FIKCE, VIRY A ODVEDENÍ POZORNOSTI

1-64Sdělovací prostředky nejsou v davově-elitářské společnosti (a v té prosím žijeme) nástrojem předávání informací, ale nástrojem určeným k řízení davu. A co je to ten dav? To je skupina lidí, která žije podle tradic a soudí podle autorit. Pomocí in-formací (z latiny - znamená to "utvářet", tedy to, co utváří "váš názor", tedy přeneseně - formuje "váš" světonázor) můžete docílit prakticky čehokoli co potřebujete a nemusíte si ani nic vymýšlet. Chcete, aby se lidé začali bát třeba něčeho zcela běžného? Třeba takového sexu, soulože? Tak pojďme na to: Momentálně existuje na světě 40 miliónů prokazatelně HIV nakažených. Za posledních 35 let na AIDS zemřelo 36 miliónů lidí a v ČR máme od loňska přírůstek dalších 222 případů. A teď si vezměte, že by to v médiích in-formačně ozvučili stejně, jako nyní koronavir. Už jste si koupili kondom?

Víte kolik lidí mělo loni prokazatelně (vyhledali lékaře) u nás chřipku? 996 000, skutečně jsem se nespletl v nule. A z toho 625 skončilo na JIP a z nich zemřelo 195. Na následky této chřipky a komplikacemi s nimi spojenými zemřeli další stovky lidí, takže se číslo zastavilo cca u 2000. Loni tedy v ČR zemřelo na chřipku a komplikace s ní cca 2000 lidí, což je každoroční standard, který se prý pohybuje v rozmezí 1500 až 2000 osob za rok. A teď si vezměte, že by média dostala zadání, že z těchto případů mají udělat stejný "info-produkt", tedy nástroj řízení, jako je nyní akce koronavir. Každý rok by lidé dělali nálety na obchody, skupovali by nesmyslně mouku (to máme najednou v ČR pekařů, že?), firmy by zakazovaly služební cesty (v okolních zemích totiž každoročně také "chřipkují" a umírají), zasedala by vláda, WHO by se předhánělo s "predikcemi" možného vývoje, u lékáren by byli fronty na roušky a mnoho lidí by z preventivních důvodů nešlo do práce.

Jak jsem již psal 26.2. - Koronavir je nástrojem globálního řízení. V Číně např. v některých okresech zakázali v lékárnách prodávat jakékoliv léky na respirační problémy a to z toho důvodu, aby se lidé nechali vyšetřit u lékaře (a tím se vědělo jestli nejsou nakažení), to že jsou čekárny plné lidí a že se tak skutečně nakazí stovky osob, které by jinak ležely doma, je asi jasné. Jakmile se objevila informace, že v Číně začaly počty nakažených klesat, tak se okamžitě objevil tamtéž rapidní nárůst, aby si snad někdo nemyslel, že to končí a svět může být v klidu. Víte jak se koronavir najde? Porovnají vaši krev s RNA viru COVID-19 a tím to hasne, protože Čína z neznámých důvodů odmítá zbytku světa předat živou kulturu daného viru a poskytla pouze výpis řetězce DNA. Nikdo tedy nemůže porovnat vir z Číny s tím, co zabíjí jinde. Navíc se můžete nechat otestovat jen tam, kde je to úředně povoleno, každá laboratoř totiž testy provádět nesmí!!!

Akciové trhy za jediný týden poklesly o 10% ze svých maximálních hodnot. Když byla (mimochodem prakticky přesně před 100 lety) pandemie španělské chřipky, při které zemřelo snad až 100 miliónů lidí, tak v té době poklesly akciové trhy také o 10% a inflace se zvýšila na 17%, což ale mohlo být způsobeno více vlivy. Jak jsem již před časem psal - dochází k přeformátování společnosti, z miliardářů budou milionáři a milionáři o vše přijdou. Elity se vymění. Továrny v Číně nejedou (většinou jsou západní a nebo dodavatelské), protože občané mají strach z virů, což je uměle řízeno vládou i médii. Momentálně je na celém světě nakaženo přes 90 000 osob a 3124 jich zemřelo. A 1,4 miliardy Číňanů má strach, že budou také nakaženi a zemřou? Mohli byste se vrátit v článku výše a porovnat výsledky obyčejné chřipky v desetimiliónové ČR s těmito čísly? Co je to mimochodem strach? Strach je (psychická) bolest vyplývající z očekávání zla! Pokud vás média i představitelé státu přesvědčují o tom, že čelíme jako lidstvo zlu, tak jen proto, aby nás vystrašili, protože vystrašené stádo se velice snadno ovládá.

U Yokohamy byla 14 dní v karanténě loď, na které byl nakažen jeden člověk a ten následně nakazil stovky dalších (snad okolo 600). A výsledek? Zemřeli dva lidé ve věku 80-ti let. Existuje na této planetě lékař, který bezpodmínečně potvrdí, že zemřely na tento nový vir a nikoliv v důsledku čehokoliv jiného? A co je s nakaženými nyní? Již jsou všichni bez potíží.

Elity se rozhodly odvést pozornost od celé řady probíhajících procesů touto uměle živenou kauzou. V Idlíbu bojuje Sýrie + Rusko proti Turecku, které tam chrání členy Al Kajdy, kterou řídili "naši" Západní "spojenci" jimž děláme od roku 1989 užitečné idioty. Erdogan otevřel hranice a posílá nám sem tisíce nájezdníků, tedy mužů vojenského věku, kteří pochází ze všech koutů islámského světa, jen neutíkají z Idlíbu, jak je avizováno. A co dělají "elity" EU? Nic, pouze se snaží Erdogana podplatit, aby toho zanechal. Proč nejsou ostřejší? Vždyť je přeci Turecko v NATO, ne? Protože ten muslim tam chrání i jejich "džihádisty", tedy bestiální vrahy z Al Kajdy, o kterých nás naučili věřit, že kvůli nim to celé tenkrát vlastně začalo - říkalo se tomu tuším "válka s terorismem", ne? Včera zajel americký vyslanec pro Sýrii Jeffrey přímo do Idlíbu (ano, mezi Al Kajdu, která jim prý způsobila 11. září!!!) a přislíbil jim 100 miliónů dolarů, jako "humanitární pomoc". Ano, čtete dobře. Navíc se nechal slyšet, že Erdogan od USA dostane dostatečné množství munice, aby mohl v boji proti Sýrii, kterou nezákonně okupuje, pokračovat. Vzpomínáte jak jsem 19.2. psal o Islámu a jak jsem se řečnicky ptal, jestli Al Kajda vůbec někdy byla mimo řízení CIA a skutečně se kdysi vymkla jejich kontrole a proto 11. září? Potřebuje ještě někdo více důkazů, že tomu tak nikdy nebylo a že to celé bylo jen monstrózní divadlo?

Zaznamenali jste, že USA odchází z Afghánistánu, tedy z mise, kde jsme také roky šaškovali proti "ochráncům" Al Kajdy, tedy Talibanu a to poté, co s nimi podepsali příměří? Jak se teď cítí všichni ti, co toto naše angažmá obhajovali a tvrdili národu, že naši chlapci tam zemřeli za vlast? Za vlast koho? Globálních elit a nebo těch amerických?

A co dělá Putin? Nechal bombardovat pozice Al Kajdy i Turecka s tím, že se jim ti jejich vojáci s těmi teroristy nějak promíchali a tak je jaksi nelze rozeznat. A vždy v momentě, kdy letadla udělají svou práci a syrská pěchota danou oblast obsadí, tak ji převezme pod svá křídla vojenská policie RF a protože Erdogan nechce útočit na Rusy, tak je dané území již zpátky pod Asadovou vládou. A tak tam Ruská armáda opět bojuje za Evropu.
Mimochodem. Všimli jste si, že v RF nemají koronavirus? Měli tam dva Číňany co sice odpovídali dle testů nakaženým, ale jsou již bez příznaků a tak je poslali domů. To znamená, že tam ty viry nemají, že se jim to nějak vyhýbá, či co? Ne. Pouze jejich média nedostala pokyn z "vyšších míst", že mají začít "vrtět psem" a šířit záměrně paniku.




7 Komentářů k FIKCE, VIRY A ODVEDENÍ POZORNOSTI

 1. Eva napsal:

  Měsíční výkazy a tiskové zprávy o výskytu HIV/AIDS v České republice a tiskové zprávy Národní referenční laboratoře pro HIV/AIDS.

  http://www.szu.cz/uploads/documents/CeM/HIV_AIDS/rocni_zpravy/2019/HIV_AIDS_12_2019.pdf

  • proud napsal:

   ..............a veris jim? Veris na reci o HIV a veris na AIDS ? ;-).Stejne jako veris na cholesterol? ;-). A mimo jine navic:

   "Lékař: Jsme jako otroci, porušujeme zákony a žijeme ve lži. Pacient to neví
   30.08.2019

   Neradostný náhled do práce lékaře v nemocnici nabízí text chirurga Šimona Reicha. Na facebooku vyvolal mimořádnou odezvu. A právem. Ukazuje, za jak otřesných podmínek zdravotnictví funguje. Na hranici sil pro personál a na hranici bezpečné péče o pacienty.

   Není to hezké čtení. Otevřený pohled lékaře do zákulisí českého zdravotnictví vyvolává i v prostém laikovi obavy z každé cesty do nemocnice, ambulance nebo ordinace. Už jen fakt, že vás vyšetřuje nebo dokonce operuje lékař, který spal sotva tři hodiny, na klidu nepřidá. Pacienti to ale nevědí a i "na papíře" to vypadá v pořádku. Ovšem není.

   Reich: Už to není v lidských silách. Jsem jako voják, co se vrátil z fronty

   Lékaři podle Reicha odpracují 250 i více hodin měsíčně. Fungují v neuvěřitelném zápřahu, protože by jinak nemocnice mohly polovinu oddělení zavřít. Vymýšlejí se údaje do dokumentace, aby se úřední šiml nakrmil a zákon obešel. "Nevyhnete se tomu. Takhle se to dělá v podstatě v úplně každým špitále. Na papíře to samozřejmě sedí," popisuje v emotivním textu Šimon Reich.

   "Ale tohle není v lidských silách. Jsem voják, kterej se právě vrátil z fronty. Nikdo nechápe, jaký to tam je. Ta zkušenost nejde předat někomu, kdo to nikdy nezažil. (...) Byl jsem na stážích na chirurgii v Brazílii a viděl jsem jednu z nejhorších medicín na světě. Byl jsem na stážích v Israeli a viděl jsem jednu z nejlepších medicín na světě. Teď jsem doma a je to jedno z největších otrokářství na světě. Porušujeme zákoník práce. Jinak bychom pohotovost v počtech, které máme k dispozici, nikdy nezvládli. Všichni to vědí. My to víme, vedení to ví a ministr Adam Vojtěch taky. A všem je to fuk," říká Šimon Reich ve svém příspěvku, který vám níže přinášíme.

   Kromě toho byl dnes tento chirurg Všeobecné fakultní nemocnice v Praze i hostem videorozhovoru redakce Aktuálně. Najdete ho pod odkazem Lékař: Jsme trosky, dřeme jako otroci a potíme krev, lidi by jinak neměl kdo ošetřit. V podstatě v rozhovoru zopakoval teze ze svého facebookového příspěvku:

   ČESKÉ ZDRAVOTNICTVÍ JE V TROSKÁCH A JE PLNÉ TROSEK. POJĎME HO ZACHRÁNIT!"

   https://www.nasezdravotnictvi.cz/aktualita/lekar-jsme-jako-otroci-porusujeme-zakony-a-zijeme-ve-lzi-pacient-to-nevi

   Ovsem co je pruser nejvetsi je fakt,ze nejen zdravotnictvi,ale cela kolonie je v hajzlu!

  • proud napsal:

   Jinak Evi,HIV zapomenu,protoze pozitivni,negativni nehraje roli,kazdej jsme nejakej:-))))),sranda,ale vazne to tak je. A AIDS jako takova je zkratka souboru komplikaci ktery ma na svedomi nase nabourana imunita,ktera jak vime je v podstate vsim! Nabourana imunita znamena nemoc,nejakou,takovou,makovou,ale nemoc,ktera prijde driv,ty je vic,casem soubor imunitnich onemocneni....... da se amatersky rict.Takze AIDS je doktorskej termin pro "NEVIM" co vam vlastne je,natoz jak to lecit,podobne jako cholesterol.;-)

 2. suhlassproudem napsal:

  Súhlasím s proudem, nakoľko som si prečítal knižku Davida Šubíka. S tými testami robia to isté aj pri koronavíruse. Zaujímal by ma proud váš názor, na tzv primoinfekciu, tzv. dlhú ink. dobu a tiež epidémia v Rusku. AIDS ako ste uviedli je súbor viac chorôb.
  Majte sa! Ak máte linky hodte ich.

  • proud napsal:

   Zdravim,linky nemam,protoze co stoji za to,si sosnu do PC a ulozim,coronu z hlediska zdravi sleduju uz spis jen tak "letmo" a jen me otravujou kraviny kolem ni od chvile kdy jsem zjistil ze vubec nejde o zadnou pandemii,ale ekonomickou a NWO zalezitost .Takze moc tech "doktorskejch" vedomosti nemam a doktor nejsem,"varim" jen z toho co se kde od skutecnejch kapacit dozvim kdyz mi to jednak dava smysl a jednak to tak nejak odklepne intuice se kterou se ucim zachazet.

 3. suhlassproudem napsal:

  Zdravíčko. Nemám čo dodať. Ja som naozaj spočiatku veril, že sa jedná o pandémiu. Ale ako píšete o intuícii, tak tá neskôr, ale predsa zabrala asi aj u mňa. Sledujem alternatívu, je pravda, že aj p. VK spočiatku písal ináč, hlavne o Číne. Dnes je jasné, že ide iba o agendu NWO. A keď som prečítal knižku od Šubíka, napr. rýchlo a PCR testy, tak som si to prehodil na koronu. Všetko zapadá na obidve. Dlhá ink. doba, identická chrípke. Bohužiaľ, mrzí ma len to, že ide aj o zničené životy, zničenie ekonomiky. Ale pre NWO nepodstatné. Všetko dobré!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!