SVĚT SE ZMĚNÍ!!!

images5.11. 2018 jsem napsal toto s ohledem na Iniciativu Trojmoří: "Pokud máte nějaké plány a ty vám nevychází, tak se časem uchýlíte k "menšímu" zlu, například se vrátíte k něčemu, co již víte, že v minulosti fungovalo. Utekla vám žena za jiným, ale po čase se vrátila, protože zjistila, že dotyčný byl idiot a u vás má jistotu, že to "nějak" fungovat může? Rakousko-Uhersko jako řídící formát existoval a fungoval a proto je snadné se k němu vrátit, akorát pod jiným názvem." A proč o tom píši? Všimli jste si toho také? Kdo začal s drastickými opatřeními v boji proti globálnímu nástroji řízení jménem Covid 19? Maďarsko, ČR, Slovensko a Rakousko (dnes rozhodli, že zavřou i všechny obchody kormě potravin). Nejsou to náhodou země bývalého Rakousko-Uherska?

Kdo nechává tento vir šířit bez větších omezení? Německo, Francie, ale i "Velká" Británie, kde např. premiér Johnson včera prohlásil, že „mnoho rodin ztratí předčasně své blízké". Merkelová dokonce prohlásila, že dle jejích odhadů se nakazí až 50 miliónů Němců (spočítejte si jakou to bude mít odezvu při úmrtnosti 2 až 3 nebo dokonce 4%). To jsou mimochodem ty "vyspělé" země, které si máme vzít, dle různých vlastizrádců, za vzor jako vrcholy "demokracie" a "morálky".

Co se to tedy děje? Jak to, že některé "elity" států EU se chovají jako bychom měli vyhynout a jiné dělají jakoby se nic nedělo a to s přihlédnutím na mapu přesně tak, jak jsem psal v roce 2018? Protože dochází k přeformátování světa, ke změně středisek koncentrace řízení a to přesně tak, jak tvrdí lidé zabývající se Koncepcí společné bezpečnosti již několik let. Jak chcete vytvořit nové pořádky, nový svět? Tím, že totálně rozbijete to původní, ale tak, aby si toho ovce, pardon občané, nevšimli. A tak nelze jen přijít s tím, že se odtrhne část EU a začne si hrát na vlastním písku, protože tak to fungovat nemůže - jsme přeci naprosto politicky, kulturně, ekonomicky a obchodně provázáni. Jenže když přijde pandemie, tak...správně...vše můžete od sebe odseparovat a to v rekordním čase a na dostatečně potřebnou dobu. Tím lze veškeré mezinárodní vztahy přenastavit požadovaným způsobem. Proto zapomeňte na to, že svět bude po této pandemii stejný, jako byl před ní. Nebude.

Představme si scénář, že dokážeme během následujících 4 týdnů tento vir u nás zcela zastavit. Co potom? Otevřeme hranice a vpustíme sem ty stovky a tisíce mladých Němců, co se k nám jezdí víkend co víkend ožrat do Západních Čech? Pak by přeci snahy naší vlády neměly smysl, protože v Německu tento virus neřeší a proto měli jen za včerejšek nárůst o 802 nakažených, že? Chápete tedy, že pokud Němci nezačnou dělat totéž co u nás, tak hranice nebudeme moci hned tak otevřít? A nebo se bude čekat až teplejší období tento vir zabije? A jaké teploty to mají být, když se to nejrychleji šíří v Íránu, kde je v jejich hlavním městě tento týden 23 stupňů? A nebo to uděláme jako ve Vietnamu? Tam se to podařilo zastavit. Zcela. Po dobu 22 dní nebyl nikdo nakažen a všichni slavili. A pak přijel jeden turista z "Velké" Británie a nyní mají řadu nových případů a mohou začít znovu a od začátku.

Všimli jste si, jak prská Ursula von der Leyen nad tím, že jsme si dovolili zavřít hranice na ochranu svých občanů? Chápe, že nad námi EU ztrácí kontrolu a nebo ani na to nemá a nebo jí jde pouze o to, abychom poslouchali?

Zaznamenali jste, že Spojené státy zakázaly Evropanům vstup do země? Ovšem s výjimkou "Velké" Británie, kde tento virus řeší naprosto laxně a ještě včera se hádali o to, jestli zastaví fotbalovou ligu či nikoliv a to i přesto, že část zúčastněných již virus má a nebo je v karanténě? Bývalí Hegemoni totiž musí ukázat, že stále ještě drží při sobě a že spolu také odejdou z výsluní.

Jak jsem již psal dříve, tak italský premiér Conte loni podepsal jako jediný politik ze Západu připojení jeho země k Nové hedvábné stezce, tedy globálnímu megaprojektu ČLR a právě proto "musela" epidemie začít právě u nich a takto tvrdě. Koho požádal jejich ministr zahraničí Luigi Di Maio o pomoc s řešením pandemie? USA? "Velkou" Británii, nebo WHO? Nikoliv. Čínu, která vyslala své lékařské odborníky na pomoc. A komu ještě jeli pomoci? Jižní Koreji, která pod ně také spadá a Íránu, který má být do budoucna Hegemonem na Blízkém východě a Západní Evropě (proto pokus o její islamizaci). Že na to teď Írán nemá? Myslíte si, že Západ bude po této uměle vytvořené akci stále tak silný, když k tomu přidáme ještě ekonomickou a energetickou krizi? Nebojte, oni už ty muslimy do té Západní Evropy nějak dostanou.

Je zde ještě jeden formát, který je nutné zcela zdiskreditovat: NATO. Chystá se obrovské cvičení jako provokace proti RF, které chtějí v omezeném počtu uskutečnit i když probíhá pandemie. Je to právě ta akce, která NATO poškodí? Vždyť tento spolek není nic jiného než gang, který vedou amíci a kterým tam slouží do počtu jejich vazalové. Pokud ovšem "šéf gangu" končí, tak k čemu ten spolek má do budoucna být?

Nepropadejme panice, přátelé. Svět se mění, ale není to samospád. Každý sad má svého zahradníka a nic není náhoda, tohle je zatím velmi zajímavý řídící manévr, který bohužel zabíjí lidi, protože jej vytvořily hlavy, které s lidstvím mají společné jen lidské tělo, ale nikoliv psychiku.

Je velká škoda, že se uzavřely hranice dřív, než mohli na Západ vycestovat všichni ti "naši" uvědomělí pro-západní vlastizrádci, kteří nenávidí svůj národ a stydí se za to, že jsou z naší vlasti.

Hospody jsou zavřené, společenské akce se nekonají, do kina si nezajdete a do divadla také ne. V televizi vidíte jen negativní zprávy a šíření paniky. Co tedy večer dělat? Co zkusit být opravdu se svými blízkými? Co zkusit otevřít knihy Koncepce společné bezpečnosti, nebo si pustit nějaký výukový film KSB? Co se naučit meditovat a tím se konečně dozvědět něco o sobě? Na to vše je teď dostatek času, teď už se nikdo nemůže vymlouvat, že jsou přednější věci.

A pokud chceš celý proces vidět ještě z větší výšky, tak si přečti vynikající analýzu Janka Šťastná, kterou sepsala na základě svých znalostí a posledních rozmluv V.V. Pjakina. To by již mohlo dát lidem celkový obrázek toho, co se děje a bude dít dál.

 
8 Komentářů k SVĚT SE ZMĚNÍ!!!

 1. .lak napsal:

  Už se změnil dávno ale nacvičení budou bojovat stále v 68. jako tady žvanírna a konírna 30. let a dárečci půl století. :lol:
  https://www.youtube.com/watch?v=ho_EFZ5qiHA

  • trtin napsal:

   '68 - evidentne bratrska pomoc..dalsich 20 let spokojeneho zivota
   '89 - zadna bratrska pomoc - uspesny sionisticky puc - jsme v riti

   • proud napsal:

    Pohoda,uz je zase zavrena cara....................vsak se dockame novejch komancu,ale tentokrat to uz udelaji lip,od toho tu koronu prece maji. Vsechny svoje vyhody zpatky,ale s malym vylepsenim:lidem uz zadnou ani omylem.

 2. proud napsal:

  " Kdo začal s drastickými opatřeními v boji proti globálnímu nástroji řízení jménem Covid 19? Maďarsko, ČR, Slovensko a Rakousko (dnes rozhodli, že zavřou i všechny obchody kormě potravin). Nejsou to náhodou země bývalého Rakousko-Uherska?"................hlavne jsou to veliky pitomci co si myslej ze nadelat lidem jeste vic problemu, pomuze.Spis je vidim jako nejhorsi blby a nastroje NWO!!!

  • PetrC napsal:

   No tak trochu pozitivniho. Obchody zavrene, baby se aspon zacnou venovat rodinam, nebudou tolik utracet. Vzdyt to je sen vetsiny zenacu. Nebude jezdit tolik aut, trochu se procisti vzduch.Lide usetri za benzin.

 3. proud napsal:

  A vubec,mazejte do prace,stejne uz nemate kde utracet,v krame se nakazite,v praci zrejme ne,hlupaci:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).

 4. proud napsal:

  Ale jinak je to vejmluva dobra,jak ten pokus co to udela s lidma,takovy represalie,dopadne,jestli si i tak nechaji nasrat na hlavy!!!

 5. proud napsal:

  "Komárovití (Culicidae) je čeleď dvoukřídlého hmyzu, jejíž zástupci jsou běžně označováni jako komáři. Samičky většiny z asi 3000 druhů[1] sají krev teplokrevných živočichů. Přitom často přenáší velmi nebezpečné nemoci (zejména malárii), čímž každoročně nepřímo zahubí miliony lidi."...............to jen pro srovnani,klasicka chripka je na tom obdobne............takze co to na nas kurva zkousej!!!!?????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!