KOLÁŘ, HŘIB A RESPEKT?

95257341_10217566702664060_353586494062985216_nPrý nám do ČR, přes ambasádu RF, přijel ruský zabiják, aby ricinem zabil Koláře, Hřiba a snad i Novotného Řeporyjce. Evidentně velmi pracovně vytížený člověk, který asi velkými schopnostmi neoplývá, když byl okamžitě "odhalen našimi" čučkaři a ti asi také nejsou příliš profesionální, když od nich vše "uteklo" (jak byste bez "úniku" informací provedli mezinárodní provokaci?) do časopisu Respekt, který respektují jen ti, pro které je určen, tedy pro liberální sociopaty, kteří se vyžívají ve své ideologii sociálního chaosu.

RF samozřejmě vše odmítla a na oplátku jí bylo "naším" ministerstvem zahraničí sděleno, že si u nás může psát kdokoliv cokoliv, protože zde máme "svobodu projevu". Tu máme, jen ovšem do té doby, dokud si jeden starý pán (Calábek v Duše K) nedovolil říci, jak by se možná (!!!) mohl levně léčit C19, pak šla totiž jakákoliv "svoboda" projevu stranou a Ministerstvo vnitra začalo okamžitě s cenzurou.

Proč ricin? Protože novičok již není trendy. Vysvětlila např. již britská strana svá protichůdná tvrzení ohledně Skripalů? Již vysvětlili jak mohl být novičokem zasažen policista, který dotyčné našel v parku, když se nedotkl kliky (potřené tím svinstvem) jejich domu, jak nám později tvrdili, protože časem na strážníka již, v hromadě svých lží, samozřejmě zapomněli? A nebo vzpomínáte na fotky těch dvou údajných zabijáků z Ruska, kteří dle fotek prošli ve stejnou vteřinu turniketem na letišti, aby bylo naprosto zřejmé, že je to celé mizerně vyrobená lež?

Všimli jste si časové posloupnosti této "naší" nové provokace? Nejdříve je přejmenována ulice, kde je velvyslanectví RF, dle příkladného "ruského", přesněji židovského, vlastizrádce Němcova (za jeho propuštění vždy lobovala největší zrůda USA a mnohonásobný vrah John McCain - psal jsem o něm 27.8. 2018) a čekalo se na reakci RF, protože pokud nereagujete, tak provokace nevychází. Pak přišlo odstranění sochy Koněva a opět se čekalo na reakci, aby se mohlo vše eskalovat. Následovaly krátké "přestřelky" a pak odsouzení "našich" aktérů ruskou stranou a to doslova, tedy soudně, nikoliv jen slovně. "Naši" provokatéři byli samozřejmě "vyděšení a rozhořčení" (ve skutečnosti byli naprosto nadšení, protože mohli před světem hrát chudinky, které ošklivý Rus chce vsadit do vězení). Potom přišly kybernetické útoky na naše nemocnice a na letiště (psal jsem o tom 21.4.), kdy je hned odsoudil sám velký pan Pompeo (určitě netuše, kde ČR vůbec leží), aby tím jen připravil půdu pro další provokaci, kdy byly útoky vzápětí tradičně hozeny na RF. A nyní přišla nová akce ZABIJÁK.

A to celé proč? Neblíží se květnové oslavy osvobození, kterých se měl účastnit v Moskvě i Zeman? Protože se nevědělo jestli se akce bude či nebude konat, tak se série provokací musela rozjet, aby bylo naprosto nemyslitelné, aby v takovýchto "napjatých časech" představitel ČR do této země jel. A pokud by to přesto udělal, tak by to bylo ještě lepší, protože by se mu to mohlo skvěle omlátit o hlavu. "Cože? Ty jedeš slavit k těm, co chtějí zabíjet naše politiky? To přeci nemůžeš myslet vážně - Majdááááán."

Kolář a spol se tedy nemusí bát žádného "zabijáka", který by usiloval o jejich život? Zcela naopak. Od této chvíle, by neměli mít hluboké spaní. Znáte ruský seriál Spáči (Spjaščie)? V první sérii je naprosto dokonale a s ročním předstihem (!!!), popsána akce Kuciak. Je tam přesně popsán způsob, jak pracují Západní rozvědky. Nejdříve vezmou naprostou nulu (v tomto případě novináře) a poskytnou jí nějaké zásadní informace, jejichž zveřejněním se dotyčné nule neskutečně zvedne píár (u Kuciaka to byla akce Panamapapers - viděli jste na youtube jeho přednášku, kde se několikrát sám podivuje nad tím, že nechápe, proč jej, tedy nulu, přizvali novinářští matadoři k této akci?). A pak je nule řečeno, ať zveřejní další zásadní prohlášení (ve filmu šlo o korupci na nejvyšších místech Ruské tajné služby FSB - u Kuciaka, že je Ficova vláda napojena na italskou mafii) a to ve smyslu: Já něco vím a brzo to všem řeknu a týká se to toho a toho (vždy je nutné konkrétně jmenovat, aby bylo jasné, na koho se to má hodit). A pak je nula odstraněna ve stylu "posloužil jako živý, poslouží více jako mrtvý". A přesně tento scénář se může klidně naplnit i nyní u nás.

Pane Koláři! Váš otec je totiž packal. Pracuje pro US státní elity již roky a na co sáhl to nezvládl. Radar v Brdech? Fiasko. Vlastní kandidaturu na prezidenta a "kroměřížská výzva"? Fiasko. Pokusil se najít a "vycvičit" za sebe dostatečného kandidáta/loutku s falešnými brýlemi, Drahoše. Fiasko. Jeho práce pro organizaci páté kolony "Evropské hodnoty" (ano, to je ta org. vedena gay pornoherecem), která má zcela destabilizovat jakékoliv pokusy ČR o samostatnost? Fiasko - majdan se nezdařil. Jeho podpora "Centra proti terorismu a hybridním hrozbám", které má bojovat proti "dezinformacím a fake news", tedy jinými slovy - má vytvářet pomocí cenzury jen jediné informační pole a to jeho páníčků? Fiasko. Provokace jeho syna, tedy vaše s Koněvem? Setkali jste se v noci a v době karantény, aby lidé nemohli protestovat, takže také žádná sláva. Ale to s tím zabijákem by mohla být pojmuta jako "lekce", která zabije několik much jednou ranou. Vytvoří to informační pole - RF v ČR zabíjí řádně zvolené politiky a pro vašeho otce varování, že packalům se nekonečné množství chyb nepromíjí navždy.

Pane Koláři, měl byste se skutečně bát, ale nikoliv neznámého "zabijáka z Ruska", ale spíše nějakého člověka, kterého znáte roky a který je kamarádem s vaším otcem a od koho byste to rozhodně nečekal a ani vaše ochranka. I tak vám přeji mnoho štěstí, ale nikoliv v ničení naší země, ale ve vašem životě, i když nemyslím, že existuje možnost, že by se "elitářstvím" podmíněný zmetek, mohl změnit.

K zamyšlení:
,,Zvíťazíme, ak budeme my Česi a Slováci, vždycky po boku. Keď sa podarí niekomu nás rozdvojiť, potom bude s nami zle. V jednote je sila. Prvou zásadou nášho boja je jednota a svornosť. To si, bratia, pamätajme." Milan Rastislav Štefánik
2 Komentářů k KOLÁŘ, HŘIB A RESPEKT?

  1. .lak napsal:

    Kolář, Hřib a na cvičení jsem potkal kdysi jednoho a ten na otázku lampióna jak se jmenuje když šel bez čepice a s rukama v kapsách mu řekl Trpič a ze zeleného mozku byl jak mávnutím kouzeleného proutku běsič. Takovou scénu a konverzaci kašparů vidět a umřít, opravdu. Nepublikovatelné slovníky měli oba kvalitně rozsáhlé. Jak málo stačí expresním. Možná mají smůlu na jména, nebo na palice? Jeden tedy jo. :lol: I když i zaujatí dávají svým vizitkám nové neotřelé pojmy.

  2. Laco napsal:

    Celá Evropská unie, nevyjímaje Českou republiku, žije v duchu základních euroatlantických hodnot, které Mike Pompeo, ministr zahraničí USA charakterizoval následovně: „We Lie, We Cheat, We Steal“ (lžeme, podvádíme, krademe).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!