Petice: Za zřízení občanské civilní stráže k podpoře samospráv a věcně příslušných bezpečnostních sborů ČR

My,  níže podepsaní občané ČR, prostřednictvím této petice žádáme o zajištění našeho práva podílet se na ochraně bezpečnosti života, zdraví a majetku nás a našich blízkých urychleným zřízením občanské civilní stráže a jejím zapojením do národního bezpečnostního systému jako nástroje police České republiky a samosprávných orgánů všech stupňů na území ČR.

Žádáme dále, aby na zřízení civilní stráže organizačně a finančně participovaly orgány státní moci a orgány samospráv krajů a obcí, protože je určena především k jejich podpoře při zajišťování veřejného pořádku, zákonnosti a bezpečnosti nás, občanů ČR. Chceme, aby nová organizace vystupovala veřejně a transparentně, v souladu s Ústavou ČR, Listinou základních práv a svobod, příslušnými zákony a demokratickými principy, na nichž je postavena Česká republika jako svéprávný a samostatný stát.

Pokud Vám není lhostejná bezpečnostní situace v naší zemi a nechcete jen pasivně přihlížet jejímu zhoršování, negativním dopadům na fungování našeho státu, na naše životy a tradiční hodnoty evropské civilizace, z níž jsme vzešli a v níž se nacházíme, připojte prosím svůj podpis.

Podepsat petici: https://www.petice.com/za_zizeni_civilni_strae_k_podpoe_samosprav_a_vcn_pislunych_bezpenostnich_sbor_r?a=130258




Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!