Očkování – prospěšné, či škodlivé? Mikročipy a eugenika

e7e04dcf69255748d826123b2e92b5a5Totální kontrola nás všech

Že Elon Musk vysílá satelity jeden za druhým a všecky se záměrem nám škodit, není moc čemu se divit. Už jeho děda vedl Technokratickou stranu v Kanadě ve 1930tých letech. Tato strana propagovala přesně ten druh lidské společnosti, jakému se teď blížíme. Stejně tak otec Billa Gatese byl vedoucím organizace „Planned Parenthood“ (Plánované rodičovství, neboli potraty) a velkým zastáncem Malthusova názoru na umělé vyhubení některých nežádoucích částí lidské populace, jako jsou hlavně starší lidé. Takže pokud toto všecko bude pokračovat tak, jak plánováno, tak až vám samotným bude šedesát a budete se těšit do penze, tak vám místo penze dají tabletku, abyste předčasně zemřeli. Jinak to vyjádřit nejde. Možná si myslíte, že ta doba, kdy vám bude šedesát je daleko, ale to není pravda. Je to prakticky za rohem, protože čím starší člověk je, tím rychleji čas letí. Aspoň se to tak zdá.

Všichni tito lidé jako jsou Musk, Gates, Bezos (majitel Amazonu) by měli být jednou a provždy odstraněni. Za jejich miliony páchají pouze zlo a ženou celé lidstvo do záhuby.

Musk sám určitě dobře ví, co na nás chystá. Na Twitteru oznámil, že prodává veškerý fyzický majetek. Zatím dal na trh dva domy v Kalifornii, v celkové hodnotě $39.75 milionů dolarů. Článek a obrázky ZDE. Je zjevné, že ví, co Kalifornii (a zbytek světa) čeká a tak sbalí prachy a odjede se schovat někam, na předem určené místo, kam se všichni tito „zasvěcenci“ slezou jako švábi na pivo, aby ve zdraví přečkali to nejhorší. A až bude po všem, pak pošlou své pracovníky odklidit naše mrtvoly a vrátí se do svých původních residencí, zabaví naše majetky, zbaví ty, kteří to přežijí veškerého zbytku svobody a aniž by jim museli dávat obruč s řetězem kolem krku a kolem nohou, udělají z nich otroky na doživotí.

To je to stejné, co se děje když zkouší injekčně dát lidem miniaturní mikročipy, které jsou obsaženy v očkování. Tito lidé jsou pak na dálku kontrolovatelní a kdyby neposlouchali, dojde k jejich předčasné eliminaci. Bill Gates dnes platí firmu, která vynalézá digitální tetování, podle kterého se pozná kdo byl očkován a kdo ne. A jak to to tetování pozná? Asi bude v očkování nějaká látka, něco jako RFID čip, kterou bude možno takto zjistit.David Icke popisuje, jak v roce 1997 mluvil s jistým vědcem v Kalifornii. Video ZDE. Tento člověk vstoupil z čistě patriotických důvodů do organizace CIA. Když po čase poznal, že CIA nemá s patriotismem a se zájmy státu a jeho občanů nic do činění, chtěl z této organizace vystoupit a podal žádost o přerušení spolupráce. A pak se mu stalo něco zvláštního. Jednoho dne vyšel z domu a ztratil pojem o čase. Když se probral, ležel na operačním stole a cítil, že mu něco leží na prsou. Byl to malý sáček s oranžovou tekutinou – jinými slovy byl podroben procesu, kterému CIA říká „patching“ (záplatování). Během doby, kdy nic nevnímal, mu bylo něco v těle zmanipulováno natolik, že bez této oranžové tekutiny nemohl žít. Sáček s tekutinou musel být vyměněn za nový každých 72 hodin. Pokud by se tak nestalo, zemřel by.

Stejně tak jakékoliv trasování kontaktů, sledování jakékoliv aktivity, používání telefonů nebo jiného zařízení na monitorování lidské společnosti, to všecko jsou kroky, které vedou k naší totální zkáze. Na pohled to vždycky vypadá nevinně, ale pokaždé se musíme ptát kdo tím co získává. A pak je zde problém, že doopravdy nevíme jestli opravdu sledují to, co říkají, anebo něco úplně jiného. Jinými slovy, takovým vynálezům nemůžeme nikdy věřit, obzvláště když to propagují veřejná media. Už dost špatné je, že nás pomocí mobilu mohou sledovat, kontrolovat, odposlouchávat a i omezovat kdekoliv na světě. Víc toho stejného nepotřebujeme. Apple a Google zkoušeli tuto technologii i u nás, v České republice, článek ZDE.

Bylo zjištěno, že firmy ze Silicone Valley v Americe, jako je Google a jiné, dodávají informace, které získali přes mobily jednotlivých uživatelů americké vládě k dalšímu zpracování a ke zjištění těch situací, kde by na příklad došlo k většímu shromáždění. Svoboda slova a pohybu? Kde je?

Mělo by být každému jasné, že pomocí mobilu není nikdo schopen rozpoznat, jestli osoba, se kterou jednáme má COVID „virus“ nebo ne. Zasažení touto neskutečnou nemocí se nepozná jen tak na dálku. I testy, k tomu účelu používané testují něco zcela jiného, než je nám řečeno, jak už bylo popsáno jinde. Skutečné zasažení tímto „virem“ je údajně možno poznat pouze na CT skanu, nebo rentgenem. Takže Apple-Google spolehlivě sbírají informace o něčem zcela jiném, než bylo veřejně tvrzeno. Není radno nikdy takovým novým vynálezům věřit, že opravdu dělají to, co je o nich říkáno.

 

Množství úmrtí na koronavirus nahání lidem strach

Dr. Andrew Kaufman, další britský lékař, profesor psychiatrie a molekulární biolog, varuje před statistikami mrtvých, které jsou nám předkládány k uvěření. Tyto statistiky nejsou pravdivé a celková úmrtnost v současné době není zvýšena oproti jiným rokům, přesně jako to říká David Icke. Ten skutečný důvod smrti je moderní medicína, což je určitě pravda, protože na příklad AIDS nejsou zdaleka tak nebezpečné, jak jsou nebezpečné léky proti tomuto syndromu (AIDS není nemoc, je to syndrom, neboli skupina příznaků, které se často vyskytují zaráz. Jak moc je to v tom případě diagnozovatelné, zbývá vědět).

Dr. Andrew Kaufman

Dr. Andrew Kaufman

V současné době vydalo CDC (Centrum for Disease Control) v Americe nové návody na vyplňování úmrtních listů. Dříve záleželo na důvodu úmrtí, dnes je toto nepodstatné. Jakmile je podezření, že zemřelý mohl mít v sobě COVID-19, musí to být uvedeno jako důvod úmrtí. Není třeba takového člověka testovat, podezření stačí. Jistý mladý člověk zemřel při autonehodě a důvod smrti byl uveden „koronavirus.“ Jeho rodina protestovala, ale na nic jim to nebylo. CDC je financován farmaceutickým průmyslem, výrobci lékařských potřeb a podobnými firmami. Takže skáče podle toho, jak oni pískají. Bohužel, toto video již bylo rovněž odstraněno, takže na ně nemohu udat adresu.Dr. Kaufman zkoumal způsoby, jakými byl vyhodnocen koronavirus a zjistil, že absolutně není možno těmito technologickými postupy odhalit existenci nějakého viru. O tom už bylo rovněž jednáno. Na testování je používán genetický materiál z plic, který je znečištěn jinými látkami, včetně nejrůznějšími přídavnými genetickými částicemi, kdoví odkud. Tento vzorek je srovnáván se vzorkem, který byl kdysi předtím prohlášen za důkaz výskytu jiné vážné chřipky a který je rovněž znečištěn vším možným. Takže jsou srovnávány dva nevhodné materiály, což je naprosto nevědecké a neprofesionální.

 

Hromadné umírání plánováno a očekáváno

Přese všecku snahu a manipulování s čísly, nevyprodukoval COVID dost mrtvých. Ale i tak jsou stavěny márnice po celém světě, říká David Icke. Jsou to zjevné přípravy na obrovské množství mrtvých v blízké budoucnosti. Je jasné, že čím více bude 5G síť rozšířena, tím více mrtvých bude přibývat. Z toho důvodu je nutné tuto činnost sledovat a je nutné zkoušet těmto instalacím zabránit. Nesmíme zapomínat, že na tom závisí naše přežití. Pár takových 5G antén dohromady dokáže odstranit kyslík z celého území a lidé pak budou padat na zem mrtví jako mouchy.

Už jen to, že v bohatých částech světa se 5G technologie nevyskytuje a zavádět se tam nebude! To by nám mělo cosi říct.

Je podezřelé, že příliš mnoha lidem v nedávné době a v určitém časovém intervalu vypadaly plomby ze zubů, odpadly korunky a oddělily se zubní implantáty. Bylo snad na nás něco pokusně namířeno ze všech těch satelitů, co dnes zaplňují oblohu? Je to docela možné.

Článek na stránce „Integrative Dentistry“ potvrzuje, že už 4G, což je pouhých 2.4 GHz může mít tento vliv. Ti, kteří používají mobilní telefony na té straně, kde mají na příklad titanový implant, mohou tento implant zničit. Článek ZDE. Je dokázáno, že i těch několik stupňů zvýšení teploty, které mobilní telefon způsobuje, stačí na to, aby cytokinové proteiny začaly signalizovat napadení a imunitní systém v té části těla vyvolá zánět. Tento zánět spustí celou škálu dalších reakcí, které mohou vést k těžkému zánětu dásní kolem takového zubu. Jestliže někdo trpí zánětem dásní, nebo krvácením, ten by si měl rovněž dát pozor, protože to může být také způsobeno mikrovlnami buď z mobilu, z blízké antény, anebo odjinud. V ústech se pod vlivem mikrovln rozšíří amoeba a tu je obtížné odstranit

Elektro-magnetická frekvence (EMF) není zdaleka tak neškodná, jak se nám říká. Je mnoho vědců a badatelů, kteří to už dávno ví a posílají výzvy na důležité organizace, ale zatím se nikam nedostali. Většinou se nedočkají ani odpovědi. Zde jsou některé ukázky:

 • Výzva vědců, zastavení EMF technologie z r. 2017, adresovaná Evropské komisi, ZDE.
 • Výzva vědců, zastavení EMF technologie z r. 2015, adresovaná na OSN, ZDE.
 • Dopisy mnoha různých vědců, kteří dokumentují zdravotní způsobené 5G, ZDE.

5G technologie, pokud se ji podaří uvést do provozu, toto všecko jen zhorší. K jejímu zavedení bude zapotřebí mnohem více stožárů, které budou muset být rozmístěny ve vzdálenosti 70 až 160 m jeden od druhého. Tyto vysílače budou muset být těsně u domu, protože 5G vlny jsou příliš krátké a nedosáhnou daleko. To znamená, že vysílače budou umístěny buď na každém telefonním sloupu, anebo na každém sloupu s osvětlením. To sníží hodnotu a přeprodejnost majetků, před kterými vysílače budou.

Diskuze o tomto problému, spojená s návodem na ochranu a na protest se bude konat od 1. do 7. června 2020 na internetové stránce uvedené ZDE. Registrace je zdarma. Jestli můžete, zúčastněte se.

 

Jako další přijde očkování

David Icke je toho názoru, že kdyby se ale přesto přese všecko nepodařilo vyprodukovat dostatek mrtvých, tak pak tento kult může prohlásit, že je to kvůli izolaci a ta že je tím pádem dobrá a pak tady máme izolaci napořád. Do nekonečna.

Toto všecko vede pouze k jednomu a to je očkování. Dnes existuje údajně několik druhů očkování s různými názvy i proti COVIDu a vývoj všech byl financován Billem Gates. Všecka tato očkování budou fungovat stejným způsobem: otráví naše buňky a způsobí infekční stav v těle. Takže nám navodí stejnou situaci, jako se přičítá COVIDu-19. Kromě velmi škodlivých přísad, popsaných v jednom z mých dřívějších článků, mohou tato očkování obsahovat také nano-technologické mikročipy. Takové mikročipy není možno pouhým okem vidět. Často jsou přidávány již na špice injekčních stříkaček a jsou prakticky nezjistitelné. Mikročipy pak budou fungovat jako uzemňující antény na spojení s již zmíněnými satelity na přenos 5G technologie. A my se staneme pouhými počítači. Pokud to ovšem přežijeme.

Dokonce je plánováno, že pouze ti, kteří se nechají očkovat budou moci opustit karanténu. Ten zbytek, který očkování nepřijme, bude vyřazen ze všeho: těmto lidem nebude dovoleno ani cestovat a možná ani přijít do společností více lidí. Takže budou totálně zlikvidováni.

 

Potřebujeme vůbec jaké očkován?

Jak již bylo řečeno někdy dříve, Dr. Bruce Lipton, významný biolog, který dokonale potřel současnou nepravdivou teorii o funkci DNA v našem organismu a odhalil jeho skutečné použití říká, že člověk s funkčním imunním systémem nepotřebuje žádné očkování. Všechno, co jeho tělo potřebuje už ve skutečnosti má. Naše povinnost je pouze starat se o svá těla, nenadužívat je a dávat jim patřičnou výživu. Náš systém sám se už postará o ten zbytek, protože na to je navržen.

 

Neinformovanost způsobuje nemoci

Dr. Rashid Buttar je toho názoru, že neinformovanost je hlavním důvodem pro mnoho nemocí. Nikdo nemůže dostat rakovinu, když má v pořádku imunitní systém. Ale když lidé musí povinně nosit roušky přes ústa a nos, to je vynikající způsob, jak imunitní systém vyřídit z provozu. Roušky zabraňují proudění kyslíku a bez kyslíku nemůžeme žít. Když nosíme povinné roušky, přívod kyslíku je podstatně omezen, což v našem systému vytvoří fysiologický stress. A díky stressu můžeme dostat jakékoliv nemoci, záleží pouze na jeho výši, která diktuje závažnost onemocnění.

Dr. Rashid Buttar

Dr. Rashid Buttar

Začínají se vyskytovat případy, kdy lidé s rouškou přes obličej, kteří řídí auto, způsobí dopravní nehodu. Pochopitelně, jakmile dojde k nějaké stresové situaci, což je při řízení auta běžné, toto napětí spolu s nedostatkem kyslíku způsobí mdloby, člověk v bezvědomí do něčeho vrazí a zabije se. Přesně takový případ se stal zrovna teď v Anglii.Dr. Buttar je toho názoru, že roušky na nás byly uvaleny záměrně, ABYCHOM onemocněli. Radí těm, kteří se bojí koronaviru, aby sundali roušky a šli ven, na slunce, na čerstvý vzduch. Slunce zabíjí bakterie a i viry a dodává nám tak potřebný vitamin D, pomáhá absorpci vápníku a je naprosto nutné pro naši imunitu. Nejvíce slunce vstřebáváme očima, takže ti, kteří nosí venku tmavé brýle si nejen přivolávají zhoršení zraku, ale ještě se zbavují imunity proti nemocem. Toto video bylo už bohužel staženo.

Opakování epidemie

Dr. Buttar považuje předpovědi dalšího zásahu koronavirem za pravdivé a pravděpodobné. Ten důvod, proč to media a politikové vědí dopředu je ten, že je to tak naplánováno. Napřed odstraní zákazy. Opět budeme moci chodit volně po venku a bez roušek, obchody budou otevřeny (aspoň některé z nich, snad) a vše bude skoro jako dříve. Jenomže zatím co jsme byli uvězněni doma, zatím co jsme museli všude nosit roušky, byli jsme pod značným stresem, aniž bychom si to uvědomovali. Takový stres sám snižuje podstatně imunitu a teď, když vyrazíme do ulic, náš imunitní systém zkompromitován a bez kontaktu s bakteriemi a viry, které jsou tam venku, pak podlehneme každé nemoci, která jde kolem. A pak budou lidé doopravdy nemocní. Video ZDE.

A pak přijdou s očkováním a ještě více lidí onemocní. Mezitím zavedou 5G technologii, která byla celou dobu, co jsme byli zavřeni doma instalována po celém světě a obrovské množství lidí onemocní něčím, co bude prohlášeno za COVID-19. A pak řeknou, „COVID je zpátky, jsme nesmírně ohroženi.“ A zavedou nové očkování a to bude povinné pro všecky. A pak budou miliony na miliony umírat. Ne, to nebudou stovky, ani tisíce, ani stotisíce lidí – to budou miliony a po celém světě.

 

Očkování jsou velice nebezpečná

Dr. Judy Mikovits, PhD.

Dr. Judy Mikovits, PhD.

Další očkování, Gardasil, způsobuje opět rakoviny, leukemii, ale také lymfomy, těžké záchvaty a smrt. Je nesmírně jedovaté.Dr. Judy Mikovits, PhD. varuje před očkováním, protože ta jsou všechna, do posledního, velice nebezpečná. Dnes existuje údajně asi 270 očkování a všecka jsou škodlivá. Na příklad očkování s názvem Fluozone způsobilo, že 23 starších osob, kteří se zúčastnili zkoušek, zemřeli na jeho následky. Mnozí zemřeli okamžitě, další krátce na to. Ona a její kolega, Dr. Resetti sledovali na molekulární bázi, jak tkáně z lidských a zvířecích zárodků spolu s aluminiem, které se ve všech očkováních nacházejí, jak narušují dětský mozek a všecky orgány a jak způsobují nejrůznější druhy rakovin. A vláda to všecko před námi utajuje. Video ZDE.

 

 

Očkování pro děti

V roce 1991 bylo v Americe rozhodnuto, že všecky dětské nemoci musí zmizet a k tomu účelu založili novou organizaci, kterou pojmenovali „Národní očkovací iniciativa“ (National vaccine initiative Act). A od té doby očkují novorozeňátka již první den jejich života, říká s lítostí ve hlase Dr. Buttar.

Toto je horší než zločin.

Každé očkování obsahuje rtuť a tato je pro lidský organismus velice nebezpečná. Je to ve skutečnosti druhá nejjedovatější látka, co známe. Rtuť je z lidského těla vylučována skrze žaludečně-střevní činnost. Když ale očkují děti hned první den po narození, jejich žaludečně-střevní činnost není plně vyvinuta až do jednoho roku života. Takže ta rtuť v nich stále zůstává a nesmírně škodí. Toto očkování je odůvodňováno tím, že má za úkol vybudovat imunitní systém dítěte. Ale imunitní systém se u novorozence začíná vyvíjet až v 6 měsících života, i když jiná literatura říká že až v jednom roce a ještě jinde jsou to dva roky. Řekněme, že je to půl roku – i to je dost dlouhá doba na to, aby dítě dostávalo očkování na povzbuzení imunitního systému, který ještě nemá, který ještě není funkční.

Až teprve v šesti měsících (nebo 1 rok, či 2 roky) je imunitní systém malého dítěte schopen zareagovat, když přijde cizí látka do jeho tělíčka a toto ji skutečně rozezná jako cizího vetřelce a je schopno se začít bránit.

V těchto očkováních jsou také nejrůznější škodlivé a jedovaté látky, diskutované již dříve: formaldehyd, glyphosate (Roundup), nikl a ty všecky tam jsou na potlačení imunitního systému, aby nezabral, a aby očkování mělo dost času působit. A pak jsou tam přísady opačného zaměření, na vydráždění imunitního systému – jaké vydráždění imunitního systému, když to malé dítě ještě žádný nemá?

Dále očkují dětičky proti hepatitidě B. Hepatitida B se vyskytuje pouze u tří druhu lidí: u prostitutek a jim podobných, u těch, co používají injekčně vstřikované drogy a u zdravotního personálu, který tyto lidi ošetřuje. Jaká je šance, že malé novorozeně je jedním z těchto typů lidí? No prostě žádná! Tak proč potom očkování?

 

Moje osobní rada budoucím maminkám

Nenechte si nikdy dělat zkoušku na pohlaví dítěte. Počkejte až se narodí, pak to budete dobře vědět. Tato zkouška používá ultrazvuk a ten je pro lidský organizmus nesmírně škodlivý. My, dospělí, to jaksi sneseme, nakonec rentgenují nás a taky se přesto dostaneme. Ale ten malý lidský zárodek je nesmírně citlivý a působit na něho něčím tak škodlivým jako je ultrazvuk, mu může uškodit mnohdy na život. Neznám statistiky tohoto se týkající a možná ani žádné ještě nejsou. Je to příliš nová hloupost lékařské vědy, aby mohlo být něco takového zkoumáno a dokumentováno. Ale vím z technického oboru, že výrobci zařízení, které používalo ultrazvuk (ohýbačky plechu, mnohé tvářecí stroje), si libovali, jak vylepšili toto zařízení, že už se jim netaví ovládací knoflíky. O operátorovi se nezmínili.

 

Jak moc pomocní a znalí jsou lékaři

Dr. Buttar se zmiňuje o statistice, která byla zveřejněna v Žurnálu americké lékařské asociace (AMA) v roce 2004, kde důvody pro úmrtí v zemích třetího světa byly vyhodnoceny následovně:

 1. infekce,
 2. nedostatek vody,
 3. nedostatek hygieny.

V civilizovaném světě jsou trošku jiné příčiny úmrtí:

 1. srdeční nemoci,
 2. rakovina,
 3. iatrogení nemoci
 4. nervově-degenerativní nemoci.

Určitě si řeknete, co asi jsou ty iatrogení nemoci. Tento záhadný výraz byl vymyšlený zdravotnickou profesí na zastření skutečného významu – iatrogení nemoci jsou ty, které jsou zaviněny lékaři samotnými, nemocnicemi, zdravotnickým personálem a farmaceutickými léky. A tyto čtyři shora zmiňované vlivy jsou zodpovědné za 92% veškerých úmrtí, jak tady dnes jsou. Zbývajících 8% je tvořeno všemi ostatními nemocemi, plus přírodními neštěstími, vraždami, sebevraždami, nehodami, stářím a vším ostatním.

 

Povinné očkování a Bill Gates

Jerry Day se rovněž obává povinného očkování. Říká, že všecka očkování obsahují ještě další přídavný materiál, který mění naše DNA. Pak jsou tam často látky, způsobující neplodnost, rakovinotvorné přídavky a dokonce i RFID (radio frequency ID) radiové identifikační složky, které umožňují naše sledování. Všechna očkování obsahují látky, které zastaví imunitní systém k tomu účelu, aby očkování mělo možnost fungovat. Ale když je imunitní systém zastaven, pak jsme nesmírně ohroženi. Video ZDE. Ale žádné strachy, každé očkování obsahuje ještě látky na vydráždění imunitního systému, takže je vždycky možnost, že začne znovu fungovat, jak je očekáváno. Ale jak moc bude funkční – to zbývá vidět.

Jerry Day

Jerry Day

Bill Gates, spolu se WHO se zde nesmírně provinili, protože nejen že tato očkování rozšířili po světě, ale ještě zařídili, že do proti-tetanové injekce byly přidány látky proti početí. Takže miliony žen z Keňi, Tanzanii, Nikaraguy, Filipín a Mexika, které se v roce 2014 nechaly proti tetanu očkovat, zůstaly neplodné.Pouze v Americe umírá ročně asi 100,000 lidí na následky očkování. Očkování proti obrně používá čtyři různé druhy obrny, což způsobilo celosvětovou epidemii této nemoci. To stejné bylo zaznamenáno s očkováním proti malarii, zánětu mozkových blan, tetanu a HPV (herpes), které byly pokusně naočkovány lidem po celém světě.

Bill Gates je vinen paralyzou půl milionu dětí v Indii. Indická vláda vyhostila jeho i jeho organizaci a dnes ho soudí za mnohonásobné zločiny proti tamnější populaci. Už to je podezřelé, jak on sám považuje očkování za způsob, jak docílit jeho osobní cíl, což je snížení světové populace. A nikdo mu na to nic neřekne?

Farmaceutický průmysl se vynasnažil, aby ovlivnil americkou vládu (a možná i jiné vlády, o tom není snadné získat důkazy), aby uzákonila, že v případě, že by kterékoliv očkování způsobilo někomu jakoukoliv újmu na zdraví, nebo dokonce smrt, výrobce tohoto očkování není soudně postižitelný a není povinen takto znevýhodněného člověka nijak odškodnit.

Takže, všecka očkování, jak tady jsou, bereme na vlastní riziko, s nulovou zárukou a s pochybnou historií.

Aby na nás nanutil jeho škodlivé produkty, farmaceutický průmysl nám nalhává, že nejsme schopni si sami vyrobit obranné látky proti COVIDu a proto jejich očkování nutně potřebujeme. Ovšem jestli to je ten případ, tak nám očkování nejsou schopna pomoci, protože tyto údajně vyburcují imunitní systém, aby vyprodukoval potřebné protilátky. Pak je zde něco hodně v nepořádku.

Jerry Day radí posílat ihned na vládu a své na parlamentární zástupce dokument, který je nazýván „Podmíněný souhlas.“ Tento dokument stanoví, že osoba, níže podepsaná, je ochotná přijmout očkování pouze tehdy, když ti, kteří toto očkování jí budou dávat podepíšou, že na sebe berou plnou zodpovědnost za neškodnost tohoto očkování a že jsou ochotni plně hradit jakékoliv výdaje, včetně odškodného tomu, který očkování přijímá, kdyby mu toto jakkoliv uškodilo.

Takový dokument samozřejmě nikdo nepodepíše.

A ten druhý dokument, který radí posílat na stejná místa je bezpodmínečné odmítnutí očkování.

 

ZDROJE:

https://www.foxnews.com/auto/elon-musk-los-angeles-homes-sale-millions

https://banned.video/watch?id=5e8e28ed1f333e003a33793b

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/apple-a-google-prisly-s-ceskym-napadem-vytvori-aplikaci-na-trasovani-kontaktu-nakazenych-99686

https://myholisticdentist.com/2019/08/20/emfs-and-dental-health-should-i-be-concerned/

http://www.5gappeal.eu/

https://emfscientist.org/

https://ehtrust.org/small-cells-mini-cell-towers-health-letters-scientists-health-risk-5g/

https://www.youtube.com/watch?v=S2Nt5L8-MqI

https://www.youtube.com/watch?list=PLD841087C099E5B90&time_continue=100&v=7cS60v2N0v4&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=RhxjqAt779A&feature=share&fbclid=IwAR33mvHZPSRpYPaXnvPcYB7MNV-6XeWtTKQmG2_KW2vbx12eVczaZK8iiZw

https://the5gsummit.com/
7 Komentářů k Očkování – prospěšné, či škodlivé? Mikročipy a eugenika

 1. pavjan napsal:

  Zajímavý článek. Není ojedinělý, přesto většina obyvatel stojí ve frontě toužebně očekávajíc vakcínu proti COVID 19. V dobré víře si nechají do krevního řečiště vpravit látky o kterých nikdo neví co jim dlouhodobě způsobí.

 2. kolkobudeszit napsal:

  Je to tiež ku zdraviu a týka sa to tiež zdravia detí a matiek ako očkovanie. Očkkovanie samo osebe je prospešné ak sa podávajú bezpečné látky. Ale cielene do očkovacích látok pridávajú presne určené účeľové nebezpečné až jedovaté látky, čím očkovanie zločinne diskreditujú a používajú vo svojich globálnych cieľoch a poškodzujú celkom zámerne zo zištnosti tisíce novonarodených. Preto existuje i v USA - "Zvaz matiek detí poškodených očkovaním". Preto teoreticky je správne tvrdenie - "očkovanie chráni", ale prakticky je v súčasnej dobe pravdivejšie tvrdenie - "očkovanie škodí prímesami nebezpečných a jedovatých látok". Týka sa to najmä detí a ich ďalšieho života. Izraelský premiér Šimon Perez vo svojich spomienkach tvrdil, že nebol nikdy očkovaný a nikdy vážne chorí... Deti. Dôležité Video Как РОДЫ превратили в БОЛЕЗНЬ – Ako pôrody prevrátili v bolesť!
  O omyloch, či cielenom pretáčaní prirodzenosti v pôrodoch v záujme komercie. Ako „odborníci“ sťažili pôrody ženám v súčasnej dobe. Dôležité pre skutočných odborníkov v radoch lekárov, pre ženy samotné a pre mužov, ktorí vnímajú ženy najmä ako matky a chcú mať predovšetkým zdravé deti!
  Aj pre neznalého ruštiny dostatočne vypovedajúci a najmä poučný film. Snáď aspoň v tejto oblasti mladí prinesú opravy do omylov a ponechajú to, čo je dobré. Keď už máme sfalšovanú-obrátenú históriu ako celok, fyziku deformovanú Einsteinovou teóriou, nesprávnu prekrútenú a neúplnú Mendelejovu tabuľku, nemáme v školách správne definovaný kolobeh vody, či aspoň správne definovanú štruktúru Zeme... Tak aspoň tam, kde sa rodí život, prinesú múdri nápravu. Veľa šťastia. https://www.youtube.com/watch?v=kbVxz5PeI8c

 3. proud napsal:

  Vidim to s ockovanim jeste mnohem slozitejsi podle typu cloveka a stavu jeho imunity a podobne,cimz se fakticky nikdo nikdy nezabejva,takze podle me kdyz ockovani,pak mu ma predchazet dost dlouha procedura ruznejch vysetreni a ono "ockovani" ma bejt sity na miru kazdymu jedinci,paklize ma skutecne plnit svou funkci,jinak jde porad jen o kseft a na zdravi nezalezi.A to se nebavime o zbytecnym ockovani proti necemu co se neustale meni,jako je to napriklad u chripky a takovy ockovani dostava lidi v lepsim pripade do berli,v horsim na invalidni vozejk o tom kolik lidi zabilo se asi kvuli lasce k penezum a lhani ani nikdy nedozvime.

 4. .lak napsal:

  Moloch big farma dnes zdatně sekunduje bráchancovi vojenskoprůmyslovému komplexu a samozřejmě si žijí využitím lidí na business kdy ostatní spojené otázky kultury a civilizece jsou jim na obtíže zisku. Prostě to tak je aniž bych maloval čerta na zeď

  https://aeronet.cz/news/video-australska-vlada-zacala-zbesile-mazat-svedecka-videa-zachycujici-hejna-ptaku-ktera-zacala-utocit-na-preladovane-veze-4g-a-5g-vysilacu-v-melbourne-a-v-sydney-zoufali-papousci-klovou-do-emitoru/

  I ti ptáci mají receptory s vnímáním a rozum na to aby věděli že je to zhouba. Žel ne tak vychovaní či spíše deformovaní zájmovci trhu sebeadoracovaných lichvářů ať to stojí co to stojí a dokonce se zdá že si v tom čvachtají násilničtí a hulvátští dobytci grupáků s placenými roztleskávači, kdo chce sebeadoranti které nepopsané listy mají vzorem /šmejdů/ a zhusta jsou státy preferovaní i na ně připarazitovaní i s nevolníky. Bohatší jsou stále bohatší. Čekáte snad že na zpravidla proto jimi vyvolanými krizemi dají na dobré slovo? :lol: Možná že budou padat smíchy ze židlí z těch co neuměli realizovat úžery okolí a stali se lůzou odrbanou, držkující.
  https://stop5g.cz
  Někomu to snad nezapadá do jejich “francimóru?
  https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI

  https://www.youtube.com/watch?v=SChnKOFcCfc

 5. .lak napsal:

  Se satirickým pohledem lidstvo přešlo na nový styl obcování buď se sebou samými, nebo pomocí lektorů vrtošivé hulvátské "věrchušky Nevychovaní by řekli ze “zmrdů nebo i ryze softwerově. Korekcionisté.
  https://www.youtube.com/watch?v=U_veSXzvGVM
  https://www.youtube.com/watch?v=GyQjVtIGQg8

 6. Vladimír napsal:

  Článek je v podstatě zkrácený transscript rozhovoru Davida Icke s moderátorem London Real. Ten rozhovor pod odkazem je v angličtině. Pokud má někdo zájem, celý rozhovor s českými titulky najde na http://desitka.org/smazana-videa-david-icke-lomdon-real-podvod-covid-19-5g-cover-up-cast-1/.

  Odkaz na zajímavé video s Dr. Buttarem je na Youtube smazáno. S českými titulky ho najdete na: http://desitka.org/bomba-dr-buttar-odhaluje-pravdu-covid-19-propagovanem-povinnem-ockovani/

  Část článku je věnována Dr. Kaufmanovi. Ta fotka u toho textu není Dr. Kaufman. Rozhovor s Dr. Kaufmanem pro London Real s českými titulky najdete na http://desitka.org/dr-kaufman-odhaluje-umrtnost-na-covid-19-je-zkreslena-testy-jsou-neucinne/

  Video pod odkazem u Dr. Mikovits je v angličtině. S českými titulky ho najdete na: http://desitka.org/video-youtube-nenajdete-skryta-agenda-za-covid-19-podvod-jmenem-koronavirus/

  Na webu Desítka org, stačí kliknout v hlavním menu na Společnost a můžete vybírat řadu videí, vše s českými titulky. Poslední nové video, na Youtube již smazáno "Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět" - http://desitka.org/bill-gatesuv-plan-proockovat-svet-titulky-cz/.

  Celá pandemie není zdravotní, ale pandemie strachu a bohužel 90% ovčanů to žere i s navijákem. Přejí hezký den.

 7. Vladimír napsal:

  Dobrý večer všem a Adminovi. Na tento web jem jeden čas chodil dosti často. V posledním roce jen občas. Dnes mě zaujal tento článek a jelikož jsem tam viděl řadu odkazů na videa, jež jsou buď jen v angličtině, nebo již byla smazána, abych umožnil návštěvníkům webu si ta videa prohlédnout s českými titulky, vložil jsem do komentu odkazy na tato videa. Koment jsem poslal v 20:30 hodin. Teď je 22:34 a pořád čeká na schválení. Vidím, že za tu dobu, co jsem zde nebyl, se nic v tomto směru nezměnilo. Přeji hezký den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!