Louis E. Grenzer, komisí potvrzený kardiolog: Názor kardiologa na hydroxychlorochin

DR.GRENSER-Hydroxychlorochin se jako lék používá už asi 90 let a jako všechny léky má i on některé potenciální vedlejší účinky.

-Jeho možný vliv na prodloužení srdečního intervalu QT není žádný skutečný problém.

-Azithromycin je jedním z nejčastěji předepisovaných antibiotik. O tomto léku je známo, že může prodlužovat QT interval, což možná souvisí se srdeční arytmií. Takže je třeba zkontrolovat pacientovo EKG, abychom se ujistili, že interval QT je v pořádku. Nevzpomínám si, že bych kdy kvůli tomuto problému azithromycin nepředepsal.

-Existují dobré a přesvědčující důkazy, že hydroxychlorochin se prokáže být užitečným lékem proti Covidu-19, zvláště je-li použit v prvních stadiích nemoci.

-Lékaři, kteří tímto lékem léčí větší počet pacientů, zaznamenávají, že tito se rychle uzdravují a horečka u nich mizí v několika málo dnech. Věřím, že až budeme mít výsledky rozsáhlejších studií, budou tyto příznivé.

-Jelikož vedlejší účinky nejsou velkým problémem a pojednávaný lék se používá už 90 let, mám za to, že hlavní otázkou jeho používání by mělo být: FUNGUJE?

-Vždy dáváme přednost těm studiím, kterých se účastnil co největší počet pacientů. Ty totiž nejspravedlivěji prokazují bezpečnost i účinnost daného léku. Avšak lékaři, kteří léčí mnoho pacientů a současně s tím i mnoho různých nemocí, si nevedou vědeckou evidenci o tom, jak se jim ten či onen lék při léčbě osvědčil, ale hlavně: léčí své pacienty nejčastěji ještě předtím, než se k nim dostanou studie, které s „absolutní jistotou“ dokazují, jak je který lék účinný či není, a činí takto nezávisle hlavně ještě předtím, než do téhle hry vstoupí politikové.

-Někteří lékaři, kteří jsou až příliš svázáni názory tzv. „expertů“, bývají často v léčbě svých pacientů neúspěšní. Je to nejspíš tím, že se obávají použít lék, který za sebou dosud nemá rozsáhlé a mnohonásobné kladné studie, a v důsledku toho je na ně ve věci správných rozhodnutí menší spoleh.

-Dle mého názoru jsou to falešné údaje a politici, kteří brání lékařům použít jejich profesionální rozum a úsudek, pokud jde o použití hydroxychlorochinu při léčbě Covidu-19.

-Politici lékařům vyhrožují sankcemi a dokonce i ztrátou lékařské licence a zpravodajská média takovéto hrozby ještě přiživují.

-Takže si myslím, že média a politici by si názory na jim cizí obory měli nechat pro sebe.

-Ano, prohlašuji, že se nám z politických důvodů lže, a lež by se ve věci tak osudové, jako je zdraví člověka, neměla nikdy vyskytnout.

-Jako lékař shledávám skandálním, že politikové a média se pokoušejí ovlivnit lékaře v tom, jak mají při léčbě svých pacientů postupovat.

TO JE ŠPATNĚ.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/05/18/hydroxychloroquine-a-cardiologists-view/
2 Komentářů k Louis E. Grenzer, komisí potvrzený kardiolog: Názor kardiologa na hydroxychlorochin

  1. Jan napsal:

    Protoze nam Gates a Fauci chteji naordinovat povinne ockovani, zakazuji funkcni terapie pri COVID-19 jako jsou vnitrozilni aplikace vitaminu C, hydrochlochin. Ucinna je i vnitrozilni aplikace kyslicniku chloru. Tu jeste nezakazali.
    USA by mely svetu zaplatiti nahradu za uvolneni viru ve Fort Detrick.

  2. Evzen napsal:

    Vnitrozilni aplikace musí být opravdu účinná.Hlavne ked sa to dostane do vnutra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!