Tyranie feminismu v postfaktickém světě finančního kapitalismu

feminismusŽenské cíle jsou krátkodobé. Tady a teď. Z tohoto důvodu jsou ženy dobrými manažery v krátkodobých úkolech a špatnými stratégy. Není to vada žen, ale jejich přirozená vlastnost. I když žena zaujímá strategickou pozici, např. jisté evropské kancléřky, tak to znamená, že za ní vždy stojí někdo jiný a ona je využívána jako nástroj. Iracionální svět žen si vždy liboval v metafyzice. Vykladačky karet, horoskopy, nebeská znamení, data narození, padající hvězdy, mimozemské civilizace, reinkarnace – vše nevysvětlené a nevysvětlitelné dává ženám šanci konečně fundovaně fantazírovat na téma, jež je jim snadno dostupné, nevyžaduje zvláštní intelekt, neznalost věci se nedá prokázat, neexistuje odborník, který by je v tomto paoboru mohl utřít (jako se jim to stává v jejich naivních diskusích o sportu, technice či politice), a navíc se těmito děravými teoriemi mohou samy před sebou obhájit („Věděla jsem, že jako ryba si nemám brát skopce, a přesto jsem to naneštěstí udělala.“).

Moudré ženy jsou velmi schopné, pokud ovšem chápou, že potřebují muže a že ony mu pomáhají v rozvoji. Srdcem muže je svět, světem ženy srdce. Obecně vztah žen k technice a řešením otázek logistického rozvoje společnosti lze charakterizovat takto:

,,Mnohé ženy používají moderní vynálezy techniky a přitom o principech jejich fungování mají asi takové vědomosti, jako kráva o fyziologii rostlin, které s takovou chutí požírá“

Albert Einstein

Vztah ženy k pokroku si ilustrujme na scéně, která se v r. 1821 odehrála v domácnosti Michaela Faradaye v den, kdy objevil princip elektromotoru. Když se mu podařilo uvést slabý drátek položený na hladině rtuti elektrickým polem do rotačního pohybu, zavolal k tomuto divu, který později roztočil soukolí továren i holicích strojků, svou manželku. Myslel si bláhově, že s ním bude sdílet jeho nadšení. Co je však ženským po vynálezech, které se jich přímo, bezprostředně a ihned netýkají? Utrhla se na něj, proč ji kvůli takové blbosti ruší v přípravě krocana

Muž a žena se doplňují a každý má jiné vlastnosti a úkoly. Bohužel dnes toto velká část ( většina ? ) žen nechápe. Taková situace poté vede k různým ,,,single“ životním stylům. Skutečnost, že velká většina dnešních mladých mužů jdou nudní slaboši nebo tupci, je reálnou součástí problému.

Co se stalo dnešním mužům, že se stali s trochou nadsázky ,,ohroženým druhem“. Jde o to, že veškeré instituce a procesy, od školy přes úřady až po trh práce jsou feminizovány, tj. nenabízí žádné větší možnosti osobní realizace, skutečné soutěže a posunu, pouze primitivní podřízení se ,,tady a teď“, lpění na hysterickém formalismu ( takříkajíc ,,pro stromy nevidí les“ ) a naučení se ,, panáčkovat“ pro zbytky od stolu jako pes. Vstup žen na trh práce byl pohromou, za socialismu se ještě dalo argumentovat jejich kreativním nasazením ku prospěchu celku, v tržní ekonomice přinesly pouze prosazení neplnohodnotných prací, ,, flexibilní“ pracovní smlouvy, kde se nepočítá s rozvojem, postupem, ale se slepou podřízeností. Trpí tím nyní obě pohlaví a děti zejména. Přesto fanatické feministky v žoldu neziskovek, nadnárodních korporací a s podporou sobecké nebo škodolibe části tzv. ,,vzdělaných a úspěšných“ žen dále volají:

Všechny ženy by se podle feministek měly realizovat v zaměstnání a péči o děti má vzít na sebe stát. Jejich nepřítelem je tradiční rodina. Ta je neslučitelná s úsilím feminismu získat pro ženy nezávislost a sexuální svobodu. Nepokrytým cílem feminismu je tuto instituci úplně zničit – děti svěřit do péče státu, ženy nahnat do zaměstnání.

Dnešní feministky lživě tvrdí, že ženy lidstvu nic neodkázaly ( jako matky však lidstvu odkázaly to nejdůležitější – budoucí generace, bez nich by zde dnes nebyl nikdo ) , protože je muži zahnali k plotnám, praní a dětem a emancipace je má z tohoto jha vyvést. My víme, že je to naopak – k dětem, a tedy k plotnám a vaření dobrovolně odešly ty ženy, které se v sobě nesnažily uměle potlačit svou ženskou přirozenost a které si – vědomě či nevědomě – řekly: „Neumím spravit auto, složit symfonii nebo dřít v kamenolomu, ale mám na starost důležitější věci: péči o děti, chod domácnosti a vytvoření domova.“ Tyto ženy jsou přitažlivé pro muže ne svou submisivitou, jak by opovržlivě řekly feministky, nýbrž svou ženskostí. Není tedy divu, že z pěti nejvlivnějších vůdkyň moderního feminismu ( podle studie z 60. let) – Američanky Betty Friedanová, Kate Milletová, Germaine Greerová, Gloria Steinemová a Francouzka Simone de Beauvoirová – nebyla kromě Friedanové ani žádná vdaná, ani neměla děti. A i ta poslední se v manželství cítila nešťastná a život v předměstské vile přirovnala ke „koncentračnímu táboru, ale pohodlnému“.

Pak ovšem tyto fanatičky trpí vrozenou vadou a neměly by se brát vážně. Nebo jsou to všechno lesbičky? Nebo narcisistky, co mají rády jenom samy sebe, a s tím si vystačí? Otcové, děláte to špatně, tvrdí. ,,Abyste byli dobrými otci, musíte se více podobat matkám.“ V důsledku toho se otcovství postupně feminizuje a klasický otec má pomalu zmizet z domova. Odtud je samozřejmě jen krůček k další feministické představě – mýtus o zbytečnosti otce, slovy Valerie Solans „kráčejícího potratu s inteligencí otvíráku na konzervy“. Toto je vize jejich „lepšího“ světa (s bankou se zmraženým spermatem, klonováním žen, povinou kastrací mužů, pracovními tábory pro muže, v nichž jsou drženi v izolaci ) oprávněně začínající většinu mužů děsit.

Ženy přitom rovnoprávnosti dosáhly před sto lety, což konstatovala před Druhou světovou válka i jedna z tehdejších předních feministek Clare Boothe Luceová ( mj. zakladatelka časopisu Life), když před válkou napsala: „Je už na čase přenechat otázku role ženy ve společnosti matce přírodě, kterou tak snadno ošálit nepůjde. Stačí, když dáme ženám stejné šance jako mužům, a brzy shledáme, jaká je jejich vlastní podstata. Vyberou si totiž to, co je v jejich nátuře, a nikdo je od toho neodradí. A uvidíme také, že nebudou dělat to, co v jejich nátuře není – i když k tomu budou mít příležitost.“

Dnešní feminismus je o něčem jiném, je to pokračování západního ,,individualismu“ ( ve skutečnosti ,,izolacionismu jedince v davu“ ) jinými prostředky. Tzv. ,,občanská společnost“ a kult ,,individualismu“ ( v jejich podání izolace ) je na Západě ideologickým nástrojem, který má zabránit soubornému, ucelenému zkoumání a kritice západní elitářské civilizace, její koncepce a prostředků realizace a změně jejího směřování. Taková společnost proto nutně přímo útočí na tradiční a geneticky dané vlastnosti může jako je strategické myšlení, samostatnost, přehled ve světě, odvaha.

Ve společnosti se podařilo dosáhnout toho, že na kohokoli s přesahem a přehledem, přesahujícím formálně stanovený a schválený obecný i úzce profesní obzor, je pohlíženo s krajní nedůvěrou : proč neplave ( netopí se ) s námi, ale hledá pevninu k zázemí a určení výchozího bodu… Co tím sleduje? Určitě je to ,,kryptofašista“ a ,,extremista“, který chce defragmentovat náš roztříštěný svět a zavést ,,totalitu rozumu“ ( souborného, uceleného pohledu na věc )! Přesně tento bezodporový, bezpohlavní, komplexy a emocemi ovládaný svět potřebují zákulisní manažeři k řízení davu skrze systém ,, tekutého“ ( finančního, derivátového, kde se privatizují zisky a socializují ztráty ) kapitálu, který disponuje stejnými vlastnostmi ( žádná strukturovanost, příslušnost ke státu, k národu, k hodnotám, nenávist k čemukoli co ,,brzdí“ obrat ). Postmoderna ( ,, filosofický“ směr post-fakt, nihilismu, relativity, ztráty identity ) a neoliberalismus ( ekonomický model lichvářského monetarismu a všeobecné privatizace prosazující se od 70. let 20. stol. a triumfující po rozpadu Východního bloku ovládnutím světa v 90. letech ) jsou dvě strany jedné mince, která je ulita z asociálních tezí ( post ) moderního liberálního feminismu, izolacionalismu jedince a tzv. ,, otevřené občanské společnosti“ spojujících se v totalitní ideologii na rozbití celé společnosti.
20 Komentářů k Tyranie feminismu v postfaktickém světě finančního kapitalismu

 1. Eschatolog napsal:

  bravo

 2. PetrC napsal:

  Escha. bravo? Zbytecne zdlouhave. Zenska se starat o rodinu. Od dob kdy se zenske serou do politiky, jsme jeste vic v prdeli.Nechci se vymlouvat na komouse, ale byli za tim zapojit zenskou do vyrobniho procesu. Takze jsme meli jesle a materske skolky. Zapadaci to udelali uplne stejne akorat tomu dali jine jmema. Jenze sedesate roky, kdy muz byl schopen uzivit rodinu jsou v prdeli a nyni zenska musi makat jak byk. Pokud chceme mit rodiny zpatky tak zenske za plotnu a starat se o potomky, chlapi se starat o prijem.

  • proud napsal:

   Ja bych to Peto upresnil. Zenska se ma starat o rodinu a je to jeji "zamestnani" co umi nejlip,ktery by mel chlap radne ocenit a necpat ji kam nepatri,natoz pohlizet na to ze mu dela podminky k vlastnimu rozvoji a vychovava jeho deti,jako na cosi kdyz ne rovnou podradnyho,tak az druho a dal radyho...............Ovsem my z nich delame kurvy,aby jsme si jich uzili co nejvic dokud "muzeme" a dokud nam jiny,ty doma,delaj podminky k tomu abysme si na to kurveni se vydelali...............A pak si stezujeme ze se z zenskejch stava to co z nich casto sami delame............

   • PetrC napsal:

    Proude my z nich delame kurvy? Jak muzete udelat z zeny kurvu pokud to ona nechce? Ja jich mel zastupy, ale vzdy sly dobrovolne. Prvni ktera mi odolovala dele nez tyden jsem si vzal za manzelku a nemohl jsem udelat nic lepsiho. Tak je proste nastavena priroda.Muzi dobyvatele a zeny hradby. Pokud neco dobudete moc rychle je to jen taka zastavka. No a autor jde na to moc slozite. Zenske delaji to co jim dovolime my. Jenze jak se rika my muzi jsme hlavy a zenske krky, ktere s nama toci.

    • proud napsal:

     Castecne souhlasim,ale jen castecne. Protoze to souvisi s tim co rikam a pisu o nevzdelanosti a (ne)vychove. Jinak by si onen "krk" daval pozor kdo ho kdy prefikne,protoze by hlavne vedel o tom,ze si pozor davat ma a jak a proc a jak stim ma zachazet,to se nejspis postupem veku vytratilo.Jinak bys v zivote nejaky zastupy jen tak neprefiknul a tejdenni odolavani by na tebe za takovou chvilku neudelalo takovej dojem :-))))))))))))))). Ale pocitam z predeslejch debat ze se my dva ohledne zenskejch,deti,vychovy,zodpovednosti a rodiny tezko shodneme :-)

     • PetrC napsal:

      No co se tyce toho tydne, na pannu kratka doba, ale potomci budou obrazem vasim. Nekdy bohuzel. Vy vse tak nejak koplikujete. Jako muz jste dobyvatel, jako zena chcete byt dobyvana. Cim je pevnost odolnejsi tim vic nas provokuje. Poradna zenska to je to nejlepsi co nas muze potkat.
      To ze se neshodneme je jen vyraz zivota.
      Jo to tydenni odolavani v tom spis prevysovaly stejne zajmy. Od toho je ten tyden.

      • proud napsal:

       To je prave ten dnesni problem,ze lidi uz nevedi jak ma ten jejich obraz vypadat a pak prichazi na svet x obrazu v jedny bytosti kterou zivej 2 lidi co "nevedeli" ;-). Panenstvi neni opredeny tolika povestma o jeho ochrane jen tak pro prdel kraliku jak si dneska uz kdekdo mysli........

      • PetrC napsal:

       Tady v tom to funguje stylem ze vseho si zacneme vazit az po sedesatce. Jako mladi-vyjist, vypit a oprcat co se da. Az vek mi prines nejake to premysleni nad hodnotama lidskeho zivota.

       • proud napsal:

        Presne tak to je,proto porad tak otravne tocim o ty vychove,protoze tohle do ni urcite patri,nebyl jsem jinej a nebyl kdo by mi vysvetlil,takze "co neskocilo do vody,nebo nevylezlo na strom"..............pritom co za neco aspon stalo jde spocitat na prstech ruky. A mozna mohlo bejt vsechno jinak,bejt to spravne,kdo vi :-)

        • PetrC napsal:

         Proude na vysvetlovani jsme se mohli vysrat, pero stalo toz se nahanelo. Problem neby.l v tom ze my to delali, problem je v tom ze nasi mladi to nedelaji. Ja muzu rikat mlademu at oprca co se da a on nato jde filozoficky, misto ptakem. Na to nase bila rasa zahyne.

        • proud napsal:

         To si jenom myslis:-).Podivej se na imigranty,tam dobre vidis co dokaze kvantita na ukor kvality,vytvari jen cigansky bandy zvirat ;-).

        • PetrC napsal:

         Proude tez jste byl emigrant. Neoprcal by jste co se da? Ja osobne oprcal vse co nepresahovalo castku $100.

        • PetrC napsal:

         Proude tez jste byl emigrant. Neoprcal by jste co se da? Ja osobne oprcal vse co nepresahovalo castku $100.

        • proud napsal:

         S prcanim jsem neobchodoval,jen jednou abych to vyzkousel :-).Jiste,byl jsem emigrant,ale tak trochu jinej,na dnesni pomery,ridil jsem se lidskejma zakonama a zvyklostma zeme ve ktery jsem zil,s cim jsem nesouhlasil to jsem ignoroval,ale nenapadal.

        • PetrC napsal:

         Sexualita je lidska. Neprcate prostata vas sezere. Neukojena zena je horsi ne svab v pradelniku. Ja take nesouhlasim z prostituci tak jsem ji ignoroval do posledniho$ a nekdy mi daly i zdarma. Ja sy myslim ze prave muz bez sexualniho drajvu je k nicemu a proti prirode. Ovsem po nalezeni te prave by se mela cenit vernost.

        • proud napsal:

         Jiste,ale vsechno ma svyho "miru" :-)

        • PetrC napsal:

         Horsi kdyz je Mira alkoholik. Proste svet je na sexualite staveny. Je to zaklad zdraveho zivota a spokojenosti.

 3. proud napsal:

  "Tyranie feminismu v postfaktickém světě finančního kapitalismu"..........a na fotce muzatka :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 4. proud napsal:

  Jedna doplnujici otazka Danieli: Nejsi ty nahodou protizensky zaujatej teplous? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Treba takova vychova deti,nebo ditete,to zni velice kratkodobe,az metafyzicky,jako treba hackovani,nebo udrzovani rodiny a vytvareni zazemi vsem ostatnim. To si zaslouzi napsat o zensky ze je vlastne "kratkodobym idiotem" i kdyz autor nema ani sajn o metavedach a polozit to jako zastavani se zen. Mno,bejt baba autore,urvu ti koule a necham te je sezrat pred nastoupenou jednotkou.....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!