Šok! Tušené se stává realitou: Na americké ambasádě ve Wu-chanu byly po její evakuaci nalezeny zakopané boxy s biologicky nebezpečnými materiály. Ty teď zkoumají vojenští biologové. Bezpečnostní síly ČLR zakázaly další diplomatické mise USA v krajině!

wuchanČínské ministerstvo zahraničních věcí oficiálně požádalo Spojené státy, aby vysvětlily, jak je možné, že kontejnery s biologicky nebezpečnými materiály byly nalezené pochované na evakuovaném generálním konzulátě ve Wu-chanu. Bezpečnostní sily ČLR zakázaly další diplomatické mise USA v krajině! Přelidněnou, ekonomicky a vojensky silnou Čínu neporazí na 1. až 4. a 6. stupni řízení ( pro ty, kdo neznají zobecněné prostředky řízení : https://youtu.be/WEINJQ6wd0Q).  Vždyť sankce, cla a další ekonomické donucovací nástroje nefungují a vojensky nemají žádnou šanci. Jediné co zbývá na přelidněnou Čínu a podobné státy jsou chemické a biologické zbraně, tedy agrese na 5. prioritě řízení ( biologická ).

Oficiální vyhlášení ministerstva zahraničních věcí Číny uvedlo, že kontejnery byly  nalezené 30. ledna, potom, co byl evakuovaný generální konzulát USA ve Wu-chanu v souvislosti s vypuknutím nového viru. Vyhledávaní se  uskutečnilo po tom, co Čínská zpravodajská služba přinesla „nezpochybnitelné materiály“, jejichž obsah  nebyl dosud zveřejněný.  „Když  pokusy získat komentáře k oficiálním a uzavřeným kanálům v průběhu několika dní nevedly k jasným odpovědím, rozhodli jsme se přesunout tuto otázku na jinou úroveň a požadovat odpověď na veřejnosti“ oznámilo čínské ministerstvo zahraničních věcí. Čína také začíná požadovat naléhavé zasedání Bezpečnostní rady OSN, uvedla zástupkyně ministerstva zahraničních věcí Číny Hua Chunying. Ministerstvo uvedlo, že bylo nalezeno celkem osm kontejnerů s biologicky nebezpečnými značkami. Agentura Xinhua News Agency zveřejnila svoji fotografii ve vojenském skladě v blízkosti konzulátu. Boxy byly zabalené do dvou vrstev plachty a zakopané na zahradě generálního konzulátu v hloubce jeden a půl metru. Jejich obsah nyní studují čínští vojenští biologové. Je známo, že Koronavirus je patentovaný v USA, Koronavirus vytvořil Bill Gates. Nyní je vlastník licence na vir The Pirbright Institute, sídle Surrey, England.

https://patents.google.com/patent/US7220852

Bill Gates předpovídal čínský Koronavirus už před rokem a tvrdil, že v prvních šesti měsících zabije 33 milionů lidí.

https://www.thesun.co.uk/news/10814760/bill-gates-predicted-coronavirus-simulation-33-million-die/

Licence z roku 2015 předložená institutem Pirbright Institute v Surrey v Anglii se týká rozvoje poškozeného druhu koronaviru, který lze případně použít jako očkování k zabránění nemoci dýchacího systému u ptáků a také různých jiných domácích zvířat. Nabyvatelem tohoto patentu byl vládou financovaný Pirbrightův institut z Velké Británie, což je součást světového farmaceutického kartelu.

Nutno připomenout i zásadní roli chemicko- farmaceutického kartelu ( tehdy sdruženého pod IG Farben a American IG ) v  rozpoutání Druhé světové války – viz. http://svobodnenoviny.eu/evropskou-unii-zalozili-prominentni-naciste-a-kartely-ktere-vybudovaly-treti-risi/  nebo skandál americké zdravotnické lobby, která prováděla pokusy na občanech USA – https://www.idnes.cz/xman/styl/experiment-z-tuskegee-syfilitida.A171113_163223_xman-styl_fro . Západní tajné služby a farmaceutický kartel tedy mají bohaté zkušenosti s nelegálními pokusy na lidech a válečnými agresemi proti jiným státům.

Tato zjištění vrhají jiné světlo na mnoho věcí, například zkreslování počtu nakažených ze strany Číny. Pokud by ČLR oznámila pravdu o počtu obětí, tak by oznámila úspěch americké operace a zcela by zkrachovala. Podle extrémních emisí oxidu siřičitého nad ohnisky epidemie, a některých dosud nepotvrzených informací, Čína denně spalovala v době největšího rozmachu epidemie v okolí Wu-chanu až 10 tisíc obětí viru. Pověstné čínské továrny ,, znečišťovatelky“ ve Wu-chanu stály, takže město nemohlo mít 100 krát větší emise než zbytek aktivní průmyslové Číny. V tom případě Čína hraje o všechno. Ale USA zřejmě též, protože tohle si ČLR líbit rozhodně nenechá! Tohle je vyhlášení války.

Údaje ze začátku února ( červené=počet nakažených, žluté=počet podezření na nákazu, zelená=počet vyléčených a černá=počet mrtvých ). Vyberte si, kterým věřit! Na několik hodin totiž čínský telekomunikační gigant Tencent 1. února zveřejnil zcela jiná čísla o počtu obětí nemoci!

statunor

Na Čínu už byla spáchána sabotáž v r. 2016, kdy vláda oslabovala yuan a USA z toho měly masivní finanční ztráty. Tak s odstupem jednoho týdne „náhodně“ vybuchly továrny v Tianjine ( asi tak náhodně jako sibiřský plynovod s dodaným americkým zařízením v roce 1982 ). Válka tedy probíhá, ale nikoli ,, klasickým“ způsobem.

A teď si vezměte, že Americké výzkumné laboratoře se před několika lety pochválily, že se jim podařilo kompletně zmapovat celý genom nejvýznamnějších patogenních baktérií a virů na světe. Pod pojmem “zmapovat” se rozumí to, že vědí, jakou funkci má konkrétní gen v buňce a co se stane, pokud ho odstraní anebo přidají do jiné buňky. Zkombinujte si to s výše uvedeným a máme tu technologii, pomocí které si americká armáda dokáže poskládat útočný patogen doslova na objednávku ( lži o zbraních hromadného ničení jako záminka k napadení suverénního státu už nefrčí a na ČLR nemají konvenční kapacity ). Tak co udělají američtí hoši?  Vezmou povrchové proteiny z chřipkového virusu, přidají útočné proteiny z HIV virusu, přidají gen na produkci nějakého toxinu, další gen na maskovaní před imunitním systémem, další gen na tvorbu náhodných mutací a “hurá”, máme tu novou pandemii…

Bude zajímavé sledovat v nejbližších dnech a týdnech reakci Číny a kroky jejích složek a představitelů. Usvědčit USA přímo by znamenalo jejich konec, ale kobyla v posledním tažení nejvíce kope a zbraně v rukou amerických geopolitiků jsou schopné zničit celý svět. Nejspíše se bude postupovat ( zatím ) diplomaticky. Nezapomeňte, že jsou to fanatici, kteří věří, že ,,konají to nejlepší pro Ameriku“ a ta zase přeci nejlépe povede svět jako globální četník. S nejlepším vědomím a svědomím 11. září 2001 stiskli zaměstnanci Secret Service ( tajné služby ) OST ( Office od secure transportation, tedy služba zajišťující převoz, uskladnění a manipulaci s civilními jadernými zařízeními, uranem a dalším ) tlačítka od naloží v základech WTC-1, WTC-2 i WTC-7… Jejich pracovníci byli na místě zadokumentováni ( viz. například: https://m.youtube.com/watch?v=JyYms4J5s98 ). To jen, abyste věděli s kým máme ,,tu čest“ ( mj. být v paktu NATO ).
37 Komentářů k Šok! Tušené se stává realitou: Na americké ambasádě ve Wu-chanu byly po její evakuaci nalezeny zakopané boxy s biologicky nebezpečnými materiály. Ty teď zkoumají vojenští biologové. Bezpečnostní síly ČLR zakázaly další diplomatické mise USA v krajině!

 1. Lukáš napsal:

  Tak to by nedopadlo dobře,jak by asi Čína mohla reagovat na to kdyby se prokázal úmysl poškodit Čínu USA.Už to,že se něco takového objevilo na Americkém konzulátu,hrozí pro USA celosvětové odsouzení.
  Jenže,už ten Koronavirus cestuje po všech státech,kdo to zastaví a kdy.Proto mne u toho napadá ještě toto,co nezabije koronavirus,to dodělají hrdlořezy,co vypustil Erdogan.

  • proud napsal:

   Neprijde ti nejaky zakopavani boxu jako ta nejvetsi picovina? Uplne normalne a legalne to mohli vzit s sebou domu,nikdo je nekontroluje,diplomaty :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))). Lidi neblaznete a nedeljte z rymicky alias coronavir s par mrtvejma neco jako klasickou chripku s xdesetitisicema mrtvejch! Postavte se laskave nohama pekne zpatky na zem a podivejte se na mapu: https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6 ;-).Z ty vam bude jasny co se deje a ze to je na Ameriku i kdyby nic nezahrabavala,jakoze taky ne ! Kurva kdo tyhle pohadky vymejsli,by me zajimalo:-). Navic, co kdyz to na Ameriku nekdo navliknul? ;-)

   • Paw napsal:

    To je nejlepsi aby si kazdej diplomat vzal ty boxy i s nakazou domu.. s tim virem..
    A co takhle Novicok a Assaduv plyn a dalsi o cem my jeste nevime..
    Kdopak nam to sprejoval San Francisco chemickymi latkami v 50. letech.
    A tech viru a bakterii a prudce jedovatych viru na Castra.
    Otravenej potapecskej oblek jako darek..Otravena zmrzlina, vybuchujici skeble ,doutnik a celkem 650 pokusu zlocinnych besu Castra sprovodit nejak ze sveta..V letech 60. tych..Mnozstvi viru dalsich ebola .AIDS ,SARS , a nemoc silenych krav , ktera jak je videt stale jeste neskoncila..

 2. weissbach napsal:

  Tak 2020 má mnohem větší grády než jsem jako zarytý pesimista čekal...

  • .lak napsal:

   Děti si asi užijí i jiných her než stříleček na počítači, když už dospělí zdětinštěli. Na což jsem měl stěstí ve škole s talmudisko když tam kvákala že děti nejsu lidé. Nespravedlnosti zapomenou, ale to ve sboru, nejlíp se udrží autorita když se někdo nespravedlivě potrestá a třeba proutek se musí ohýbat mladý. Mám dojem že bych měl žádat odškodnění od státu že si sociopaty nedržel zkrátka ale zřejmě se imbecilové zaříznou sami když příjdou vlastní vexláckou blbostí brod je daleko o kotec v kolonii králikárny €araboafriky.
   https://www.youtube.com/watch?v=8mhxeORHeag

 3. benmil napsal:

  Bill Gatěs sotva mohl vytvořit nějaký virus.

  • Krokodýl napsal:

   Ale mohutně financoval sviňárny.Jim Humble objevil zcela jednoduchý postup jak se velmi rychle a efektivně
   zbavit malárie i jiných nemocí.Mne to dostalo z rakoviny prostaty za tři-čtyři měsíce před deseti lety a dodnes jsem neměl ani rýmu,natož angínu či chřipku.Velmi rychle zmizely z netu záběry ,kde podával v Africe dětem a ženám ve vzdálených vesnicích MMS,čili chloritan sodný s kyselinou citronovou a uzdravil je do dvou dnů.Osobně dvakrát ročně (jaro a podzim) si udělám týdenní lehkou kůru a nevím už deset let co je to mít rýmu,chřipku,angínu.Jenže farmaceutické konverny tvrdě zasáhly....nedá se to patentovat,že?Ale funguje to perfektně.

   • dux napsal:

    Mas pravdu, taky mam doma zasobu chloritanu, potvrzuji, MMS funguje sqele. Az na tu prisernou chut...

 4. karel napsal:

  Co ušák, to šmejd, včetně toho hajzla s oknama..............

 5. proud napsal:

  "Přelidněnou, ekonomicky a vojensky silnou Čínu neporazí na 1. až 4. a 6. stupni řízení ( pro ty, kdo neznají zobecněné prostředky řízení : https://youtu.be/WEINJQ6wd0Q). Vždyť sankce, cla a další ekonomické donucovací nástroje nefungují a vojensky nemají žádnou šanci. Jediné co zbývá na přelidněnou Čínu a podobné státy jsou chemické a biologické zbraně, tedy agrese na 5. prioritě řízení ( biologická )."..................ty pico,to jsou zvasty az se mi zveda kufr,pfuj!!!

  • Mates napsal:

   Už si se vyblil? tak si to přečti ještě jednou !! Ty americký kurvy napadli Čínu biologicky a to koronavirem ! A si ti to hlava nebere,že?!Zajímalo by mně,jaké máš vzdělání?

 6. David napsal:

  Až na ten drobný detail, že ve Wu-chanu žádná US ambasáda není :-D
  https://china.usembassy-china.org.cn/

 7. Zoro napsal:

  od kdy je ambasáda co je v Pekingu na jednou ve Wuchanu Kdyby autor napsal konzulat ale i ten tam nebylTipuju zdroj Rusko :D

  • proud napsal:

   Jj,v Ameru mas taky ceskou ambasadu v Yorku a v Chicagu konsulat,a buhvi kde jeste,jsou to pobocky abys nemusel litat pres cely staty.......;-)..........chuchinka "Mates",mels bejt Davide mirnejsi ;-) :-))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Oprava. Ok,taky jsem nebyl uplne presnej,"generala" mame ve Washingtonu,v Yorku je taky konzulat, jako v Chicagu.

    • .lak napsal:

     Mouchy sežerte si mne tedy nejsou. Někde jsem četl že po poklesu akcií v reakci na dění s koronavirem skoupili ty akcie a stali se v mnoha případech majoritní vlastníky podniků dříve zahraničních investorů. Takže se stali zase ekonomicky více pány paradoxně na možná očekávané poškození zvenčí.
     Pokud, tak se agresoři střelili do vlastní nohy.

     • .lak napsal:

      Ale co jsi budeme namlouvat. Ono to nikdy organizovaným složkám fašistů korporací nemyslelo a ozbrojeným ve smyslů debaklů zcela určitě rozoumků desetiletých rozmazlených parchantů. Ale zase ryba smrdí od hlavy a ten debakl západních ho.not jde sledovat on-line. Tedy jak kdo a dlouho, půl století? Ovšemže 89. byl úspěsný hejbl hokynářů vyhulení sousedů z podstaty kdy sami v záchvatu pravdomluvnosti řekli že půl roku by šli materiálově a energeticky na buben. A to se napapaní možná i chtěli neplánovaně bratřit což teď dělají na pokyn promuslimské osn přes podlokajníky €araboafriky asi už s druhou vlnou kalegrizace 156? mega imigrantů na vymírající kontinent zbědovaných korporátníky
      https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
      za peníze nejchudších s čtvrtinou pod hranicí bídy.
      A ještě vizitka výkladní skříně eu a nato.
      https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ

 8. Eva napsal:

  Ten článek je jak z Aronetu a těm tisícům mrtvých nevěřím.
  V tom městě žilo více lidí než v naší celičké zemičce.

  Jo a už máme své koronavirusníky. Asi nezůstane jen u tří.

 9. Burn napsal:

  Tohle nikdo nemůže tvrdit, nebo ne , může, je tu ale moc otázek ,moc konspiračních teorií,podívejme se radeji domů,na jedné straně lidé co skupují potraviny a panikaří, na druhé straně klidně odjíždí dál do postižeých oblastí s prohlášením "to se bojíte chřipky?"A korunu tomu dá internetový portál Seznam, který uveřejní článek o tom, že ČR má strategické zásoby potravin na 1,5 dne.Řeknu vám to všem takhle: Svět se totálně zbláznil,už bude jen hůře,položme si otázku, komu prospívá rčení - čím hůře tím lépe.

 10. Eschatolog napsal:

  virus prý vydrží proude 9 dnu na vzduchu plus chemtrails ( už není v módě? ) , no jo no, brzy dojde ke spojeni praxe a teorie

  • proud napsal:

   " proud napsal:
   2.3.2020 (4.12) "................neni ode me,jeste sis nevsim ze tu mame zmrda skodnou? Odpoved tobe je ted v 10.18 prvni co sem pisu.....

  • proud napsal:

   V prvni rade je onemocneni "slavnym" virusem lecitelny a leceny,vic neni v dany chvili dulezitejsi.Kdyz nebudes prase a budes si mejt pazoury,hodne pro sebe udelas :-)).A porad plati ze na klasickou chripku je x-tisic krat vic umrti kazdym rokem!Podruhy jsou u nas v soucasny dobe tri nemocny,hospitalizovany a pod kontrolou,jejich rodiny v domaci karantene a kdyz se podivas na mapu,je vubec div ze se tu takovy nezodpovedny vubec objevili,dokola je cisti az na par "podnikatelu"(asi vim jakyho razeni) v Rakousku a v Nemecku,nezbejva si nez si prat,kdyz uz,aby to skocilo na afroarabsky neprizpusobivy zmrdy.

 11. Hanka napsal:

  Vy jste se snad zblaznili! Kam to ksakru ti Americani zakopali? A kde se to naslo, nekde pod podlahou? Americky konsulat sidli ve velke budove, kde maji kancelar, ale take je tam stovky jinych kancelari a podniku. Kam to asi zakopali? hm...pod podlahu? To se mi nezda, je v tom asi zakopanej pes. Nejdriv si overte zpravu o ktere blabolite nesmysly!!

  The United States Consulate General in Wuhan is located in the New World Trade Building.

 12. AlfaTau napsal:

  ..ísla úmrtí v iných krajnách sú štatisticky podobné ako tie oficiálne z Číny..

 13. drahoš napsal:

  Něco na tom může být.
  Zajímavý je už okamžik, kdy ta epidemie začala. Jako na potvoru v době, kdy se Číňané rozjíždějí po celé zemi.
  Zajímavé také je, že Číňané najednou pokorně přijímají americké vydírání ohledně cel.
  Co když to bylo tak, že Amíci jim sdělili, že jim to tam nasadili. A protože Číňané nevěděli přesně, co jim to tam dali, tak raději přistoupili na jejich vydírání.

 14. Dark Ghost napsal:

  Evidentně přeloženo z ruštiny i s rusismy. Jedna lež vedle druhé.
  Nejvíc do očí bijící je blábol o "zakopaných boxech na zahradě US ambasády ve Wuchanu"
  Ve Wuchanu je pouze generální konzulát, který ovšem nedisponuje žádnou zahradou, neboť sídlí v mrakodrapu New World Trade Tower
  viz.https://china.usembassy-china.org.cn/embassy-consulates/wuhan/
  Ovšem nepředpokládám, že můj příspěvek zveřejníte, neboť na rozdíl od článku obsahuje fakta... :o)

  • proud napsal:

   Proc by se nemel zverejnit tvuj nazor,tim spis jestli je navic i podlozenej............."Evidentně přeloženo z ruštiny i s rusismy. Jedna lež vedle druhé."........Akorat za tohle bych te prastil pres blbou hubu,protoze je to jednak pomluva,podruhy zarucene nepodlozena,pokusim se akceptovat omluvu ze podle toho jde rozpoznat blby mladi,ovsem to ma na blbost holt narok.

 15. ducbaba napsal:

  Ahoj všem. No, tady bych se nejvíce přikláněl k názorúm p.Prouda - on totiž ví, o čem mluví. Nicméně - ve střehu bychom být měli - není šprochu.... znáte to. Ona ta pravda najevo vyjde, dříve či později. Pro Evropu je daleko větší hrozba to, co se děje na řecko-turecké hranici a vůbec celý problém tzv. migrace, která je normální agresí v jiné podobě. Možná i některého z vás napadlo, že přehlcenost informací o koronaviru může být částečné maskování skutečnosti afroarabských agresorů. Křesťanství jako takové s nimi válčí zhruba od sedmého století n.l., to je potřeba si uvědomit.
  Mějte se

 16. Rak napsal:

  "Článek vykazuje vysokou míru interakcí na Facebooku (ca. 5 000 sdílení) a základní sdělení (americká biologická zbraň) se tak dostává k desítkám až stovkám tisíc uživatelů. Obsahem článku se již zabýval web rozkrývající falešné zprávy Manipulatori.cz. Ten odhalil, že „zpráva“ ve skutečnosti pochází z ruského satirického webu Panorama.pub. Na něm je ve spodní části upozornění: „Všechny texty na tomto webu jsou humoristickými parodiemi reality a nejsou skutečnými zprávami.“

  Hňupi debilní....................

 17. rak napsal:

  "Článek vykazuje vysokou míru interakcí na Facebooku (ca. 5 000 sdílení) a základní sdělení (americká biologická zbraň) se tak dostává k desítkám až stovkám tisíc uživatelů. Obsahem článku se již zabýval web rozkrývající falešné zprávy Manipulatori.cz. Ten odhalil, že „zpráva“ ve skutečnosti pochází z ruského satirického webu Panorama.pub. Na něm je ve spodní části upozornění: „Všechny texty na tomto webu jsou humoristickými parodiemi reality a nejsou skutečnými zprávami.“

  jste šašci debilní....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!