P.C.Roberts: Univerzitní důkaz: Pád budovy č. 7 WTC nezpůsobil požár

finalreportJe smůlou, že tato důležitá zpráva vychází v průběhu zdravotní a ekonomické krize, kdy ji právě tyto krize zastíní. 25.března t.r. vydali experti Univerzity Aljaška Faibanks (UAF), konečnou zprávu o pádu budovy č. 7 WTC, a to jako výsledek svých čtyřletých počítačových modelových studií.

47- poschoďová budova Světového obchodního centra v NY zmizela v 5:20 odpoledne 11. září 2001 v ohni, když se v jednom okamžiku zřítila do svého půdorysu, a to v pořadí jako poslední ze tří postižených budov centra. A o sedm let později, vyšetřovatelé Národního institutu standardů a technologie (NIST), vydali zprávu, že budova č. 7 WTC je první ocelí vyztuženou budovou, která se zřítila jen následkem požárů ve svých kancelářích.

V protikladu k této zprávě tým expertů UAF dochází nyní k závěru, že pád budovy. č. 7 nebyl způsoben ohněm, ale současným selháním všech sloupů v budově (čili řízenou demolicí).

Finální zpráva UAF o pádu budovy č. 7 je zde: https://www.ae911truth.org/wtc7

či zde:  http://www.nwoo.org/download/A-Structural-Reevaluation-of-the-Collapse-of-World-Trade-Center-7-March2020.pdf

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/03/25/university-study-finds-fire-did-not-cause-building-7s-collapse-on-9-11/
Jeden komentář na P.C.Roberts: Univerzitní důkaz: Pád budovy č. 7 WTC nezpůsobil požár

  1. Brunero napsal:

    Ak by to nebolo zverejnené v období súčasnej korona-krízy, domnieval by som sa, že sa jedná o nejaký spúšťací mechanizmus vyšetrovania. Ale to zrejme ešte nehrozí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!