GLOBÁLNÍ ELITY MÍNÍ, RUSKO MĚNÍ ?

pic_1584815078Téměř celý svět "žije" koronavirem. Všichni mu podřizují svůj způsob života. Dokonce i teroristé Islámského státu, kteří byli dosud nabádáni k útokům na civilisty v evropských městech, jsou nyní vyzýváni, aby se jim vyhnuli a nevystavovali se tak riziku nákazy virem. Informují nás o tom Novinky. Také migranti usídlení v Turecku najednou nechtějí do Evropy nebo o nich alespoň neslyšíme. I ta Gréta jakoby někam zmizela. Všichni politici začali na vzniklou situaci reagovat, i když s časovým odstupem. Aby taky ne, protože jak říká analytik Pjakin: "Jedná se o divadlo zaměřené na přestavbu veškeré situace ve světě, řídicí situace ve světě. A neúčast v tomto divadle se trestá smrtí."

A tak např. rakouský kancléř Kurz vyhlašuje, že koronavirus je nejdůležitější výzva pro Rakousko od 2. světové války. Stejný výrok pronesla i německá kancléřka Merkelová.

Všichni vidíme, že se na základě boje s koronavirem zviditelňuje Čína, která jako zachránce přijíždí na koni ( tedy letadly nám přiváží roušky a respirátory, které nikdo jiný než Čína zřejmě není "schopný" vyrobit ), když nefunkční Evropská Unie v boji proti koronaviru nic nedělá ( ale jak víme, co se může jevit jako chyba v řízení, může být pro někoho cíl ).

Zdá se ale, že Rusko hází do toho zviditelňování Číny zase vidle. Čína dodává roušky, Rusko mobilní komplexy pro dezinfekci dopravy a území aerosolem. Řeč je o dodávkách pro Itálii, nejvíce zasažené evropské zemi. Rusko do Itálie dodá také ochranná zařízení, zdravotnické vybavení a budou tam vysláni ruští specialisté. Ruský prezident Vladimir Putin pomoc slíbil včera během telefonického rozhovoru s italským premiérem Giuseppe Contem. Dodávky se uskuteční dnes, tj. 22. března, prostřednictvím Ministerstva obrany Ruska. Potvrdili si to zároveň ministři obrany obou zemí - Sergej Šojgu a Lorenzo Guerini. Naše media se o tom ale raději moc nezmiňují.

https://russian.rt.com/world/news/730626-putin-pomosch-italiya

Rusko poskytuje pomoc také Íránu a dalším zemím. Poslalo tam už testovací přípravky na diagnostiku koronaviru a Írán dokonce předkládá Rusku seznam, s čím potřebuje ještě pomoci v souvislosti s koronavirem. https://tass.ru/obschestvo/8043959

V mainstreamu se dočteme, že na vývoji léku proti koronaviru pracují vědecká centra v různých zemích. Když budeme vycházet z úvahy, že koronavirus byl uměle vyroben v laboratoři ( objevily se informace, že na koronavirus má patent laboratoř, která je ve vlastnictví Billa Gatese a ten také v r. 2018 uvedl, že v příštích deseti letech by mohla vypuknout celosvětová pandemie schopná zabít třicet milionů lidí, tak je nasnadě, že nebyl "vypuštěn", aniž by na něj nebyl zároveň lék, protože co kdyby se nakazila nějaká významná elita. Jenže lék zřejmě plánují "objevit, otestovat a uznat za vhodný" teprve až budou splněny cíle, které se od tohoto manévru s koronavirem očekávají. Na léku pracuje i ruské Státní vědecké centrum pro virologii a biotechnologii „Vector“. Vyvíjí prototypové vakcíny na koronaviry a začaly už s testováním vakcíny na laboratorních zvířatech. 11. února vyšel článek, že Čína testuje lék proti koronaviru. Tak uvidíme, kdo první přijde s vyzkoušeným a osvědčeným lékem proti koronaviru.

Ve zprávě z jednání nejvyšších ústavních činitelů ČR z 11. března je potvrzena připravenost ke smysluplnému a konstruktivnímu dialogu s Ruskem. Bylo konstatováno, že bilaterální vztahy jsou momentálně zatíženy řadou technických, administrativních a historických témat. Česko-ruská relace tak zůstává politizovaná a omezená co do obsahu i komunikačních kanálů. Česká republika je připravena k jednání s Ruskem s cílem odblokovat vzájemné vztahy a má zájem na rychlém, pragmatickém a vyváženém řešení těchto témat.

A nejen ČR vyjadřuje takové záměry. Sdružení italských advokátů Camere Penali del Diritto Europeo e Internazionale (Komora odborníků pro evropské trestní právo) vystoupilo proti prodlužování a rozšiřování protiruských sankcí, zejména na pozadí sílící pandemie koronaviru, prohlásil vedoucí této organizace Alexandro Maria Tirelli.
https://cz.sputniknews.com/svet/2020032111687548-na-pozadi-silici-pandemie-vyzvali-v-italii-k-odvolani-protiruskych-sankci/

Na závěr bych ještě podotkla, že prezident Zeman se sice ve svém proslovu k národu "povinně" pochvalně vyjádřil k Číně, ale zároveň řekl větu, že "...první dodávka testovacích přípravků již dorazila do České republiky a k dispozici je i letadlo Ruslan, velkokapacitní letadlo, které tuto pomoc bude zajišťovat v budoucnosti." O těchto velkých letadlech se vždy hovoří jako o , Antonovech, tedy podle názvu výrobce, jména jednotlivých typů se málokdy používají. Je možné, že chtěl prezident Zeman svým výrokem naznačit více?

P.S. V roce 2018 vydal Římský klub jubilejní zprávu "Come On!" (Pojďme na to!). Kapitalismus je mrtev.
Před našima očima je bourán stávající systém. Vyvstává otázka, co bude dál? To záleží i na nás. Na to, abychom vybudovali lepší svět, je třeba mít znalosti. Studujte tlusté knihy KSB. http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/
16 Komentářů k GLOBÁLNÍ ELITY MÍNÍ, RUSKO MĚNÍ ?

 1. .lak napsal:

  Zábavná forma až typu kanadského žertu kdyby to nebyl fakt. :lol: Z ae

  CML
  Je nějaká predikce co udělá pandemie v tzv “rozvojových zemích”?

  8 OdpovězBře 24, 2020 19:16
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  V krajinách sluce a blahobytu se množí jak králici na rozdíl kontinentu bez energií, surovin a s půlročním vegetačním klidem vymírajících s čtvrtinou pod hranicí bídy ovšem zajišťující dokonalé komunistické servisy €araboafričanům v ročildových mordovnách. Teď mi napište co je blbě.

  Ulétlého brutopýra si dejte na noční stolek, tady neexhibujte a nasaďte si ho na noční pep show ale dejte pozor ať vám nerozdrbe povlečení či až peřinu. :-D

  0OdpovězUpravBře 24, 2020 22:24

  • .lak napsal:

   To je workoholik co se minul s životem v poslání mediátora, vševjed. :lol:

   brutopýr
   Vitamín C lze v megadávkách do sebe v pohodě dostat třeba dvacet gramů za den, ale né ve formě kys. askorbové.

   Mnohem šetrnější jsou askorbáty. Užívám, když na mě něco leze, askorbát draselný: do vody (nejlépe DEMI nebo destilky) se nasype v daném poměru hydrogenuhličitan draselný (draselná soda) a kyselina askorbová, z reakce se vylučuje CO2, vzniká roztok askorbátu draselného. Předávkovat se nelze, přebytek jde pryč sračkou.

   Totéž jde udělat s jedlou sodou (hydrogenuhličitan sodný). Ale ten sodík vůbec není dobrá věc, narozdíl od draslíku, jehož mají skoro všichni chronický deficit.

   – – – –

   Šlaku, a zase běž blinkat na šmůz k panu Korálovi, že brutopýr na AEN plácá blbosti, že ten askorbát už není vitamín C. Běž si tam zase poplakat, jen běž, ty “chemiku”.

   0OdpovězBře 24, 2020 12:14

   .lak
   Poraď se hnůj a škvár s gumárenským “destilem, bébébyle. A utluč viry do sebe hřebíky nejlíp přes nabitý kokot plechem.

   0OdpovězUpravBře 24, 2020 23:00

   • .lak napsal:

    Mimochodem proč se asi umělotinám asi říká provitamíny? Mako ako pako.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Glukóza
    Hele moulo: Svými chemickými a fyzikálními vlastnostmi neliší, s výjimkou toho, že jejich vodný roztok stáčí rovinu polarizovaného světla opačným směrem. V živých organismech jsou však nezaměnitelné, protože L-glukóza nemůže být fosforylována hexokinázou a nemůže tedy vstoupit do metabolismu cukrů.

    • .lak napsal:

     Nechci se v tom hrabat ale někteří tvrdé že cukr GMO cukrové řepy je špatný a doporučují z cukrové třtiny. Dnes opravdu člověk neví co do sebe v době jedové vrazí. Mimochodem obezita je z hladovění organizmu zoufale dělající zásoby ale to co potřebuje nemá a při špatné výživě prý poslední zoufalý pokus organismu se zachránit je že přemění buňky na věčné a to je zhoubné bujení.
     Seš prvoplánovej votroku splašenej. :-)

 2. proud napsal:

  "Studujte tlusté knihy KSB."...........dalsi zpitomela??? To je mi lito..........

  • Jana napsal:

   :) Jako, že bez té poslední věty by ten text jinak byl dobrý?

   • Eschatolog napsal:

    jako že vy nic budovat nebudete a je uplně jedno jake mate knihy nebo zadnici :-)

   • proud napsal:

    Nevim:-)))),me slehla pres oko ta debilni veta tak uz jsem se dal ani nenamahal ty vyplody cist........ztrata casu!

    • toja napsal:

     je nám jasné, že lžeš, buď jsi tak hloupý a jdeš rovnou do diskuse s tím, že chytíš jen poslední větu, nebo jsi tak hloupý, že čteš od konce, nebo jsi tak hloupý a děláš tento trolling za peníze :-)

 3. Lukáš napsal:

  Také souhlasím s tím,že se jedná o bourání dosavadního typu kapitalismu,jenže,další varianta je totalita.Co už můžeme říci,že kdykoliv může znova udeřit pandemie,jen jak udržet lidstvo v nejistotě a držet hubu.Také dojde k likvidaci různých sociálních vymožeností,dojde ke snížení důchodových dávek,dojde k horší kvalitě zdravotnictví,jen aby bohatí,ještě víc bohatli i při snižování obyvatel,výroby a tím i služeb.I naše vláda,jsou jen poskoci tohoto bourání,jako státeček,máme velice omezené možnosti,něco změnit,nemáme na to páky ani rezervy.

  • proud napsal:

   Hezky a pravdive. Jen s tim ze paky mame menit u nas doma. Na svet jsme skutecne jen opravdu hodne mrnavej zahumenek,jako by neexistoval. Ale kdyz nemuze menit je dost velkej na to aby sel prikladem!To udelat muze. Muzeme si zpetne vybudovat potravni sobestacnost i vykopat cizi kapital,znarodnit potrebny a obratit se k tem kdo nas skutecne dokazou zastitit a ne nas vykoristovat a vyzirat,to vsechno porad jeste muzeme. Ale musime chtit,samo se neudela a za nas to taky nikdo delat nebude.

   • Lukáš napsal:

    proude.
    Co dobrá výděleční firma,provozy tak v cizích rukou,stát zadlužený,mnoho Českých firem zadlužených,mnoho občanů zadlužených i Babiš-Agrofert dluží dost,co teda s tím chceme dělat.Nevidím schopnou osobnost s něčím razantním přijít.To zemědělství,vlastní potravinová soběstačnost,je na tom stejně,dotace se berou na blbosti,na potřebné pěstování plodin,dotace nejdou,jako brambory,zelenina,slunečnice,cukrová řepa.

    • proud napsal:

     Samotny dotace tak jako cela EU je vychcanym podvodem samym o sobe.Tak se na to divej. Budes mit firmu a ve chvili kdy na ni vezmes dotaci jsi o ni prisel a stal ses pouhym spravcem kteryho ale zavrou kdyz se neco posere.Jestli chces cekat na "nekoho schopnyho",tak to ti preju hodne stesti! Proc? Protoze mame schopny lidi,i v ty zatraceny politice se najdou,ale co je to platny kdyz prave na ty schopny a nejschopnejsi je zamereno,aby nahodou nepozvedli narod?! Divej se dal,podkladu je plno a nejsou tajny.kde ja napsano neco v tom smyslu jakoze kdyz si chces podmanit narod,znic jeho nejschopnejsi a prevychovej mu deti?...............Ty veci porad platej,to nejsou tlachy jen tak do vetru,ovsem narody se k nim tak stavej a ak se divej ze to podle toho taky vypada! Jenom narod kterej si sam vladne ma sanci bejt tak svobodnym jak to jen jde,jakakoliv vlada ho i pri nejlepsim mineni oslabuje a nici,od toho byly kdysy zavedeny!

 4. .lak napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=FZTCk0QEp3I
  Sasine pusť to, tedy vrať se. Zdravím. Fčera jsem psal v TORu sem a to má být anonymní a vyskočilo na mne hasben karaben nemsí, nebo failed a ještě black list, UAI sophie se překoconnává nebo nové šmírování prosedlích akizmetků. V zor rozcopaňý sandál, no.
  A teď vážně: Gawell, Ga máček, Gureš? Gdo se má v té vjedě přeskakujících gramozdravomyslících pořád viznat. :lol:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!