PLANDEMIC – Skrytá agenda za COVID-19

judy

Dr. Judy Mikovits byla označená za jednu z nejšpičkovějších vědkyň své generace. Její diplomová práce z roku 1991 způsobila revoluci v léčbě HIV/AIDS. Na vrcholu své kariéry zveřejnila senzační článek v časopise Science. Kontroverzní článek vyvolal rozruch ve vědecké komunitě. Odhalil, že používání zvířecích a lidských plodových tkání způsobuje devastující epidemie chronických chorob. Za odhalení jejich tajemství se poskoci farmaceutické lobby do dr. Mikovits ostře pustili. Zničili její jméno, kariéru a osobní život. Nyní, jak osud národa visí na vlásku, dr. Mikovits uvádí jména těch, kteří stojí za epidemií korupce, jež ohrožuje veškerý lidský život.
6 Komentářů k PLANDEMIC – Skrytá agenda za COVID-19

  1. Jan napsal:

    Prosim, sirte toto video dal! Na Youtube je ted cenzura, mazou ho. Cekam na druhy dil. Existuje dalsi video, kde tato virolozka rika, ze bude-li v USA uzakoneno povinne ockovani proti Corona viru, muze zemrit 50 milionu lidi. To souhlasi s agendou Gatesovych, pozadujicich redukci svetove populace na 5 %.
    COVID-19 uniknul z laboratore ve Fort Detrick zrejme umyslne, protoze cisticka odpadnich vod byla 1 rok nefunkcni.
    Je velice pravdepodobne, ze viry Ebola, Sars, Mers a COVID-19 byly modifikovany v laboratori. Na pokusy s COVID-19 se podilel i Wuhan. Laborator dostala od Fauciho miliony dolaru na vyzkum.

  2. Definitiva napsal:

    Dr. Mikovits učila ebolu, ako má napádať ľudské bunky. Chcela tým ľuďom pomôcť, alebo škodiť, zabíjať? Dnes je poškodená ľuďmi, ktorí ju zamestnávali. Aká to morálka, aké dobré mravy? Na Západe morálka a dobré mravy neexistujú. Západ fuinguje na princípe zisku ihneď a za každú cenu, ľudský život pre nich nemá cenu, človek je len nástroj na dobývanie zisku na úkor druhých ľudí a prírody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!