Malá Vizita & Duše K – tentokrát o koronaviru s Milanem Calábkem 15.3.2020 – jak a čím léčit infekci

calabek

Životně důležité informace o tom, co je koronovirus zač, jak funguje a jak léčit infekci koronavirem. Výjimečné večerní představení, které proběhlo 15.3.2020. Něco mezi Malou Vizitou s Jaroslavem Duškem, Pjérem la Šéz'em, Viktorem Zborníkem a Milanem Calábkem, kteří hovoří o aktuálním koronaviru.

Písemný přehled léčiv: ODPOVĚĎ MILANA CALÁBKA na dotazy ohledně SARS - CoV- 2

Lze objednat na www.mycomedica.cz, anebo www.cinskyherbar.cz.

Video smazáno z YouTube!!! Ke stažení zde: https://uloz.to/file/RTDP85mGEHVr/mala-vizita-duse-k-tentokrat-o-koronaviru-s-milanem-calabkem-15-3-2020-mp4
37 Komentářů k Malá Vizita & Duše K – tentokrát o koronaviru s Milanem Calábkem 15.3.2020 – jak a čím léčit infekci

 1. Brousek napsal:

  Tak nevím jestli jste to už četli, ale objevil se na obzoru generál Pavel a poradil národu, že bezpečnostní roušky z Číny jsou bezpečnostní riziko. Co z toho plyne Spoluobčané. Je lepší umřít bez roušky, než si ohrozit zdraví čínskou rouškou. Podle mého je to výrok roku, výrok totálního idiota.

  • proud napsal:

   aby to nebyly ty nase rousky co tam zasmelil curak Petricek a tady chybej..................kdyz pominu ze jsou beztak jen takovou berlickou.Trapny oblbovani a cviceni naroda,smysl by mely jen tehdy kdyby clovek na nakupu pred vstupem do marketu vyfasoval novou a pri odchodu ji zahodil. A pak se ptejte jak poznam ze nas oblbujou :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Houbeer napsal:

    tak ti nevim proude.bud se vysrat na buzeraci vlady,prijmout ze lide budou umirat ve vetsim poctu na covid,....a nenosit nic,srat na to. nebo druhy opak.mno ten jsem tedy nastolil ja.delam to tedy asi spis z loajalnosti k lidem,jako ukazku,ze ja se snazim bytr tedy pripraveny,chodim do prace takze i kvuli lidem okolo mne,bydlime v komunite takze abych to nedotahl jakozto jediny pracujici ted....mam standartni ffp3 s novymi chem.filtry plus dve vrstvy nanovlaken.do obchodu jdu jeste s bezpescnostnimi brylemi.....:))tak vam nevim

    • proud napsal:

     Svym zpusobem to delas dobre,ja nosim nakrcnik,ale davam si ho pres hubu jen kdyz se mam s nekym potkat,nebo jdu mezi lidi,tedy nakoupit. Ale ac tomu neverim z principu,celymu koronablazinci,ted v obdobi chripek,stejne to delam jak pises,z ohledu ke druhejm,protoze co kdyby,jistotu ze mam,nebo nemam pravdu nemam,opatrnost je na miste. Ale nosit celej den masku jako pako,to at cvicej nekoho jinyho.

  • Maroš napsal:

   Narcis a ozdoba NATO Pavel si zrejme - ako zelená guma nikdy v živote neopral tie zelené trenky! Než nastúpil k žižkovákom mu ich prala matka - potom erár. Každý chuj vie, že prvá vec čo musí urobiť s čínskymi handrami, je ich vyprať! Hádam to nie su jednorázové rúšky - keby boli z papiera - to by bol práve prúser - čo to vláda zase vyvexlovala, keď to tu mohli nasúkať z hajzlákov! Bezpečnostné riziko predstavujú vládni idioti, ktorí posielajú hmotné rezervy pre svojich občanov vždy niekam dopiče! Zrejme bola povodeň v Prahe už veľmi dávno! V Nemecku zadržiavané kontingenty pre ČR a SR nepredstavujú epidemiologické riziko?!

   • Maroš napsal:

    Pojebaná skurvená captcha!!! Vždy na prvý krát vyhodí komentár "pre istotu" či nie sme dementi?! Už mi to tu urobilo 3 krát kurva! A ja blbec si myslím, že som niečo posral "očami"! Hovno! Treba si tu najprv uložiť koment cez Ctrl + C a až potom odoslať, lebo sa potom musím vrátiť do prázdneho chlieva s vydrbnutým komentom! Toto už poznám admin - zvolil si jej blbú verziu! Takto fungovalo Tadesco asi pol roka! Tak znovu kurva!

    1/ Žiadna reakcia na reláciu Vizita - Duše K s Michalom Calábkom?! ???

    Tak vám -
    /aj vďaka v poslednej dobe Dušekovmu zdĺhavému vtipkovaniu na úvod - ale on keď musí tak musí, že - na čo nemá každý náladu vstrebávať práve "teraz" jeho intelektuálny exhibicionizmus - a správne sa edukuje postupom 1- povedz, o čom budeš hovoriť, 2-povedz to, 3- a zopakuj, o čom si hovoril /
    zrejme ušla podstatná informácia!

    80-ročný biochemik Calábek spomína mechanizmus možného zastavenia SARS-COVID 19 pomocou prerušenia tzv. informačnej cesty pri replikácii RNA vírusu /a všeobecne/ a tvorbe bielkovín, čo vedie k zastaveniu replikácie, uzavretiu buňky, v ktorej sa hromadia toxíny, až dôjde k apoptóze = dobrpvoľnej smrti buňky, z ktorej sa úž vírusy nerozptýlia. Všetko funguje na účinku spojenia známeho antabusu a glukonátu meďnatého. Tento mechanizmus funguje aj pri likvidácii nádorov" Jediná "chyba" spočíva v tom - že je to KUREVSKY LACNÉ!!! - podobne ako diagnostika COVIDU od MUDr.Soni Pekovej! Takže - treba začať nakopávať tie správne zadky! Než prídeme vďaka svinskej illuminátskej globálnej biologickej zbrani o všetky základné práva a slobody! A mnohí o životy vďaka skurveným vládam a ich prepojeniu na globálny nadnárodný organizovaný zločin a vďaka ich užitočným idiotom a nekompetentným prisluhovačom!

    Technická poznámka - antabus je údajne len na recept - čo vyžaduje "priznať sa" k alkoholickej závislosti - čo je vec priorít v prípade rakoviny, resp. COVIDu. Ale tiež sa údajne dá zohnať za dosť lówe /1 tabl. cca 1 euro/ v lekárňach blízko psychiatrií a ústavov pre drogovo závislých. Ono je to aj diskrétna záležitosť, pretože aj ľudia vo vyššom postavení majú občas problém a nechcú byť registrovaní v systéme - takže zohnať to ide - len treba skúšať.

    Pokiaľ nejakému koumákovi napadne nahradiť antabus hubou hnojník obecný "lebo funguje ako antabus" - tak je idiot a skolabuje po prvom pive a odíde mu pečeň a obličky!

    https://www.lekarnanaproudu.cz/antabus-cena

    http://www.pharmaterial.eu/lang/sk/glukonat-mednaty-12/

    2/ Čínu v súčasnosti ovládajú 3 elitárske klany /preto je pravdivá definícia fašizmu, systém vlády v rukách davo-elitárskych jednotlivcov, ktorý schvaľuje väčšina obyvateľstva – preto je fašizmus posvätený tou väčšinovou pseudodemokraciou – liberálny fašizmus je vláda menšiny/ – 1/ nasledovníci kliky Mao’ce tunga /z čias vlády bandy štyroch/ – globalisti- marxisti /tipujem, že s nimi pečie Zeman/, 2/ príslušníci šanghajskej mafie a 3/ súčasného prezidenta, ktorý sa odtrhol od šanghajskej mafie a založil si vlastnú mocenskú skupinu. Toto treba vedieť, kto s kým v Číne pečie z politikov v ČR a SR – keď už sa chvália ko.oti so svojími sio-sion-korporátno-fašistickými-mafiánskymi kontaktmi v úžasnej High Tech NWO čínskej TOTALITE!!!

    https://www.infovojna.sk/article/rusky-akademik-preukazal-ze-koronavirus-covid-19-je-biologicka-zbran

    • proud napsal:

     jo no,ta me taky sere,zapomenes ji dat a jak sis nezazalohoval cos psal,jsi v pici. Vec naprosto k hovnu a k nasrani..............

  • Korovjev napsal:

   Ano, totalní idiot a bezcharakterni svině. Má potřebné vlastnosti, které musí mít příští president České republiky.

 2. .lak napsal:

  Jak a čím léčit infekci? V tom mém příspěvku rozumem, tedy pokud ho formanti ještě mají. :lol:

  Krkowitz fonMilowitz
  Ta tak HDP neni DPH migračci IS sice nepřináší přidanou hodnoutu ale zvišují hrubý produktb

  3OdpovězBře 19, 2020 14:40
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Jo, tam je zakopaný pes a můžou živit aparátek a noshledy i potencionální voliče. Je to systémový hejbl pseudoekonomi ky čísel který jakoby že produkuje zisk a je rozvrácená infrastruktura s přejezdy zboží, pohyby kapitálu i osob. Kdy to nejenže žere. prostředky , materiály, energie ale i narušije innegrity a soběstačnosti územních celků a ohrožuje teď s krizí obyvatele. Ráj kupčíků, penězoměnců – helpervexláků. A samozřejmě to bez krize vyhovuje těm z centra a houpají si kololonované jak mameluky na své adorace. Přitom se s koronavirem ukazuje že se jim povedl katastrofální kolaps s korupcemi zrdavotnických materiálů a poškozením jim svěřených. Ale ovšem to probíhá tak se vším k jejich úbytím vlastně neoliberály v režimu neofeudalismu?

  Prostě škody všestrané kdy jsou jsou schopní exploatované přehlasovat demokraticky zájmem větší skupiny tyjící na menšině.
  No fuj, v takovém spolčení být nechci a vím že mnozí.

  0OdpovězUpravBře 20, 2020 6:57
  Jaryn I
  Návštěvník
  Jaryn I
  Za sebe bych si dovolil navrhnout návrat k podpoře potravinové soběstačnosti. V dalším kroku pak lidové soudy s těmi, kteří z prosperujícího státu udělali během pár let bezmocnou a bezbrannou kolonii, bez jediného krytu CO.

  4OdpovězBře 19, 2020 15:38

  https://aeronet.cz/news/pokud-mate-krevni-skupinu-a-hrozi-vam-vyssi-riziko-nakazy-covid-19-nez-u-ostatnich-krevnich-skupin-naproti-tomu-lide-s-krevni-skupinou-0-maji-vyrazne-nizsi-pravdepodobnost-nakazy-prevratne-zjisteni/

  • .lak napsal:

   To nejde číst :-D Druhé podání
   Oprava erroru.
   Je to systémový hejbl pseudoekonomiky čísel který jakoby že produkuje zisk a je rozvrácená infrastruktura s přejezdy zboží, pohyby kapitálu i osob. Kdy to nejenže žere prostředky, materiály, energie ale i narušuje integrity a soběstačnosti územních celků a ohrožuje teď s krizí obyvatele. Ráj kupčíků, penězoměnců – helpervexláků. A samozřejmě to bez krize vyhovuje těm z centra a houpají si kolonizované jak mameluky na své adorace.

   Za tím je kombinace ještě rozespalosti, toho že to po sobě nečtu a klávesnice možné funkce s klouzavou vlhkostí. :-)

   • .lak napsal:

    :lol:
    Navíc si nejsem tak zcela určitě jistý že jestli už trestný čin nezdebilnění neexistuje v substituční formě ve dvou variacích křesťanské řekněme “návisti a předsudečné nenávisti zákazu kritického myšlení a vlastnictví mozku svébytných úvah rouhačů, kacířů, lůzy odrbané držkujíci, holoty nepřejícné po-mazaným a inkvizici konqisty.

 3. proud napsal:

  .laku,corona virus :-))))))))))))))))))))))))))))))):
  https://www.youtube.com/watch?v=cJfu-X9x-kw

 4. přemítač napsal:

  Koruna stejně spadne. Sars viď, co? Je to RA SS hihi ssskákal pes přes oves.

 5. přemítač napsal:

  Veškerou moudrost světa, nazval Bůh "bláznovstvím"... Ach ta svoboda jenž znamená hákovat od nevidím do nevidím. Představa o svobodné volbě těžko může být spojená s tím, že prodáváme sami sebe, abychom přežili. Naše rozhodování se odvíjí hlavně od nutnosti uživit se, či z nitra vyvěrajícího strachu? Často kvůli tomu popíráme sami sebe a přizpůsobujeme se věcem, kterým nechceme. Tech-nické nicky. Koronavir ukazuje na krizi "styku" kdy se obě strany úzkostlivě snaží nepřijít o to "své". Jelikož ten, kdo bude "iniciátorem" ponese následky v duchu křesťanské ideologie? (stejný princip je i rusko) Otázka tedy je, styk je nutný k přežití, nicméně boj je v tom, zda útočník či obránce ponese následky budoucích "hříchů"? Kdo je tedy skutečným "silákem" v otázce přežití, která je jakousi alfou, před kterou budeme postaveni? Kde je hranice lidské důstojnosti? Podstatou lidské přirozenosti je být v barikádě "u-křiv-děných" dětí a tlak vytvářený na protiváhu iniciuje "zlo" které sami svým snem lidé krmí. Vše je jen sen. Sen o nevinnosti a užívání si "výdobytků" těch, kteří museli vzít odpovědnost na svá bedra v ohradě dualitního života. (otisku v písku, pro který se žilo) Avšak lidé si svou nevinnost a oslavu "života" vyložili po svém. Vždyť slavíme život tím, že ho ničíme ideálně barem či cigaretou a to je důkaz o požitku kterému jsme podlehli. (a jsme na to hrdí) Ale děti se radují ze života jinak, ony nepijí ani nekouří do němoty, jen existují. Jak bláhoví jsme s rouškami a po sundání natahujeme tabákové opojení, tam se "nebojíme". Podobný sen jsou i naše domečky, pozveme si zeď-nic-tvý(í), je to "nic". Postavíme Dál-nic-e, nic. Více sil-nic. Více drako-nicků. Koronavir a spojení s tvorem netopýrem živoucím v jeskyni je do očí bijící "spojitost". Třeba nás nějaký net-vor vystraší, aby nás probudil.

  • Eschatolog napsal:

   1*****

   ne_pro_buď_í

   Ach ta svoboda jenž znamená hákovat od nevidím do nevidím.

  • .lak napsal:

   Pokud kazí korporátníkům krizi tak určitě, pardon bussines.

   Náš stát je asi už jenom servis korporátníků a eu je asi co?
   https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
   Je otázkou jestli nejste v roli nechtěných dětí otčímem či macechou.
   *Blahoslavení chudí duchem.:-(
   https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic

   Nicméně poměrně dávno mne zaujalo dotčení jednoho na trachtaci o automatizaci páté generace když se po všech zkumáckých odborných příspěvcích zeptal že mu s toho tedy vyplývá že že ti roboté 5. generace budou lidé ve zvláštním režimu. A na to mu neodpověděli. Mohli se smát až se za břicho popadat že ne. Ale ti co jim to zadali za práci to asi dělají, no nevím. To že mexiko je zadní dvorek ameriky se ví a naskýtá se tedy otázka proč by s heslem amerika first nechtěli totéž udělat s evropou. A vyčlenění británie by byl logický krok na jejich provázanost za atlantik.
   https://www.youtube.com/watch?v=BVYncPJPtOo /rok 2014 a nesmrdí to teď/ time 2:00 Svět peněz či spíš trhu nezná kompromisy ani spolupráci. 7:30

 6. proud napsal:

  "Niekoľko údajov z oficiálnych štatistík

  20 marca, 2020

  V Taliansku zomrelo v roku 2019 celkovo 579 234 ľudí. Vydelíme to 365 dňami a dostaneme 1587 mŕtvych priemerne za jeden deň. Za 78 dní roku 2020 v Taliansku zomrelo celkom 123 671 ľudí. Vydelíme 78 dňami a dostaneme 1586 mŕtvych za jeden deň v roku 2020. To znamená, že o 1 osobu menej ako obvykle. V ostatných európskych krajinách je to podobné.

  V Nemecku zomrelo v roku 2018 celkovo 954 840 ľudí. Vydelíme to 365 dňami a dostaneme 2616 mŕtvych v priemere za jeden deň. Za 78 dní roku 2020 zomrelo v Nemecku celkovo 188 162 ľudí. Vydelíme 78 dňami a dostaneme 2412 mŕtvych v priemere za jeden deň v roku 2020…"

  Kua kde jsou ty hromady mrtvol na koronu??? ;-)

  • .lak napsal:

   :lol: polibsi elipsy se statistikou když někteří tvrdí že na světě s kvalitou pravdomluvnosti bandustanů může být bez problémů od 2 do 60 miliard lidí.
   A krátce po revoluci proběhlo tiskem že jihomoravský a severočeský kraj měl občanky stejných čísel a sérií a s tím a podobným pracovali oni "kacíři.
   Nikdo se tomu nevěnoval že to není možné že že by měli stejně oštemplované 2. kraje lidí z deseti. Neříkám že se tomu museli vysmát ale ...

   • proud napsal:

    Polibil bych si,kdyby bylo v ty statistice brany v potaz cislo ktery prej pozabijela korona...........ale neni,divny,co? Jinak na netu najdes plno mist kde pomalu hnijou ony fungl novy uskladneny auta,nez pujdou sesrotovat.......

    • .lak napsal:

     To asi jo, určitě na kvanta všechny? Nic, trošku odběhnu jinam. Když už něco napíšu a třeba je to i blbost nerad to házím do kanálu a tam se akizmetkuje o sto 6. :lol:

     Proč nemám rád projektorování se singularismem jako formy tak jako nadbytečné či obtížné pro životy když ty mají být o věcech lidských a ne řekněme abiotických, strojových což mimochodem virus řekněme částečně splňuje.
     Efekt Mandely. Samozřejmě pamatuji jak běželo že zemřel ve vězení a celý svět to odsuzoval. V televizi s dokumentací v rádiu všude a najednou vylétl jak čert z krabičky a byl prezident. Mezitím jeho manželka upalovala kacíře s hořícími pneumatikami kolem krku aby poté stanula po boku prezidenta. Ale zaujala mne ukázka písně od Quen kdy tam Connely zpíval verzi písně jak ji znám i já a ostatní div ho nezpráskali a tak realita dění může být bláznivější jak nějaký podrbaný projektor v metrixu.
     Sledoval jsem či provedl meditaci ochrany P.Chobota na ochranu před koronavirem a vím že ví ale i nepoví. Nicméně řekl že účastníci meditace jsou před ním ochránění a na YT najdete. Koneckonců mám tedy dva s prý s nevratnými poškozeními pohybových ústrojí, no už jen jednu kterým “nebylo pomoci a za týden nevěděli že jim něco je a jedna neví dodnes. :-) Ale odtrpěl jsem si to ne nějak zásadně fyzicky, jsem se oklepal ale ready to nebylo protože mne to docela skouslo formou “ódy na radost. Ono se to totiž musí umět a jako laik si s tím bez vzdělání už hrát nebudu.
     https://www.youtube.com/watch?v=o5k9sE59onw

     0 OdpovězUpravBře 21, 2020 12:39

  • .lak napsal:

   Potom je ještě divné že prý někteří tvrdí že třetina vyrobených aut nikdy neuvidí kupce a promítne se to do cen prodaných. To je šrotují nebo hází do moře? S těmi přesuny mezi státy se ovšem dopočítat nemusí, jestli na to nehrají a není záměr.

  • PetrC napsal:

   To co nazyvaji corona virus neni asi tak nebezpecny vlastni nemoci(nevim a nejsem fundovany k posouzeni), ale zcela urcite je to dalsi krok k takzvane depopulaci lidsva. Lide jak ty poslusne ovecky jim to zerou. To co vidim v obchodech, mi pripada jak priprava na valku. Neboli jak rika kamos-ja jsem rad ze zivot mam uz za sebou a prepocita naboje pro kulovnici.

   • proud napsal:

    Tak nejak. Pripadam si jako jedinej normalni uprostred hromady blbu co se nechavaj cvicit jak,ani nevim co,nenapada me dost blby zvire ktery napsat..........A policejni ovcani dbaj na to aby ta komedie sla dal.

 7. PetrC napsal:

  Premitaci, ano svoboda znamena hakovani od nevidim do nevìdim, teda v dobe sezony. Svoboda je to byt nezavisly a samostatny, nema to nic spolecneho s nesmyslnym pleskanim, myslim ze to nazyvaji svoboda slova, nebo tak nejak. Ja se snazim byt aspon z casti nezavisly na okolnim svete. Snazim se o to abych vyprodukoval to co snim a neco navic abych si mohl koupit treba obleceni a nebo nejnutnejsi veci pro preziti. A to obnasi v dobe sezony praci od nevidim do nevidim a v zime starost o pupky vasich zvirat co vam davaji treba mleko, vajicka a nebo maso. Pokud to chcete udrzovat v cistote opet casove narocne. Takze pro normalniho cloveka je lepsi jit hakovat pro kapitalistu, oddelat si tech osum hodin a mit klid. Je lehke placat o svobode klikanim na klavesnici, ale je tezke zit svobodny a zodpovedny zivot.
  Kamos byl taky typicky premitac o svobode, dela na lodi a byl presvedceny jak je svobodny, kazdy mesic nova zeme, novy pristav. Ovsem prisel podvod nazyvany corona a kamos je u mne,podle neho nesvobodneho cloveka. Ale je to fajn kluk, ktery byl vzdy ferovy a ja mam hodne mista, ale ta jeho svoboda se mu nejak rozplynula.
  Ted jeste navic kvuli par iditum musim vypisovat nejake cisla.

 8. PetrC napsal:

  Proude problem je v tom ze nevime jestli ta corona je nebezpecna, nebo ne. Ja v celku na to seru. Kdo ma byt obeseny na coronu neumre. Lide maji strach, coz je v celku pochopitelne. Jenze ani to je nespravedlnuje z toho ze se chovaji jako idioti. Dalsi vec je to jak jsou zavisli na systemu-dosel hajzl papir, umru, nemam si cim vytirat prdel. I v tom jsoiu ti Asiati pred nama. Od prvni navstevy Asie, jsem si poridil tu ritni sprchu po ktere uz nemusite cistit prdel, ale jen osusit. V Evrope se tomu rika bidet. Asiati to zjednodusili. Ovsem pozor, velka nakupni strediska maji moderni bidety, splete si muzsky hajlik z zenskym a prijdete o pytlika. Lide nakupuji jak zbesili. V obchodech neni ryze(ja rad pohanku), mouka a dalsi spousta veci. A to je jen zacatek. Lede tu placaji o demokraci, svobode a pri prvnim jsou posrani az za usima. Znam hodne co vi ze to vse je podfuk, jen si nejsou jisti jaky.

  • proud napsal:

   "Znam hodne co vi ze to vse je podfuk, jen si nejsou jisti jaky."...........souhlas,ani ja si nejsem jistej jakej presne podfuk to je,nebo presnejc,pres co vsechno,protoze nikdy nejde jen o jednu vec,tak GP nepracuje,vzdycky je to veci vic.

 9. PetrC napsal:

  Proude shodou okolnosti delam el.backup pro vyzkumnou lekarskou labolator. A ani ti nic nevedi. Akorat ze to svinstvo vydrzi v normalnim prostredi az dacet dnu, neresi se ukonceni, ale jen pozastaveni aby se zmensil tlak na nemocnice, stylem - ne najednou naval, ale postupne. Treba ted bydlim v meste a jak vidim to jebnute lidstvo je mi patne. Treba nazev social distanc, kdy si lide mysli ze dva metry odstupu je zachrani. Nebo diky bohu jsem to valil autem pres stopadesat (krasna cesta z vyhledem a navic prazdna) a diky sve vrozene lenosti jsem si nedal radar, mne chytil policajt. Toz jsem dostal zachvat kasle a poplival i ten ridicak. Mavnul rukou a nechal mne jet. Par minut za mnou vyrazila manzelka ve svem Linkolnu a chtela mne dohnat. Narazila na stejneho policajta, ale ten jen vyhodil vystrazne svetla padil pryc. Toz jsme tu coronu oslavili.

   • PetrC napsal:

    Uz mne ta capcha sere. Vzdy neco vypotim a zapomenu na ni. Muj pot byl zbytecny. Vas odkaz je perfekt a pravdivy. Zkuste nekde zakaslat.

    • .lak napsal:

     Nepamatuji si že bych si někde kdy odkašlal ale dnes dvakrát v obchoďáku reflexem nečekaně. No a ohlédli se a civěli tak jsem skoro zařval co co aby se nerozkopulovali ale mohl tam být na první šlápnutí a to nevím s 6. kju kolik by bylo mrtvých. Ale bláznům se nemá odporovat tak jsem byl hbitý. :lol:

     • PetrC napsal:

      Ja zakaslal policajtum, od toho kasle nezastavili zaden autak, jen vyhodili vystrazne svetla.Nema cenu proti corone bojovat, ale vyuzit ji se da.

 10. PetrC napsal:

  Ja kaslu poslednich dvacet roku, diky zaludecnim stavam. Ovsem zakaslani na verejnosti v dnesni dobe se skoro rovna sebevrazde.

 11. Maroš napsal:

  Takže Duše K aj s Calábkom a koronavirom vydrbli z You Tube! Dušek porušoval autorské práva sám sebe? Alebo - pretože možno Divadlo Kampa porušilo karanténu a Calábek nasral farmakomafiu s kurevsky lacným antabusom proti rakovine a SARS-COVID 19?!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!