-prenasi-i-z-matky-na-dite-40312376

Zástupce Čínské zdravotní komise Ma Siao-wej uvedl, že na rozdíl od SARS, který se začal šířit v roce 2002 a usmrtil 800 lidí, je nový koronavirus infekční už během inkubační doby, kdy je nemocný bez symptomů.

V současnosti se oficiálně řádění nového viru nazývá ,,epidemie s více ohnisky“ . Kromě Číny se dají největší ohniska předpokládat v Africe, kde ale s největší pravděpodobností vir dlouho nebude vůbec identifikován, natož lokalizován. Teprve jeho řádění v Evropských zemí a na blízkém východě ( Írán ) ukáže jestli a případně co nám Čína zatajila. Bez ohledu na to, jak vir vznikl a jak se dostal mezi lidi, ponese Čína plnou zodpovědnost, jestli o rizicích infekce a počtech nakažených dezinformovala, čímž mohla ohrozit celý svět. Čína totiž učinila v době, kdy ještě nebylo mnoho známo, opatření, která odpovídají tomu, že o rozsahu nebezpečí věděla ( mj. karanténa uzavřením oblastí s 58 miliony lidí během několika dní ). To odpovídá dvěma variantám: buď z jim z Wuhanské laboratoře tento vir unikl, anebo se ČLR stala obětí sabotáže.

První ohnisko nového viru v Evropě se rýsuje v Itálii, kde je v okolí Milána izolováno 50 000 lidí. O zbytek se postarají dopravci, turisté a hlavně migranti, protože Afrika je již zasažena. Jakmile to praskne, tak vypukne panika. Bude potřeba nasadit v Řecku a Itálii armádu, protože nakažení migranti se budou chtít násilím probojovat dál do Evropy. A USA v rámci pomoci posílají na jarní cvičení 30 000 vojáků, kteří budou vir rozvážet po celé Evropě, přesně tak jako vojenské jednotky roznesly po Velké válce do světa pandemii Španělské chřipky. Co mě překvapuje více je počet blbečků, kteří již nyní prohlašují ,,Mám zaplacenou dovolenou na červen a na just pojedu, i kdyby tam ten vir zrovna byl“ . Tak ať jedou, ale ať si zůstanou tam v karanténě. Nakonec doplatíme na tyto idioty? Je to stejné jako s ekonomickou krizí, která začne tento rok a blb si hned běží pro hypotéku s horizontem splácení 20 let…

Pokud se chcete uklidnit, tak si na YouTube pusťte pirátku Gregorovou a její ,,ukulele dojezdy“. Tito feťáci mají údajně chemickou ochranu před všemi viry a bakteriemi. Jen čekám, kdy vyleze celej zelenej Bursík a řekne, že Koronavirus je jeho přítel, hned po kůrovci.
57 Komentářů k Koronavirus má všechny charakteristiky biologické zbraně stupně 4, tedy zbraně hromadného ničení

 1. Jarek* napsal:

  Výborná akce, moc mě to baví. Doufám, že s maskami začnou lítat i letadla. Bylo by to perfektní, kdyby měly ty hadrové filtry namontované na vstupním sání tryskových motorů. Karanténa je karanténa. I letadla by se už konečně měly začít chovat ekologicky a šetrně k okolním pacientům.

  • Paw napsal:

   Masky nepomuzou virus se dostava do tela skrze sliznice a to jsou oci take..
   Zadny uprchlici z Ciny neprijeli do Italie aby prenesli smrtelny virus.
   Kdo tedy ?? Merkelove desitky tisice afroarabu..

   • PetrC napsal:

    Masky pomuzou, hlavne pokud je skareda. Samozdrejme ze nejaka taka protekce proti nakaze nepomuze. Jedine co asi muzeme udelat je to ze budeme zdrave jist. Mozna ani taka mala stamprle slivovicky nezaskodi. Pridat poradnou davku cesneku a smrdet ze ty virusy samy utecou.

 2. trtin napsal:

  ...jsme jak v zoo a delaji si s nama co se jim zachce...
  jak bakterie v laboratori - namnozi urcite mnozstvi pro urcity specificky ukol a pak se likviduji...
  pro ty kurvy satanisticke je uplne jedno milion nebo miliarda mrtvych...
  ..namnozi si dalsi...
  tak jako namnozili IQ30 blbce ve velkovykrmu na farme - Africe - nejpostradatelnejsi, nejutratitelnejsi a velmi lehce manipulovatelni vojaci na jedno pouziti...totalni dementi s kalasnikovem a stojicim perem...

  pamatujte, ze cokoli se u nas kurvi, jde to predevsim diky do vedoucich pozic, skol, sdelovacich prostredku ...nasazene agenty...

  .a z toho samozrejme plyne prvni a zasadni krok pri sebeobrane...

  • proud napsal:

   "...jsme jak v zoo a delaji si s nama co se jim zachce...
   jak bakterie v laboratori - namnozi urcite mnozstvi pro urcity specificky ukol a pak se likviduji..."................mas skoro recht,jen bych to poopravil:

   /...jsme jak v zoo a nechavame je delat si s nama co se jim zachce...
   jak bakterie v laboratori - nechaji nas namnozit urcite mnozstvi pro urcity specificky ukol a pak nas nechaji se likvidovat.../

   Sledujes ten jemnej rozdil?......Kdo je tady pak za nejvetsiho curaka, oni,nebo my?..........

 3. hovniar napsal:

  Ano...Nejdriv vyriznout rakovinu u nas...A ze tech parchantu "cernejch" je tady jako nasrano...

  • proud napsal:

   To z duvodu ktery vsichni zname nepujde,ale slo by to zaroven s tim co se sem nacpe,jsou od arabacu skoro k nerozeznani,stejny spiny: Jeden prece hned nepozna o koho slo kdyz je v akci...........no ne?........ ;-) Ti slusni,protoze jsou slusni,uz budou vedet co maji delat,aby nedopadli stejne jako kriminalni "kolegove".

 4. PetrC napsal:

  Proude system jak nadelat ze slusnych kriminalniky?

 5. PetrC napsal:

  Proude jeste do dnes zivim par tech divcich srdci co jsem v navalu krve do me pohlavni zlazy oprcal v celku drzim nad vodou. Zde se spis jedna o to ze ze solidnich nadelaji kriminalniky.

  • proud napsal:

   Moc nerozumim co minis tim delanim kriminalniku ze solidnich,otazka je i co si kdo predstavuje pod pojmem bejt solidni.......

   • PetrC napsal:

    Ale ty stare lasky, manzelka skripe zubama, ale presto pomuzeme. Pokud zacnete branit svuj narod udelaji s vas kriminalnika. Co je na tom k nepochopeni?

    • proud napsal:

     Ted uz rozumim,ale tvrdim ze kazdej svyho stesti strujcem,zalezi tedy na zpusobu jakym narod "chranis",pokud si to jen nenamlouvas a nedelas ve skutecnosti vec opacnou. A tu delas prakticky vzdycky kdyz se pokusis hnat stado,nerkuli ze ho skutecne i zenes.......Zpravidla se te nikdo o ochranu neprosi,myslim ze je lepsi ochranu "ucit".

     • PetrC napsal:

      Notak, ja zaden narod nechranim, ale take nedovolim spinit nase predky. Namlouvat si neco - proc? Zivot je jaky je a namlouvanim si ho nezlepsim.
      Co se tyce stada, musi byt hnano a ovladano. Pokud povolite spatne pochodite a v zaveru i to stado na to doplati.

      • proud napsal:

       Az na to,ze lidi nepatrej do stada :-).Co se predku tejka,je to slozitejsi s tema co jsem osobne nepoznal,protoze nevim co byli zac,tem jsem vdecnej za to ze jsem,ale tim to taky konci.Lepsi je uprednostnovat lidi,veci a myslenky co maji neco do sebe a co nabidnout ve veci pomoci lepsi budoucnosti,nez se obracet k neznamy minulosti.

       • PetrC napsal:

        Proude vy jste nemel dedu? Mozna i pradedu? Co jste znal? Ja dodnes pamatuji prochazky po lese a to je uz skoro sedesat roku. Jeden z dedku umrel kdyz mi bylo tri a presto pamatuji jeho dymku, klin a prochazky po lese a vy mi chcete napsat ze nevite co byli zac? Vzdy ti nejbajecnejsi. Komplikujete.

 6. PetrC napsal:

  Mate pravdu prehledl jsem to. Ale pokud byl muj deda dedek, kterehojsem si vazil, myslite se jeho dedek byl horsi? Tu navozujeme na tema kdy nam nase vladni oligarchie vnucuje mysleni ze nasi pradedci byli zli.

  • proud napsal:

   V zadnym pripade,paklize chceme zustat "nad veci",nemuzeme tvrdit bez dukazu ani to,ani ono! Ale kdyz to nemuzeme tvrdit,a to nemuzeme,pak se tim taky ani nemuzeme ridit.Nezbejva tedy nez se ridit tim co zname a vime a tim co nam vychazi jako nejlepsi reseni a toho se snazit dosahnout,nebo se k tomu priblizit jak to jde.Na to jsem si sam vybral docela dost velky sousto,vzhledem ke katastrofalnimu stavu ve kterym se nachazime :-))))

 7. PetrC napsal:

  Ale, to jeste neni katastrofalni stav. Ten teprve prijde. Proude vy si delate zivot moc slozity. Casem budete koukat do lebky jak Hamlet a budete premyslet nad tim jestli byt, ci ne. Ja si to ulehcuji. Delam to co se mi chce. Zadne velke premysleni. Srdce rika, telo dela a nejak mne to dovedlo k spokojenemu stari.

  • proud napsal:

   Zdar:-),no nad tim jako vecna bytost premejslet nemusim,spis nad tim,ze kdyz bejt,pak jak :-).Je mi blby bejt vecnym otrokem......

   • PetrC napsal:

    No prave.Uz jen to z vas dela polovicniho otroka. Prilysnim premyslenim nastavujeme mantinely, ktere nas drzi v otroctvi.Musime vedet co delame, ale premyslet pul hodiny nad prdem je nesmysl. Odpovidam na vas prispevek v 23.23.hodine. To mne dneska zastavil begr a ja ho chudaka ukecal ze mi dal change,neboli drobne. Toz jsem ho pozval na obed a navic mu koupil flasku wisky.Proste clovek by mel jednat spis impulzivne, reagovat na danou situaci.Proste zivot musime brat s nadhledem, stejne z neho zivi nevyvaznem.

    • proud napsal:

     No ty ses teda dobrak :-))))

     • PetrC napsal:

      Ja mu jen rekl ze jsem zenac a ukazal prazdne kapsy.Mel pochopeni. Dobrak byl on. Proste zivot tropi hlouposti. Jinak take blbosti delam porad, ale ne vsichni begri se chteji rozdelit o to malo co maji. To jsem se jednou pohadal o opustenou polevku. Manzelka mi malem prerazila nohy. Ale v pravde je to smutne, na zebraka narazite i v minus 40 a navrhnete mu praci tak vam ukrade i ten sroubovak. Navic system zde vam pomuze, ale za podminek ze nebudete brat drogy.

      • proud napsal:

       I ti jsou ruzni,jednomu jsem kdysi koupil poradnej dlabanec a jeden i pro jeho psa,povedel mi ze by radeji penize :-))),na to jsem mu rekl ze ty prave ne,ze by to i pro me bylo pohodlnejsi,ale cestu do pekla at si necha zaplatit nekym jinym :-).Z druhyho,ale ochmelky se vyklubal zubar s vlastni praxi o kterou ho po rozvodu pripravila zena,tak to vzdal uplne......holt system,picu si necha narvat kdektera a pak se kurvi,kdyz se rozvedes,jeste si to kurveni necha platit ze zakona.

       • PetrC napsal:

        No prave odsuzovat nema cenu. Vzdy rikam ze tak muzeme skoncit vsichni. Poznal jsem jednoho ktery tak sbiral pouzity srot az zaplatil segre univesitu. Jenze Canada ma taky system ze nikdo nemusi zebrat. Jenze vse je podmineno tim ze prestanou drogovat.

     • PetrC napsal:

      Mne corona virus jako tak nezajima. Je fakt ze kvuli nemu sedim na prdeli, prijel mi kamos ktery dela na lodich po celem svete a ted je bez prace ovsen zabezpeceny. Ku..a at jde ten virus do prdele.

      • proud napsal:

       Copak virus,o ten jde nejmin,kazdej normalni vi ze obycejna chripka je mnohem horsi.Ale ovcani jsou posrani jen proto ze se jim reklo:"Budte posrani"..........

       • PetrC napsal:

        Cert vi. Ale to neznamena ze se musime posrat. Jak rikala kamoska kdyz na mne rajtovala. Kdyz do pekla tak na poradnem koni. Takze uzit si zivota at nechcipnem nasrani.

        • proud napsal:

         Nevim jestli na poradnym,rika se ze na bilym a je to mysleny tak,ze vzit s sebou co nejvic darebaku :-)))

        • proud napsal:

         Tak me napadlo,kdyz to rikala,nemela nahodou kapajdu? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • PetrC napsal:

         Je to zajimave.Kamos s kterym jsme soutezili o lasku zen skoncil na koznim pet krat. Ja ani jednou. Ale zato mam vice decek.:-)))))

        • proud napsal:

         Cunata :-)))))))))))))))))))))))))))

        • PetrC napsal:

         Ale jak krasne bylo dopracovani se k vasemu osloveni. Jenze roky leti, kamos je ted stastny ze uspokoji svou prostatu a nevyslape chodnik k zachodu a ja kdyz manzelka mladsi skoro dvacet let usne.

        • proud napsal:

         Hele co vam na to kluci rict:"Dobre vam tak" :-)))))))))))))))))))))))))))))))

        • PetrC napsal:

         Ale pochvaluji si to, bylo nam dobre. Mi porad je. Kamos z te kapavky chytil demenci.Ale ani ta mu nebrani pri dobyvani zenskych srdci. Jenze ted mu staci ty seniorky ukecat. To ja to mam horsi.:-))))))))

        • proud napsal:

         Vis jak se to rika,kdo chce kam,pomozme mu tam,tak hlavne ze jste v pohode.:-)

        • PetrC napsal:

         Treba ted by clovek rekl ze se nebavime k tematu. Jenze se podivejte na ten rozdi ctyriceti roku. Tenkrat jsme byli usaci kteri milovali zenske a cim vetsi pocet tim vic obdivovani. U zenskych to bylo opacne.

        • PetrC napsal:

         Ale podivejte se na ty mlade ted. Vidim to treba u syna. Misto aby zenskou oprcal az ji bude strikat semeno z usi oni filozofuji nad zivotem.Vzdyt i toho vnuka si budu muset uprcat sam. My tenkrat byli aktivni, sem tam vymlatili hospodu, ovsem vice krat chytli pres hubu. Ted jsou ti mladi nejak zzenstili. A pak postavte tu mladez vytrenovanym musulmanum.

 8. Sergej Romanov napsal:

  Televizní stanice Russia Today právě oznámila "čínsští vědci objevili na korona viru pod elektronovým mikroskopem sériové číslo, které znamená, že byl virus vyroben uměle v laboratoři!". Sdílejte.

  https://hkar.ru/11dPt

 9. proud napsal:

  Co se bab tejka,uplne s tebou nesouhlasim i kdyz jsem nebejval jinej,temer,nez jsem se zacal zajimat o "duchovno",Slovanstvi a podobne,to se nejak zaclo kdeco menit,i muj nazor na baby a meritka. Co se tejka hospodskejch a jinejch bitek,mel jsem to jinak protoze jsem mel i jinou vojnu. Po ni par let pauzu,ale trenovat jsem neprestal,jen jsem zvolnil,aby to za par let v Ameru zaclo nanovo a ted se zas uz jen "udrzuju"......a u toho doufam uz zustane,paklize se arabaci uz uplne nezblaznej.

 10. PetrC napsal:

  Duchovno prislo vekem. V mladi bylo duchovno v ptaku. No ale i v nasem pokrocilem veku musim misto duchovna pouzit spis suldu. Manzelku uspokojim,spis s nim nez kecama o duchovnu.
  Co se tyce tech bitek, byli jsme hajzlici rozbili, znicili a vubec byli parchanti. Jenze jsme byli pripraveni na nejakou tu bitku. Jenze ted? Vzdyt mi je pres sedesat a kluk se muze mlatit jen se mnou. Muze si prastit. A to dela bojove sporty. Nedavno jsem ucni placl pres ruku protoze neumel drzet a zapojit vypinac a on se rozplakal. Prisel jsem do telocvicny a jediny soper mi tam byl chlap meho veku,akcly jeste starsi. Jak chcete tady tu mladez postavit proti tem agresivnim osmahlencum?

  • proud napsal:

   Jen tak ze si uvedomi co ji hrozi a zacne hledat kdo je neco nauci.....Jenze to ma hacek,i kdyz se nauci ale nebude si hledet kondicky,moc dlouho nevydrzi,na nejaky zamachrovani mu to muze stacit,ale jak pujde o kejhak,nevim......
   Jenze Peto,mel by prejit od bojovejch sportu k vojenskejm,zaklad mu mohly dat dobrej,ale to je malo jak nepujde dal.Bojovej sport s pravidlama a vojenska systema,nebo ten zidovskej hajzl,krav maga,to jsou veliky rozdily.......Jinak plati,ze kdyz se za svou zemi nepostavi,nezaslouzi si ji......

   • PetrC napsal:

    Proude tu zidovinu do nas valili v zakladadaku. Jenze jak starnete ztrcite vybusnost a i ten system se vam zacne zdat zhovadily. Posledni roky jsem se zameril na thai chi nebo jak se to pise. Vzdy tri mesice v Asii a dve hodinky v telocvicne. Idealni pro dedky po sedesatce. Ale o to se nejedna my to uz mame za par. Jenze ti mladi syn je zvykly chytit i prastit, ale nedavno jsme si to rozdali se zdatnym tricatnikem ja uderil trochu vic a on se polozil i psychicky. A taci budou branit nase dcery? A to vse je vychovou, kdy se legalne nemuzete podivat na potomka skarede, aby neutrpel trauma. Ovsem zajdete si treba do tech Asijskych statu, kde i ten 40kg buzik uderi a take vydrzi jak chlap. Jak se vubec budou ty nase jelita branit proti tem otrlym emigrantum?

    • proud napsal:

     Jaky si to Peto udelaj,takovy to budou mit,ale aby si to uvedomili,nesmi je nikdo slunickarsky setrit,ale rikat jim to rovnou jak to je,bez milosti. Ale ne tak aby je dupal do zeme,ale tak,aby jim doslo,ze maj "povstat" sami v sobe,jestli chteji prezit.

 11. PetrC napsal:

  Bohuzel je to castecne vina nasi generace, ta je vychovala. Nadelala z decek bohy, kterych se nesmite dotknkout ani spatnym pohledem. Vypoustime je do sveta absolutne nepripravene. Ja osobne se z vychovou nesral decka si prosly svoje. Ale jak to vidim u kamosky(mimochodem velice vzdelani) ty decka vyrustaji v tom ze jsou bohove.A ted vidim ty opice co tu emigruji, divoci, silni, zivotem otrli.Skoda mluvit.

  • proud napsal:

   Nehaz flintu do zita,nejsi jedinej kdo se s detma nesral,decko potrebuje lasku,ale taky pevnou ruku a kdyz zaslouzi,spravedlive dostat na prdel,bez diskusi,u me to bylo na 3,rekl jsem jednou,podruhy,potreti jsem sundaval remen a to bylo uz bez diskuse a beze slov.Bylo jen na klukovi kam az to necha dojit.A porad jeste znam dost rodicu co si to uvedomujou.Vis ze jablka nepadaj daleko od stromu.

   • PetrC napsal:

    V Cechach ma porad velke procento lidi ten selsky rozum. Jenze tady nevi ani co ten rozum je. Jedini co ho tak trochu pouzivaji jsou silne nabozensti. Jinak to je v prdeli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!