Jakou hru s námi vláda hraje? Durch, betl anebo se tu hraje kapsičkový mariáš?

RO8ldQKKQ6gJsme uprostřed pandemie. Nouzový stav, nutnost dělat některá rozhodnutí velmi rychle. I tak, ale není možné úplně ignorovat platné zákony, potažmo krizovým štábem vydaná nařízení přímo členy vlády anebo štábu. Milodary na charitu to neodčiní jedná se o přestupek. Každý občan by za to byl pokutován. Podle ústavy je tu rovnost před zákonem. Anebo jsou tu někteří rovnější agentko cizí moci Maláčová a agente cizí moci Chmelaři? Až vše skončí, bude nutná důsledná inventura, odpovědnost a zůčtování vydaných prostředků, materiálu i nařízení vydaných v rozporu se zákony.

Pro začátek shrnutí co bude nutné následně prověřit:

Vládou a úřady byly odmítnuty dodávky od českých firem dodávajících špičková řešení nanotechnologických filtračních materiálů, česká firma nabízející k ověření jejich vynalezený lék na COVID-19 byla odmítnuta, byl odmítnut český výrobce ochranných pomůcek nejvyšší třídy ochrany, nejsou testovány tuzemské ani jiné alternativní léčebné metody kromě Remdesiviru z USA. Je to snad proto, že ve firmě jsou akciové podíly známých exponentů US Deep state a tedy těch co platí agenty cizí moci v naší vládě a vládních institucích Maláčovou, Hamáčka, Kena-Vojtěcha, Plagu, Havlíčka a Chmelaře?

Desítky miliard ze státní kasy (tedy z námi zaplacených daní) bez výběrových řízení (což je v případě ohrožení státu akceptovatelné), bez obchodní dokumentace, ale hlavně naprosto nejasná distribuce ochranných pomůcek a téměř žádná evidence, kde materiál za miliardy skončil! Právě dnes si zdravotnická a další zařízení stěžují, že vybavení nemají!! Po humbuku s těžkými nákladními letadly z Číny je to mírně řečeno podivné. Naše slavná komise nám vypráví, že „čeká na nabídky“ tuzemských výrobců, místo toho, aby si proaktivně ověřila jejich výrobní kapacity, možnosti jejich posílení, disponibilní skladové zásoby, rezervovala je kompletně pro potřeby vlády a zahájila jejich distribuci, případně je podpořila garancí nebo finanční majetkovou účastí státu. Přitom jedna z tuzemských firem (myslím, že Moldex) dokonce před časem nabízela dodávky jen za nákladové ceny s cílem pomoci. Zůstalo to bez reakce, protože na takových dodávkách se nikdo u nás nenapakuje a nejde je snadno přeprodat jako ty čínské? Ptám se, zda nemůže docházet k překupnictví za státní peníze a bude-li COVID-19 větší tunel, než církevní restituce?

Ekonomika padla doslova na držku a je v podstatě ve stavu jako po VÁLCE. Podpora podnikatelům bude spočívat v tom, že po nějakou dobu danou vyhláškou, budou platit bankám jen úroky. Skutečný dluh budou platit s odkladem. No pěkně děkuju.

Žádná koncepce. Živnostníkům trapných 25 tis. a to ještě možná. Odložení splátek úvěrů bude potřeba doložit milionem lejster. Firmy zavřené - lidé doma na 60% mzdy. Zejména restaurace a hotely propouští zaměstnance. Potraviny jim hnijí ve skladech a pivo se kazí v sudech a tancích.

Nedostatkové ochranné prostředky v lékárnách teď nebudou ani v otevřených domácích potřebách.

Vyhlášení nouzového stavu dle názoru odborníků na právo bylo v rozporu se zákony.

Byly odloženy senátní doplňovací volby podle nálezu NSS v rozporu se zákonem!

Hamáček, agent cizí moci, již nyní hovoří o přípravě zákona k odložení voleb. Kterých přesně? Těch podzimních krajských, nebo senátních? Nebo voleb úplně?

Ve všech směrech ať při odběrech, tzv. chytré karanténě je totálně porušováno GDPR a právo na soukromí. Jak je nakládáno se vzorky stěrů od obyvatel a jak jsou likvidovány? Existují o tom záznamy? Jak to, že někteří lidé nemají výsledky testu ani po 14 dnech? Je to proto, že stěry slouží k nelegálnímu sběru a budování databáze DNA obyvatel?

Veřejnost je katastrofálně špatně informována a zejména opatření vůči seniorům jsou naprosto chaoticky měněna.

Bavím se nad tím, že musím s manželkou s kterou žiji ve společné domácnosti mít v autě roušku! A co teprve možná hypoxie za volantem z důvodu nasazené roušky? Není to náhodou větší ohrožení při možné ztrátě logického uvažování, předvídavosti i vědomí? Kontroverze účelnosti některých nařízení hraničí až s debilitou nejen s neprofesionalitou.

Svět kolem nás se mění a ještě rapidně změní od základu. Již na loňském setkání v Příčovech jsem upozornil, že bude s přestupci účtováno podle platných a nově přijatých zákonů. Někomu to dochází, jiným ne.

Nic totiž netrvá věčně. Ani liberální a ani jiná totalita, ani Deep state, ani EU 4. říše a ani beztrestná vlastizrada.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!