P.C.Roberts: Dr.V. Zelenko hlásí stoprocentní úspěch protivirové léčby hydroxychlorochinem

PlaquenilK dřívějším, často rezervovaným zprávám o úspěšnosti hydroxychlorochinu při léčbě nemoci z koronaviu, přibyla nyní zpráva další, která, kdyby se ukázala být pravdivou, tzv. boří dům. Přichází od Dr.Vladimira Zelenka z amerického státu New York, který ohlašuje úspěch léčby uvedeným lékem dokonce stoprocentní. Doufejme, že zdravotnické úřady vstoupí do styku s Dr. Zelenkem co nejdříve, a jestliže se uvedená zpráva neprojeví jako smyšlenka, bude lék brzy zaveden do léčebné praxe.

Přikládám materiál z webu Gateway Pundit, který k případu napsal toto:

„V minulých dnech oznámil dr. Vladimir Zelenko z New Yorku, že jeho léčba proti koronaviru, provedená na 350 onemocnělých, byla stoprocentně úspěšná. Dr. Zelenko spolu s touto zprávou zaslal webu i video, ve kterém svoji úspěšnou léčbu s použitím hydroxychlorochinu a zinku popisuje. Uvádí, že po požití léku zmizela dýchavičnost u všech pacientů do čtyř až šesti hodin, nikdo nezemřel, nikdo nebyl ani hospitalizován a nikomu též nebyla do dýchacího ústrojí zavedena trubice."

Redaktor uvedeného webu Sean Hannity pak do redakce pozval dva medicinské experty, aby s nimi Zelenkovy výsledky prodiskutoval.

Oba vyjádřili opatrný optimizmus“.

Zdroj: https://www.thegatewaypundit.com/2020/03/stunning-ny-doctor-vladimir-zelenko-finds-100-success-rate-in-350-patients-using-hydroxychloroquine-with-z-paks-video/
4 Komentářů k P.C.Roberts: Dr.V. Zelenko hlásí stoprocentní úspěch protivirové léčby hydroxychlorochinem

 1. Jochen napsal:

  Pan doktor jim do toto hodil vidle.Predpoklaam,ze brzy spacha sebevrazdu obesenim,kdy pri tom uklouzne na schodech a streli se dvanctkrat do hlavy.

 2. .lak napsal:

  Našel jsem 100.roků v šachtě žil prošlé osum let ambroxoli hydrochloridum a to bude kerosin na forzáž, třeba. A potom něco na léčbu reumatických potíží tak to bije asi z vakcín super jed skvalen a když ho dektivuje tedy virus asi taky.
  https://gloria.tv/post/1eUzM3EgJhkGCckjYPtuK1zPL
  To je tak když přijde za doktorem s diagnózou hypochondr. :lol:

 3. Zighartice napsal:

  K první smrti způsobené novým koronavirem došlo 11. ledna 2020. A IMHO ukazuje, že je virus použit k úniku z velké bubliny v roce 2022 – čínské hospodářské krize.

  A co kniha Zjevení se všemi jejími symboly? – Chvátáme velmi rychlým tempem, zapomínáme na naše morální hodnoty – strach souvisí s pocitem každého jednotlivce, fyziologicky však nezabrání „smrti“

  Mezitím se ve jménu viru korony již administrátoři připravují potopit veřejné pokladny zadlužením o biliony dolarů, ale my jsme ti, kdo platí tento účet! Kde je recese?
  V Asii a Evropě se zbytečně šíří strach na lidech – viry jsou mnohem horší než koronové viry.
  Světová zdravotnická organizace ani OSN nikdy nevěnovaly tolik pozornosti, jakou věnují viru koron, proč je to tak? Za měsíc od této chvíle už o viru korona IMHO nebude nic řečeno … A většině lidem se znovu ublíží, jelikož prozřou. „Ze současné pravdy“, protože pravda je prozatím. Je totiž také pravdou, že musíme vědět, zda jsme připraveni na to, co leží před námi a na naše dny – nejdůležitější dny v celé historii, kdy vyprší čas a osud každého muže, ženy a dítěte.
  Není to nic nového, protože v knize Izaiáše najdeme takový popis:

  “Koho se to tu snaží poučit?
  Komu chce vykládat své poselství?
  Sotva odkojeným mrňousům,
  právě odstaveným od prsů?
  Prý: To a to a tak a tak,
  tam a sem a sem a tam –
  bla bla bla!“

  Říká se tedy: objednávka na objednávku, objednávka na objednávku, pravidlo a další pravidlo; trochu tady, trochu tam. “
  Proto bude více bankrotů (zlomených z bankrotu) než těch, které zabil nový koronový virus – pokud budeme takto jednat, nezvratně, bez přemýšlení, kdy používáme pouze naše emoce.

  Na americkém kontinentu by mělo být znepokojení mezi červnem a srpnem, nejchladnějším obdobím, neboť v tu chvíli s koronárním virem přichází amnézie Hemoragické dengue, Zica Virus, Chikungunya, která je součástí sezónních problémů (léto).
  Na světě jsou viry, které nejvíce usmrcují: Marburg Hemoragická horečka – Ebola – Krymsko-konžská horečka – Herpes Zoster – Argentinská hemoragická horečka – HIV – HIV – Lassa horečka – Dengue – (Zica ,, Chikungunya) – o těch neexistují téměř žádné informace a natož adekvátní prevence.
  Budoucnost se může zdát temná a smutná s těmito věcmi, které se dějí ve světě, bez sebemenšího záblesku naděje, ale měli bychom porozumět něčemu skutečnému a pravdivému, dokud bude naděje, že všechny naše sny jsou jako živý plamen, který hoří v hrudi. Dokud bude naděje, naše síla se nikdy nepřestane obnovovat a budeme vždy blíž k dosažení toho, co si přejeme.

  Duše, která nevěří, má malé množství víry, bude stěží žít život plně. Nedovolte, aby vám tato síla odezněla, bez ohledu na vaše okolnosti. Ať se stane cokoli, doufejte až do konce.
  Nevěřte tomu, že problémem je koronový virus, ale spíše vyhnutí se bankrotu čínské bubliny a dalších zemí – kdo zaplatí „lidem“
  Bublina praskne v roce 2022 – pozor!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!