Pavel Novotný: Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme.

Takový je titul rozhovoru webu iDnes.cz z 22. července 2013 (a tedy z doby, kdy zpěvačka Iveta Bartošová ještě žila), s tehdy bulvárním novinářem Pavlem Novotným, dnes starostou pražské městské části Řeporyje. Člověk ten rozhovor čte a ptá se: vědí obyvatelé Řeporyjí, jaká lidská zrůda jim to starostuje? A pokud se snad někomu ta „ zrůda“ zdá výrazem nepřiměřeným, nekritizujte a čtěte z rozhovoru P.N. pro iDnes.cz dál:

„Já jsem ublížil i mnoha lidem ne celkem mainstreamového ranku. Mrzelo mě to, ale nedá se s tím nic dělat. Jsem dobře placený za to, abych se s tím vyrovnal“, říká budoucí starosta na úvod a dává tím čtenářům na vědomí, že dle jeho hodnotového měřítka zahladí peníze pohodlně vše, snad i vraždu. A po tomto vskutku parádním úvodu tehdy ještě jen novinář a ještě ne starosta Řeporyjí P.N. pokračuje, a to už jen směrem k zatím stále ještě živé zpěvačce Ivetě Bartošové:

„SAMOZŘEJMĚ, MY JI SKUTEČNĚ ZABIJEME. Ona se však zabíjí i sama, ale o tom se nebavme. Faktem je, že na ní dlouhá léta parazitujeme. Lidsky ji už i lituji...skutečně přispíváme k jejímu blížícímu se konci. Poptávka po ní je neskutečná, články o ní si otvírají i lidi, kteří bulvár nečtou. Pak jdou hranice stranou a BUDEME NA NÍ PARAZITOVAT AŽ DO KONCE a ještě půl roku po něm. Je to tvrdé a morálně špatné, ale tak to je“.

Nevím, ale není tohle vědomé ubíjení a nakonec i zabití ničím se nepronivšího člověka záležitostí trestního stíhání. Anebo je hon, uštvání a posléze i zabíjení celebrit, které si bulvár vzal na mušku, normální praxí, která se z našeho právního pořádku nevymyká? A je myslitelné a morálně snesitelné, aby člověk, který vše shora popsané vypustil z úst, zastával v České republice funkci starosty? Rozhodoval o tom, co je v obci spravedlivé a nespravedlivé, kdo je v právu a kdo v neprávu?

A co na to všechno strana ODS, jejímž je starosta Pavel Novotný významným členem? Co? Jste na něj pyšní?
7 Komentářů k Pavel Novotný: Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme.

 1. Jarek* napsal:

  ODS byl, je a zůstane morální žumpou. To dal jasné na srozuměnou každému v dávné minulosti starý zloděj Klaus a synáček v tom pokračuje, jen s trochu jinými kartami.

 2. rumcajs napsal:

  Jsem rád, že to konečně někdo připomněl. Včewra jsem o tom psal na fb.Nechápu, jak mu někdo může za cokoli tleskat.

 3. Laco napsal:

  Podobná slova ve vztahu k Ivetě Bartošové či k jakékoliv ženě může vyslovit pouze řeporyjská fašistická žumpa.

  • proud napsal:

   Nejen k zene,ke komukoliv. Nicmene parchant se odhalil a ukazal ze neni jen zidem,ale siozidem,tedy kriminalnikem co se sam dobrovolne vzdal lidskejch prav a stal se svini volnou k odstrelu!!! Pritom vsem rad vidim,ze si namaloval sam na celo terc,az tak hloupejch jich bejva relativne malo,asi jako jejich tatiku co si rozbijej hlavu na gumovym lanu,takze ma po kom bejt.Asi proto ho obetovali,protoze ani oni o vysloveny blbce nestojej.

 4. Jan napsal:

  Tata Novotny bavic, syn moralni zruda, travic a fasista.
  Novotny je spodina co se dostala do uradu diskreditaci svych konkurentu do uradu a osobni ucasti v presvedcovani obcanu, aby ho volili.
  Reporyjci uz mezitim poznali jeho kvality a hanbou ryji drzkou v zemi.

 5. proud napsal:

  Otec jako syn,never ze je jeden nebo druhej lepsi! Jen otec musel ve svy dobe nastesti drzet kusnu,byli jiny u lizu! Ted uz nemusi ale je mu to uz k nicemu,tak poslal synatora at se na nas paraziticky nazere on a zalibi se svymu panickovi v Izraeli a ten zas tomu svymu........

 6. .lak napsal:

  Oni politici se stravným a ošatným a asistenty ústavu dělají s delegovanými pravomocemi i něco jiného jejich platícím zaměstnavatelům? :lol:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!