HOLOCAUST 2.0 A VZNIK POLICEJNÍCH DIKTATUR JAKO ELITAMI ZAMÝŠLENÝ VÝSLEDEK PANDEMIE SARS-CoV-2?

hitlereuNejprve začnu tím, že se potvrzuje to, na co jsem upozorňoval ve svých článcích již v únoru: nový virus nechává vážné a trvalé zdravotní následky u značné části „vyléčených“ a ti se mohou opět nakazit, jako tomu bylo prokázáno v Číně a Jižní Koreji. Ani prodělaná nemoc a to, že ji lidé přežijí a jsou zařazeni do statistiky uzdravených, ještě neznamená, že je všechno úplně v pořádku: „Asi třetina vyléčených pacientů, kteří byli infikováni koronavirem SARS ( SARS-CoV ), vykazovala ještě po třech letech od léčby poškození plic, ‚většina‘ z nich se problémů zbavila po 15 letech. Rovněž celá třetina nakažených koronavirem MERS utrpěla zjizvení plic neboli fibrózu, tedy nevratné poškození plic“. Statistiku z historie epidemií jiných koronavirů připomínají v článku Los Angeles Times s otázkou, jakou bilanci ohledně dlouhodobých následků bude mít COVID-19.

Něco o tom vědí také v Číně, kde se pohroma objevila: Podle čínské studie provedené přímo ve Wu-chanu se u 19,7 % pacientů s koronavirem objevilo poškození srdce během hospitalizace.

V jiné studii z minulého týdne čínští vědci tvrdí, že u „mnohých“ z 34 sledovaných pacientů během hospitalizace se hodnoty krevních testů nevrátily k normálu. Bylo to podle nich způsobeno zejména tím, že u zjevně zotavených pacientů přetrvávala špatná funkce jater. Týkalo se to i těch, kteří měli slabší průběh nemoci. 12 % ze 191 nakažených ze dvou čínských nemocnic podle přes měsíc staré studie mělo potíže se srdcem. Ty se projevily dokonce i u některých pacientů, kteří byli pozitivní, ale nevykazovali známky respirační poruchy.

Do toho vystoupí naši ,, zdravotní klauni“ a řeknou, že je potřeba „promořit“ celou populaci. To nevymyslíš! A o ty statisíce nebo miliony ,, vyléčených“ invalidů se potom tedy postarají? Řekl bych, že nikoliv.

Evropská unie již představila plán, kterým chtějí „elity“ řešit pandemii. Místo opatření k posílení imunity obyvatelstva, jej chtějí pouze ještě více stresovat a ovládat. Slábnutí imunity a degenerace přirozeného prostředí, je přitom hlavním problémem současné civilizace ( přinejmenším té západní regionální s ambicemi ovládat svět ). Nemáš-li dostatečnou imunitu, tak ti ji žádný chemický preparát nevrátí, musíš změnit kompletně životosprávu. O farma kartelu a jeho zhoubném vlivu jsem psal mj. zde

http://www.nwoo.org/2019/03/30/obchodnici-se-smrti/

Už nyní je jasné, že vzhledem k pandemii viru se bude muset mnohé změnit. Své plány má i Evropská komise. Vydala nový dokument v utajení ( sensitive ). Utajení znamená : Distribution only on a ‘Need to know‘ basis – Do not read or carry openly in public places. Must be stored securely and encrypted in storage and transmission. Destroy copies by shredding or secure deletion. Full handling instructions ( Česky: Distribuovat pouze těm co „Potřebují znát“, Nečíst a nenosit otevřeně na veřejných místech. Uchovávat v bezpečné místnosti a zašifrovaně ve archivu a při přenosu. Kopie zničit a nosiče a vymazat).

Podle nové zprávy ( Plány EU ) chtějí nekompromisně rozdělit lidi ( se selekcí mají zkušenosti z poslední Třetí říše ) a všechny sledovat a pronásledovat. Již nyní je protichůdnost opatření do očí bijící. Důsledkem jsou dva extrémy: Na jedné straně v ČR znovu otevřely velké nadnárodní řetězce jako Hornbach, OBI a další, kde je hlava na hlavě, tisíce lidí pohromadě, a to jaksi nevadí. A na druhé straně desítky tisíc malých obchůdků, drobných provozoven živnostníků a hospod zůstává zavřených, i když by jejich otevřením nic nehrozilo, lidí by tam bylo méně naráz než v OBI, ale to není dovoleno a živnostníci musí mít zavřeno. Nestojí totiž za nimi velký nadnárodní globalistický kapitál. Na jedné straně se nemůžete ve volném čase sdružovat, na druhé straně nevadí, pokud jste celý den v rámci pracovního procesu v uzavřených prostorách s desítkami nebo stovkami lidí. Do toho všeho telefonáty udavačů, sdělujících bezpečnostním složkám, že ,,někdo sedí v parku“ , budí husí kůži. Je to předzvěst dalších absurdit ( z našeho pohledu ).

Nový dokument se jmenuje ,,Evropská cestovní mapa pro opatření v rámci Covid-19“. V dokumentu se EU chlubí, jak celou situaci s koronavirem zvládla ( opravdu to tam je, v takové paralelní realitě asi bruselští úředníci žijí ). To je první část dokumentu. V dokumentu jsou i opatření, které bruselská oligarchie plánuje pro všechny ( podřízené ) občany EU. V prvním bodě druhé části Evropská komise konstatuje, že ví, že krize okolo koronaviru potrvá minimálně rok, příp. roky, možná i dlouhá léta. V podstatě nikdo prý neví, kdy virová pandemie skončí. Přiznávají že se bude cyklicky vracet. Proto vytvořili následující program: máme se naučit s virem ,,žít“. Chtějí úplně vyždímat zdravé a pracující lidi. Obyvatelstvo má být podle jakéhosi moderního feudalismu rozděleno na tři skupiny. Na „elity“, které budou žít stranou a v bezpečí, budou si užívat života a cestovat napříč Evropou. Druhou skupinou budou ,,zdraví a užiteční“, které budou využívat, aby jim ( „elitám“ ) vydělávali peníze. Třetí skupinu budou tvořit ,,nepotřební, nemocní a staří“. Ta má být vcelku hitlerovsky likvidována, tedy segregována ( rozuměj ,,karanténizována“ ), sledována ( samozřejmě pro ,,obecnou bezpečnost“ ) a omezována na právech ( nepustit je do práce, ilozovat, tvrdě postihovat, zavírat do vězení ). Tito takzvaní ,,zbyteční lidé“ budou buď očekávat svoji smrt, anebo až na ně přijde řada, aby mohli být „vyléčeni“ a otročit „elitám“ jako skupina druhá.

Podle Mezinárodního měnového fondu může globální ekonomika spadnout až o 30 % a dopady budou daleko drastičtější, než nás média opatrně připravují. Kristalina Georgieva, výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu ( MMF ), členka organizace Bilderberg nečekaně a prudce změnila kurs této organizace. MMF přezdívaný ve světě jako Institut bídy a hladomoru, se pod jejím vedením 9.4.2020 začal chovat značně nezvykle. Jeho obvyklá krizová politika likvidování sociálního a zdravotního zabezpečení a důsledné vymáhání dluhů byla najednou změněna na podporu sociálního a zdravotního zabezpečení a odpouštění dluhů! Pokud dojde k takové-to razantní změně politiky MMF, je zřejmé, že „elity“ mají strach. Strach ze světového kolapsu. Stejně jako v minulých krizích budou obyčejní lidé nasazovat své životy, aby elity přežili. Pád světa do chaosu, by „elity“ mohl vystavit vyhlazení, zchudnutí či vyvlastnění. Je tedy zřejmé, že „elity“ mají strach. Situace s ,,resetováním“ řádu bude velmi vážná.

Zákaz shromažďování se proto ještě bude hodit, aby byl hned pádný argument pro jednotlivé režimy ( sloužící tomu globálnímu ) obvinit protestující oběti krize, že ,, ohrožují národní zdraví“ a nechat je rozprášit silou. Nejlepší cesta ( pro parazitické „elity“ ), jak třeba u nás čelit pravděpodobnému milionu nezaměstnaných a milionům těch, kteří nebudou mít buď žádné příjmy, anebo takové, které nepostačí na stávající výše nájmů, splátek úvěrů, hypoték a exekucí.

Odkazy na zdroje

https://www.imf.org/en/News/Articles/2020/04/07/sp040920-SMs2020-Curtain-Raiser

https://m.youtube.com/watch?v=QYO_7gkSXCQ&t=388s

https://www.latimes.com/science/story/2020-04-10/coronavirus-infection-can-do-lasting-damage-to-the-heart-liver

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/covid-19-muze-trvale-poskodit-organy-vylecenych-nevi-se-jak-moc-99981

https://www.scmp.com/news/hong-kong/health-environment/article/3074988/coronavirus-some-recovered-patients-may-have

https://jamanetwork.com/journals/jamacardiology/fullarticle/2763524?resultClick=1

https://abcnews.go.com/Health/coronavirus-long-term-effects/story?id=69811566

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/32171076

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/temer-stovka-uzdravenych-jihokorejcu-ma-znovu-pozitivni-testy-40320187
3 Komentářů k HOLOCAUST 2.0 A VZNIK POLICEJNÍCH DIKTATUR JAKO ELITAMI ZAMÝŠLENÝ VÝSLEDEK PANDEMIE SARS-CoV-2?

 1. Eschatolog napsal:

  schíza moc hezká, hadr na hubě tě autore nezachrání, 100% nemocí může mít vážné nádledky a nejen tělesné...

 2. .lak napsal:

  Akizmetkace
  https://aeronet.cz/news/americky-pravnik-ktery-o-sobe-prohlasuje-ze-je-zidovsky-krestan-a-v-minulosti-dokonce-zaloval-vlastni-matku-kvuli-penezum-vyplacenym-zdravotnim-pecovatelkam-vlastni-babicky-dnes-zazaloval-cinu/
  Tak bezpochyb overtonova okna zkumáci věrchušky umí. Mají na to celé ústavy plácání "plebs jak retardi plastelínu vytvořené nesouměřitelně bohatými "neoliberály. Ta podpora nelidských psychik je silně motivovaná ekonomickými pákami hovad řekněme vytvořit až obludárium obdoby ostrova doktora moreau.
  https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic

  Krkowiz fonMlowitz
  Takže. Když už tak HEBREJové (osoby žijící cikánskim spůsobem života )
  hladovía a zubožení jdou jako jedna rodinka do EGYPTa
  a z EGYPTa prchalo jako zločinecká ideologie .několik tisíc coby masoví vrazi a zloději zlata na tele,
  jinak nesemitští rusko-polští mongolové ze zbitků zalté hordy (pásmo osídlení) se radikalizovali od perských raabi a z ŘÍMem natoš s Palestinou a ARABy to nijak nesouvisí neš že pro svuj komunistický projekt jim ukradli zem.
  A co se starýcha novích pověstí ž/Ž týče tak ti nejsou ani jejich ale posbíraný kudy táhli a přeložený jak německé pohádky od Boženy Němcové.

  4OdpovězDub 21, 2020 0:15
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Tady po školatice zrůdiček stejně už nepochopí nic. Zafixovaná jednosměrná myšlení hulvátských samolibých egoistických autistů. Inkluze nejen s diplomy tu jede od 68. se zaretardovávanými v iluzích a přáních žijících ve snech retardů kteří nevědí o čem to dávají ale je jich mnoho a ten kolektivní fašismus obdivují i s holými zadky navoněné bídy a terč jim dělají nejexploatovanější pracující závodu na dno. S takovým materiálem to dno dají ale fakt nikdo není kdo by se odrazil a jsou to báchorky pro neuvěřitelně poslušné šikanům vidící se v rolích dirigentů ještě větších chudáků zločinci než jsou sami. Tady to povědomí jde do kopru s nelidskými psychikami po nestvůrné školastice vymydlených workoholických fachidiotech k obrazům svým. Čím větší hovado tím větší potlesk a vůbec jim nevadí že zanáší jak darebné slepice cizím a řvou humanita i když je to na jejich zbídačeních po materiálním chlubících se chudoba cti netratí to je z dalších zlých lží ohrižete se navzájem na kost a se to i děje ale především mentálních možnostech omezenců bídou v rozvojovém exekutistanu ze země se 7. příčkou životní úrovně po 30.let budování kapitalismu zahraničním majitelům. Naprostý blbákov obdivu k tupým hulvátským pitomým brutopýracím IQ tykve hnusů podmamonů urvat si z cizího “edizony bez sebereflexí a intelektů ovšem hlavně s kádrováním z pozic imbecilů.
  To morální dno je jistě ještě daleko ale už tam ambice kanibalismů sprostými násilníky jsou.

  0OdpovězUpravDub 21, 2020 3:39

 3. .lak napsal:

  Antiakizmetkace :lol:

  Jaryn
  Židokřesťan? Opravdu bizardní spojení. A on se tak cítí? Jenže ostatní cítí, že je to jen další židodarebák který jde po prachách. Gates se veřejnbě chlubí jako to financoval, mluví o milionech mrtvých pokud si lidé nekoupí jeho vakcínu, unikly materiály z CIA, že to svinstvo připravovali,ví se že to vyrobili v laboratořích v Marylandu , je jasné, že do číny to zatáhli při těch vojenských sportovních hrách. A nyní když se to vymklo z ruky to budou ti parchanti svádět na čínu? Jenže amíky svět zná. Slovo pravdy neřeknou a jestliže o někom něco tvrdí, je to tak, vždy je to naopak a na svědomí to mají oni. Čína už by měla zažít rozumu. Zatrhnout jim půjčky a jakoukoliv podporu, chtít vrátit ty biliony dolarů které jim USA dluží a obchodně se zcela zaměřit na východní trhy a nechat ty americké parchanty napospas vlastní blbosti a neschopnosti bez půjček a zlodějen přežít. Je to banda zločinců která ve svém zoufaství a strachu z pádu který jer nevyhnutelný kope na všechny strany v posledním tažení.

  4 OdpovězDub 21, 2020 8:38
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Je tu drobné ale a v tom globalismus je. Kdy myslíte že odpískává kolonii €araboafriku, obtížněji chápajícím pod zkratkou eu vymírajících bídou nelidských socioekonomických podmínek platicích privilegianty a má je v hrsti? A po kolonizovaných se budou vozit na to můžete vzít jed.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA
  https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic
  A teď se rozplačte autisticky vzteky v jeky.

  Ječí celá praha, kotlinka a celá zem. Přitlačte na hlasivky.
  https://www.youtube.com/watch?v=AJGxrOT80Ys

  0OdpovězUpravDub 21, 2020 12:24

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!