David Icke pokračuje ve vysvětlení důvodů pro COVID-19

Brian Rose a David Icke

Brian Rose a David Icke

Odstranění automobilů

Zároveň s touto agendou je zde snaha odstranit auta se spalovacími motory. Napřed zavedli katalytické konvertory a teď chtějí zakázat i motory samotné. Všecka auta jsou plánována na elektřinu. Dokonce v Německu je plánováno zakázat všechno topení na olej a převést domácnosti na elektřinu. Jak takové množství elektřiny chtějí vyrábět není zatím jasné. Bez nějakého nového, vysoce efektivního způsobu výroby elektřiny není možné uspokojit požadavek takového rozsahu. Současné technologické podmínky na výrobu elektřiny to prostě nedovolují.

Takže elektrická auta jsou jen dalším krokem k těmto samo-řiditelným vozidlům. A to všecko je založeno na nesmyslné teorii, že spalovací motory zamořují ovzduší a způsobují změnu klima, což je další podvod, propagovaný těmi stejnými lidmi, kteří přišli s podvodem COVIDu. Jestli jste někdy letěli letadlem, tak jste mohli vidět jak nepatrný a málo vlivný je člověk. Z letadla, i když neletí nějak moc vysoko, nejsou vidět ani lidé, ani auta, ani domy a často ani celá města. Pouze velké lány polí jsou někdy rozpoznatelné jako malé, různobarevné obdélníčky. Tak málo znamenáme! Tak málo máme vliv!Elektrická auta blízké budoucnosti mají být později nahrazena samo-řiditelnými vozidly. Takže dnes, když sednete do vozu a jedete si kam chcete, to může být za chvíli vzpomínka na minulost. Protože samo-řiditelné auto, plně ovládané počítačem vás doveze jen tam kam to máte dovoleno. Jsou to navíc vozidla velmi nebezpečná a už zabila velké množství lidí, o čemž se nikde nemluví. Ale jejich propagátoři se tím odradit nenechají; na lidských životech jim nezáleží. Nakonec, jsou to všecko psychopati a ti nemají žádný cit, nebo pocit sounáležitosti a soucit s kýmkoliv jiným je jim odporný.

S jejich snaživostí (a s naším financováním) možná po čase zakážou činnost i sopkám. Jak to zvládnou, to zatím není jasné.

 

Digitální, neboli pomyslné peníze

Náš svět podle těchto lidí funguje jako pyramida. Proto všude tolik pyramid, i když tam často stylově nesedí a proto tolik pyramidální symboliky. Tuto pyramidu si vysvětlují následovně: ten vršek, ta špička, to jsou oni. Oni mají veškeré vědomosti a kontrolují celý zbytek pyramidy. Pod nimi jsou jejich poskokové, pak další poskokové a úplně dole je běžný lid, neboli „zbyteční jedlíci,“ či „nemyté masy,“ jak nás titulují. Někde uprostřed této pyramidy je policejní stát, který drží celý hierarchický systém pohromadě.

Takový model ale nemůže fungovat a tito lidé si to uvědomují. To proto, že mnozí z nás mají nezávislý příjem z vlastního podnikání nebo jiné samostatné činnosti. Takové lidi není možno namačkat do stejného systému spolu s chudinou, zbavenou všech možností a vyhlídek. To prostě nefunguje. A proto chtějí současnou karanténou zničit všecky tyto snaživé tvory, chtějí zničit veškeré podnikání, veškerou iniciativu a vynalézavost. Chtějí zničit všecky soukromníky, podnikatele a ty, s nezávislým příjmem.

To je samozřejmě komunismus. Však si ho určitě ještě pamatujete.

Tím, že zničí malé podnikatele a ty, kteří se živí volnou činnosti, učiní je závislé na státu. Stát bude pak muset poskytnout finanční pomoc všem postiženým, což ho ekonomicky zruinuje. A pak nám oznámí že současný ekonomický systém je neudržitelný a nefunkční a přijdou se systémem novým, údajně lepším. To bude systém založený na digitálním účetnictví a na digitálních financích. Od té doby se každá maličkost, kterou koupíme objeví na jejich seznamech a nebude nic co bychom mohl vykonat, aniž by to nepodléhalo kontrole shora. Ti tam nahoře si samozřejmě tak skvělou příležitost nenechají ujít a brzy budou rozhodovat o tom, co si koupit můžeme a co ne.

Dnes, když přijdete do obchodu a platíte kartou, tak vám někdy mohou oznámit, že karta je nepoužitelná. Když je to kredit karta, váš limit může být vyčerpán; když je to debit karta, na účtu nemusí být dostatek peněz. Pak máte vždycky možnost vytáhnout peněženku a zaplatit hotovými. Ale když nebude hotovost a vy budete mít pouze plastikové peníze (kartu), tak něco takového nebudete moci udělat, není to pravda? A ti, kteří se tomuto systému nepodřídí, budou odstraněni ze všech počítačových seznamů a nebude jim dovoleno kupovat vůbec nic.

Takové digitální peníze ale nejsou vůbec jisté. Je zde vážný problém s tímto druhem finančních prostředků a ten se nazývá elektro-magnetický puls. Stačí jedna EMP puška a všechen nás digitální majetek je ten tam. Počítačové systémy prostě nejsou spolehlivé, proto musíme pokaždé dělat ode všeho kopie, neboli backup. Však to znáte!

Digitální měna by měla pro tento kult posedlý vládnutím celému světu jednu obrovskou výhodu a tou by byla okamžitá možnost vybrání velkého množství peněz, neboli likvidita. Mohli by pak uvést v činnost jakoukoliv měnovou reformu a stálo by je to pouhé zmáčknutí knoflíku. Mohli by stejným způsobem vytvořit okamžitou inflaci, nebo deflaci a taky by mohli navodit finanční kolaps, neboli bankrot, a to nás všech, a navíc celosvětově.

Firma, která provozuje bankomaty je toho názoru, že do konce tohoto léta bude hotovost minulostí, právě kvůli COVIDu.

Takže tady se nejedná o žádný virus; tady jde o kontrolu a následné zničení nás všech.

Když budou hotové peníze odstraněny, pak se přejde k telefonům. Naše telefony začnou fungovat jako mikročip – a možná už ta možnost tam je i dnes. To, že veškeré hovory jsou telefonními společnostmi nahrávány a uschovávány na tajném místě, to už by měl každý vědět.

 

Digitální Wall Street

Burza na Wall Street oznámila, že další obchodování se bude dít pouze pomocí elektronického převodu. To je stejně nebezpečné jako již zmíněné digitální peníze. Všecky potřebné programy jsou psány lidmi, kteří mají vzdělání ve zcela jiném oboru, než jsou finance. Proto některé programy nemusí vykonávat přesně to, co se od nich chce či čeká a vůbec to nemusí být nikde na první pohled poznat. A některé programy mohou v pozadí, neviditelné na obrazovce, přičítat či odčítat ledacos někde zcela jinde. Takto může dojít k přesuvu velkého množství transakcí na nesprávná místa a stejně tak může dojít ke změnám v majetnictví těchto transakcí. A to všecko se děje tak rychle, jak člověk stačí okem mrknout. A my se o takových změnách nemusíme dovědět hned, ale až za několik dnů, nebo týdnů, nebo i měsíců.

Stejným způsobem mohou být finance, do tohoto systému vložené, použity na cokoliv jiného, než byl původní úmysl. Už to, že americká vláda získala peníze na vyplacení krachujících firem a banek, peníze, které se objevily odnikud, dává důvod k podezření. Takové peníze mohou být rovněž použity na již zmiňované „znovu-nastavení systému,“ což je údajně ten skutečný záměr za vytvořením koronavirového strašáka.

Málokdo ví, že některé banky převádějí veškeré peníze v jejich vlastnictví každý večer po skončení pracovních hodin na burzu v opačné části světa a tyto tam nechávají až do ranních hodin, kdy je zase převedou zpět. Takto investují značné částky a i když za nějakých 12 hodin na nich nevydělají velký majetek, tyto sumy se sčítají a mohou být zdrojem značných příjmů pro banku. Přišel na toto jeden člověk, který v noci provedl elektronickou platbu, která neprošla, protože prý neměl na účtu žádné peníze.

 

Fašismus, komunismus, nebo něco ještě horšího? Vyberte si!

Takový společenský systém by mnozí nazvali fašismem; jiní by ho prohlásili za komunismus. Ale ten pravý název je technokracie. Technokracie je společenský systém, který nevedou volení politikové, ale byrokrati, vědci, inženýři a jim podobní. Kdepak volení politikové! Ti budou vyřízeni hned v prvním kole. Převážná většina politiků stejně nemá zdání o co doopravdy jde. Vůbec nevědí a nechápou co se děje v Silicon Valley v Americe, odkud technokrati už hezky dlouho řídí celý svět. Ano, Silicon Valley a taky Israel. Israel je druhé světové Silicon Valley. Veškerý výzkum, veškeré plánování, ale zavést si tam sami 5G – ani nápad!

Jen na ukázku, však si vzpomeňte jak všichni politikové skákali podle toho, jak jim bylo technokraty pískáno, když zavírali hranice, věznili své vlastní občany doma, zavírali školy a nemocnice. Ani zblo důkazů nepotřebovali, vůbec se nestarali, jestli předkládané důvody jsou pravdivé a poslechli všichni, hodní chlapci a děvčata, do posledního.

Ti, jejichž povoláním je udržování veřejného pořádku, jako je policie, soudy a podobné instituce, tito pomáhají takový totalitární systém uvést do provozu. Určitě je mezi nimi spousta inteligentních, slušných a chápavých lidí, ale zároveň je mezi nimi řádné množství ignorantů a psychopatů.

Jako příklad uvádí David Icke jak jeho syn Jamie šel v noci se psem na procházku a byl zastaven policí a tito mu řekli, že jeho chození po venku „není důležité“ a tím pádem by nemělo být provozováno. Nebo jiný případ, kdy místní šéf policie se rozhodl odtrhnout mužský pěvecký sbor jménem „Derby Constabulary Male Voice Chorus“ (Mužský policejní sbor města Derby) od policie samotné. Důvodem bylo, že odmítli přijmout do sboru ženy! Do mužského sboru ženy! A člověk této inteligenční úrovně vede celý policejní aparát v městě Derby. Jak se kdy mohl na takové místo dostat? Kvůli čí protekci se vedení města snížilo k takovému ústupku?

 

A takový život připravujeme našim dětem

Ano, to je v čem budou žít naše děti, pokud my sami neuděláme něco, cokoliv, abychom tomuto nelidskému a nenormálnímu zlu zabránili. Protože dnes jsou to plastikové peníze, samo-řiditelná auta a zítra to budou mučírny, věznice a hromadná popraviště. Pokud ovšem to všecko, co tomu bude předcházet, přežijeme.

Tady není jiné řešení než zapojit se a jít proti tomuto šílenství a bezpráví. Nemáme valně co ztratit. Ve skutečnosti, většina z nás už ztratila všecko a nezbývá jim nic. Když budete stát sami proti armádě, co uděláte? Vezmete nohy na ramena a utečete, jak nejrychleji to půjde. Ale když budete stát sami proti armádě v údolí, které má jen jeden východ, co uděláte? Budete bojovat!

David Icke přiznává, že karanténu nedodržuje. Jde kamkoliv chce či potřebuje a kdy se mu zlíbí. Nezkouší se k nikomu přiblížit, protože respektuje snahu každého druhého jedince chránit se před něčím, o čem věří, že je epidemie. A tak jde třeba na procházku ven a pak se vrátí domů. Podle psychopatů a hlupáků, kteří tuto karanténu přikázali prý má nárok na takovou vycházku jednou denně. Icke říká, „pošlete mně někoho v uniformě, nebo nějakou oficiální osobu, ať mi vysvětlí, že když takovou procházku podniknu desetkrát denně, že tím někoho ohrožuji. Teprve pak to přestanu dělat.“ Ale to oni nikdy neudělají, aby poslali někoho, kdo by to dokázal vysvětlit, protože dobře vědí, že celá karanténa je holý nesmysl.

Tato karanténa nemá nic do činění s ochranou zdraví; tato karanténa je ukázka moci. Zavírají nás doma aby nás zredukovali na nulu. Aby v nás vyvolali pocit, že nic neznamenáme.

Pokračování příště

 

ZDROJ:

https://banned.video/watch?id=5e8e28ed1f333e003a33793b
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!