VLASOVCI OSVOBODILI PRAHU?

General Wlassow mit Soldaten der ROAV posledních letech vidíme, jak se určité vlastizrádné politické strany a skupiny (páté kolony) snaží přepsat dějiny a to hlavně 2. svět válku. Vlastizrádní nejsou v tom, že neopěvují SSSR, ale v tom, že svou činnost neprovádí z lásky k "pravdě", ale proto, aby mohli být pohlazeni a směli olízat boty svým páníčkům v zámoří.

Nemá smysl se ptát historiků a ani přímých účastníků, kteří viděli události z úhlu "své barikády", ale osoby nejpovolanější. Osoby, která jednala jak s vlasovci, tak s německými nacisty a dostávala informace z bojů z každé ulice. Gen. Kutlvašra, se kterým německé velení nakonec podepsalo dohodu o průchodu Prahy do Západního zajetí. Ten prohlásil, že vlasovci Prahu neosvobodili, ale povstání "ulevili", protože zastavili z Benešovska postupující jednotky SS na Pankráckém poli. Má smysl tedy toto téma dál rozebírat?

Gen. Vlasov rozdal jednotkám ROA jasné rozkazy: V žádném případě se nepřipojujte k povstání a nestavte se proti našim chlebodárcům, tedy Němcům. Jeho podřízený gen. Buňačenko rozkaz vetoval a udělal pravý opak!

Byli lidé gen. Buňačenka v době útoku na Němce ještě stále členy jednotek ROA, které patřily právě těm Němcům? Mohli si ještě říkat "vlasovci", když zradili Vlasova? Jak je možné, že mají jednotky ROA svou pamětní desku, když ji tam mají za to, že bojovali proti těm, co je vytvořili, vyzbrojili, řídili, platili a schválili jejich název? Proč má dnes někdo potřebu dělat reklamu nacistickým bandám vlasovců a banderovců (Ukrajina a Majdan)? Ti, co se postavili na poslední chvíli proti nacistům tak učinili jen a pouze z důvodu toho, že jim již na záda dýchal Koněv, který tvrdil, že Praha bude poslední peklo a že se v ní bude bojovat o každý centimetr (což se naštěstí nestalo a Praha zůstala zachována).Ti muži již nebyli vlasovci, již nepatřili k ROA, ale byli to DEZERTÉŘI z tohoto nacistického útvaru! A to by měl každý vědět a šířit. Adorováním nacistických vlasovců, tedy ROA jako těch, co bojovali za Prahu je nejen lež, ale také propagace národního socializmu. Pokud voják neplní rozkazy vrchního velitele a nebojuje za zemi, která mu poskytla uniformu, mandát a výzbroj, tak již není členem dané armády! Přesto si všimněte, že všichni jedou v algoritmu stejné lži - "v Praze bojovala nacistická ROA proti nacistickému Německu."

V davově-elitářské společnosti, ve které žijeme, je historie nástrojem řízení davu, ovčanstva. Představitelé nejvyšších mocností mají potřebu se setkat a vytvořit konferenci Jalta2, na které zcela přeformátují vliv jednotlivých středisek koncentrace řízení na zbytek světa. A protože je mezi nimi Rusko, tak je "nutné" jej všemi možnými prostředky dehonestovat a to i jeho zásluhy na vítězství v roce 1945, aby bylo setkání nemyslitelné, protože "nepřátelské státy" se přece nesetkávají, že?

Víte jak by dopadla 2. světová válka, pokud by Sovětský svaz nezvítězil u Stalingradu a prohrál? A to bez jakýchkoliv pochybností? Hitler by se ze Západem domluvil. Bez Stalina by Západ nikdy žádný den D nevyvolal. NIKDY.

Pamatujme si to.
Jeden komentář na VLASOVCI OSVOBODILI PRAHU?

  1. proud napsal:

    Co ma viset,necht visi,i na ne dojde,zkurvysyny siozidovsky i poturcence! Trest za vlastizradu je jenom jeden,smrt!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!