Šokující reakce Západu na epidemii koronaviru.

zloy_klounRuský politolog Sergej Michejev promluvil o „skutečném humanismu“ Západu a o tom, jak se projevil během epidemie koronaviru. Západ nás mnoho let poučoval a nadále poučuje o tom, že jen oni jsou nositeli jakéhosi „skutečného humanismu“, jen oni vědí, jak milovat lidi, jen oni chápou všechny tyto věci a svět. Říkají: "Milovat zvrhlíky je nejvyšší úroveň této lásky!“. Ale podívejme se na takové země jako Írán, které strádají v důsledku koronaviru.

Obrovské množství lidí trpí touto nemocí, mnozí umírají. A hlavní příčina, proč k tomu dochází, jsou sankce, které Západ uvalil na Írán.

A to znamená nedostatek léků a lékařské techniky a mnoho dalšího. Navíc když se Íránci pokoušejí koupit tyto věci v zahraničí, není možné tak učinit. Protože jakákoli transakce v eurech či v dolarech bude těmito „humanisty“ blokována.
Protože tito „humanisté“ – Američané a Evropané, jsou ve skutečnosti rádi, že v Íránu umírají lidé!

Oni měli radost z toho, když v Číně umírali lidé. Na tomto základě (četl jsem jejich články) dokazují, že prý „demokracie stojí nad autoritářskými režimy“. Četl jsem v Le Figaru článek, ve kterém se tvrdilo: „Podívejte, jak špatné je to v Číně a v Íránu, protože tam panují autoritářské režimy. A jak krásně je v Evropě, když je tu demokracie“.

To bylo ale předtím, než začali lidé umírat i v Itálii... Nyní je v Itálii už téměř pět tisíc zemřelých. A v Evropě začala panika. Co budou říkat teď?

Tito „humanisté“ jsou rádi, že umírají lidé. Pohnulo se v nich alespoň něco, aby pomohli třeba takovým zemím, jako jsou Čína nebo Írán, aby překonali jejich sankce?

Ne, oni jsou rádi. Írán prosí, aby sankce zrušili třeba jen dočasně, ale nikdo v Evropě, natož v USA, nic takového nečiní. Říkají jim: „Třeba jen na dobu této epidemie omezte sankce... Prosím!!! Povolte nám nakupovat za naše peníze léky a lékařské zařízení!“ A oni říkají: „Ne, to není možné!“.

Protože čím více tam zemře lidí, tím pohodlněji se jim pak bude říkat, že toto vše je „následek autoritativního režimu“.
Je to přesně to samé, co dělá i opozice v Rusku. Ty metody jsou naprosto stejné. Čím hůř, tím lépe. „Kéž by jich pomřelo ještě víc“, radují se nepokrytě.

Ve skutečnosti je základní principem života na Západě bohužel právě toto: Učinit lež pravdou a pravdu lží.

„Přizpůsobovat se tomu, nahrávat tomu – to je ve skutečnosti absolutně nepřípustné a zločinné“, prohlásil ve vysílání televizní stanice Rossija 1 Sergej Michejev.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1584472822
4 Komentářů k Šokující reakce Západu na epidemii koronaviru.

 1. Maroš napsal:

  Protinárodného „progresívneho“ moderátora Hríba a jeho reláciu „Pod lampou“ nesledujem ani na You Tube – a telku nemám, ale na základe odporúčania alternatívy som si otvoril reláciu o koronavíre s renomovanou svetovou autoritou – s lekárom, vedcom-epidemiológom, Dr. Krčmérym a rovnako ju odporúčam ostatným – aj redakcii Tadesco ako samostatnú tému. Pán Krčméry ľavou zadnou ozrejmuje realitu aj z vlastných skúseností vo svete s epidémiami, o ktorých sme ani netušili. Reláciu úplne obsiahol pán Krčméry a nie moderátor, a je v nej kopec rád, psychológie, tradície, sedliackeho aj odborného rozumu a hlavne ľudskosti. Čo veta, to zažitá aj tradičná pravda. Pohoda.

  pod lampou o koronavíruse: Dobré rady Vladimíra Krčméryho
  224 280 zhliadnutí
  •14. 3. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=anP0F4EAVpM

  • Lukáš napsal:

   Maroš.
   Nestíhám všechno číst,ale můj názor,koronavirus je záměrný čin,ještě víc utužit moc Satana.Mnoho firem,a.s.fondů,bank,akcionářů zkrachuje,pak to odkoupí za pakatel jejich banky.Mnoho střádatelů,vkladatelů přijde o své úspory a lidi budou čekat,co jim hodí stát od stolu.Vím kdo má peníze a jen čeká na tuto událost i u nás.Někde se uvádí,že by se mělo znárodňovat,já bych to uvítal,aby stát převzal,krachující firmy apd.,jenže tady to vidím jinak,proto jsem proti tomu,aby nám vládl oligarcha Babiš,protože to bude přebírat Agrofert svými lidmi pod hlavičkou státu.To jeho řčení,řídit stát jako firmu,nám brzy předvede.Ještě jedna poznámka a co cirkevní restituce,kam půjdou ty peníze a když bude inflace jenom 5%,kolik je to mil.navíc.
   Pro pana Korala,sledujte tuto stopu,převod přechod,cokoliv krachujícího,kdo to koupí,převede.

   • proud napsal:

    Vsak o tom to je,az uderi ekonomicky peklo nastartovany umele coronou,jeste i na ni budeme teprve vzpominat.Ale lidi jdou na porazku jako ovce,misto aby se starali o navraceni sobestacnosti, zamestnanost a vlastni vladu nad sebou.V brzky dobe rychle pochopej jak to s tema ovcema vzdycky dopada,v tech usmolenejch rouskach nosenejch tejden dokud v nich jde dejchat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!