Pravda a lež o koronaviru – hledáme odpovědi

960x0Průběžným sledováním celkové situace můžeme dojít k různým závěrům, nicméně je třeba se držet dostupných faktů (alespoň těch, které se tak tváří). Jeden fakt ale platí nesporně, že je nezbytné zachovat klid a jasné uvažování v jakémkoliv případě. Jenom to nám umožní správně nahlížet na věci, správně uvažovat a případně předvídat. Nepodléhat emocím, nepodléhat logice strachu, paniky a hysterie. Je třeba si oddělit skutečná holá a logická fakta od emocionálního přemýšlení, které je jen zástupným, kdy neplatí fakta, důkazy. To vede ke kladení otázek nesprávným způsobem. To brání pravdivému chápání věcí obecně a na základě nesprávného pochopení dochází k nesprávnému rozhodování.

A je to skutečně ve správných otázkách a odpovědích. Například ....
Otázka:
 • Je coronavirus Covid 19 nebezpečný? Odpovědí je bezesporu, ano je nebezpečný.
 • Je coronaviru Covid 19 více nebezpečný než každoroční chřipkové epidemie? Správně je, že je daleko méně nebezpečný, než chřipkové epidemie.Dokazují to čísla.
Otázka:
 • Čím je coronavirus Covid 19 nebezpečný? Jako každá nemoc úmrtností. Která je ale výrazně nižší, než chřipky samotné. S kterou si hlavu nelámete.
 • Je coronavirus Covid 19 nebezpečný i něčím jiným? Ano, je, například panikou. Nesleduje to žádná statistika a nedozvíme se to. Musíme si ji odhadnout sami.
 • Kolika lidem se zhoršil zdravotní stav díky dlouhodobé panice a psychosomatickému stresu Opět číslo neznámé.
 • Má psychický stres, zejména dlouhodobý vliv na imunitu? Jednoznačně má, je to vědecky dokázáno a tvrdí to shodně všichni odborníci.
 • Může díky panice a psychickému stresu a oslabení imunity propuknout u člověka jiná vážná nemoc? Rakovina, infarkt, mozková mrtvice a další? Ano, jistě může. Mluví o tom hodně odborníků.A zase se to nedozvíme, Zdravotnické zdroje a statistika to nerozlišuje.
 • Kolik tedy umře lidí příčinou coronaviru a kolik následkem psychického stresu? Víme to?
 • Čím léčí zdravotnictví coronavirus Covid 19? Ničím, účinný lék se nepodává, pokud vůbec existuje.
 • Co tedy zdravotnictví předepisuje, jak medikují? Přímý lék není, léky a opatření, které se plošně podávají jsou proti teplotě, na podporu dýchání, proti kašli, na ředění krve a v zásadě se čeká, jestli imunita pacienta vyhraje nebo ne a pacient umře.
 • Proč je rozdíl v úmrtnosti Itálie a Česká republika? Jednoznačně Italské zdravotnictví je v daleko horším stavu a velkým množstvím pacientů najednou.
 • Porovnání úmrtnosti v Itálii je zajisté vysoké, ale jaké bylo před tím, než se coronavirus Covid 19 medializoval? Téměř stejné. Statistiky dokazují, že úmrtnost v Itálii byla téměř stejná, jen byla rozložena do delšího časového úseku a nebyla přisuzována Covidu 19, ale vinou jiných, skutečných příčin.
 • Kdy můžeme očekávat ústup nemoci Covid 19? Logický závěr je, lékaři mluví u promoření nemoci napříč populací, což znamená, že to procento populace, které nemá dostatek imunity zemře a zbudou ti, kteří to imunitou vydrží. Tedy stav, který se přirozeně děje pořád.
 • Je tento stav, situace naprosto logicky stejný jako u chřipky? Ano je, stejná medikace, stejné příčiny a stejné důsledky. Jenže chřipka v úmrtnosti vede.
 • Logická otázka, kdy skončí opatření, různé postupy vlád a omezení? Logicky, až přestane Světová zdravotní organizace lhát, poskytovat mylné, zkreslené informace a utichne mediální a politická hysterie a panika.
 • Co je Světová zdravotnická organizace zač (s tak honosným názvem)? Jednoznačně manipulovaná organizace světovými farmaceutickými koncerny.
 • Zopakujeme tedy otázku, co je tedy coronavirus Covid 19? Jednou z mnoha nemocí, se kterou Světová zdravotní organizace manipuluje celým světem tak, že vytvořila v důsledku světovou pandemii hysterie, nebezpečnější než sám virus a vlády poslušně dělají to, co jim určila SZO, v každém státě jinak.
 • Co to má za důsledky daleko a daleko horší zejména v dlouhodobém horizontu? Jednoznačně změny celosvětové ekonomiky, nefunkčnost jednotlivých států, podle toho jak moc sežraly návnadu Světové zdravotní organizace, za kterou v pozadí nestojí pouze farmaceutické firmy, ale mocenské zájmy světových hráčů o moc.
 • Jaký vliv bude mít tato špinavá hra? Změnili celý svět, zasáhli ekonomiku, mocenské vazby, předělali tím finanční monetární systém, což bude mít vliv na bankrot milionů lidí, v důsledku veškerá produkce a výroba až po potravinovou, vyrobili obrovskou krizi která se dotkne každého z nás, nedostatek jídla, jeho výroby a dotkne se všeho. A naše vláda tomu napomáhá snad nejvíce na světě.
 • Kdy to poznáte? Už to poznáváte dnes, většinově není chleba, dříve nebo později stoupnou ceny, na které nebudete mít peníze, a nebudete je moci ani vydělat, protože vás budou držet na utaženém opasku.
 • Vyrobili budoucí tak velkou ekonomickou krizi, která přerovná svět i váš život, vyrobili krizi, že nebudeme mít peníze ani na základní potraviny, protože jsme podlehli hysterii a panice, a naše Vláda hrála jejich špinavou hru schovaná za pláštěnku televizních keců, lží a nepravd a prominutím pokut? Dělají si srandu?
 • A kdy to poznáme? Pokud vláda okamžitě nenastartuje normální prostředí a ekonomiku a nebudete mít ani na jídlo pro sebe, pro své děti. A to nastane nejdéle do 3 měsíců. pro mnoho rodin už lidí do 14 dnů nebo už dnes.
Mnozí pomáhají nebo mají zdání, že pomáhají jak mohou. Pojměte pro změnu naši pomoci tím, že je nezbytné zachovat si logiku věci, vidět věc i tak jak jsou, protože ve skutečnosti jen pochopení skutečného stavu problému může hledat a najít řešení. Protože problém tu je a problém tu zůstane, dokud nebude vyřešen.
Je hezké, že šijete impotentní roušky, ale budete mít čím nakrmit svou rodinu? Bez práce, bez příjmů? Jak dlouho vydržíte? Nakrmíte je odpovědí a častým argumentem, "Aspoň něco? "
Kuřata opravdu nerostou v Kauflandu, ale chovem, chleba se nerodí v Lídlu, ale na polích. A to platí pro vše ostatní.
Zamyslete se jestli vám dlouhodobě pomůže z maléru falešné nadšení na základě mediální hysterie nebo naopak, pochopení skutečnosti vážného stavu.
 • Tedy otázka, pomůže-li pseudo modlení k falešným nelogickým iluzím nebo pochopení pravdy a přijmutí takových opatření, která to mohou vyřešit, tedy dokud je čas, a moc ho nezbývá.
Ještě 14 dnů postoje naší vlády, a do léta budeme řešit daleko a daleko horší problémy své vlastní existence.
Ještě 30 dnů této krize a soused sousedovi nepodá ani kůrku chleba, lidé si půjdou po krku,ostatně už si jdou po krku dnes.
Zamyslete se, facebook vás nenakrmí ani vám nedá práci, nutnou k přežití. Tedy klid, selský rozum a správně se na krizi podívat.21 Komentářů k Pravda a lež o koronaviru – hledáme odpovědi

 1. proud napsal:

  Tohle by si meli precist vsichni politici vcetne vlady jestli chteji mit jeste sanci si zachranit krk a okamzite jednat!!!

  • Asyle napsal:

   Ahoj Proude. Omlouvám se za tykani. Web sleduju dlouho a čtu Tvé komentáře. Vím, že statistiky jsou neoveritelne. Myslíš, že nám s tou Itoškou kecaj? A ty videa z It, Esp, GB? Klasicky krizový herci nebo fakt něco někdo vypustil horšího než běžně? Když jsem viděla tu Britku lapajici po dechu, zdálo se mi to dost fejk. Sama mám za sebou leccos po nemocnicích a jediný co vím je, že když jsem byla na umreni, fakt jsem neměla myšlenky na mobil a něco lidem hlásit. Díkec.

   • proud napsal:

    Zdravim Asyle,moje mineni je ze jak je to skutecne vi jen ten kdo ma tu nakazu na svedomi,ale podle cisel,jak u nas,tak celosvetovejch je jasny ze se to umyslne zvelicuje po vsech strankach a vypada to ze hlavni utok je ekonomickej.Proc,protoze ekonomickou krizi jaka tu jeste nebyla predpovidaj odbornici uz davno a je jasny ze by se hledalo kdo je za ni zodpovednej a koho potrestat. Jinak to ovsem bude kdyz se udela panika kolem korony co je ve skutecnosti i proti chripce jen takovou rymickou a svede se to co bude nasledovat na ni. A co prijde,na to se netesim ani ja a to mam za sebou uz skutecne leccos. A trestat nebude koho,svedou to na koronu.Celosvetove.Vychcany reseni,navic budou mit lidi neuveritelny starosti s vlastnim prezitim,nez by se starali jak to vlastne bylo a kdo za co muze a povesili napriklad nase vlastizradce co znicili co se dalo,navlikli lidi do hader pres hubu a nechali je doma bez prostredku,zaridily bandy cizincu co prisli o praci a nikam je nechtej pustit aby zacli rabovat jen co jim dojdou prostredky a podobne.Takze ano,myslim si ze je toho hodne hranyho,nebo se svadej na koronu jiny prusery ,jinak celkem bezny.Intuice mi napovida ze to tak nejak je. Ovsem taky nemam patent na rozum a pravdu,i presto ze se kolikrat sam divim jak mi to docela vychazi,coz se ukazuje samozrejme vzdycky az pozdeji,bohuzel. Takze korona ma zakrejt to co se na nas zene a zavinily to svou nenazranosti elity a GP a na ni to chteji svist. Ovsem nemelo by se zapominat na plan o kterym vime uz hodne let,o umele zpusobenym chaosu a rabovani a prichodu "armady spasy" co nastoli rad a poradek,ve skutecnosti v bordelu kterej sama zpusobila,ale to se lidem samozrejme uz rikat nebude,ti budou radi ze budou makat za kus zvance a nocleh,mozna nejaky leky.

    • Alva napsal:

     !.....svedou to na koronu"

     Už na to trénují.
     ČR má třetí úmrtí na koronavirus (sic!)

     První - muž 95 let, vážné srdeční onemocnění.
     Druhé - muž 45 - pokročilá rakovina s metastázami snad do všech orgánů.
     Třetí - zatím poslední: 71letá žena Trpěla chronickou obstrukční plicní nemocí a nebyla hospitalizována kvůli koronaviru.

     Zdá se, že minimálně letos VŠECHNA úmrtí, vč. těch následkem dopravních nehod apod. bude koronavirového původu.

 2. ivanhoe111 napsal:

  Včera jsem se dozvěděl,že činští lékaři zjistili,že Covid-19 u nakažených mužů způsobuje neplodnost-což běžná chřipka "neumí".
  Je to vlastně adresované,těm,kteří nedbají zákazu se v této době scházet ve větším počtu a o nošení roušek nemluvě.
  Mluvil o tom včera bezpečnostní analitik na Svobodném Rádiu.Pořad si můžete vyhledat a přehrát z ARCHIVU onoho internetového rádia.

 3. ivanhoe111 napsal:

  ...ta stopáž,kde o tom mluví je od 00 hod. 18 min. 18 sek.-do 00 hod. 19 min. 10 sek.

  • proud napsal:

   Cemu veris a cim se neustale zabejvas,to se ti deje..........proto ty medialni masaze a paniky,chces deti? Posli starou jestli se na ni da aspon koukat,naseru ti jich za hodinu pytel,ovcane :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • ivanhoe111 napsal:

    ...ne díky-ty děti by podle PODLE TOHO ZROVNA asi tak vypadaly.Je strašná představa,že by vypadaly jako tvé .....,ale pravděpodobně,by byly 100x hezčí než ty...

   • ivanhoe111 napsal:

    Ale, víš ty co? Tak jo-jelikož je mi 64 let a mám o 18 let starší přítelkyni-tak mi pošli adresu,kam ti mám tu "krasavici" poslat.A doufám,že dodržíš své slovo....!!!

    • proud napsal:

     aha,tak to nedodrzim,ale diky za duveru a ze pozdravuju :-)))))))))))))))

     • ivanhoe111 napsal:

      Ale SLOVO DĚLÁ MUŽE!Ale ty zřejmě spadáš do kategorie LGBT.což tě částečně omlouvá....

      • proud napsal:

       Jo no,to mas pravdu,ale prave ze nejsem lgbt tak uz s mrtvolama nesukam :-)))))))))))))))))))).Mel jsem za to ze pri trose stesti padnu na mladou holku,maximalne tak na zralou zenskou do ctyrictky,mladistvyho vzhledu,navic zadanou,takze by potom uz neotravovala,za pokus to holt stalo :-))))))))))))))

      • proud napsal:

       Hele,ale dobra,jsi jestli nekecas starsi jak ja tak se slusi trochu slusnosti,nechame uz ty srandy a omlouvam se :-)

       • ivanhoe111 napsal:

        Je mi opravdu 63 a půl.A proč mluvíš o trochu slušnosti,když píšeš-...... ti jich za hodinu celý pytel.Ale.jestli jsi takový "odpad",jak si myslím-tak tyto slova považuješ za slušná a v tvém případě za zcela běžná....!

 4. ivanhoe111 napsal:

  Páá,páá PROUDE-v této diskusi jsi "odepsanej"-zkus to někde jinde....

 5. proud napsal:

  Ale je na me hodne videt jak me to sere,co? :-)))))))))))))))))))

 6. Adolf Kamčatkov napsal:

  Ivanhoe, buď v klidu. Objevil si Ameriku s Proudem. Tenhle web je takovej hromosvod pro nespokojený jedince, nahltaj ty články načež jdou na diskusi. Tam najdou Prouda kterej to tu má doživotně páč párkrát přeblafnul admina. Už tu nediskutuje nikdo, akorát Proud a pár pošuků nebo mimořádně otrlejch. Ve finále si lidi řeknou že takovýhle dno teda ne a přestanou se o ty články zajímat. Pak to s úlevou hoděj ČSSD. Dneska se nic nezakazuje, to už bylo prohlédnutý, dneska se infiltruje a píšou solidní články a pak se diskuse pod nima zaproudujou. Admin je bezmocnej, jednou by písk a nezaměstnaj ho ani v mateřídoušce. Měj se a buď zdravej nejen pokud jde o koroňáka.

  • proud napsal:

   Amen...........................A to je prave ten "material" o kterym tocim.To jak se nezmeni,nemame sanci! Sam proud to nemuze vytrhnout a sam ani nechce.A s takovejma blbama za zady by to byla jen zbytecna sebevrazda!

   • Adolf Kamčatkov napsal:

    Se neboj broučku. Hele, tohle je dobře popsaný a ty co to maj pochopit to pochopěj. Objeví se něco s dobrejma věcma, což byl kdysi i tenhle web. A teď co voni s tím. Zakážem to? Né, šikovnej admin založí něco novýho a ze sebe udělá mučedníka. Začnou se tu psát sračky? To už je lepší ale mraky lidí je tak blbejch že to neprohlídne, i kdyby tu byly studie o placatý zemi. Takovej mladej nadějnej alternativec tudíž skoukne ty články některý sou fakt dobrý a de na diskusi. Chtěl by sám za sebe taky něco říct. Tam narazí na tebe hulibrku. A je vymalováno. Od tý doby co si tady přečte tvý věčný blitky si řekne hele, vypadá to jako že dobrý, ale ta sorta lidí, co to sledujou a řešej .. no prostě ne no. Seš dojemnej jak se odvoláváš na zdravej rozum druhejch zrovna ty kvůli kterýmu odtud odešly mraky normálních týpků kerejm o něco šlo. Chlápek napíše něco krapet jinýho než si myslíš a ty už mu chceš vobtáhnout starou. No prostě dno. I kdyby tu zrzek zveřejnil univerzální léčbu koroňáka tak ty si svůj úkol splnil šmudlo a en vé očku se lidi vyhejbaj. Ještě že měl aspoň tolik rozumu že nechal ty články na konci. Tohle by nezmáklo deset zákazů co si odved ty vyližanále. A hezky mně zase utři těma svejma deseti smajlíkama ponivač všichni ti tři co tu ještě diskutujou s tebou ti poděkujou a změny systému sou tím pádem v dobrejch rukách. Ve tvejch samozřejmě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!