KRYSY A jejich INFEKCE

politico-friday-5-color26.2. 2020 jsem napsal do textu, který sdílelo přes 2 tisíce lidí, že je C19 nástrojem globálního řízení a několik dní potom, že: "Svět se mění, ale není to samospád. Každý sad má svého zahradníka a nic není náhoda, tohle je zatím velmi zajímavý řídící manévr, který bohužel zabíjí lidi, protože jej vytvořily hlavy, které s lidstvím mají společné jen lidské tělo, ale nikoliv psychiku". A hned krátce na to: "Operace Covid 19 je uměle vytvořený informační nástroj globální politiky (a skutečná nemoc), který má za cíl zcela přeformátovat, přenastavit sféry vlivu jednotlivých globálních hráčů a to do jiné politické, ekonomické a ekologické podoby a to celé v zájmu Globalizace..." Každý kdo sleduje aspoň trochu co se děje si může položit otázku, nakolik jsem se v době, kdy bylo lidstvo uměle bombardováno inFormacemi, že brzo nejspíš všichni vymřeme (a díky tomu "umíralo" strachy), mýlil či nikoliv.

Ekonomická a politická situace se změnila zcela. Tím, že se od sebe odseparovaly jednotlivé státy, tak bylo odříznuto i nadnárodní řízení (pozor: nikoliv to globální!!!). Všimněte si, jak se většina mezinárodních organizací dehonestovala a byla zpochybněna: WHO jako naprosto bezzubá v "boji" s C19, které zasadil poslední ránu Trump tím, že ji již nebude financovat, OSN se zmohla v posledních dnech jen na to, že varovala před používáním termínů "manžel a manželka" (jako genderově nevhodné) a tím se degradovala dokonce i v očích některých liberálních médií a NATO si klidně nechalo jezdit ruské vojáky v autech v jedné z členských zemí (Itálii). Všechny tyto organizace mají v sobě stále ještě funkční struktury US státních elit, tedy neokonů a ty pomalu ale jistě chřadnou. EU, tedy bruselské loutky také nedostaly žádné noty dle kterých postupovat a dle toho také vypadalo jejich řízení - nebylo prakticky žádné. Kaleidoskopicky uvažující ovčan vám samozřejmě řekne, že jediná změna kterou to celé (C19) přineslo bylo to, že všichni "trošku" zchudli a museli nosit roušky a to je celé.

Co se stane, když se psovi podaří zahnat v domě krysu do kouta? Krysa, zmatená a hrůzou bez sebe sáhne k tomu nejpřirozenějšímu - k násilí. Již nemá možnost se opřít o kolonii svých soudružek krys, je sama a tak se sebevražedně vrhne na psa, i když nemá možnost jej porazit, ale i když ho jen zraní, může jej natolik infikovat, že časem třeba pojde. A tak se neokoni rozhodli zvrátit situaci tím, že napadnou toho "psa", který je donutil ztratit většinu řídících pozic kterými ovládali své loutky v jednotlivých zemích i výše zmíněných nadnárodních organizacích! Správně - na Trumpa.

Dříve by vytvořili nějakou epizodu typu "Kuciak", kdy uměle někomu (bílému koni) zvednete píár, pak jej přimějete, aby vašeho oponenta z něčeho nařkl a když pak je dotyčný bílý kůň vámi zabit, tak je přeci "jasné", kdo to musel udělat, ne? Váš oponent, aby tím dotyčného umlčel, to dá rozum. Jenže na tyto složité hrátky nebyl a není čas, jde o vše a tak se použila celkem běžná pouliční "příhoda", kdy zemřel jeden zfetovaný obr, živící se jako vyhazovač, kterého zaklekli tři chrousti a "občanská válka" mohla zvesela začít. Stačilo k tomu pouze několik věcí - dotyčný mrtvý musel mít správnou barvu pleti a "vrah" samozřejmě také. Pak bylo nutné vykreslit v médiích dotyčnou "oběť" jako osobu s vlastnostmi Ježíše Krista a dotyčného policistu jako Mengeleho a informační základna pro ovčany byla připravena. Myslíte si, že si lidé napsali na fb a vyrazili do ulic? Nikoliv - neomarxistických a lidskoprávně-neziskových organizací mají v USA požehnaně a ti se samozřejmě rovnou vrhli do organizování akcí a to samozřejmě pouze tam, kde jim nikdo nemohl bránit ve shromažďování a proto se protesty konají jen ve městech, kde je zvoleným starostou "demokrat".

Jenže ta "revoluce" není zas tak žhavá. Rozbít několik aut a vykrást pár obchodů s elektronikou nestačí. A tak museli vytáhnout i teroristickou organizaci Antifu, jejímiž velkými přívrženci jsou "naši" Piráti (většina teroristických organizací má svou ryze politickou, legální stranu např. IRA - Sin Feinn, IS - Muslimské bratrstvo atd.). A kdo jsou ti hoši a dívky z Antify?

Antifa vznikla jako bojová odnož Komunistické strany Německa v roce 1932, jako odpověď na nacistické hnutí. Zajímavé jistě je, že KSN založila R. Luxemburgová a K. Liebknecht, oba marxisté z etnika, které se ze zákona nesmí nijak a nikdy kritizovat, protože by vám pak mohlo hrozit obvinění z antisemitismu. Luxemburgová byla velká kritička Lenina (ze stejného etnika - jeho dědeček, tatínek maminky, se jmenoval Moše Ickevič Blank) a to proto, že odmítal trvalou, tedy permanentní revoluci proti kapitalismu a imperialismu. Jinými slovy tato dáma zastávala stejné názory jako jistý pan Bronštejn (z téhož etnika), známější pod příjmením Trockij, který byl úhlavním nepřítelem Stalina a jehož přisluhovače zčásti odstranil při Velké čistce. Když byla nacisty posléze likvidována německá KSN, tak Stalin rozhodně nesmutnil, protože tím byla zničena jen další strana trockistického marxismu, která neměla s bolševismem nic společného. Hitler i Stalin totiž ve svých zemích likvidovali stejné osoby - trockisty, ale každý z jiných důvodů. Dnes se v některých alternativních novinách v USA píše o tom, že za protesty stojí organizace jistého pana Sorose, který je jakého etnika? Ne, nebojte se, ani nic nenaznačuji.

Neokoni jsou na tom dnes tak, že jim nezbývá než rozpoutat pokus o "majdan" a to doslova a do písmene na vlastním dvorku. Je cílem svrhnout Trumpa? Ne, na to nemají. Cílem je poškodit jeho společenský obraz a připravit jej o vítězství v nadcházejících volbách. Jaký obraz o něm chtějí šířit? Krutý, bílý, rasistický šovinista je ochoten dopustit se násilí proti "pokojným" lidem, kteří protestují proto, neboť jsou přesvědčeni, že zlí policisté úmyslně zabíjejí hodné kriminálníky a feťáky, kteří sice před tím museli udělat v životě tisíce kroků k tomu, aby byli zakleknuti policistou, ale co naplat, když si to tak mecenáši přejí, tak se protestuje. A co udělá Trump? To co vždy. Vše vyšponuje do absurdna, stejně jako když "musel" v Bílém domě do krytu kvůli svému bezpečí. Tímto gestem chtěl evidentně jeho píár tým poukázat na to, že "pokojní demonstranté" ohrožují prezidentovu bezpečnost a jsou tudíž pěkná sebranka.

Díváme se na informační válku, kdy jsme všichni její součástí a která dnes skutečně ovlivňuje každého z nás. A ten hadr na ústech je přesně ten symbol, kterým se lidem zavírají ústa, ne?

Apropo symbolika: Jak se jmenoval ten mrtvý muž? Floyd? Znáte píseň od kapely Pink Floyd Another Brick in the Wall (z desky The Wall)? Zpívá se v ní: „Hey! Teacher, leave them kids alone!“ a za socialismu se to u nás zpívalo takto: „Hej! Fízl, vem ho sekerou!“ A od té doby, se podle této kapely v některých místech těm "fízlům" také říkalo a to - flojdi. Ta píseň má tři části a ta třetí se jmenuje Drugs (drogy). A jak, že se jmenoval ten klekající policista? Chauvin? Jak se řekne anglicky šovinista? Chauvin-ist?

Někdy si to egregoriálně matriční řízení zajímavě pohraje.




7 Komentářů k KRYSY A jejich INFEKCE

 1. Jochen napsal:

  Je ovsem zajimave, ze ti dva[Chovin a Floyd] se navzajem znali, nebot spolu pracovali jako vyhazovaci v jednom a tom samem baru cele roky. Trochu mi tady neco smrdi!

 2. .lak napsal:

  Z ae
  Radek
  “Českým” politikům je nějaký český gój u zádele, aneb je nutno si hýčkat svoji nevěstku.
  https://www.echo24.cz/a/Sxyty/hadka-v-salonu-tydeniku-echo-manzelstvi-s-izraelem-nebo-hledani-pravdy

  0 OdpovězČvn 3, 2020 12:34

  .lak
  https://www.hlaskyzfilmu.cz/jan-hus/
  » JAN HUS (1954)
  Jan Hus: „Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi prodavači odpustků, aby tu vyklovali kdejaké zrnko zlata nebo stříbra. Neznají slitování, jejich srdce jsou ztvrdlá a jejich ústa zjedovatěla závistí a lží. Vším kupčí, všechno prodávají. Chceš pokřtít dítě – zaplať, vyzpovídat se – zaplať, chceš poslední pomazání – zaplať, chceš loupit, vraždit – zaplať a bude ti odpuštěno. Ale podle toho, kdyby sám ďábel přišel a zaplatil, vstoupil by na nebesa. A za peníze vydřené takto z křesťanského lidu jen obchody své provozují, lichvy, koně krásné, čeleď nepotřebnou chovají, v kostky hrají a na své kuběny pláště drahé a kožichy věší, aby s nimi smilnili jako hřebci plemenní a býci nezkrocení, zatímco Kristus chodil v plátně a bos a neměl střechy, kam by složil svoji hlavu. Ale poznejte se, loupežníci chudých lidí, vy vrahové, zloději, svatokrádci, neboť lidé – i Bůh – vás proklínají. Nešťastným bohatstvím, v němž církev tone, zjedovatěno a otráveno jest veškeré křesťanstvo na duši. Odtud svárové mezi papeži, preláty, biskupy a ostatními kněžími. Psi o kost se hryžou, vezmi kost – a přestanou. Vezměte prelátům a biskupům a ostatním kněžím peníze, bohatství, majetek, světské panování – a rázem se přestanou drát o místa, podplácet, přeplácet hodnosti, i svárové mezi papeži přestanou. Pamatujte si jedno – ať je to prostý kněz, biskup anebo sám papež, pokud žijí v hříchu, nejsou z milosti Boží. Nezoufejte tedy, nejmilejší bratři a sestry, z toho, že jste malí a utlačení. Vězte, že nad kněze, arcibiskupa či papeže žijícího v hříchu, prostý sedláček, tovaryš či žena chudá z lidu žijící čistě a zbožně větší jest před Bohem. Amen.”
  Královna Žofie: „Jako když se bouře přežene a po ní je čisto a jasno v duši. A takového muže chtějí umlčet!”
  Lid: „Tak tedy není vůle Boží, aby jedni byli bohatí a druzí chudí…”
  To se mi líbí Sdílet na Facebooku

  0OdpovězUpravČvn 3, 2020 12:41

  • klikoroh napsal:

   Hledat spásu v tomto světě je bláznovství. Lidé vlastní více znalostí než moudrosti, jejich teorie je mlhou v hlavách, která jim zabraňuje vidět věci takové, jaké ve skutečnosti jsou. Teorie jim zatemnily zrak. Stavby rostou, ale morální stránka klesá. Násobí svá jmění, ale jejich hodnoty klesají. Množí promluvy, ale jejich modlitby slábnou. Prohlubují své zájmy, ale jejich vztahy se rozvolňují. Jejich zevnějšjky překypují, ale nitra chudnou. Rozšiřují své cesty, ale obzory se jim zužují. Mají mnoho cest, ale jedna na druhou se nikde nenapojuje. Je nespočet komunikačních prostředků, ale nepomáhají jim. mají velké a pohodlné postele, ale rodiny jsou malé, rozdělené a vyčerpané. Umí zrychlovat, ale neumí čekat. Honí se aby si zajistili život a přitom zapomínají ten svůj žít, zajímají se o zevnějšek a nitro zanedbávají. Jsou lidmi vězněnými, kteří se pyšní pohodlím svého vězení, lidmi ztracenými, kteří se chlubí dálkami, které zdolali, lidmi mrtvými, kteří se těší ze svých přepychových hrobů.

   • .lak napsal:

    Ok. Žel. Že jsi mi to ukradl? :lol: Ne, k takové advokacii blahosklonnosti soucitu jsem se nedostal cestou kanalizace úžerů, pochvala.

 3. Adin Vajin napsal:

  Velmi dobre postrehy. Je to magicke divadlo.Rukopis je citelny, je od autoru soucasne globalni civilizace. Je to tak snadno citelne, presne podle znameho uslovi. Pravda byva tak blizko az ji nevidno.
  Uz jen ta scenicka jmena.Vybrana barevnost hercu. Zluty v uniforme napriklad brani/kryje sveho bileho kolegu, ktery s rukou v kapse slape na krk cernemu...atd.

  Nevidi a nechapou jen ti co jsou do egregoru rasismu vtazeni, jejich vedomi v urovni 3 spodnich caker.
  Takze cca 70-80 obyvatel USA.

  I 50-60 % staci na spusteni barevnych revoluci.

  Zajima me vsak jedno. Je to dilem karmy USA? A kteri magove ji naplnuji v druhé potapejici se atlantidě-USA?

  • proud napsal:

   Popis mi "rasismus".......... Schvalne zkusim neco napsat,co na to kdo rekne.Predem upozornuju ze nejsem "rasista",ani bejt nemuzu,protoze rasa je jen jedna jedina,to ostatni jsou uchylky predku s ostatni zivocisnou risi,se kterou to zafungovalo!!! Navic tvrdim,ze ne kazdej snedej,cernej,zlutej,nebo rudej,je spatnej. Ale bohuzel to vypada ze je spatny to vetsi procento z nich,spatny z lidskyho hlediska,nikoliv z hlediska prirody,pokud se nekdo vyzna a sleduje to.Hodne to zavisi i na tom,s cim a jak se kdysi ty lidsky geny smisily.A ted ta mozna lepsi zprava:Myslim si ze ten prusvih muze bejt vratnej s pomoci "bilejch",ale samozrejme to je na skutecne hodne generaci,relativne...............A ted si to nejak sezvejkejte. Radim kazdymu si pozorne precist veci od Sidorova.Clovek je jen jeden............ten bilej.Ovsem to neznamena ze mame ostatnima opovrhovat,naopak,ale je potreba je uct,aby pochopili a je treba vedet ze ne s kazdym to pujde,s vetsinou nejspis ne,to je tema zvirecima genama.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!