Návrhy opatření na podporu občanů za doby katastrofálního selhání režimu bude projednávat Sněmovna v úterý. Babiš se strachuje hlavně o banky a exekutory a jejich Bruselem posvěcené nároky, ale SPD nabízí zajímavý balíček opravdových řešení

vir črMůžeme být příznivci i odpůrci SPD, ale v tomto je potřeba smeknout, před současnými snahami SPD a denními hlášeními od jejího předsedy, a uznat nutnost SPD navrhovaných opatření na podporu občanů v tomto výjimečném stavu. Doufám, že minimálně KSČM se k těmto návrhům připojí a jakožto garant ( tolerance ) vlády na Babiše zatlačí. Oslovil jsem za tímto účelem ty rozumnější politiky z této strany.

Je naprosto nepřijatelné, aby exekuční mafie ( http://www.nwoo.org/2019/12/20/perzekuce-obyvatelstva-za-miroveho-stavu-aneb-20-let-rezimniho-terorismu/ ) dále perzekuovala obyvatelstvo za tohoto krizového stavu, aby banky sbíraly majetek z hypoték, které nepůjde včas splácet, aby se v naší zemi pohybovalo sto tisíc bezdomovců bez karantény, další milion osob ( z nich půl milionu zahraničních dělníků a cizinců ) na pochybných ubytovnách, aby byl vytvořen ještě věští chaos a korporace a mafie na tom rýžovaly miliardy, zatímco občané budou riskovat už nejen své, ale i veřejné zdraví, aby se ještě více nezhoršila jejich sociální a rodinná situace.

A současně z České republiky odtékalo až 700 miliard korun zisku a dividend ročně do zahraničí ( viz Ilona Švihlíková https://m.youtube.com/watch?v=rKx-10hQFGs&t=1166s ).Tohle musí skončit a znamením toho budiž přerušení výroby v zahraničních automobilkách, které zaměstnávaly na 200 000 relativně dobře placených ( oproti zbytku průmyslu ) zaměstnanců a dělníků ( přímo i u subdodavatelů ). Nechci šířit poplašné zprávy, ale tohle není ani tolik přerušení, jako spíše taktní ukončení výroby, protože celosvětově klesá poptávka po nových automobilech ( a po dalším vývoji okolo virové epidemie a vyvolané hospodářské krize lze čekat další propad poptávky po nových vozech ). Jestli se výroba obnoví, tak pouze částečně a ne dříve, než za půl roku.

Zaběhlý model vládnoucí popřevratové mafie zkrátka bere za své. Vir jasně ukazuje a ještě ukáže limity a v mnohých odvětvích hazard režimu, který zcela nelidsky vystavuje obyvatelstvo riziku vnějších hrozeb. Co se týče samotného koronaviru SARS-CoV-2, tak se obávám, že to nejhorší je teprve před námi. Tento virus nevznikl přírodně, mojí informaci z února ( https://ac24.cz/-/daniel-novak-koronavirus-ma-vsechny-charakteristiky-biologicke-zbrane-stupne-4-tedy-zbrane-hromadneho-niceni )nyní potvrdila bioložka Soňa Peková ( https://m.youtube.com/watch?v=foeytWt7Pk4&t=5s ) tak čekám omluvu od jistého manipulátora za jeho idiotský hoax ( https://manipulatori.cz/hoax-koronavirus-ma-vsechny-charakteristiky-biologicke-zbrane-stupne-4/ ), kde se pře kavárenský ideolog s informacemi, na které mám v článku oficiální odkazy. Čínská vláda navíc vyzvala USA, ať vysvětlí svého pacienta nula ( https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-koronavirus-armada-wu-chan-chu-pej-south-china-morning-post-usa-mluvci-pacient.A200313_152124_zahranicni_jhr )

a já se ptám proč jejich vojáci v Evropě nakazili půlku vedení NATO ( https://www.businessinsider.com/us-army-europe-general-cavoli-working-remotely-amid-coronavirus-spread-2020-3 ) to nakonec strachy zrušilo svoji válečnou provokaci s cynickým názvem ,,Defender Europe 20“. Tito američtí vojáci se totiž ,,shodou okolností“ nacházeli na sportovním cvičení ve Wu-chanu, pár týdnů před vypuknutím nákazy. Americký konzulát měl jistě s přípravou ,, sportovní akce“ dost práce, stejně jako vojenská laboratoř US army pro asii v Jakartě v Indonésii ( https://en.m.wikipedia.org/wiki/Naval_Medical_Research_Unit_Two ). Místo cvičení NATO nám zde USA možná nechaly alespoň jeho mikroskopické stopy ve formě viru.

Dnes ještě nelze dohlédnout rozsah škod a utrpení obyvatelstva vlivem pandemie nového viru a opatřeních, a důsledků spojených s obojím. Všechny odhady vaří z vody neskutečná čísla. Tuto nákazu lze v současných podmínkách zastavit jediným způsobem: totální izolací, neboť bez hostitelů vir není schopen reprodukce a tudíž přežití ( na poruchu a ve vzduchu přežije nějaký čas, ale není schopen se množit a ubývá jeho počet ). ČLR neprovedla taková opatření z dlouhé chvíle.

https://www.czechsight.cz/koronavirus-covid-19-vydrzi-aktivni-az-devet-dni-mimo-hostitele-vedci-prisli-s-novou-studii/

Tento virus má však abnormální parametry. Je pravděpodobně upravený ve vojenské laboratoři, nelze předvídat jak se zachová, dokud není pozdě ( např. jak zareaguje na teplé počasí nelze odvozovat od jiných virů ) a dokonce vzhledem k jeho geneticky vloženým dispozicím k mutacím, nelze určit jak se zachová za čtvrt roku v těch samých podmínkách, jako nyní. Hlavně ale dosud není zcela jasné nakolik poškodí zdraví těm, kteří tuto nemoc prodělali. Objevují se hrozivé informace ( https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/desiva-devastace-lekar-ukazal-co-dokaze-koronavirus-udelat-s-plicemi-mladeho-cloveka-40317141

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/co-ukazaly-pitvy-obeti-koronaviru-zlikvidoval-jim-plice-40316507 ), že poškozuje trvale zdraví i těm, kdo mají relativně mírné příznaky. Takové osoby by mohly v krajních případech třeba za půl nebo čtvrt roku zjistit, že jsou zralé na invaliditu. Virus se v těle šíří krví ( https://www.e15.cz/zahranicni/vedci-nasli-koronavirus-v-moci-pacientu-muze-poskodit-ledviny-1367065 ) a bylo prokázáno, že poškozuje mj. plíce, srdce a ledviny. Pacienti podle lékařů dopadli, jako by prodělali SARS i AIDS najednou. Až pandemie opadne, zemře v závislosti na složení populace a úrovni zdravotnictví 2 – 15 % nemocných ( v Itálii smrtnost dosahuje 8 – 10% , kde například za 20. března zemřelo 630 lidí a přibylo přes 6000 nakažených, z celkového počtu 50 tisíc nemocných a přes 4 tisíce mrtvých ) a může se také stát, že se zjistí, že polovina nakažených má po vyléčení poškozený srdeční sval jako po infarktu a další mají ledviny a játra ve stavu alkoholika po 20 letech nepřetržitého pití, plíce jako stoletý kuřák, apod. Nechci strašit, nemusí se to stát, ale může. Musí se počítat se vším, pokud přesně nevíme celkový rozsah dopadu a neznáme přesné výrobní parametry viru. Rozhodně nelze vsadit zdraví obyvatelstva do ruské rulety tak, jako to dosud dělal režim opěvující opilce Havla, řízený prognosticky s úkoly zaprodat nás do zahraničí.

Jakmile se objeví tento virus, musí se ihned ZASTAVIT VEŘEJNÁ DOOPRAVA, MHD ZEJMÉNA, PŘERUŠIT VÝROBA ( NECHÁ SE JEN TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ), ZÁKAZAT TÉMĚŘ ÚPLNĚ VYCHÁZENÍ VEN, ZAŘÍDIT ROZVÁŽKA, A CELOPLOŠNÉ DESINFEKCE VE MĚSTECH!!! A to po dubu 3 – 4 týdnů. Nic z toho učiněno v Evropě nebylo! Stejně k tomu bude muset dojít, protože neustálý nárůst křivky nemocných nepůjde zastavit. Jenže chybí k tomu základní prostředky ( https://archiv.ihned.cz/c1-66735520-cesku-chybi-rousky-a-respiratory-velke-nemocnice-maji-zasoby-na-nekolik-dni-ty-mensi-a-prakticti-lekari-skoro-zadne ).

Teprve po překonání pandemie přijde na pořad dne vyřešit, kdo je zodpovědný za rozkradeni zásob Civilní obrany a za to, že nebyly doplněny, ale rovnou zrušeny tím, že nebyly zahrnuty do tzv. Nové koncepce civilní obrany. Žádná není, žádná koncepce, naprosto žádná. Je to další polistopadový podvod.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/litovel-olomoucko-karantena-koronavirus_2003200942_sot

Tyto zásoby, stejně jako jasnou koncepci krizové součinnosti, přitom nyní akutně potřebuje české zdravotnictví a bezpečnostní sbory ( Hasiči, Policie a další ). Místo toho nemocnice posílají pryč pacienty s možným Koronavirem bez vyšetření s tím, že nemají doporučení hygieny. Stovky nechráněných hasičů i policistů jsou po karanténách.

https://echo24.cz/a/SeNfw/video-stat-selhava-v-boji-s-koronavirem-hroziva-zpoved-nakazenych-divek

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/v-karantene-je-419-policistu-jeden-ma-koronavirus-40316972

https://eurozpravy.cz/domaci/armada-a-policie/hasici-v-praze-celi-tezke-zkousce-uz-11-nakazenych-desitky-dalsich-v-karantene.b0b8f3f1/

Ukázalo se, že v případě války nebo přírodní pohromy můžeme všichni pochcípat jako mouchy s ujištěním, že máme k době smrti formálně všechna ( západní ) ,, lidská práva“, včetně posmrtné změny pohlaví a prohlášení mrtvé ženy za muže a naopak. Hned jsem více klidný, když vidím, jak autobus MHD ,,desinfikuje“ řidič jedním hadříkem a rozprašovačem vůně. Když jsme měli celé sklady desinfekcí, výkonných rozprašovačů a ochranných obleků. Plus masky pro patnáct milionů obyvatel ČSSR jako samozřejmost, ještě jste si mohli vybrat velikost. A dnes se perem pomalu o každý hadr, ze kterého by se dala ušít jakási pochybná ochrana… A to nás málem vehnali do války s Ruskou federací, nacvičují tu celé roky šašci jakási vojenská cvičení a společné jízdy Evropou, ale ve skladech mají akorát plíseň. Jestli ty sklady nevykradl taky Putin, aby z nich udělal totální idioty, kteří nemají v dějinách obdoby. Raději zruší největší vojenské cvičení, taky pokud by válku někdo z nich přežil, tak by ho zabili přeživší, kterých by mnoho, vzhledem k takové ,, připravenosti“ , nebylo. Vzít kramle se v tomto světle ukázalo ještě jako rozumné, než se nechat lynčovat přeživším evropským obyvatelstvem v případě konfliktu s Ruskem nebo zjištění, že americká vojska rozváží po Evropě kromě ,, americké demokracie“ SARS- CoV-2.

Pomoc od EU nečekejme, co musíme udělat je donutit Poslaneckou sněmovnu ČR, zvyklou vytrvale zrazovat národní zájmy a běžné občany, aby v zájmu vlastního pudu sebezáchovy začala konat, co situace žádá. Jinak dojde k sociálnímu výbuchu obřích rozměrů. Návrhy opatření by byly, teď je ještě třeba je prosadit. Musí se pomoci těm, kteří se zasazují o potřebné kroky. V tomto případě slyším jasnou vizi zatím pouze od SPD, Babišovo duhové hnutí reaguje podle směru větru a notiček od vůdce, který se chce líbit všem a přitom nenarušit panující mocenské vztahy. A to je špatně, ty se musí naopak od základu změnit. Dohlédněme na ně! V této situaci musí být učiněna rozhodná opatření na podporu občanů! Ne řeči, nikoli sliby, žádná řešení napůl, ale jasná opatření a činy hodné státníka. To je potřeba.
34 Komentářů k Návrhy opatření na podporu občanů za doby katastrofálního selhání režimu bude projednávat Sněmovna v úterý. Babiš se strachuje hlavně o banky a exekutory a jejich Bruselem posvěcené nároky, ale SPD nabízí zajímavý balíček opravdových řešení

 1. Lukáš napsal:

  Je potřeba,zamávat EU šátkem na rozloučenou,protože budou chtít utužit EU do ještě větších předpisů,nařízení,jen aby se jim to nerozpadlo.Teď se ukazuje,že je lépe mít u rozhodování vlastní odborníci a nečekat,co přijde s EU,také se ukázalo,že ještě nemáme zdravotnictví v tak havarijním stavu,jako v té staré Evropě.

  • proud napsal:

   Se soucasnou garniturou a zatim ani s tou nejakou budouci nepocitej s tim, ze by sme se urvali z EU ! Na to by museli nejen zauradovat,ale zacit uradovat obcani a uz neprestat,jenze kde je vzit kdyz kam se podivas,je prevazne samej ovcan.Uz se zacali bohuzel vracet i sem,jak vidis.....

   • proud napsal:

    A jeste jak vidis,mluvej a schovavaj se za druhy,misto jen za sebe a davani navrhu taky jen za sebe a jen navrhu,pochopitelne bez ptani.Umis si teda predstavit jaky svinstvo by to zase bylo.Nastesti uz je vetsina z nas prokoukla,jenze zdejsi vetsina je bohuzel porad jeste mensinou..........ale verim ze to prijde a tihle krtiny si uz ani nevrznou,a kdyz,skoncej po zasluze vedle ostatnich na kandelabru,kdyz se nepoucej..........

 2. martin bareš napsal:

  Trochu kacířského textu v době nouze - sice nafouklé, ale nouze: Pane Okamůro a pane Nováku, nepřivlastňujte si teď revolučnost. Vláda koná, i když pozdě, ale koná. Komunisté v začátku oznamované pandemie, to je na začátku roku, upozorňovali ve vládě na nedostatek roušek. Prezident Zeman, jehož nejsem příznivcem, se svoji vahou přičinil o import roušek z Číny. Komunisté svoji iniciativou se podílí na dovozu roušek z Vietnamu. A zmrd Okamura se svým novým členem Davidem, vrážejí komunistům nůž do zad. Vzpomeňte,jak jim před volbami do EU podsunuli tihle hajzli, co neudělali, aby se pan David do EU dostal a tam kafral. Okamůra sám je křivák k pohledání, který: Využívá situace, třese se na vládu jak slepice na flus, dobroděj, ne Dobroděj s velký "D", a krade témata komunistům, když se mu to hodí (viz kecy o likvidaci CO po převratu, o tom komunisté občas píšou na ksm i ksčm). Takže si tady kafrejte, schovávejte se za společná nebezpečí a přitom myslete na to, co z toho budete mít VY, VY KŘIVÁCI.
  Zdraví celoživotní nestranník, který u nás ve městě pochybil, d dělal tehdy"revoluci", strávil tím spoustu času v době před ní, kdy se nikomu nic nechtěl a lidi byli posraní až za ušima ve drtivé většině, byl ve styku některými pražskými "disidenty" a trochu málo o tom ví. A hlavně nezblbl z tzv. " kapitalistické alternativy" po převratu za těch 30 let neskutečný celospolečenský devastace.

 3. Eschatolog napsal:

  co uděláte s 30% koblih, o jejichž vychcánkovství&debilitu se už 100 let opírají demokraticky všichni ti burešové ? :-)

 4. proud napsal:

  Tak rabis se strachuje misto vladnuti a uprednostneni potreb nasich obcanu i s ovcanama,tak to teda mame pekny poseroutky kdyz neumej nakazat bankam a zasranejm exekutorum teprv,ktery maj pozavirat a nechat ve vezeni na hrani tem kterejm ublizili,zmrdi!!!

  • Lukáš napsal:

   Proude.
   To mne rozčiluje,Babiš-Agrofert dluží bankám přes 40 mld.tak toho trápí,co banky a ne co lidi.
   Kdyby nebyl Babiš premiérem,tak bychom mohli bankám přiškrtit dividendy,něco ubrat na čistém zisku,sice dojde i k menším aktivitám bank k menším službám pro firmy a občany.

   • proud napsal:

    Luky,problem je ze si malokdo uvedomuje ze Babis tak jako kazdej jinej ridi jen se svazanejma rukama a direkcema primo pre ksichtem co smi a co nesmi.Za to nemuze,muze jen za to ze si mohl vybrat uplne na zacatku jestli do toho pujde a necha se ridit,nebo se ridit nenecha a tedy do toho nepujde.Jako kazdej jinaje politik kdekoliv ve svete. Proto tolik volam po primy vlade lidu referendama,protoze to pak nebude moct GP ovlivnit.

    • PetrC napsal:

     Spravne pisete o svazanych rukach. Neni to vysada jen Babisova, ale vsech politiku. Banky vladnou. A ta prima vlada lidu-ten lid je take pekna pakaz a nezasluhuje si nic lepsiho. Jeste pred par lety jsem mel vas nazor. Jenze ted kdy mam vice casu sledovat lidske aktivity, vidim ze maji to co si zasluhuji.

     • proud napsal:

      Maji,protoze se k tomu vychovavaji a nechavaji se k tomu vist a vychovat,proto taky porad rikam ze moje navrhy se tejkaj budoucnosti. Ale na ty je potreba zacit makat logicky uz ted,v pritomnosti,to znamena hlavne na tech lidech,aby si tu budoucnost jakou chci,zaslouzili,jinak je neceka zadna,coz si neuvedomujou,nebo jen hodne mlhave.

      • PetrC napsal:

       Zacit makat se melo uz davno, ale stejne by to bylo k hovnu. Lide meli tisice roku na to aby se vzpamatovali a k cemu jsme dosli? Za komousu jsme meli jedno z nejlepsich skolstvich na svete. A stejne mame blbce ve velke presile. Na lidi plati jen bic a cukr. Cim vic povolite, tim vic vam naserou na hlavu. Vase reci o vychove jsou o nicem. Lide vam na to serou. Je hodne lidi, kteri si vse uvedomuji a chteli by zmeny, ale ti jsou pohceni tou vetsinou, ktera nepremysli deset minut dopredu. Ted ziji docasne v meste a jak vidim ty masy idiotu ktere jsou zavisle na kdejakem prdu vlady je mi spatne a jsem presvedceny ze lide se maji mnohem lip nez si zaslouzi.

       • proud napsal:

        Je to tak,ale nemyslim si ze je to k hovnu....jde to pomalu,ale jde to.....

        • PetrC napsal:

         Problem ze ne ze to jde pomalu, ale ku....ky rychle a to smerem ze ani nejvetsi pesimista s tim nepocital. Zrovna nedavno se mi znami omlouvali ze mne meli za paranoika. Na vsechny moje slova doslo.Na lidi tezko zapusobite ucenim o zdarnych zitrkach oni chteji vse ted,cim jak nejlacineji a bez namahy.Myslim ze je lepsi pracovat na vselijakych tech patentech co zkousite nez na nejakym vzdelavani idiotu.

        • proud napsal:

         njn,jak je cas,je dobry makat na obojim :-)

        • PetrC napsal:

         To ja si spis zasoulozim nez tratit cas s blbci. Ovsem jeste pred par roky jsem mel uplne jiny nazor.

        • proud napsal:

         me si zadna baba nezaslouzi,seru na ne,na nany ;-)

        • PetrC napsal:

         Tak Proude,zeny to je to nekrasnejsi co muzeme mit. Zanevrit na ne je tezky hrich. Pisi o zenach, ne o produktu ktery vytvorila feminizace, mimochodem pod patronaci tkz. muzu.f

        • proud napsal:

         Vsak si uzij,ja jich do zivota pripravil dost,ted chci mit svatej klid at si muzu nadavat ze jsem jim delal blbce,posrany hormony ;-))))))))))))))))

        • PetrC napsal:

         Co, vam uz nestoji? Hergot jste mladsi, mate povinnost obstastnit nekoho a na kluky asi nejste. Jinak vas dostane prostata. To ja vzdy trdim ze ten sex uz peknych par roku nedelam pro pozitek, ale pro zdravi. Na ni to neplati, jednu mi flagne a rekne ze se jdeme lecit.
         Vzdyt vse to se deje nyni je delano s cilem znepratelit kazdeho, proti kazdemu. To ja ted delam uprostred raje. Divky v bilem mne obletuji, ja jim sem tam zalichotim (predelavam medikalni labolator) a nejlepsi jsou ty mlade, nejsou zvykle na moje chovani, kdy dodrzuji pravidla nasich dedu v chovani k neznemu pokoleni.

        • proud napsal:

         :-)))))))))))))),stoji,ale hlava uz odmita delat blbce;-). O prostatu se nebojim,nakonec i s tou babou si to chlap stejne dela sam,takze s ni,nebo bez ni,je to jedno,ale efekt klidku,starosti a casu je bez ni mnohem lepsi :-)))))

 5. Vaska napsal:

  začal bych takto: zrušit nákup kvedlaček a konzerv pro armádu,
  zrušit financování neziskovek, rozehnat kolaborantskou trafiku (senát),
  podívat se na to jak to je s nemakačenkama co jsou na dávkách

 6. Lukáš napsal:

  proude.
  Správně,díky.

 7. PetrC napsal:

  To je fakt ze se mi take ten nejak opiloval a nejde do neho tolik krve jak kdysi. Uz se ten mozek nezastavi kdys se ten pumprlik postavi. Ale na druhe je to jeho stesti. Hlavne ted, byt jak kdysi a pracovat mezi tou krasnou osadkou co delam tech par tydnu, manzelka by mi ho uz davno ufikla. Ale proc to pisi. Chlapi si porad stezuji jak jsou ojebavani zenama, jenze nekdy jak vidim ty takzvane muze tak se tem zenskym nedivim. Tady ten zensky feminismus, za kterym stoji vetsinou chlapi dojebe vsechny vztahy. Ja se s vama vsadim ze pokud by se chlapi opet pochlapili byl by konec cele feminizace. Ktera baba touzi po sracce co se vydava za chlapa. Cely ten system je zameren na zniceni bileho muze a nasi rasy.

  • proud napsal:

   Mozna,ale to nebyl muj problem :-). Ten byl v jejich vychcanosti :-).Jsou veci ktery proste nesnasim a vypocitavost s vychcanosti a oblbovanim mezi ne presne patrej.

   • PetrC napsal:

    Nevim. Ja vetsinou co chodil s holkama mamjine zkusenosti. A rozchodum doslo vetsinou kvuli tomu prekrvovani pumprlika. Ono,ale nikdy neni chyba jen na jedne strane. Prave dnesni system tu vypocitavost a vychcanost propaguje. Dobra rodina je zaklad spokojeneho zivota. A vladni spokojenou rodinu nepotrebuji. Na jedno chcete mladez ucit, ale to nejzakladnejsi jim chcete vymlovat?

    • proud napsal:

     Prave ze ucit a tim i zajistit tu spokojenou rodinu :-).Co se zamlouva "vladnim" uz pak bude jedno,protoze uz zadni nebudou.

 8. PetrC napsal:

  Ale budou. Vzdy byli a vzdy budou. V dnesni dobe je zcela markantni ze normalni lidskost je na ustupu. Lide misto aby se probouzeli upadaji do jeste vetsi letargie.

  • proud napsal:

   Me prijde ze se spis vic "vyhranujou",nebo jak to nazvat,proste lip poznas previta,i toho lepsiho,uz se tolik neschovavaj. Mysleno obecne,vyjimky samozrejme porad potvrzujou pravidla.Min pokrytectvi je taky vyhoda.On i ten "bonton" byl vzdycky v zaklade dvoji,ten uprimnej a ten pokryteckej.

 9. PetrC napsal:

  Drahy indiane kde mam svoje finance vam byt u prdele. Moje usporu jsou zajisteny zcela na jine bazi nez vam to ty vase predstavy dovoluji. Ano libi se mi mi to a hlavne mi do toho nekecaji zadni idioti a ukrast mi nemaji co. Ja vse investuji do svych iniciativ a ty mne zajistuji. Pod proudem si mozna prejete byt vy ja nanejvys pracuji nekdy pod napetim, takze mne nezatahujte do svych vlhkych snu. Jinak co se tyce prouda mistniho ma svuj osobity nazor, kdezto vy jste jen taky ulisny smejd. Nemam ve zvyku lidi urazet, ale u vas s radosti udelam vyjimku. Je to moje prvni a posledni reakce na vas.

 10. přemítač napsal:

  Héj co vy tu do sebe furt děláte? https://www.youtube.com/watch?v=Tiaqm_2h5kU

 11. PetrC napsal:

  Ty vase videa jsou dobre, ale vse funguje spis tak
  https://m.youtube.com/watch?v=oZU9nDTLmkw

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!