Koronavirus: USA vytáhly tajnou zbraň a udeřily na svět

ssha_biologicheskoe_oruzhieSpojené státy už dlouho vedou tvrdý boj za nadvládu nad světem. Washington páchá ty nejodpornější činy. Jak se ukázalo, jejich informační války, barevné revoluce, vměšování do voleb – nic z toho nepomohlo americkým hegemonům nastolit na světě svou krvavou „demokracii“. Jak si myslí bývalý poradce Vladimira Putina a známý ekonom akademik Sergej Glazjev, Spojené státy začaly používat biologické zbraně. Předpokládá, že koronavirus, který se šíří po světě, je dílem amerických rukou. Ebola a ptačí chřipka byly prý jen experimenty. Připomeňme, že dříve se o tom podobně vyjádřil i Peking.

„Každá světová válka se vyznačovala svými vlastními útočnými způsoby vedení bojových akcí. Američané jako první vytáhlí tuto biologickou zbraň. A předcházející testy . Ebola a ptačí chřipka byly prostě jen experimenty na cestě k vytvoření cíleného viru s selektivní účinností“, prohlásil Glazjev v pořadu „Cargrad. Hlavní události“.

Dále připomněl, že právě Washington disponuje rozvětvenou sítí vojenských laboratoří rozptýlenou po celém světě, včetně Ukrajiny.

„Američané intenzivně testují viry na našich spoluobčanech. Takže mají kompletní arzenál biologických zbraní. O tom, co se nyní děje, jsme mluvili před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi. Všechno jsme to předvídali. Vlastně je tento projev hybridní války USA proti jimi neovládaným segmentům světové ekonomiky naprosto pochopitelný a logický", zdůraznil ruský politik.

Není nic překvapivého, že podobná slova vyřkl zrovna bývalý a nikoli stávající poradce prezidenta Ruské federace. Panika kolem šíření koronaviru hraje do karet lovcům senzací a spekulantům. Tito lidé využívají informace o nemoci ve svém zištném zájmu. A to se pak ještě negativněji odráží na situaci ve světě.

K dnešnímu dni zemřelo na virus COVID-19 přes pět tisíc lidí. Více než 140 tisíc byla nakažena, z toho polovina vyléčena. Svědčí o tom oficiální informace.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1584212393
3 Komentářů k Koronavirus: USA vytáhly tajnou zbraň a udeřily na svět

 1. korendor napsal:

  Medvědáři by se měli zbavit toho chasidsko pejzatého náhubku,pak by operovali tvrdě a nesmlouvavě https://www.youtube.com/watch?v=drr8uUZKWwc

 2. proud napsal:

  Je jedno jestli zbran tajna,nebo ne,neni jedno pouziti neceho tak zakernyho. Kdo by to udelal,vyrkl by nad sebou sam nemilosrdnej ortel co nejde nikdy promlcet ani odpustit.

 3. Krokodýl,volič SPD napsal:

  Pokud to vymysleli (myslím tu sviňárnu s virem) v emerice,pak jsou dva důvody k použití:1.Čína je už ekonomicky likviduje a ve státech se vyrábí akorát válečný šrot.Technologicky jim dávno uteklo Rusko.
  2.Příprava na krach dolaru a vzhledem k tomu,že nechtějí nikomu umožnit kontrolu vlastního zlata "uloženého" ve Fort Knoxu,tak je jasné,že zlato (cizí) prošmelili a Pískají jim v trezorech hladové myši a vítr.A pokud se to provalí,USA jde okamžitě do kopru a budou střílet bankéře,milionáře-miliardáře....prostě mazec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!