Zpráva o úspěšné léčbě koronaviru

coronavirus-doctor-hasidic-hydroxychloroquine-1585069834Určeno všem lékařským profesionálů celého světa.

Jmenuji se Dr. Zev Zelenko a svou lékařskou praxi provozuji v okrese Monroe ve státě New York. Už 16 let pečuji o zdraví přibližně 75 procent dospělých v Kiryas Joele, což je komunita 35 000 lidí nejrůznějšího původu, ve které se infekce koronaviru rychle rozšířila. Dodneška provedl můj tým test na zjištění koronaviru na 200 lidech a na 65 z nich byl tento virus prokázán. Převedeme-li tento poměr na celou komunitu, je v Kiryas Joele infikováno zhruba 2000 lidí. Odhaduji, že asi 1500 z nich spadá do kategorie pacientů vysoce rizikových. To je lidí ve věku nad 65 let, nebo málo odolných nebo trpících též jinou chorobou.

V naléhavé situaci, v níž jsem se ocitl, jsem vypracoval následný léčebný protokol přednemocniční léčby, který přinesl výhradně jen pozitivní výsledky.

a) Každý pacient s potížemi dýchání je bez ohledu na věk léčen.

b) Každý pacient z kategorie vysoce rizikových (i když jeví jen mírné příznaky nemoci), je léčen.

c) Pacienti mladí a zdraví, jevící jen mírné příznaky nemoci, léčeni nejsou (jestliže se ovšem okolnosti nezmění a oni nespadnou do kategorie a,b.

Můj léčebný režim je takovýto.

-Hydroxychlorochin 200 mg dvakrát denně po pět dnů.

-Azithromycin jednou denně po pět dnů.

-Síran zinečnatý 200 mg jednou denně po pět dnů.

Zdůvodnění mého léčebného plánu: Zkombinoval jsem dostupná data z Číny a z Koreje se studií nedávno publikovanou ve Francii ( zájemcům ji mohu poskytnout).

Víme, že hudroxychlorochin pomáhá zinku vniknout do buňky a víme též, že zinek uvnitř buňky zpomaluje replikaci (množení) viru. A pokud jde o azithromycin, předpokládám, že ten zabraňuje sekundární bakteriální infekci.

Tyto tři léky jsou dobře známy a pacienti je obvykle dobře snášejí, takže riziko je nepatrné.

Od minulého čtvrtka poskytl můj tým léčbu 350 pacientům v Kirias Joele a 150 pacientům v jiných místech NY léky shora uvedenými.

A zaznamenali jsme: nulovou smrtnost, nulovou hospitalizaci a nulovou intubaci (vložení trubice do dýchacího ústrojí).

Nevyskytly se žádné vedlejší účinky s výjimkou toho, že zhruba 10 procent pacientů trpělo dočasným průjmem či pocity nevolnosti.

S úctou Dr. Zev Zelenko.

Zasláno prezidentu D.J.Trumpovi a Marku Meadowsovi, personálnímu řediteli Bílého domu.

Dr. Vladimir Zev Zelenko, lékařskou komisí schválený rodinný lékař

501 Rt 208, Monroe, NY 10950 845-238-0000

23. března 2020

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/03/30/a-report-on-successful-treatment-of-coronavirus/
5 Komentářů k Zpráva o úspěšné léčbě koronaviru

  • toja napsal:

   západní pedofilové chtějí totiž hromadnou vraždu očkováním a očipovat všechny, léky je nezajímají

   • proud napsal:

    Vrazdu ockovanim,nebo presneji vyberovou vrazdu ockovanim tak nejak beru,ale s tim chipovanim,kdyz se tak nad tim zamejslim,nevim. Nebylo by jednodussi nez se snazit ochipovat vsechny,ochipovat jenom sebe necim vyberovym co mi da nebo zvetsi moznosti a lehce me to odlisi od zbytku populace jako nekoho nad financema,zakonem i hranicema? A nevyjde me to pak mnohem levnejc?...........jen si tak premejslim,uz nejakej cas me napada kolik volovin a konspiraci zavadej prave sami siozidi na rozkaz,aby v tom byl dokonalej chaos,kterej se bude zvetsovat az k onomu prislovecnymu "zasahu shora" prinasejicimu rad a poradek,pochopitelne ze opet a zase od GP co si upevni moc a v chaosu pred tim dosahne svejch cilu.

    • .lak napsal:

     Možná někteří jsou bezduší a beru názor mnohých že v mozku vědomí není a je to patrně jen přijímač a experimenty s čipy jsou zatraceně čertovské smrdící něčím jako podvozek na dálkový ovladač a vymytím mozku kontrolou mysli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!