Aktuální mozaika světového dění

w1240-p16x9-Migrants-Meeting-mDěje se toho ve světě mnoho, ale vše je dokonale zakryto hysterií okolo koronaviru. Bylo by možná dobré to trošku probrat a utřídit si mozaiku. Turecko se domluvilo s RF na příměří v Sýrii, což tamní džihádisté, které Erdogan chrání, zvesela porušují. Se stejným Turkem jednali představitelé EU o tom, že od něj nebylo ani trochu hezké, že otevřel hranice a na Řecko zaútočilo hejno jím vypuštěných migrantů. Erdogan besedu neustál a prý z ní naštvaně odešel. Není se čemu divit. Džihádisty a členy Al Kajdy, které spolu právě se Západem cvičil, financoval a řídil, zůstali na krku právě jemu a díky tomu i mnoho problémů, které musí nyní vyřešit. Jediné co mu zbývá, je domluvit se s Putinem a tuto "trapnost", tento "horký brambor", jednou pro vždy ukončit. Je nutné se domluvit na pravidlech hry a ty budou celkem jednoduché. Erdogan si část Al Kajdy odveze k dalšímu použití domů a pošle je, jako již několik tisíc (dle SOHR již 4750), jako "kanónenfutr" do Libye, kde se o ně maršál Haftár s chutí postará. A ti co v Idlíbu zůstanou, tak ti budou časem "začištěny" rukama Asada a armády RF. Je jen na Erdoganovi nakolik pochopí, že toto je jediná šance, jak to celé ustát.

Již teď celý svět vidí, že se vojensky postavil za "teroristy" z Al Kajdy a že Západ je v tomto boji víceméně na jeho straně, byť ho z jasných důvodů nemůže podpořit. A protože má trumfy a za Západ odvádí špinavou práci, tak si mohl dovolit otevřít hranice, protože velice dobře ví, že vedení EU zas tak moc řvát nebude, protože co kdyby prasklo kdo ty všechny vrahy řídil a že žádná "umírněná opozice" nikdy neexistovala, ale byla to jen řádem banda žoldáků z islámského světa a řádem banda fanatiků z Al Kajdy a jejích frenšíz? Co tedy Erdogan dělá? Podílí se (svým způsobem) na likvidaci džihádu v Sýrii, zbavuje se migrantů ze svého území a ukájí své mocenské choutky na část Sýrie. Tím ukazuje bezzubost Západu a celé EU, pokrytectví NATO, kdyby mu nejraději šli pomoci s Ruskem, ale na druhou stranu by ho rádi i bombardovali kvůli Řecku. Je to situace dokonale ukazující, komu všichni naši vlastizrádci celou dobu lezli do konečníku a koho vlastně byli loutkami.

V Afghánistánu proběhly jakési "volby" a z nich se objevily dvě vlády, přesněji dva prezidenti. Ano, i to se může stát, když někde vyvážely mnoho let "démonkracii" Spojené státy. Důležité ovšem je, že Trump své jednotky z daného místa stahuje. Jsem zvědav, kdy pan generál Řehka zavelí, že AČR v dané oblasti zůstává a přebírá to po USA. Nebo jste zapomněli na to jak, tento "zelený mozek", dokonale zpracovaný politickým školením NATO, napadl loni Zaorálka za jeho slova o tom, že bychom měli z té dementní války odejít? Co se tedy děje? Trump stále pokračuje v likvidaci "světového četníka" a likviduje USA jako Hegemona. To, že volby v USA budou jen fraškou je jisté. Trump bude opět prezidentem USA, protože veškeré mocenské choutky US státních elit ještě nezmasakroval, byť si v tom počíná excelentně.

V Izraeli měli již třetí volby za posledních 12 měsíců. A jak to dopadlo? Tak, jak to bez vnějšího zásahu dopadnout nemůže - opět víceméně plichtou. Netanjahu ani potřetí není schopen sestavit vládu, byť volby opět o malinko vyhrál. Jaká je pravděpodobnost, že se toto stane 3x za sebou a to vždy s mnohem vyšším počtem voličů? Nulová, že? Ale osoby co nechápou, že existuje něco jako "globální řízení" budou hovořit dál o "náhodě". Chcete-li uměle rozdělit společnost, tak je nutné, aby občané byli masírováni tím, že jsou jako národ a stát, zcela rozděleni. Všimněte si, kolika volbám na světě se právě toto stalo v posledních několika letech. A co bude dál? Netanjahu už začíná ztrácet půdu pod nohama a jeho opozice je schopna se spojit s kýmkoliv, aby měla většinu a mohla sestavit vládu a i jeho strana už začíná uvažovat o tom, že jej odepíše. Co jsme si psali? Na Blízkém východě má být do budoucna jen jeden Hegemon a to Írán a tak musí být logicky Izrael zcela demontován. Vnitřní rozpory a odpis sionismu by k tomu mohly být výborným nástrojem.

V Saudské Arábii došlo k "palácovému převratu". Korunní princ MbS nechal pozatýkat členy své rodiny i další představitele státní moci a to asi proto, aby mu příliš nemluvili do toho, když začal radikálně snižovat cenu ropy. Má smysl psát o tom, že tato akce, která rozhodně není z princovy hlavy, má nejvíce poškodit Rusko? A tak se díky tomu hroutí burza a dosahují se rekordy v propadu cen, které nemají obdob. A říká se, že za to může jistý korunní princ a řada dalších spekulantů z nejvyšších finančních pater? Ne. Za vše může oficiálně přece epidemie koronaviru. Krásně se hodí, že?

Všimli jste si, že jak západní tak naši "vědci" tvrdí, že koronavirus bude nejspíš jen sezónní záležitost a že až se oteplí, tak je nejspíš po epidemii? Všimli jste si, že včera hlásili z Íránu, že mají nejvíce nakažených za jediný den a že se jim to tam šíří velice rychle? Není v Teheránu náhodou tento týden 23 stupňů? Na kolik se má tedy oteplit než ten virus zmizí? Jsou ti vědci hlupáci? Ne, pouze mají lhát a tak lžou a to třeba jen proto, že jim bylo řečeno, že tím přestanou šířit paniku, kterou ovšem vlády a média každým svým rozhodnutím dokonale šíří.

Je hezké vidět, jak bylo nemožné chránit hranice států EU před migrací, ale jak to nyní krásně jde, když má někdo teplotu, že?

Někteří lidé stále nechápou, jak lze řídit svět jako jediný sociální supersystém. Jde to např. (těch možností je řada) pomocí tzv. samořízení. Moc je totiž stav, kdy ostatní plní to co chcete, aniž byste jim to museli přímo říkat. Dělají to automaticky a mnohdy i rádi, protože to je pro jejich "ochranu" a nebo nad tím nepřemýšlí. A tak jsou na celém světě lidem osekávána lidská práva a lidé jsou ještě nadšení, jak se o ně vlády starají. A to i ti, kteří si buší do prsou a vykřikují jakými jsou "vlastenci" a "bojovníky proti Islámu". Tato epidemie dokonale ukazuje, jak je možné lidi manipulovat a ti se pak již sami chovají dle zadání a plní co mají. A vězte, že v tomto případě o peníze pro nějakou skupinku lidí nejde. Ti, co jsou majitelé celého monetárního systému mají větší užitek z papíru toaletního, než bankovního, protože ti "nejbohatší", tedy ti co jsou běžně vidět, si ukládají peníze k nim a je o ně také prosí, když chtějí něco většího rozjet.

Přeformátování světa může pomalu začít, základy jsou již položeny.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!