Co nám korona připravila: policejní stát

file7SQA68PVJak říká David Icke, kterého citují v jednom z mých minulých článků, pokud chceme vědět, jaká bude naše budoucnost, pak je dobré se podívat na situaci v Číně:

„V Číně je vládní systém totální a otevřená tyranie. Na ulicích jsou nainstalovány miliony kamer, které mají rozlišovací schopnost na obličeje. Tyto kamery neustále sledují všecko, co se venku děje a toto činí ve skutečném čase, ne jako nahrávku. Takže kdokoliv by vyšel na ulici a šel by kamkoliv by se mu zlíbilo, je ho možno vypátrat během několika minut. V Číně není člověk člověkem, ale stává se číslem.

„Skrze počítače je sledováno i chování lidí. Ti, kteří se chovají v souladu s tím, co si vláda přeje, mohou získat společenský kredit. Tento kredit se sčítá a vede k určitým výhodám. Zato ti, kteří se „správně“ nechovají, mohou mít jejich kredit odebrán. Kvůli tomuto systému existují dnes v Číně miliony těch, kteří nesmí na letadlo a nemohou ani nikam jet vlakem.“

Tyler Durden, na jeho internetové stránce „zerohedge.com“ toto potvrzuje, kdy říká, že každý náš pohyb bude sledován. Článek ZDE. Tak, jak se postupně budou lidé po skončení oné nesmyslné karantény vracet do zaměstnání, budou je čekat velké změny. Bude to skoro podobné prohlídkám na letišti, kdy budou vykonávány nejrůznější procedury, které sice nic nedocílí, než že budou otravovat nás. Všem nám bude často měřena teplota, budeme stále napomínáni kvůli společenskému oddálení, veřejná místa budou mít plexisklové bariéry. Už teď, vyprávěl známý, jak šel zažádat o penzi: on stál na chodníku a úřednice na něho křičela z okna. Je toto jak se chovají normální lidé? Anebo jsme se všichni zbláznili?

Jenže strach je nesmírně problematická složka lidské povahy a proto jsme strachem ovládáni. Ti z nás, kteří neví, o co doopravdy jde a nechají se manipulovat televizí a ostatními mediemi, ti snadno strachu podlehnou a pak se bojí a bojí a bojí. Bohužel, právě tito lidé, plní stresu, který takto na sebe nakládají, mohou snadno dostat každou nemoc, která jde kolem.

Některé firmy na Manhattanu v Americe již používají termální kamery, které jsou zaměřeny na příchozí do jejich výškové budovy a které měří teplotu proudícího davu. Ještě jim nedošlo, že někteří lidé nemají zvýšenou teplotu nikdy, ani když jsou vážně nemocní. Ale možná dobře, že si to neuvědomují. Trápili by nás ještě většími nesmysly.

Tak jako v Číně, kamery s rozlišovací schopností obličejů budou používány postupně všude. Budou rovněž zaváděny kartotéky jednotlivých obličejů, které budou sloužit ke sledování vybraných osob.

Obrovská reklamní firma „Interpublic Group“ uvažuje o rozdělení svých 22 tisíc zaměstnanců do tří skupin, podle předpokládaného ohrožení: (1)ty odolné, co mají imunitní systém v pořádku, (2)ty méně odolné a (3)ty nejmíň odolné.

Rozdělení bude hodnoceno podle toho, jestli u člověka naměří obranné látky, což znamená že už koronavirus měl a uzdravil se; takový člověk bude spadat do první kategorie, těch odolných. Ti, u kterých budou obranné látky na nižší úrovni a také lidé starší než 65 let, kteří sice nemají žádnou chronickou nemoc, jako třeba je cukrovka, nebo vysoký krevní tlak a kteří nežijí s nikým, kdo by nějakou takovou nemoc měl, ti přijdou do 2. kategorie, těch méně odolných. A ten zbytek, starší lidé přes 65 leg, těhotné ženy, kuřáci, lidé s chronickými nemocemi, ti budou všichni v kategorii třetí. Tito budou muset čekat nejdéle na to, aby se mohli opět vrátit do zaměstnání.

Takže kdybyste náhodou na veřejnosti kýchli, může se stát, že vás ihned odvlečou někam do karantény, neznámo kam. V Americe, když chtějí někoho zavřít do vězení, tak má zákonem přiřčenou možnost jednoho telefonního rozhovoru podle svého vlastního výběru. Buď může zavolat právníka, nebo uvědomit rodinu, či známé. Jestliže vás ale dnes odvlečou do karantény, vsadím se, že možnost zavolat komukoliv nebude existovat. Co kdyby přes ten drát mohl tu chřipku dostat!

Můžeme pouze doufat, že v Americe budou za takovou nespravedlnost lidé mnohé tyto firmy soudit. V Americe se soudí kdekdo s kdekým, jen když je možno z toho vyrazit nějaké peníze. V tomto případě by nám snad mohly takové tendence být nápomocny, aby došlo k odstranění těchhle nesmyslností. Ovšem ani to co píšu nemusí být pravda, protože vždycky nás mohou hlídat a sledovat tajně.

Mluví se rovněž o technologii na sledování celkového zdravotního stavu, kdy lidé budou odměňováni, nebo trestáni, podle toho jak moc zdraví jsou. Takže monstrózní diskriminace nemocných a poškozených. A tomu říkáte, dámy a pánové, svoboda?

Jistá realitka již podobný systém zkouší na svých zaměstnancích – pomocí mobilů kontrolují, jak daleko jsou jedni od druhého a opět, budou buď odměňováni, nebo trestáni. Náš společenský život bude tím pádem založen na bázi trestů. No, to se máme na co těšit. A to jen proto, že jsme se nechali ošálit koronavirovým strašákem a nikdo neprotestoval.

 

A přitom britská vláda už dávno prohlásila …

Vládní internetová stránka Anglie (www.gov.uk) veřejně ohlašovala ještě začátkem května, že od 19. března 2020 nepovažují koronavirus za nebezpečnou nemoc. Dále přiznávali, že když tento virus v lednu stejného roku označili za nebezpečný, že to bylo v počátcích této nemoci a neměli dostatečné informace. Dnes tam už tato zpráva není, zato nabádají ke karanténě, distancování, atd. I oni podlehli nátlaku.

coviduk

PŘEKLAD:

Status COVIDu-19

Od 19. března 2020 není COVID-19 dále považován v UK (Anglie či Britanie) za infekční nemoc s těžkými následky, neboli HCID (High Consequence Infectious Disease).

Skupiny ze čtyř národů, zabývající se veřejným zdravím, učinily prozatimní doporučení v lednu 2020, aby byl COVID-19 označen jako infekční nemoc s těžkými následky. Toto rozhodnutí bylo založeno na požadavcích anglických předpisů o infekčních nemocech s těžkými následky, které se vztahují na tento virus a na nemocí, které způsobuje, s přihlédnutím k informacím, které byly během prvních dnů od vypuknutí dostupné.

Dnes je více známo o COVIDu-19 (a proto) orgány veřejného zdraví v Anglii znovu prozkoumaly ty nejnovější informace o COVIDu-19 a porovnaly tyto s britskými požadavky. Rozhodli, že několik bodů se změnilo; hlavně, více informací je dostupných, které se týkají úmrtnosti (ta je celkově nízká) a je zde rovněž vyšší klinické uvědomění a přesné a citlivé laboratorní testy, jejichž množství stále vzrůstá.

Poradní výbor na nebezpečné pathogeny (The Advisory Committee on Dangerous Pathogens, ACDP) je rovněž toho názoru, že COVID-19 nemá být nadále označován jako infekční nemoc s těžkými následky.

Konec překladu.

covukZato dnešní stránka (ukázka přiložena) pouze sděluje, že další informace jsou právě přidávány. A když kliknete na podtrženou linku „Co je možno dělat a co ne,“ pak dostanete ty stejné pokyny jako všude jinde: zdržovat se doma, s nikým se nestýkat, limit na počet těch, kteří se zúčastní pohřbů, jestli mohou lidé podnikat krátké výlety do okolí či ne, kdo může jít do práce a kdo ne. Je dokonce stanovena i výše pokut za neuposlechnutí, která se pohybuje od 100 £ až po 3200 £. (1£ = asi 31 Kč) Na to, jestli můžete někoho svézt v autě je tam další příručka … ach jo, to jsme se zase nechali na něco nachytat. Stránka s tímto návodem ZDE.

 

Drony na hlídání a ohrožování lidí

Po celém světě začínají vlády používat proti lidem drony. Sledují tím ty, kteří vyjdou z domů ven, dávají pozor, aby se lidé neshlukovali, hlídají podezřelé z narušování společenského distancování. Drony, vybavené megafóny, upozorňují lidí na zásady ochrany proti vymyšlené epidemii. A v některých místech, jako na příklad v Indočíně, tyto drony postřikují lidi shora desinfekčními prostředky. Někdy bývají tyto drony napadeny ptáky, kteří je považují za konkurenci. Krátké video ZDE, záběry z videa přiloženy níže.

Něco takového by se mělo každému rozumnému člověku zdát přehnané. A že jsme na to všichni uvěřili, a že to všichni respektujeme, a že se podle toho opravdu řídíme a mnozí se doma třesou strachy, když chytí kliku ode dveří, aby nedostali virus, to všecko ukazuje pouze na jedno: jak hluboko klesla lidská rasa, že ani nedovede používat vlastní mozek, aby rozpoznala pravdu od propagandy.

dron6 dron5 dron4 dron3 dron2 dron1


ZDROJE:

https://www.zerohedge.com/health/your-every-move-will-be-watched-post-covid-offices-will-resemble-chinas-social-credit-system

https://www.gov.uk/

https://www.gov.uk/government/publications/coronavirus-outbreak-faqs-what-you-can-and-cant-do/coronavirus-outbreak-faqs-what-you-can-and-cant-do

https://www.bitchute.com/video/cT7zFkys3IgG/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!