„Corona-džihád“: Muslimové v Indii snaží se rozšířit virus na hinduisty – útočí na lékaře

91855524_989003164873528_1647603240621047808_oPodle amerického listu Washington Post útočí indičtí muslimové na lékaře provádějící vyšetření na COVID-19. Na twitteru zveřejnil 4. 4. 2020 výzvu ke „korona-džihádu“ vůdce teroristické organizace Jeskynní muslimové, napojené na pákistánskou tajnou službu, který se označuje přezdívkou „Imám míru“. Po jeho výzvě ve velkoměstě Nové Dillí stovky muslimů napadly holemi a kamením lékaře, kteří v terénu vyšetřovali pacienty podezřelé z nakažení COVID-19.

„Imám míru“ ve své fatwě tvrdí, že koronavirus muslimy nenapadá, a že proto žádní lékaři nejsou potřeba. Podle zjištění indických zpravodajských služeb vyslal „Imám míru“ do různých částí Indie své agenty, kteří rozpoutávají násilnosti proti lékařům. Jejich cílem je, aby se koronovairem nakazilo co nejvíce hinduistů, kteří v Indii tvoří většinu populace.

Dav zfanatizovaných muslimů na několika místech Indie v pátek a v sobotu surově napadal i pracovníky hygienických služeb, kteří se podle rozhodnutí federální vlády snaží provádět dezinfekční opatření. K jejich ochraně musela být kromě policie nasazena i armáda.

Podle zjištění indické tajné služby vyslala teroristická sekta již v březnu na velkou tradiční hinduistickou pouť do historické svatyně Tablighi Jamaat v hlavním městě Indie 400 záměrných přenašečů nákazy. Na hinduistické náboženské slavnosti se tak mohly nakazit desetitisíce lidí z různých částí země. Indické úřady se pomocí lokačních dat z mobilních telefonů snaží vystopovat účastníky akce, kteří chorobu mohou roznést po celé zemi. V zemi s 1,3 miliardou obyvatel, kde zatím bylo oficiálně potvrzeno jen 400 případů koronaviru a 10 úmrtí na tuto chorobu, by rozšíření choroby mohlo způsobit zdravotní katastrofu.

Indické úřady tento čin spáchaný muslimskými fanatiky, kteří se záměrně nechali nakazit COVID-19 aby jej mohli rozšířit mezi hinduisty, hodnotí jako pokus o nejrozsáhlejší biologický teroristický útok v dějinách.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!