Karanténa ničí imunitu, roušky škodí, těžké následky společenského distancování

knugtwittkowskiKaranténa škodí na zdraví a ničí imunitu

Britské oficiální noviny „The Guardian“ vydaly v půli dubna článek, který měl mít další pokračování, ale to se tam nikdy neobjevilo. V článku citují Dr. Wittkowskiho, který říká, že jakákoliv nemoc dýchacích cest se zastaví pouze tím, že jdou děti do škol, lidé do zaměstnání a do obchodů a ponechá se každému volný pohyb, aby se spolu promíchali, protože aspoň 80% všech se musí dostat do styku s nákazou, aby si vytvořili imunitu. Jen tak je možno docílit to, čemu se říká „davová imunita.“ A po čtyřech týdnech na to je možno otevřít domovy důchodců, které měly být do té doby zavřeny a dovolit veškeré návštěvy, protože v té době už bude virus zničen. Článek ZDE. Anglické slovo, které je dnes používáno na koronavirus karanténu je „lockdown,“ neboli uzamčení. Je to výraz, který se používá ve věznicích.

Dr. Dan Erickson

Dr. Dan Erickson

Dva lékaři, Dr. Dan Erickson a Dr. Artin Massihi z „Accelerated Urgent Care“ kliniky v Kalifornii jsou zachyceni na videu, jak diskutují současnou zdravotní situaci s reportéry z ABC News. Tito lékaři se netají tím, že karanténa zdravých lidí je naprosto špatná a že pobyt doma, beze styku s ostatními nás zbavuje imunity proti nemocem. Jejich nemocnice je rovněž málem prázdná a přesto, když přijdou ráno do práce, u dveří stojí osoby málem ve skafandrech a měří jim teplotu. Prý je to kvůli jejich bezpečnosti! Dr. Erickson říká, že jakmile někdo mluví o „naší bezpečnosti“ tak s námi manipuluje. Dává nám najevo, že my sami nejsme schopni posoudit, co je pro nás bezpečné a co ne, takže musí vláda, nebo organizace zakročit a říct nám to. Tím ovšem ti tam nahoře zkouší zjistit, jak moc svobody nám mohou ještě odebrat a když pěkně poslechneme a zůstaneme doma, tak jasně ví, že to funguje.

Oba lékaři se shodují na tom, že by nemělo být postupováno podle počítačových modelů, ale podle skutečných případů, podle pravdivých čísel a spolehlivých údajů. Na příklad, nemocnice volají po ventilátorech, požadují jich 30 tisíc a z toho jich používají pět. Protože na ventilátory mají být dávány pouze ty nehorší případy, což jsou lidé, kteří by to už dále sami na svých nezvládli.

„Chřipka není nic na co bychom nebyli zvyklí a nedokázali se s tím vyrovnat,“ říkají. 96-97% všech případů této chřipky se dokonale uzdraví. A ta 4% co zemřou mají všichni nějaké další, přídavné a vážné nemoci, jako jsou selhání srdce, rozedma plic, revmatismus, artritida, lupenka a podobné. Samozřejmě, že se může stát že i naprosto zdravý člověk zemře na chřipku, ale množství těchto lidí je tak malé, že je zbytečné se o tom i zmiňovat. Video ZDE.

A hned na to se na internetu objevily články, jak tito lékaři nemají právo předkládat lidem takové nepodložené informace, že v jejich výpovědi byla spousta mylných tvrzení, a podobné nerozumné výroky. Jaká mylná tvrzení? Přece tihle dva jsou lékaři, s dlouholetou osobní zkušeností, tak jak by mohli mít „nepodložené důkazy?“ Tyto hanlivé poznámky dávají na internet často placení sabotéři, kteří celé dny a i noci brázdí internet a hledají zprávy, které by se nehodily ať už vládám, nebo farmaceutickému průmyslu, či jiným mocným organizacím – podle toho, kdo je platí. A cokoliv naleznou, zkouší takto zdiskreditovat.

Dr. Artin Massihi

Dr. Artin Massihi

Video Dr. Ericksona a Dr. Massihi dostalo celkem okamžitě 5 milionů shlédnutí a přesto je Youtube stáhlo, údajně proto, že nebylo v souladu s jejich směrnicemi. Sebastian Gorka, který dává na internet audio programy, rozmlouval s Dr. Ericksonem celkem dvakrát a pokaždé dal tyto nahrávky na internet a do 24 hodin byly obě pryč! Taková je nad námi kontrola. Audio ZDE.

Ještě že tito lékaři onu kliniku vlastní, jinak by asi přišli o zaměstnání. Naše tajné vedení si v žádném případě nechce nechat vzít tuto karanténu, protože ji nutně potřebuje na zničení celosvětové ekonomie a na zničení nás všech jak psychicky, tak ekonomicky a i zdravotně.

 

Každá chřipková epidemie zanikne interakcí mezi lidmi

Lékaři Erickson a Massihi prohlašují, že zavírat se doma nedává z epidemiologického hlediska vůbec žádný smysl. S epidemií se musí bojovat pomocí davové imunity. Karanténou se pouze prodlužuje trvání každé epidemie a může dojít ke druhotnému nakažení až karanténa skončí. Stejně, nikdy nikdo neslyšel o tom, že by měli být karanténováni zdraví lidé. Něco takového, co se stalo teď, lidstvo ještě nikdy nezažilo a ty následky mohou být hrozivé. Takže my jsme zde teď ti pokusní králíci!

Lékaři při operaci nosí také roušky, ale ty mají na svou a na pacientovu ochranu, na udržování sterilního prostředí. Ale ten, kdo nosí roušku dlouhodobě, oslabuje svůj vlastní imunitní systém a jen lidé, kteří absolutně nerozumí mikrobiologii mohli něco takového přikázat.

Náš imunitní systém je zvyklý na styk s druhými. My všichni sdílíme společné bakterie, jsou tam stafylokoky, strekptokoky, viry a denním stykem si cvičíme imunitní systém, aby s těmito útoky uměl zacházet. Když odstraníte styk s druhými lidmi, zavedete přísnou hygienu s používáním drsných antibakteriálních prostředků a chemikálií, pak škodíte imunitnímu systému. A když toto provozujete delší dobu, pak můžete skončit s imunitním systémem dokonale zničeným.

Nošení roušek je naprosto nevhodné, protože aktivuje naše vlastní viry, který máme každý v sobě a my pak onemocníme z naší vlastní obdoby koronavirové chřipky. Právě proto jsme v současné době velmi ohroženi, protože až pomine karanténa a všichni tito doposud izolovaní lidé se znevýhodněným imunitním systémem vyrazí do ulic, tak bude obrovské množství nemocných.

Dr. Rashid Buttar k tomu dodává, že tím, že nosíme roušky, musíme dýchat s většími obtížemi než bez nich. Musíme dýchat násilně, protože musíme překonat zábranu toho materiálu. To způsobuje v našem organismu stres. Stres je složitý proces, je to boj-nebo-útěk situace. Při stresu vypustí náš imunitní systém do oběhu látky, zvané exosomy, což jsou v podstatě viry a to z tím účelem, aby varoval zbytek těla, že došlo k napadení a je třeba se bránit. Dojde k navýšení kortisolu, což je stresový hormon. Zároveň s kortizolem se zrychlí srdeční tep, zvýší se krevní tlak, někdy se přidají zrakové potíže, bolest na prsou, silné pocení, nebo mráz přes záda, třes svalstva, náhlá zesláblost či únava a mdloby. Pak se ozvou v panice orgány v těle, což vyvolá snížení lymfocytů, a utlumení funkce imunitního obranného systému. Když nosíme roušku pořád, jsme ve stresu neustále a následky toho mohou být nedozírné.

Viry jsou zlomky DNA a RNA. Nejsou to živé organismy, ale ani nejsou mrtvé; jsou součástí naší fyziologie. Bez virů by lidstvo nepřežilo, protože viry nás přizpůsobují našemu prostředí; dělají náš systém adaptogenický. Video ZDE.

 

Karanténa je velmi škodlivá

Stejně tak je velmi škodlivá karanténa. Začínají se ozývat hlasy, že takové nucené izolování bylo to nejhorší, co se mohlo stát. Některými je to dokonce považováno za nemorální. Nejen že úmrtí na koronavirus nejsou prakticky žádná, ale ještě navíc, tak dlouhá karanténa a zavřené obchody a firmy bude mít za následek děsivé ekonomické, psychické a i zdravotní následky. Lidé bez styku s druhými si nemohou vyvinout potřebnou imunitu, protože když sedí sami doma, tak nepřicházejí do styku s žádnými jinými viry, bacily a jim podobnými látkami. Pouze když jsme těmto denně vystaveni, může se naše tělo naučit se jim bránit. To je to pravé, skutečné a jediné „očkování.“

Jsou i takoví, kteří se obávají, že bude snaha toto „společenské distancování“ udržovat do nekonečna. Lidé jsou v podstatě společenští tvorové, kteří nutně potřebují styk s druhými. Takové „distancování“ v nás může docela udupat co doopravdy jsme a my se staneme ustrašenými roboty, kteří pouze pracují, jí, spí a hlavně – bojí se.

Andrew Cuomo, guvernér státu New York je překvapen, že po uvolnění karantény jsou všichni nemocní lidé ti, kteří doposud poctivě seděli doma. Prověrka stovky New Yorkských nemocnic ukázala, že 66% všech nových případů byli lidé, kteří opravdu karanténu dodržovali. A 84% všech nových pacientů byli ti, kteří byli buď v penzi, nebo nezaměstnaní a tím pádem nemuseli dojíždět do práce, takže nepoužívali veřejné dopravní prostředky, ani nechodili pěšky. Jinými slovy, nestýkali se s žádnými jinými lidmi. Článek ZDE.

Důkazem, že karanténa a nošení roušek jsou skutečně škodlivé pro náš imunitní systém a že chřipková epidemie zanikne pouze když lidé spolu budou dále komunikovat a získají tím proti nákaze odolnost, je situace ve Švédsku. Švédsko se rozhodlo nepodrobit své občany žádné karanténě, aniž by uzavřelo kterékoliv hranice. Lidé mohli dále chodit do zaměstnání, děti do škol a stýkat se jako předtím. Ve srovnání s jinými státy je na tom Švédsko co se týče nemocí zhruba stejně, ne-li lépe.

Množství úmrtí ve Švédsku Modrá: nedělat nic; Žlutá: částečná opatření; Červená: skutečný stav. Zdroj: ZDE

Množství úmrtí ve Švédsku
Modrá: nedělat nic; Žlutá: částečná opatření;
Červená: skutečný stav. Zdroj: ZDE

Kdosi se rozhodl srovnat Švédsko s americkým státem Michigan, protože oba mají zhruba stejně velké území a stejně velkou populaci. Oproti Švédsku, Michigan zavedl velmi přísnou karanténu. Ve srovnání těchto dvou zemí, zde jsou výsledky (článek ZDE):Když se k tomuto Švédsko rozhodlo, svět panikoval. Ihned byl Profesorem Fergusonem vytvořen počítačový model, jak strašně na tom Švédové budou. Tento model předpovídal různé přístupy ke chřipkové epidemii, jak jsou uvedeny na obrázku vedle. Počet úmrtí je uváděn v denní úmrtnosti na 100,000 obyvatel.

Švédsko             13,822 případů chřipky a 1,511 úmrtí

Michigan            30,791 případů chřipky a 2,308 úmrtí

 

Starší lidé více ohroženi

Starší lidé jsou koronavirovou chřipkou více ohroženi, ale nejen kvůli chřipce samotné. Je pravda, že více starších zemře na její následky, ale to jen proto, že mají jiné, přídavné nemoci, které si ti mladí zatím ještě nedokázali vyvinout. Podle toho, co pozoruji, nemoci začnou tak, že lékař předepíše nějaký prostředek, dejme tomu na vysoký cholesterol, nebo na vysoký krevní tlak. Vysoký krevní tlak je záležitost velmi sporná a zbývá vědět, jestli skutečná, dlouhotrvající porucha, kterou by nevyléčilo obyčejné magnesium opravdu existuje. Pokud o tom chcete vědět víc, přečtěte si článek ZDE.

Ale jak bylo řečeno, začne se jedním lékem. A jeden, dlouhodobě užívaný lék stačí, aby sice moc nepomohl, ale aby vyvolal další příznaky. Takže k němu přijde přidat další lék, na ty příznaky, který opět valně nepomůže, ale navodí další příznaky. Tímto způsobem, postupně bere člověk víc a víc léků a ty samy se postarají, aby nakonec vážně onemocněl. Samozřejmě, jsou i výjimky, kdy si někdo hraje na otužilce, způsobí si revmatizmus, ten mu ochromí srdce a je to. Anebo někdo jiný má pár nehod na motorce, další se živí výhradně mrkví a skončí s kolapsem jater, a podobné. Ale většinou to neselže – ten, kdo žije normální, střídmý život, občas bere potravinové doplňky a s žádnými dlouhodobě užívanými léky nezačne, většinou vážně neonemocní.

Dr. Buttar sám přiznává, že když jde někdo k lékaři s průjmem, dostane léky na zastavení průjmu. Ale málokterý lékař se ptá proč ten průjem začal, co je jeho příčinou a co tím naše tělo zkouší docílit. Naše tělo je dokonalé, ví – i bez naší rady a pomoci – jak se má zachovat. Možná se tím průjmem zbavuje něčeho, co mu škodí, možná se čistí. Ale tady dostane lék na zastavení průjmu a vyléčení může pak trvat mnohem déle, než kdyby tento lék nedostal. Nemluvě o tom, že se z takového násilného zásahu může vyvinout něco jiného.

Jen tak na okraj, znám člověka, který má od svých 16ti let poruchu srdce, způsobenou revmatickou horečkou. Tuto poruchu zjistí každý lékař pouhým poslechem. Dnes je jeden rok od osmdesátky, nikdy nebyl valně nemocný a u lékaře byl od doby své revmatické nemoci dvakrát – kvůli prohlídce, potřebné k řízení auta. Ale nikdy se nezachlazuje, nikdy si nehraje na otužilého. To je to hlavní. Dobře se obléká, stravuje se výhradně podle své chuti a ne podle toho, co zrovna propaguje zdravotnictví. Nevěří na žádné zázračné samospasitelné prostředky, které se během let vyskytly, jako třeba echinacea, hlíva ústřičná, žen-šeng, sauna, šlehání se březovými proutky, nebo cokoliv jiného. Každé jídlo v restauraci, pokud už v restauraci jí, si musí přisolit, protože většina z nás je dnes na neslané dietě, což škodí na srdce. A schody vyběhne líp než leckterý dvacetiletý. Ovšem – jak píšu, to jen tak na okraj.

Takže ty ostatní, přídavné nemoci, jsou ta skutečná příčina, proč staří lidé umírají údajně na koronavirus mnohem snadněji, než ti mladí. Ale ten problém se starými je ještě jiný. Kvůli statistikám, které jsou dnes ze všech stran hlásány do světa, jsou ti starší stigmatizováni. Každý se jich málem bojí. A když se mluví o COVIDu a o jiných nemocech, každý okamžitě má na mysli ty staré. Článek ZDE.

 

Těžké následky společenského distancování

Americké noviny „New York Times“ a všecka ostatní media celou dobu neustále zdůrazňují, jak je důležité, aby se lidé společensky distancovali jeden od druhého. Záměr je jasný, nechtějí aby se lidé setkávali, aby spolu mluvili, přicházeli na jiné názory, na jiná řešení a důvody. Nechtějí aby vedli diskuze, aby je napadaly nové možnosti a aby se i jaksi bavili. Nechtějí aby se lidé spojili a smluvili. Ne, dnes se od nás chce abychom ani nevycházeli ven, seděli doma, pokud možno sami a mysleli pouze na tragedii, která nás postihla. Možná nám chtějí ještě více mýt mozky pomocí televize.

Zdá se, že je to snaha navodit stav nedůvěry a snad i nepřátelství mezi lidmi. Když budeme jeden na druhého koukat s podezřením, nemůžeme se nikdy dát dohromady, domluvit a jít se společně ptát otázky. A tato snaha o společenskou izolaci je opět celosvětová. V Americe to mohlo být vidět už dávno v obchodech, kde neustále vyhrává hudba, takže je někdy těžké se soustředit na to, co člověk chce koupit; o tom, že by někdo rád něco diskutoval s druhýma nemůže být ani řeči. V každém baru je hlavní vybavení televize, na kterou všichni koukají a málokdo mluví. Nakonec, je to v barvách a ještě se to hýbe.

Peter Denk, vydavatel informačního listu „Zeitprognosen“ správně předvídá, že takové distancování může mít vážné psychické následky u velké části populace. Většina lidí není uzpůsobena na to, aby žili izolovaně od druhých. Také je nutno si uvědomit, že mnozí touto karanténou ztratí úplně všecko, zaměstnání, příjem a mnohdy i rodinu a střechu nad hlavou. K tomu jsou ještě pomocí televize bombardováni neustálým zveličováním skutečnosti a špatným výhledem do budoucnosti jak pro ně samotné, tak pro jejich rodiny, pro jejich státy a pro celou zemi. A jak udržet děti doma v klidu a pohodě a nepřijít při tom o zdravý rozum? To ať chudákům rodičům někdo vysvětlí.

Mnozí lidé jsou zvyklí ventilovat stresové situace tím, že své problémy diskutují s druhými. Nejen že se jim uleví psychicky, ale ještě mohou přijít formou rozhovoru na nějaké řešení. Jiní snižují úroveň stresu tím, že chodí běhat do parku, další chodí nakupovat, anebo po cukrárnách. Každý se vybíjí jinak, každý má svůj vlastní způsob na snížení stresové hladiny. A teď je jim tato možnost vzata a celý svět je uvržen do samotky a přitom všichni víme že ti, kteří jsou uvězněni na samotce se někdy z toho zblázní. V Číně už se toto začíná projevovat v tom, že podstatně vzrostlo množství rozvodů. A v mnohých větších městech neúměrně stoupá kriminalita.

 

PEAR

Toto všecko se ale promítá ještě dále. Když se celé miliony lidí nacházejí ve stavu napětí, vzteku, provinění, strachu a mnohdy i paniky, tyto všecky záporné pocity se celosvětově promítají do našeho společného energetického pole, které známý vědec Rupert Sheldrake nazývá „morfogenetické pole.“ Odtud pak mají možnost zpátky působit na naši planetu a její obyvatele a vést ji k ještě větším katastrofám. Nesmíme zapomínat, že my všichni, jak tady na světě jsme, jsme prakticky jeden tvor a sdílíme mnohé s těmi druhými ač chceme či nechceme a ať nám jsou sympatičtí nebo ne. My všichni jsme jeden tvor: člověk!

Spojení mezi lidmi bylo dokázáno i na Universitě v Princetonu v Americe, kde v jejich pokusné laboratoři s názvem PEAR (Princeton Engineering Anomalies Research) používají REG (Random Event Generator), což je zařízení, které neustále chrlí náhodná čísla ve formě nepředvídatelně uspořádaných skupin nul a jedniček. Vcelku je počet obou číselných možností stejný, ale jejich posloupnost je rozmanitá. Ale když dojde k nějakému celosvětovému vlivu, který dokáže zesynchronizovat cítění všech obyvatel naší planety, pak začne REG vydávat čísla v jakémsi zvláštním pořádku. To se i stalo, např. při 9/11.

Bylo rovněž zjištěno, že když se člověk na tento přístroj soustředí, že dokáže pouhou myslí ovlivnit posloupnost vydávaných čísel buď jedním, nebo druhým směrem. A ještě zjevnější výsledky jsou docíleny, když lidé, ovládající toto zařízení pouhým myšlením jsou dva a ultimativní ukázky mohou být viděny, když tito dva jsou rozdílného pohlaví a jsou do sebe zamilováni. Toto ovlivňování je možno provozovat jak na dálku, tak i do minulosti. A pak že nemáme žádný vliv! Více ZDE.

 

Skutečné důvody pro celosvětovou paniku

Ten skutečný důvod za rozšířením koronavirové paniky je pouze jeden a to je ovládat nás, zotročit nás, zredukovat nás na nic neznamenající špetku prachu na cestě velikášských plánů těchto manipulátorů. Ale zamyslete se, proč nás chtějí ovládat? Odpověď je jednoduchá: kdybychom prohlédli a pochopili o co ve skutečnosti jde, tak bychom vládli my jim.

Všichni ti tam nahoře jsou bývalí otroci, kteří byli celá staletí vychovávání k tomu, aby poctivě sloužili svým pánům a my jsme byli ti mocní, kteří vládli. O tomto existují historické důkazy, které ale není možno z nedostatku prostoru uvádět. Ale protože tito otroci se mezi sebou smluvili, tak vzniklo tajné, neviditelné spiknutí a pak nám začali pomalu zatajovat důležité informace, schovávat před námi důležité spisy, jakmile se dostali jen trochu k moci, začali měnit historii, navykládali nám to či ono a my, ve své důvěřivosti, jsme jim věřili. Byli jsme celá staletí oslepováni jejich prohnanou propagandou, chlácholeni jejich skrytými rádci a podváděni pomocí jejich triků a zákeřností.

A teď se pouze bojí, že prohlédneme kdo doopravdy jsme a že se budeme dožadovat svých práv. Samozřejmě, když uděláte otroka pánem, je to krutý pán, nemilosrdný a nesmlouvavý. Takže pokud se nám toto nepodaří pochopit, tak to, co nás čeká je víc než hrozné.

 

Současný terorismus

Musíme si rovněž uvědomit, že každý „teroristický“ čin proti lidem nebo proti národu sloužil vždy jako záminka k dalšímu omezení občanské svobody. Veškerá lidská práva pak ustupují do pozadí a zůstávají pouze povinnosti, zákazy a příkazy, stejně jako ve válce. A kdo jsou ti teroristé? No my to nejsme v žádném případě. Kdybychom my byli ti teroristé, tak by Bill Gates, Soros a mnoho jim podobných už dávno nebyli mezi živými. Ti skuteční teroristé jsou ti, kteří na teroristickém činu získávají. Kdo získává na teroristickém činu se zavedením povinné karantény a zastavení ekonomické činnosti po celém světě? No přece ti, kteří nás chtějí ovládnout za každou cenu, i kdyby nás měli ekonomicky, společensky, psychicky a zdravotně zadupat do prachu.

Proto také zkoušejí vylidnit planetu, protože chtějí, aby nás bylo míň než jich. Bojí se nás. Bojí se naší převahy. A informovaná převaha je ještě mnohem nebezpečnější. Z toho důvodu ona propaganda, která demonizuje staré lidi je opět za stejným účelem: mnozí starší toho hodně ví, mají široké znalosti, jsou správně objektivní, dovedou vést, dovedou učit. A to je velmi nebezpečné.

Možná si vzpomínáte tu pohádku o čínském císaři, který kázal vyhubit všechny staré lidi. Pak se ale dostavila přírodní pohroma a nikdo nevěděl jak s ní zacházet. Jistý mladík své rodiče utratit nenechal, ale skrýval je. Šel za nimi a oni mu poradili co proti té pohromě udělat. Mladík to řekl císaři a všecko se vyřešilo. Pak přišlo něco jiného a opět, mladíkovi jeho staří rodiče poradili jak s tím zacházet. Nakonec se císař o nich dověděl a zamyslel se; litoval, že nechal všechny staré vyhubit a od té doby mohli žít volně.

Ti, kteří v této televizí prosáklé době ještě přemýšlejí. už toto všecko začínají chápat. Po celém světě dochází k protestům proti tomu, jak je s námi zacházeno. To nejsou jen Žluté vesty; takových potyček je celosvětově hojně. To, že nejsou v mediích podchyceny, je něco zcela jiného. Na příklad, když se v roce 1990 Amerika rozhodla napadnout Irák, protestovaly před Bílým domem statisíce lidí. V tisku a v TV o tom nebyla ani zmínka. Ale možná kvůli tomu a kvůli podobným akcím nastavěli kolem dokola Bílého domu cementové bariéry, takže přístup k němu autem či jiným vozidlem, včetně tanku, je nemožný.

Je jisté, že se blíží obrovská, nevídaná, celosvětová ekonomická krize, jaká tady ještě nikdy nebyla. Ta krize se blížila už před koronou, ale protože tehdy by za ni byli viněni opravdu ti, kteří ji způsobili, byli by souzeni, vězněni a mnozí také po právu popraveni, tak muselo přijít něco, co odvede pozornost jinam. A to byl COVID-19.

Nebezpečí je v tom, že psychicky oslabená a často hladovějící populace začne brzy volat po lepším řešení a po lepším vedení. Přesto, že se mohli nakrásně poučit, jak moc jednotlivé národy utrpěly tím, že se Evropa sjednotila pod jednu nevolenou vládu, budou rádi souhlasit i s celosvětovým diktátorstvím. Politická paměť je velmi krátká.

A budou souhlasit třeba i s válkou. Postupem času bude odhalen nějaký zločinný element, který to údajně všecko způsobil (i když se nakonec ukáže, že to nebyla pravda) a tomu se vyhlásí válka. Rozhořčený zbytek světa se s nadšením přidá a máme tady 3. světovou válku, vysněnou všemi mezinárodními finančníky a nadnárodními podnikateli. Na lidských životech jim v jejich chamtivosti nezáleží, jejich děti do války v žádném případě nepůjdou. A tak naši mladí muži a mnohdy i děvčata půjdou utrácet své drahocenné životy za bandu starých, zvrhlých příživníků. Pod záminkou patriotismu je naženou zabíjet jeden druhého kvůli vlastnímu zisku a obohacení.

 

ZDROJE:

https://off-guardian.org/2020/04/17/coronavirus-lockdown-and-what-you-are-not-being-told-part-1/

https://www.youtube.com/watch?v=zb6j7o1pLBw

https://www.youtube.com/watch?v=ASyKpxpHrA0

https://www.youtube.com/watch?v=S2Nt5L8-MqI

https://www.cnbc.com/2020/05/06/ny-gov-cuomo-says-its-shocking-most-new-coronavirus-hospitalizations-are-people-staying-home.html?fbclid=IwAR1iwYlR7WBAn17CYbOZRcET81XW-B4dauQBmmHoLEmiXTFFQLW5kDzhDKU

https://21stcenturywire.com/2020/05/01/covid-why-sweden-has-already-won-the-debate-on-covid-19-lockdown-policy/

https://rense.com/general96/herd-immunity-vs-lockdowns-sweden-vs-michigan.php

http://www.nwoo.org/2017/08/16/dr-john-bergman-krevni-tlak-co-nam-rika-a-jako-ho-spravne-merit/

https://news.yahoo.com/pandemic-amplified-ageism-open-season-130044370.html

http://www.krisenrat.info/zeitprognosen.html

http://pearlab.icrl.org/
11 Komentářů k Karanténa ničí imunitu, roušky škodí, těžké následky společenského distancování

 1. .lak napsal:

  Komentář s MaP429 nechám na vaše posouzení

  skazde
  před 16 hodinami
  Viry nemohou do těla vnikat kůží ani očima. Takové vektory nefungují, protože sliznice a imunitní systém se umí zbavovat malých množství cizích proteinů.
  Viry nemohou vnikat do ran, protože krvácíme ven, ne dovnitř.
  Viry „existují“ jen v živém těle nebo v Petriho miskách.
  Viry nemohou fungovat bez hostitelských buněk, které je vyrábějí a kódují. Nemohou se množit bez hostitelských buněk.
  Virus nemůže samovolně existovat bez hostitelské buňky!
  Viry neinfikují buňky a neútočí na ně. Nejsou živé, tak nemohou.
  Virus na člověka neskáče, nemá nohy, nelétá, nemá křídla.
  Koronavirus je respirační virus vytvářený buňkami plic a dýchacích cest za účelem jejich čištění od systémové toxicity (toxického ovzduší) Čína, USA... Lidské buňky neprodukují zvířecí buňky ani viry a to platí i naopak. Zvířecí (prasečí, ptačí…) tkáň může být pozorována v lidské krvi jen poté, co byla do těla vpravena injekčně, čímž se obešel trávicí trakt.
  Viry jsou malé, nebuněčné organismy, které obsahují jen jediný typ nukleové kyseliny a replikují se pouze v živých buňkách za využití hostitelské proteosyntézy. Od všech ostatních žijících organismů se liší v následujících bodech:
  jsou organizované jen jako částice, nejsou organizovány jako buňky (mohou být považovány za nebuněčné)
  zralé viriony obsahují pouze jediný typ nukleové kyseliny - vždy pouze DNA nebo RNA
  viry se množí syntézou svých složek (ne dělením), a proto závisí na ribosomech hostitelské buňky!

  Je smutné, že nás moderní věda svádí na scestí, co se týče uvažování o těle a jeho fungování. Její pohled na tělo vede jen ke strachu a panice – a velkým ziskům pro jedince u moci. Virus je celosvětově zjevně využíván k zavedení zákonů a opatření, která jsou typická pro policejní stát, a ta budou ještě sílit, pokud si většina lidí neuvědomí, jak velice se nám lže o podstatě virů a nemocí.

  Citace:
  The Poisoned Needle: Suppressed Facts About Vaccination, 1956, od Eleanor McBean M.D., N.D.
  Béchamp Or Pasteur? A Lost Chapter in the History of Biology, autor E. Douglas Hume, 1923
  The Blood and Its Third Element, autor Antoine Béchamp 1912
  Immunization: The Reality Behind the Myth, autor Walene James, 1942
  The Dream & Lie of Louis Pasteur, autor R.B. Pearson, 1942

 2. Jiri007 napsal:

  Je hloupost tvrdit, že se musí nakazit všichni, aby jsme získali imunitu. Chřipku také mohu chytit několikrát a imunitu nemám.

  • proud napsal:

   Nejsem doktor,takze neznam presne jak to s imunitou beha,ale predstavuju si, ze neni jako nakonec nic,jen cernobila.To znamena,aspon pro me,ze se nakazim,telo pozna problem a nauci se s nemoci bojovat,coz je svym zpusobem taky "imunita",takze ne ze uz nikdy neonemocnim,ale naucim se tu nemoc napriste zvladat. Proto padaji hlavne lidi s oslabenou imunitou,coz neznamena,ze ti se silnou se nemuzou nakazit,jen to zvlada kazdej jinak. Takze mi to jako az takova hloupost nezni.Prijde na to jak si kdo onu "imunitu" predstavuje.

   • proud napsal:

    Dokazanym faktem je ze kdyz vyrostes ve sterilnim prostredi a pak se dostanes do normalniho sveta,bude te to stat zivot,nebudes mit imunitu zadnou.Cim vic svinstev poznas a zvladnes,tim lip pro tebe............osobne si ale myslim,ze prirozenym zpusobem,nebo jakymsi rozumnejsim nez je soucasnej zpusob ockovani,ze kteryho se stal kseft a nikoliv zajem o zdravi.

  • Brett napsal:

   To Jiri007
   To bude zřejmě tím,že každou novou sezónu se objevuje nový zmutovaný kmen,jak někteří víme. Také někteří z nás víme,že očkování proti chřipce právě z tohoto důvodu je nepříliš účinné a tudíž pro zdravého člověka zbytečné.Pokud by jste shlédl video s dr.Witkowskim,dozvěděl by jste se mj.,že každý sezonní virus chřipky je označován jako nový,což je i případ současného SARS-CoV2,který je označován předponou "novell".
   Tož tak...

 3. Definitiva napsal:

  Veľmi dobrý článok. Rus Kvačkov problematiku korona definoval veľmi krátko a presne. Ak vieme o tisícročia trvajúcej vláde sociálnych parazitov, elít, oligarchie, modrej krvi, korporácií, finančníkov, slobodomurrárov, Sionu, nad davom, stádom, tlupou, tak sa nám zjaví pravdivá mozaika o stave sveta. DVTR na levanet popisuje dejinné fakty.
  Kto vládne poznaním, ten pracuje pre seba, svoju rodinu a národ. Kto poznanie nemá, ten pracuje pre cudzích, pre sociálnych parazitov /a volí Matoviča/.
  Slovania sú vyše 1000 rokov v procese genocídy Západnou civilizáciou, Anglosasmi.
  V dejinách beží nepretržitá vojna Západu proti Východným národom, sociálnych parazitov proti otrokom, s cieľom ovládnuť zdroje pre život, suroviny, energie, ľudský potenciál. Vojna je hybridná a nikdy neskončila, prejavuje sa vnucovaním svetonázoru, falšovaním dejín, vnucovaním ideológie, náboženstva, ekonomickými obmedzeniami, sankcie, koloniálne vzťahy Západu voči svetu, ľudia sú ničený drogami, alkoholom..., vojna zbraňami.
  Existujú dva koncepty ľudského bytia, sociálne parazitický, dedený od dôb Starovekého Egypta a majúci podobu dnešného kapitalizmu, jedinec je zákonom chránený a má prednosť pred potrebou spoločnosti. Druhý, spoločenský koncept, spoločnosť má prednosť pred záujmom jedinca, vo svete to hlása len Putin, KSB, Koncepcia spoločenskej bezpečnosti, dobrovoľná, obojstranne výhodná, mierová spolupráca národných demokratických štátov, zachovanie rodiny, národov a kultúry. Všetky vojny sú po stáročia vedené Západom proti Rusku!
  Sociálny paraziti už pred 5 000 rokmi poznali psychológiu davu, tlupy, stáda: Pamäť tlupy je obmedzená na plus mínus dva týždne. Dav tlupa, žije podľa tradícií a preberá názory autorít, elít.
  Veličko: Človek je davovo tlupová dvojnohá opica, dav preberá názory vodcu a tlupa slúži jedincom na dosahovanie cieľov.
  Ja: Človek nepoužíva rozum, nepracuje s faktami a logikou, nemá poznanie, nevie určiť, čo je pre neho v budúcnosti lepšie a konať podľa toho. Človek nepoužíva rozum, lebo mu Stvoriteľ nedal návod na používanie.
  Do uvedeného rámca zapadá aj korona harašenie, elity majú svoj zámer, depopulácia, ekonomické záujmy, ovládnutie zdrojov pre život, falošná vlajka pre likvidáciu nesplatiteľnej finančnej bubliny neriešenej od krízy v 30 tich rokoch. Globalisti ničia Sion, USA ničia Čínu, Rusko a Európu, Gates chce depopuláciu a celosvetovú vakcináciu s možnou neplodnosťou, očipovaním a definitívnam zotročením človeka, Musk hlása, že reč už nebudeme používať, hovoriť za nás budú čipy v mozgu a čipy niekto asi naprogramuje, človek biorobot. Centrá moci majú za úlohu realizovať záujmy elít. Čína si doma urobila poriadky, v USA sionisti chcú zosadiť Trumpa, čím viac korona mŕtvych, tým horší je aj Trump. Putin môže len to, čo mu globálne sily dovolia a využíva to fantasticky. EÚ je pred zánikom, je impotentným služobníkom Sionu-USA-Británie a svetu na smiech. A malé štáty zažívajú chaos a dobrovoľný ekonomický kolaps.
  Čím je štát uvedomelejší, tým má viac korona mŕtvych, tým viac peňazí doktori obdržia pre nemocnice. Odkedy sme v EÚ, tak Slovania zažívajú katastrofu, zničený priemysel, poľnohospodárstvo, potravinová bieda, výroba surovín pre Západ, nekonečné zadĺženie, služobníci Západu, piata kolóna je každými voľbami viac zažratá do riadenia štátu. Štát ovladnutý finančnou mocou, ktorý pracuje v prospech finančníkov a proti národu, spĺňa definíciu fašizmu.
  Korona je neškodný vírus, z ktorého elity urobili svetovú katastrofu, ľudia sú nevzdelaní a na smrť vystrašení.
  Hlúpy a nevzdelaný človek je kapitalistickým ideálom, monopol na vzdelanie vlastní štát.
  Nikto sa nepýta, kto vypustil korona do sveta a kedy budú elity sediať pred svetovým súdnym tribunálom za zločiny proti ľuďom.

 4. proud napsal:

  Hm,taky jsem kdysi myslel a psaval ze tisiciletej utlak,to jen pro zajimavost a dneska o tom pochybuju.Mam duvody se domnivat ze o ten utlak jde nejakejch poslednich 250-300 let,tedy v dobe po Veliky Tartarii,stejne tak o GP. Je to podobny jakoze silne pochybuju o kdysi skolni latce mluvici o dobe kamenny a bronzovy,nas jako polozviratech v jeskynich a podobne,povazuju to za voloviny a naopak si myslim ze dnesni clovek je teprve na ceste do jeskyni,protoze jeho iq misto aby rostlo,tak upada. Zamysli se nad tim,je to hodne zajimavy tema.Duvodu proc si to myslim jsou spousty,treba plno vynalezu,jako treba elektrina-pyramidy......se kterejma si vubec nevime rady a nalezy veci a mist ktery neumime vysvetlit,kdyz se o nich vubec dozvime,ze? ;-)

 5. Guybrush Ulysses Threepwood napsal:

  Možno je to úrovňou tvojich príspevkov.

 6. Brett napsal:

  Jestli to třeba nebude taky Vašimi nepřesnými informacemi!Situaci zejména v USA sleduji bedlivě,jelikož zřejmě angličtinou nevládnete.Nevím kde jste vyčetl(nebo si vycucal)čísla a tak pro vaši maličkost CDC oficiální čísla uvádějí necelých 40 tisíc!!! A to v zemi kde je více než 320 milionů obyvatel. Můžete použít kalkulačku a spočítat si kolik to je v procentech,pokud ovšem víte jak na to. Jste placený troll,nebo jen obyčejný český ignorat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!