Vyhlaste 15. březen nejčernějším památným dnem novodobé národní historie

okupaceO co tady ve skutečnosti jde? No přece o majetky, peníze a moc. To lze dosti snadno vyčíst z chování některých německých politiků, představitelů Sudetoněmeckého landsmanšaftu a z chování páté kolony u nás. Česká republika si bude v letošním roce poprvé připomínat 21. srpen jako Den památky obětí invaze v roce 1968. Nový památný den totiž v loňském roce odsouhlasily obě komory parlamentu. Tragické následky souboje dvou komunistických skupin, které společnou stupiditou uvrhly národ do dalšího dvacetiletého bezčasí, tak najdou své memento v kalendáři.

Roste opět chuť po zvětšení německého prostoru!

Proč se však mlčí o 15. březnu 1939? Zítra uplyne 81 let od počátku německé hrůzovlády v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, 81 let od předehry k satanistickým orgiím ve všech koutech Evropy. V médiích je prakticky ticho. A v kalendáři? Běžné datum bez vykřičníků. Od Knihovny Václava Havla přes Bakalovy hlásné trouby až po veřejnoprávní média slyšíme stále častěji, že za 2. světovou válku mohou Rusové a naznačuje se, že nacisté vlastně bojovali záslužně proti bolševikům. Není zjevně daleko doba, kdy některý z mudrců (nejlépe starý přeběhlý skunk Štětinova kalibru) označí Hitlera za gentlemana. Zlehčuje se tak nejen válečná vina nacistického Německa, ale na podstavce pro hrdiny už lezou i osoby odpovědné za hromadné válečné zločiny. O co tady ve skutečnosti jde? No přece o majetky, peníze a moc. To lze dosti snadno vyčíst z chování některých německých politiků, představitelů Sudetoněmeckého landsmanšaftu a z chování páté kolony u nás. Německý ministr vnitra Horst Seehofer tlačí na zrušení Benešových dekretů a zde souhlasně bučí celé stádo Němci sponzorovaných figur a figurek. My na jedné straně neusilujeme o vyplacení náhrad za nesmírné škody způsobné naší zemi Třetí říší, ale na německé straně roste chuť po navrácení právem zabraného majetku. Roste opět chuť po zvětšení německého prostoru!

 

Orámujte jej černě a pamatujte…

Chování Německa je Evropě již dlouho nebezpečné. Německo prakticky hraje prim v dekadentní Evropské unii, kde prosazuje sobeckou a anticivilizační politiku. Německá migrační, fiskální, bezpečnostní a kolonizační politika potřebuje nutně přistřihnout křidélka. Vážení i nevážení politici, seberte v sobě alespoň trochu hrdosti a odvahy a učiňte zítřejší den dnem památným. Orámujte jej černě a s patřičným komentářem jej připomeňte vlastním i cizím. Sdělte tím malým gestem, že jsme, i přes veškeré přepisování dějin, paměť neztratili a že bychom si neradi dějiny zopakovali.
3 Komentářů k Vyhlaste 15. březen nejčernějším památným dnem novodobé národní historie

 1. trtin napsal:

  z mnoha hledisek je 17.listopad 1989 mnohem cernejsim dnem, tedy skutecne nejcernejsim nasi historie...

  v dobe okupace nacistickym nemeckem jsme meli napr pocetnou, zkusenou a velmi dobre vybavenou armadu, zem byla plna vlastencu (neverte kokotinam o kolaborantech a udavacich - vetsina nemci a agenti), zemedelstvi vic nez dobre, prumysl svetovy a fabriky plne zkusenych delniku a vybornych inzenyru, skoly plne vzdelancu, hranice hlidane a z velke casti opevnene, ..mam pokracovat?

  dnes nevyrabime, nepestujeme a zereme predrazene otravene sracky, hranice zadne, vojaci krome generalu temer zadni, v havloidnich skolach vychovavame multikulturni buziky a namistrovane tupce...
  narust rakoviny od '89 87%, epidemie autismu, alergii, diabetu..vsichni otraveni zradlem...pomala a vynosna genocida...
  doktori uz jsou vetsinou jen prodavaci drog a cast z nich masovi vrazi...
  pravo zadne, justicni zumpa plna zkorumpovanych hajzlu vcetne exekutorskych sfini ve sluzbach nadnarodnich bank...
  protektoratni vlada plna agentu ve sluzbach nadnarodnich korporaci...
  absolutne bezbranni a neschopni zachrany...vse do budoucna jisteno totalne skolami a medii vymydlenou mladou generaci debilu tancujicich na Titaniku s Piraty na tricku...
  toto neni ani doba temna...to je smutny konec...

  • Eschatolog napsal:

   inu, pantha rei - vše plyne - jevy a věci vznikají, trvaji a zanikají, i zažívaná dystopie má svoji krásu, nejen děs

  • Jan napsal:

   Kdykoliv se nejaky stat nebo svet dostane do pozice lepsi nez v jake jsou USA a jejich Zide, nastane uder! USA nedovoli nikomu, aby jim ukazal, ze je mozne vybudovat lepsi, spravedlivejsi a ekonomicky silnou spolecnost bez vazalstvi ke USA.
   Pocitili to vsichni, kdo chteli jit vlastni cestou, Kadhafi, Saddam, Assad, atd.
   Ted ovsem jsou postizeny virem i USA. Jejich obyvatelstvo, nemajici lekarske ani jine pojisteni. To povede k revoluci, ktera ty superbohace zlikviduje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!