Šokující objev: Tištěné spoje COV-19 ve 5G stožáru

cov19Při instalaci nového stožáru na 5G technologii bylo zjištěno, že tištěný spoj, který je do tohoto zařízení instalován, je označen COV-19. Co to znamená? Je toto zařízení instalováno za účelem vyvolat novou vlnu coronaviru? Anebo to má probudit k činnosti virus, který už máme v sobě? Stránka, která tyto informace přinesla je ZDE. Úplně dole je krátké video, kde cosi mumlá člověk, který tuto destičku instaluje, ale kvůli roušce mu skoro není rozumět.

A zatím co my všichni poctivě sedíme doma, 5G stožáry jsou vztyčovány vlevo-vpravo po celém světě. Někdy je zkoušejí maskovat, jako třeba stožár na obrázku dole. Přidělávají ho do stromu, aby ho znenápadnili. Někdy ke skutečným větvím přidávají umělé, ze spodu to není poznat. Krátké video ZDE.

strom5g

A přitom je známo, že nejen 5G, ale i 2G a 3G technologie jsou všecky škodlivé. Ozařují nás už hezkých pár let a způsobují mnoho problémů, jako na příklad: sníženou fertilitu, nespavost, únavy, depresi, stres a podstatné změny ve složení mozku u zvířat. Dochází k poškození DNA na buněčné bázi a k narušení hormonálních funkcí. Výsledek je rakovina. Proto je tolik rakoviny ve světě, toto potvrzuje i Dr. Martin Poll. Krátký článek ZDE. Krátké video instalace 5G antény nalevo ZDE.

Někteří ptáci možná tuší, co pro ně budou nové antény znamenat a zatím co lidé si doma, o samotě zakrývají před pravdou oči a myslí se, že se to všecko vyřeší samo, ptáci zaútočili. Krátké video ZDE.

 

Je koronavirus nový virus? Ale kdepak!

V současné době je stále dokola psáno „nový virus COVID-19,“ ale tento virus není vůbec nový. Jak říká Dr. Rashid Buttar (bylo o něm pojednáváno v jednom z minulých článků, linka ZDE), koronavirus je starý, každé očkování proti chřipce ho má v sobě. Můžete prostudovat studie z roku 2014, nebo 1984 a taky tam najdete COVID, protože tento je obsažen ve všech očkováních proti chřipce, které lidem každý rok píchají.

Dr. Judy Mikovits říká, že všechna zvířata, tak jak jsou, mají koronavirus. (Stejný článek jako Dr. Buttar) Psi ho mají a jejich tkáně jsou používány na pěstování očkovacích látek proti chřipce, takže viry pak snadno přejdou do těch, kteří se každoročně nechají proti chřipce očkovat.

Toto je potvrzeno i čerstvou zprávou z Hong Kongu, kde se tamnějším vědcům z Hong Kongské university, pod vedením profesora Malika Peiris poprvé podařilo laboratorně isolovat koronavirus ze psa. Článek ZDE. Takže nejen netopýři z jeskyně v Číně mají na sobě koronavirus, ale psi jsou tímto virem zasaženi a měli ho v sobě mnohem dříve, než tenhle strašák s COVID-19 byl vypuštěn do světa. Jenže psi jsou podle profesora Peirise bez příznaků.

Stejní vědci rovněž zjistili, že jeden pes druhého nenakazí snadno. Samozřejmě, protože psi nejsou očkování proti chřipkám, aspoň ne běžně. Také potvrdili výskyt koronaviru u koček a říkají, že přenos z koček na lidi je daleko snadnější a častější. Pokud ovšem tuto práci neobstarají viry ze psů, obsažené ve všech protichřipkových očkováních.

 

ZDROJE:

https://rense.com/general96/5G-Covid.php

http://www.nwoo.org/2020/05/12/kdo-opravdu-vyvinul-covid-19-a-proc-kdo-je-vice-nachylny-a-proc/

https://www.bitchute.com/video/HuzSQy1DLSJC/

https://www.bitchute.com/video/HuzSQy1DLSJC/

https://www.5gawareness.com/

https://www.bitchute.com/video/rvgzkvxRRTtp/

https://tass.com/science/1156421
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!