David Icke: Pravda za epidemií koronaviru – Uzamčení populace a ekonomický kolaps

davidicke

Rozhovor s britským profesionálním konspiračním teoretikem Davidem Ickem. Světová pandemie koronaviru je dlouho připravovaná akce, která má celý svět silně posunout k orwelovskému Novému světovému řádu, ve kterém budou silně omezeny osobní svobody a možnosti odporu proti systému. Odstranění hotovosti, elektronický koncentrák, konec malého podnikání a vznik světových megakorporací, všudypřítomné sledování, nepřetržitý strach. Porovnejte skutečnou závažnost situace s nepřiměřeností přijatých opatření, sledujte pokrytecké chování vašich vlád, které tvrdí, že jde o ochranu vašeho zdraví. Důkazy o přípravě této akce.

Video nemá české titulky, zapněte si titulky automatického překladače. David Icke má skvělou výslovnost, tak to určitě postačí.
4 Komentářů k David Icke: Pravda za epidemií koronaviru – Uzamčení populace a ekonomický kolaps

 1. Maroš napsal:

  SARS-COVID 19 – MYSTÉRIUM GLOBÁLNEHO RIADENIA SVETA SMEROM K NOVÉMU SVETOVÉMU PORIADKU – NWO!
  DIVADLO, NA KTOROM NEÚČASŤ SA TRESTÁ SMRŤOU! /V.V.Pjakin/

  Pandemie koronaviru COVID 19. Přijde kontrola každého člověka? Skutečným nebezpečím je „Agenda ID2020“

  „Pokud opravdu k nucenému očkování dojde, tak vznikne další bonanza pro Velkou farmakologii, nikdo neví, jaký typ koktejlu bude namíchán do vakcíny, možná i nějaký pomalý zabiják, který začne působit až po nějakých letech – nebo choroba, která postihne jen později generace – nebo nějaká debilizační látka, co z nás nadělá Gretény, nebo gen k blokování plodnosti žen… možné je všechno – vždy s cílem kontroly populace a redukce populace. Během pár let nebude nikdo vědět, odkud ta choroba pochází. Takovou úroveň technologie naše biologická válka už dosáhla (v USA, UK, Izraeli, Kanadě, Austrálii…).
  Další hypotéza, v tomto okamžiku jen hypotéza, ale realistická, je ta, že spolu s vakcinací, pokud ne s těmito, tak s těmi pozdějšími, přijde i injekce nano-čipu, o níž očkovaná osoba neví. Na ten čip by se mohla na dálku nahrát všechna vaše osobní data, včetně bankovních účtů – digitálních peněz. Ano, i digitální peníze jsou tím, k čemu „oni“ směřují, takže už nebudete mít žádnou kontrolu nad svými zdravotními a dalšími intimními daty, i o těch o vašich příjmech a výdajích ta data budou. Vaše peníze vám mohou zablokovat nebo zabavit jako sankci za neposlušnost, za plavání proti proudu. Můžete se tak stát pouhými otroky pánů. Nová forma feudalismu se tu může zjevit, jak během procházky parkem.

  Není vůbec nevýznamné, že Dr. Tedros, DG z WHO, před pár lety řekl: musíme přejít na digitální peníze, protože papírové peníze a mince mohou přenášet choroby, zvláště endemické choroby jako koronavirus. Že by to byla předzvěst toho, co má přijít? – Nebo předzvěst toho, co tu už je? – V mnoha skandinávských zemích je hotovost už z větší části zakázaná a elektronicky si tam můžete koupit i tabulku čokolády.

  Postupujeme směrem k totalitnímu státu světa. Toto je součástí Agendy ID2020 – a kroky k tomu se realizují teď – když se to připravovalo už dlouho, včetně počítačových simulací koronaviru na John Hopkins v Baltimore 18. října 2019, které sponzoroval WEF a Nadací Billa a Melindy Gatesových.

  Bill Gates, jeden z hlavních prosazovatelů očkování pro každého, zvláště v Africe, je také důrazným prosazovatelem redukce populace. Redukce populace je jedním z cílů elit v rámci WEF, Rockefellerů, Rothchlidů, Morgenů a pár dalších oligarchů. Cíl: méně lidí, takže ta malá elita bude moci žít déle a lépe s těmi omezenými zdroji Matky Země, které tato obecně nabízí.“

  https://ac24.cz/-/pandemie-koronaviru-covid-19-prijde-kontrola-kazdeho-cloveka-skutecnym-nebezpecim-je-agenda-id2020-?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D1

 2. proud napsal:

  Na vladu a prachy ti sere pes kretene,ale abys visel i s ni,na to si kurva dobre dohlidneme!!!

 3. proud napsal:

  Hele imbecile,seber se,svyho nowaka si strc do riti a tahnete spolu zpatky do pici,vy kreteni!!! Bez vas tu byl klid a pohoda,sotva prijdou zmrdi siozidovsky,zacina znova bordel!Korendor ma pravdu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!