P.C.Roberts: Bohatství amerických miliardářů se během pandémie zvýšilo o 435 miliard dolarů

Jeff Bezos - Amazon

Jeff Bezos - Amazon

V posledních dvou měsících nezaměstnanost v USA dosáhla úrovně nevídané od časů Velké deprese z třicátých let minulého století, a stejně nevídaně američtí miliardáři ve stejném období zbohatli.

Nová zpráva společnosti Američané za férové danění (AFP) a Institutu pro politická studia uvádí, že bohatství amerických milardářů se od polovice března do polovice května zvýšilo o 435 miliard dolarů, a to z 2948 miliard na 3382 miliard.

Pět největších amerických boháčů, kterými jsou Jeff Bezos, Bill Gates, Mark Zuckenberg, Warren Buffet a Larry Ellison zvýšili svůj kapitál o 75 miliard dolarů ( to je o 19 procent), a z celkového zisku, který v daném období dosáhlo 600 největších amerických boháčů, tak pro sebe urvali celých 21 procent.

Majetky Bezosova Amazonu a Zuckenbergova facebooku vzrostly z celkové jejich sumy 434 miliard dolarů o téměř 60 miliard (to je o 14 procent). V březnu se na Forbesově seznamu amerických miliardářů nacházelo 614 jmen, kterýžto počet dodneška vzrostl na 630 jmen.

Uvedená zpráva uvádí, že ve stejném období více než 38 milionů pracujících Američanů ztratilo svá zaměstnání, 1,5 milionů se jich nakazilo koronavirem a víc ne 90 000 jich na něj zemřelo.

„Pandémie odhalila zničující důsledky stále se rozšiřující americké propasti mezi bohatými a chudými, v níž miliardáři představují do očí bijící symbol naší ekonomické nerovnosti“, řekl výkonný ředitel AFT Frank Clemente.

Zdroj: https://www.rt.com/business/489466-billionaires-wealth-growth-pandemic/
7 Komentářů k P.C.Roberts: Bohatství amerických miliardářů se během pandémie zvýšilo o 435 miliard dolarů

 1. Krokodýl,volič SPD napsal:

  Jó emerika,země nekonečných možností...zlodějen,fetu,křiváren a hlavně vraždění nevinných žen a dětí po celém světě.Symbol rabování bohatství zemí kvůli ekonomickému prospěchu.JRuskoenže Čína a Rusko řeklo GAME OVER.Rusko se černého petra zbavilo a Čína proč asi utrácí obrovské množství bezcenných dolarů v Africe?????Z rozmaru?Nyní si vytisknou USA 3 biliony bezcenného braku,za který jim nikdo neprodá ani zrnko rýže.

 2. .lak napsal:

  Heploid na ae zase měl zase záchvat hormon a protěžovaný maskot webu.
  Zase se tam bude vztekat když reakce na negramota tam neprojdou a dám ji jinde. Dělá tam anděla bez poskvrny pořád a ty co kálí prase nevychovaný ho nemohou odkomentovat :lol:

  Máš vyjádření do pěti řádků blitin a to je mez kam se intelektuálně dostaneš vyzvracením opovržení založených nechápavostí.
  Samozřejmě že to tak je. V ničem jiném to není obludo.
  https://pravyprostor.cz/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif
  Pro tebe blbopýre je určený slabikář a s IQ ovšem tak když trefíš optimum 20. minut denně určitým vypětím hovory o počasí. Na chybovost meteorologů se i trefíš a můžeš pobíhat s vlastnoruční medailí.
  Všechna tvoje transkripce co zvládáš je pouhá dehonestace a neprospíváš nikomu a ničemu. Buď boot robotuješ nebo kádruješ stylem střely s plochou dráhou letu. IQ36. Nezaznamenal jsem větší intelektuální záběr behemote. / hovado narostlé
  Když nemáš ánunk o čem to je smrdutý hulváte tak neopruzuj. Mrzký, tupý, odporný a hnusný oplzlý ubožáku co už tady má zástup který oslyznul a zhnusil ale obecně provedl webu. Jsi až směšná karikatura atrapy člověka. A zářný příklad pokleslosti společnosti že tě nenašlapala do bordelu zjebe.

 3. .lak napsal:

  :lol:
  Nevím kde si ejronet pořídil libůstku v kryplunákovi.

  brutopýr
  Psal to Šlak a sesmolil hatlaninu, blbé kvazi-věty zcela mimo základní logickou větnou stavbu. Stačí první tři Šlakova slova – a dál nečtu; nezajímá mě co si Šlak myslel než sesmolil tu zdegenerovanou hatlaninu. Pokud se Šlak nevyjádří pořádně, tak ať s těmi hatlaninami jde doprdele.

  2OdpovězKvě 24, 2020 0:12
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  On ti někdo tvůj vznešený obrácený trávicí trakt nakope ze správného směru a už jenom s tím onikáním mnohokrát zde zopakovaným jsi nestandartní hulvát a prasatům válejícím se v hovnech jako ty děláš radost. A lidí které si tu zpourážel už máš víc jak prstů.
  Nekontroluješ se bez sebeflexe a tedy máš docela jistou budoucnost.
  Za prvé nemáš rozlišovací a rozpoznávací schopnosti a stavíš se do role samosoudce či boha určeného a za druhé jsi neskutečně arogantní hovado.
  Hraješ tu advokáta blbců a jsi jejich král nechápavostí mamlasi.

  0OdpovězUpravKvě 24, 2020 22:47

 4. .lak napsal:

  Akizmeťákům navzdory.

  pvodatvp9h
  Pane VK: stačí se podívat jen na ty fotografie, které jste dal do článku a prostudovat si ty ksichty. Vlastně od prvního pohledu vidíte, že to nejsou konceptuálně negramotní. Tato vada je důsledkem neznalosti, ovšem jejich chování je způsobeno zdrogovaností moci, zvykem, že si mohou dovolit, co je napadne. Zblbli naultimo, a je to v těch obličejích velmi zřetelně znát. Ani pětileté děcka se tak debilně neculí. Tihleti už dávno ztratili schopnost a hlavně potřebu přemýšlení, je zajímá jen dělání si dobře a své okolí vůbec nevnímají.

  Jen si vemte, že stálle ještě jsou naživu pamětníci 2.světové války a ti debilové si dovolí přepisovat dějiny? Ale vlastně proč by si nedovolili. Oni jsou na to po tisícíletí zvyklí, to je taky třeba vidět. Když vymysleli bohy, tak jim to lidé také sežrali a žerou dodnes. Stačilo je naučit se řídit vírou a pak už to šlo jak po másle.

  Aby se něco změnilo, lidé po celém světě by museli siožidy zneškodnit, odstranit je úplně z každé pozice, kde se o něčem rozhoduje, jenže oni jsou téměř všude ve vládách a správních ( nejen ) institucích a mají armádu. A kdyby jenom tu armádu, tak se to pořád dá uhrát, aby je neposlechla, ovšem oni už proti tomuto mají páku, a sice v tom, že shodí životní úroveň do takové bídy, že se nechají lidi sami najímat a platit za boj proti druhým lidem. Tam to spěje.

  Návštěvník
  .lak
  Brutopýrní, ale ten má nástavbu. Svůj cílevědomý boj v osmašedesátém a běda jak někdo není na povel v jeho pluku.
  Nevím proč tu zombie jiné nechápající dostává pořád prostor na válku před půl stoletím s naprostými invektivami na ty kdo netahají za jeho přání.

  0OdpovězUpravKvě 25, 2020 0:08

 5. .lak napsal:

  Ještě tam odsud :lol:
  Petr
  Mimo téma.. Babiš dnes ve svém týdenním hlášení podpořil vznik stánků k rychlému vyšetřování rakoviny. Takhle to zní hezky, ale je to pouze krok ke stánkům s vakcínou na cokoliv, až si na tyhle stánky zvykneme.

  12 OdpovězKvě 24, 2020 20:48

  .lak
  No vidíš ani nebudou potřebovat podkožní čipy s vypínačem pro teroristy, ovce.
  52:30 / 55:00 https://www.youtube.com/watch?v=yiapb5PPnmA

  Brutopýre ty se vůbec nevyjadřuj že to nemá správnou větnou skladbu že to nebudeš luštit :-))))) a po dvou řádkách inovovaně pětiřádkový lumene, když se ti zadaří nečteš už víc jak tři první slova. U tebe je to jedno co čteš, jak nenapíšeš svou imbecilitu tak nechápeš stejně.

  0OdpovězUpravKvě 25, 2020 0:29

 6. .lak napsal:

  A tohle tedy vzhledem k tendenčním akizmetkům tedy také.

  CML
  Dlouholetí čtenáři aeronetu jsou proškoleni, v žádném případě nejsou překvapeni a se stoickým klidem pozorují to bezvýznamné pražské zrcadlení…

  21 OdpovězKvě 24, 2020 19:00

  .lak
  Až na to že jim už plebs z venkova zachránil 2x zadky (sobě také) před nóblesovými slouženkami hradníka a z vyšehradu by byli naostro nejen na nečisto a zatím před
  https://www.youtube.com/watch?v=4iA5runnBnw

  0OdpovězUpravKvě 25, 2020 0:48

 7. .lak napsal:

  Je nestravitelný a nejenom pro mne provokatér. Leží mi v žaludku. FUJ

  Věčný Slovan
  Kulych, Bubla, Budro, Gretén, Hafáček, veverlík

  Vy z té pravice fakt už blbnete.
  Co za blbější a hloupější nick s ještě hloupějším a dementnějším obrázkem vymyslíte příště?

  4OdpovězKvě 24, 2020 23:17
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Hlavně že za sebou nemají zástup těch se zvednutým tlakem i obočím z “pozorností zdejším potentním maskotem webu dřístavým zduřelým plechem pobitým kopulujícím brutopýrem s invektivami cákavých osobních stalkingových a bossingových útoků naprosto mimo téma diskuze kromě těch co nahlédnou a řeknou nazdar bazar s “lumenem behemota. :-))))

  0OdpovězUpravKvě 25, 2020 1:19

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!