Mentální pandemie

covidscamDefinice epidemie je odvozena poměrem počtu chorobou zasažených na sto tisíc obyvatel. Po překročení v dané lokalitě či zemi 1,5 %, což se rovná 1500/100 000. A když onemocnění překročí hranice země a rozšíří se po kontinentech, tak se nazývá pandemií. Ti, kteří nezapomněli základní aritmetické operace, si snadno spočítají, jak to s tou virovou pandemií ve skutečnosti je. Partička u vesla, vybavená laptopy a mobily, by výpočet procent měla zvládnout během pár vteřin, bohužel někteří z těch přestárlých prostatiků si kromě menu k obědu a večeři nic nepamatuje a navíc na displeje mobilů a obrazovky laptopů nevidí.

„Byly doby, ó doby byly“ (jak říkal Werich), kdy do důchodu lidé odcházeli po dosažení 60 let. Hranice se po „textilní“ revoluci posunovala a dnes je 65 roků. Výjimky se udělovaly pouze vědeckým kapacitám a univerzitním profesorům. Náměstci a generální ředitelé tlaku ambiciózním podřízených a ÚV podlehli a z vděčností nastoupili na podřadná místa vrátných a nočních hlídačů, aby si přivydělali. Trend od počátku století potvrzuje, že na posty prezidentů, ministerských předsedů, ředitelů bank a soudců jsou dosazována individua na pokraji smrti. Nevěříte? V té zemi neomezených možností o křeslo „nejmocnějšího muže“ planety usilují v tomto roce dva dementi. Bernie Sanders (79) a Joe Biden (78), kterého podporuje mluvčí sněmovny N. Peloci (80). Joe si ve svých sporadických výstupech ani nepamatuje, ve kterém státě je. Nedávno si spletl na jedné předvolební masáži davu oveček manželku se sestrou, které stály po stranách. Detail, jestli šlo o manželčinu nebo jeho sestru, media neupřesnila. Stařenku Dianu Fistein (87) choutky na prezidentské křeslo kvůli inkontinenci opustily. Nedávno ruská Duma odhlasovala zákony o navýšení daní oligarchii a posilující pravomoci Cara Putina. Většina členů Parlamentu a Senátu v USA je na mrtvici, když si představí, že by Putin po skončení mandátu v roce 2023 byl požádán, aby tu bárku jménem Rusko dál kormidloval skrz mytickou úžinu mezi Skyllou a Charybdou jako Odysseus. Prý je moc starý (67), přestože je o jedenáct let mladší než američtí trilobiti usilující o místo v Bělidle.

Záměrně vyvolaná hysterie o smrtící pandemií Covid-19 a vládními zákazy shromažďování, cestování a vycházení bez náhubků kvůli našemu zdraví je podvod století. Zatím jsme ve fázi „kanárků v kleci“, i když na oknech nemáme mříže. Jeden ekonom nedávno naznačil svou vizi „tří objektů“. Tím prvním jsou továrny a koloniální byty pro dělníky situované co nejblíže fabrice, zdroji příjmů. Tento neofeudální koncept propagoval a praktikoval na počátku minulého století už Baťa. Tím druhým jsou věznice a třetím psychiatrické léčebny, kde vzdorující jedince odborně zpacifikují a vrátí zpět do „postmoderního“ feudálního procesu. Když pobyt v blázinci přežijí, vrátí se ke svým rodinám a příbuzným do svých buněk na předměstích, jako včely do úlu, přestože roli královny budou zastupovat korporace. No a po večeři usednou do křesel, aby v TV sledovali večerní zprávy, americké seriály a filmy z padesátých let přerušované každých deset minut reklamou na podvodné slevy na bazény, sekačky na trávu a pneumatická kladiva. No nekupte to! A my pamětníci poválečných časů dnešnímu prznění historie à la přejmenování ruzyňského letiště po opilci dramatikovi, odstranění sochy maršála Koněva a protěžovaní bratří Mašínů, kteří se v době opožděné puberty po Únoru 48 pokusili „podlomit“ nastolený režim, jen netečně přihlížíme. Díky poděděným zeleným mozkům započali první fázi svých hrdinských činů zapalováním stohů slámy na pozemcích JZD. Podobně jako moje babička, která přesto, že většinu času trávila v kostele, podkopávala nový řád tím, že v JZD kradla jako straka a navíc pálila načerno slivovici. Bohužel chlapci Mašínové, namlsaní žhářskou činností, přepadli jakousi osamocenou služebnu VB, aby získali zbraně, a bezohledně zavraždili chlápka, který měl zrovna noční směnu. Výčet zvěrstev, kterých se ti magoři dopustili v ČSR a NDR při své „cestě za svobodou“ na Západ, je šokující. No a jako vždy vrazi a zločinci jsou s otevřenou náručí přijati do CIA, aby šířili americkou demokracii. Klasičtí zlotřilci a vrahové byli nedávno odměněni medailemi za boj proti komunismu, které jim post mortem předal náš jateční exministr obrany.

Momentálně se Bohem vyvolená země potácí na hranici ekonomického a sociálního kolapsu. Covid-19, který většina evropských států zpacifikovala, v zemi „neomezených možností“ zmutoval a díky stabilnímu géniovi Trumpovi řádí dál. Donald, absolvent jakési dvouroční „žižkárny“ v USA před šedesáti roky, nyní coby renomovaný imunolog národu doporučuje, aby zvážil ozařování ultrafialovým, případně infračerveným světlem, které viry zabijí. To je výrok na kazajku, ale multikulturní, v „papiňáku“ rozvařený národ pochybného IQ té hovadině asi nakonec uvěří. V těchto hektických dnech se v USA razantně zvýšil počet nezaměstnaných na třicet milionů, i když o prezentovaných statistických údajích lze pochybovat. Trumpem slibovaný růst ekonomiky a zaměstnanosti byla fikce. Injekcemi alias chrlením trilionů tištěných a ničím nepodložených dolarů tento bezprecedentní zásah Fedu vysublimuje do hyperinflace a zhroucení akciového trhu. Uměle vytvářená bublina na Wall Streetu konečně splaskne. Globální Augiášův chlév, v němž se třicet let potácí i ČR, nemá řešení. Autora současná krize nevzrušuje, ostatně jako většinu seniorů, kteří překročili magickou hranici odchodu do důchodu a prozatím úspěšně balancují na okraji sociální propasti. Pouze nechápe, proč se v politické sféře ignoruje premisa, že muži jsou mentálně nejproduktivnější ve věku kolem padesáti. Samozřejmě existují výjimky, jako byl Masaryk, de Gaulle a současný ruský prezident V. V. Putin. „Gosudar“, který si s tou plejádou politických nul v posledních patnácti letech pohrával jako kočka s myšmi (USA: Bush, Obama, Trump / UK: Blair, Cameron, Mayová, Johnson / Francie: Sarkozy, Hollande, Macron / Německo: Merkelová). Neprůstřelná Tante, císařovna EU, skončí až jejím rozpadem, myšleno rozpadem EU, i když současná rozhodnutí této Alten Hexe, jak jí v Německu přezdívají, naznačují její nepatrnou demenci. Ruský Gosudar tu simultánku na světové šachovnici proti nekompetentním břídilům zvládne i poslepu a „maty“.

Proč není v Ústavě ČR zakotven věkový limit pro lukrativní posty soudců, ministrů a prezidentů, kteří se momentálně zhlíží v bývalém sovětském politbyru a současné „corridě“ amerických přestárlých bizonů o křeslo v Bělidle, je nepochopitelné. Představte si, představte si, jak říkával komik Holzmann, že je vám kolem čtyřiceti a po vyšetření CT vám oznámí, že máte nádor, který je nutno chirurgicky odstranit, jinak jdete pod macešky. Vaše představy o životě se zhroutí a na otázku „proč já?“ vám nikdo včetně příbuzných neodpoví. Čekáte na komplikovanou operaci. Koho si z toho omezeného počtu chirurgů vyberete? Volba mezi mladým ambiciózním doktorem a 75letým profesorem, i když mu asistují doc. Alzheimer a doc. Parkinson, je dilema života a smrti. Autor zvolil první variantu. Žije a je vesel díky pitnému režimu a pálení dvacítky cigaret, ačkoli namísto ochucených minerálek preferuje moravská červená vína, aby v boji se zákeřným virem nic nezanedbal.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!