Turecko vyslalo 11 útočných ponorek do řeckých pobřežních vod a velení NATO místo, aby pomohlo Řecku, posílá desetitisíce vojáků do Estonska

89913200_970152626758582_8912692652625887232_nLodi řeckého vojenského námořnictva, které střeží námořní hranici proti invazi migrantů z Turecka, lokalizovaly v řeckých pobřežních vodách 8 tureckých ponorek. Vláda v Athénách proti narušení řeckých výsostných vod tureckými vojenskými plavidly oficiálně protestovala diplomatickou cestou v Ankaře.

Turecká vláda protest odmítla s tím, že jde o námořní cvičení 11 ponorek třídy Gür, Atılay a Preveze, které bylo řádně ohlášeno prostřednictvím Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE). Řecká vláda tureckou armádu upozornila, že podle záznamů řeckých lodí se 8 z 11 tureckých ponorek nepohybovalo v oblasti mezinárodních vod, v nichž bylo cvičení ohlášeno. Turecké ponorky byly podle deníku Kefalonia pulse lokalizovány v řeckých pobřežních vodách u Dardanel, v Eegejském moři, u ostrova Kréta dokonce až v oblasti Jónského moře mezi ostrovy Kefalonie a Zakynthos. Tedy na opačné straně Řecka než jsou turecké hranice a turecké pobřežní vody.

Řecký velvyslanec v Ankaře turecké vládě oznámil, že žádá okamžité stažení tureckých útočných ponorek z řeckých vod. Zároveň upozornil, že řecké námořnictvo do všech oblastí vysílá minolovky a pokud by se turecké ponorky nadále pohybovaly v řeckých teritoriálních vodách, riskují útok hlubinnými minami. Napětí mezi Řeckem a Tureckem, jež začalo migrační vlnou zorganizovanou tureckými úřady, které na hranicích zastavila řecká policie spolu s armádou, se vinou neustálých útočných provokací turecké armády, hrozí zvrhnout v ozbrojený konflikt. Velení NATO místo, aby se snažilo situaci uklidnit nebo přijít na pomoc Řecku, jakožto svému členovi, který je napadán jiným členem NATO Tureckem, místo toho posílá desetitisíce vojáků na ruskou hranici do Estonska. Kde je ovšem zatím naprostý klid a mír. A kde ruská armáda žádné útočné akce proti Estonsku nepodniká.

V Německu se těchto dnech vyloďuje 20 tisíc vojáků US Army. Přes Polsko se mají přesunout do Estonska, kde má proběhnout vojenské cvičení NATO. K nim se mají připojit tisíce vojáků z dalších evropských členských zemí NATO. Pokračovat v provádění mohutného vojenského cvičení v době pandemie koronaviru může napadnout jen opravdového zabedněnce. Pokud už mají generálové ve velení NATO tak neodbytnou touhu cvičit, tak bych ještě pochopil, pokud by tisíce vojáků i s tanky a obrněnými transportéry poslali do Řecka. To by zřejmě přimělo Turky, aby přestali dělat potíže Řecku a začali hledat cestu k mírovému řešení migračního problému.

Extrémně nebezpečná je situace s přítomností amerických vojáků v Evropě. Nikdo neví, kolik případů onemocnění koronavirem v USA může být, vzhledem k jejich systému pojištění. Mluví se dokonce o tisícich. Podezření pak bude řádově vice. Mezi kontinentální Evropou a USA je na minimum omezena civilní letová doprava. A přitom do Evropy vstoupí bez jakékoli kontroly 20 tisíc vojáků US Army.

Nesmyslných manévrů na ruské hranici se bude účastnit i český kontingent. Norsko již z důvodu pandemie odřeklo účast svých vojáků na cvičení v Estonsku. Norská vláda rovněž do odvolání zakázala jakákoli vojenský cvičení a přesuny zahraničních vojáků po svém území. Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) naopak kvůli cvičení NATO plánuje zrušit povinnost dvoutýdenní karantény pro osoby, které se vrací z rizikové oblasti. Pro vojáky, kteří se vrací z rizikových oblastí by podle mého názoru měla být naopak zcela povinná.

Na případě Řecka se opět ukazuje, že NATO není žádnou zárukou míru a ni bezpečí. Tupost generálů z velení NATO v případě cvičení během pandemie svědčí o tom, že tato organizace je akutním nebezpečím pro občany členských států.
3 Komentářů k Turecko vyslalo 11 útočných ponorek do řeckých pobřežních vod a velení NATO místo, aby pomohlo Řecku, posílá desetitisíce vojáků do Estonska

 1. .lak napsal:

  Koho to překvapuje? Snad ne tyto?
  https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc

  ///Turecko vyslalo 11 útočných ponorek do řeckých pobřežních vod a velení NATO místo, aby pomohlo Řecku, posílá desetitisíce vojáků do Estonska

 2. Nebojsa napsal:

  Takže Erdogane,když ti dám do držky u tebe v turecku,v rámci cvičení,tak se vlastně nic nestalo,že?!

 3. .lak napsal:

  Ze zvědavce a tesat do kamene.

  dnes 10:15
  Pád Evropy a demence na vzestupu
  Pez 84.?.?.?
  Důvodem, proč lidé nereagují na prvotní příčiny problému a tudíž nejsou již schopní pochopit, co způsobuje chaos a nastupující anarchii, je podle mého postupující demence společnosti. Nejde jen o obyčejnou propagandu, dle mého je to důkaz vlivu genetické alternace bez přirozeného výběru. Lidé hloupnou a nedokáží selským rozumem identifikovat ani jednoduché rozdíly mezi špatným a dobrým.
  Jinak by muselo být každému zřejmé, že
  - masivní bombardování Lybie vzdálené pouze 2000km od Prahy vzdušnou čarou vyvolá masivní problémy i u nás a způsobí nenávist v celém Islámském světě, vytvoří po Iráku skupiny teroristů na další desítky let.
  - umožnění vstupu tisícům migrantů do Evropy vyvolá pohyb a způsobí utrpení desítkám miliónů osob po celém Africkém kontinentu. Nehledě na to, že tito lidé nejsou připravení na život v ocelově a složitě fungující společnosti jako je naše.
  Mimo jiné musí zákonitě přijít lidé, kteří nás nenávidí, protože jsme vybombardovali domovy.
  - rychlé odstavení jaderných elektráren spolu uhlíkovovými limity v Německu jako jediném státě na světě, musí zákonitě ve státě založeném na exportu strojů a zařízení přímo závislých na energii vyvolat krizi gigantických rozměrů
  Společnost zdebilněla jinak by minimálně tyto akce byly vnímány jako aktivity namířené proti vlastním obyvatelům mající jediný cíl - destabilizaci největšího ekonomického celku na světě - Evropské unie.
  Pokud se lidé neprobudí, máme se na co těšit.

  377483
  http://zvedavec.org/nazory-8247.htm?status=new
  _____________________________________________

  Jenom dám 3. odkazy
  https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8
  http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americkych_intervenci_tajnych_operaci_a_ruznych__275539487.html
  https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc

  Za podstatně špatné považuji že lidé sice vidí klacek který je bije ale ne už ruku která ho s ním tříská.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!