Demonstrace 7.6.2020 – 15:00 Václavské náměstí – Praha. Republika povstala! Řekněme dost Corona-fašismu!

101611099_135973131409140_5327327556779638784_nŽádejme okamžité ukončení nezákonných opatření vlády, žádejme ukončení omezení podnikání a ukončení vyhlášek a nesmyslných předpisů porušujících práva pramenící z Ústavy ČR a Listiny základních práv a svobod a ohrožující zdraví občanů ČR. Žádejme svobodu slova nejen na sociálních sítích, žádejme zrušení koncesionářských poplatků a zavedení sankcí za porušování Zákona o České televizi, protestujme proti mediální propagandě ČT, CNN a TV NOVA a žádejme orgány činné v trestním řízení o prověření práce žurnalistů šířících poplašné zprávy o neexistující pandemii SARS-COV-2 a ohrožení veřejného zdraví a ekonomiky vysíláním polopravd a FAKE NEWS.

Žádejme orgány činné v trestním řízení o prověření vládních postupů při určování diagnóz pacientů údajně nakažených a zemřelých následkem onemocnění COVID-19. Žádejme vědecké prověření veřejně uváděných statistik, testů a postupů na určování diagnózy nakažených SARS-COV-2 a jejich hodnověrnosti. Žádejme o prověření aktivit a motivace poradců krizového pandemického štábu vlády, zejména Romana Prymuly.

Zastavme plánovanou nezákonnou povinnou vakcinaci a čipování obyvatel ČR, zastavme šmírovací vládní a komerční projekty jako je eRouška. Bojkotujme společnosti Alza a Seznam, které na tomto neo-totalitním globálním projektu aktivně spolupracují. Protestujme proti plánu bankovního kartelu na zrušení hotovosti.

Budeme žádat vládu Andreje Bureše Babiše o okamžitou demisi! Žádejme prezidenta republiky o zřízení úřednické vlády která okamžitě bez prodlení zajistí:

1) odstoupení ČR od spolupráce s WHO
2) referendum o vystoupení ČR z EU
3) zrušení všech opatření souvisejících s neexistující pandemií SARS-COV-2
4) odškodnění podnikatelů, kteří přišli k prokazatelným finančním újmám vlivem vyhlášení nezákonných opatření vlády Andreje Babiše
5) Zrušení a plošný zákaz zdraví nebezpečného projektu 5G sítí na území ČR
6) odškodnění občanům ČR, kteří přišli k prokazatelné finanční újmě vlivem této vylhané pandemie

Připojte se na místě k žalobě vlády pro zavedení nezákonnných plošných opatření, porušení dělby moci a zneužití dělby moci. Nová žaloba na vládu z důvodu podvodu a šíření poplašné zprávy. Kritéria normy pro pandemie nebyla nikdy naplněna (1800 nemocných na 100 000 obyvatel) a vláda neměla právo ani mandát omezovat podnikání, omezovat občanská práva a zavádět opatření plošně škodící zdraví obyvatel ČR.

Podejme společně trestní oznámení na zaměstnance ČT, CNN a TV Nova za šíření poplašných zpráv a lží kolem neexistující pandemie SARS-COV-2, dále trestní oznámení na členy vlády a členy krizového pandemického štábu vlády.

JEDEN ZA VŠECHNY, VŠICHNI ZA JEDNOHO ♥️
27 Komentářů k Demonstrace 7.6.2020 – 15:00 Václavské náměstí – Praha. Republika povstala! Řekněme dost Corona-fašismu!

 1. Václav Louvar napsal:

  Situace se stala neúnosnou a proto souhlasím s výše uvedeným prohlášením a plně ho podporuji.Zvláště je nutné tvrdě postupovat proti EU vedené Německými profašistickými politiky. Říšská protektorka Merklová za velezrádné jednání, měla už dávno pikat!
  Dále pak podporuji návrh pro schopného a nebojácného právníka, který by podal trestní oznámení na vedení ČT a všechny poslance jež schválili finanční uzávěrky za poslední roky. My obyčejní občané se budeme podílet na velmi slušné ohodnocení jeho úspěšné práce. Další setrvávání dosavadního ředitele Dvořáka a celého vedení ČT je neslučitelné s naší ústavou dalšími zákony.

 2. Mike napsal:

  to je nějaká divná všehochut´, ted´ se všichni budeme odškodňovat? Tak vyrazme do banky s vidlemi a vezměme si každý, kolik uzná za vhodné.

  • proud napsal:

   Nevim jak s odskodnovanim,ale oddelovat zrno od plev jsme meli zacit uz davno a nikdy neprestavat,zavist to jako jednu ze zakladnich norem kterou dodrzuje kazdej sam za sebe uplne samozrejme!!! Pak by se nikdy nedostalo k moci co se k ni dostalo a kdyby nahodou,neudrzelo by se to svinstvo ani pres noc,natoz aby pachalo na rodny zemi takovy svinarny!

 3. tojsemja napsal:

  plně podporuji tento akt proti neo fašistům, podřadným psychopatům, kteří jsou současně převážně pedofilové, co nám "vládnou", protože si myslí, že konají dobro... až tak jsou hloupí :)

 4. Vladimír Hojda napsal:

  Neorganizuje to Mikuláš Minář?

  • martin bareš napsal:

   Tahle otázečka je nejen vtipná, ale i k věci. Změť požadavků na dvě věci: Na hovno a na nic. jJem zvědav, jak bude tato "monstr akce" zajištěná. Autobusy, prémie za účast, oranizace řevu apod.
   Včera, to je ve slunečnou středu, chodili u nás po náměstí dva pánové s transparenty a polepy na tričkách "Dost bylo Babiše" atd. Říkal jsem si jestli nějaká pobočka Chvilkařů u nás taky něco nechystá. Přišel jsem k nim a zeptal se: "Zdali nebylo málo ODS a ČSSD celých třicet let, když je dost Babiše." Odpověděli, že: "Za komunistů podle vás bylo určitě líp". Já na to: "Omlouvám se předem, ale blbí lidé mají blbé argumenty." A to jsme se nedostali vůbec k estébákům, apod.

 5. proud napsal:

  Jenom se bezelstne zeptam: "Co zmeni ona(a vubec kazda) demonstrace na tom za co se demonstruje,krome poskytnuti cviceni policejnim slozkam?" Vsimnete si ze pisu ZA CO se demonstruje,a nikoliv "proti cemu"....ale to je jen pro ty uz znalejsi,ovcan stejne jeste nevi co s tim ani o cem to je,ani ho to nezajima,jen zere,dejcha a mrda u svyho gauce s pivem pred tv a zivi hydru...............

 6. Jiří, Poděbrady napsal:

  Ano, už je na čase dát najevo svůj postoj.
  Zajímalo by mě, kdo je mluvčím protestu, kdo demostraci svolává.
  Děkuji.

  • proud napsal:

   Koho zajima postoj prinejlepsim par set lidi? A to jsem to hodne nadnesl, aby to vypadalo lip? Povim ti to,zajima jen ty pritomny a pak skutecne jen ty policajty co sbiraj hodnoceni za to jak se jim to "cviceni" povedlo. DEalsi dilci vysledek jsou pozdejsi neprijemnosti vybranejch zucastnenejch,dodam jenom ze naprosto zbytecny neprijemnosti. Nabizim, jako uz za ty dlouhy roky tolikrat,jinou koncepci "odboje",pohodlnejsi,nikoliv trestnou,anonymni a myslim si ze mnohem ucinnejsi,od stolu v obyvaku,jak se rika. Spociva v obcansky neposlusnosti na kterou mame vsichni ustavou garantovany pravo,paklize ji provedeme a budeme provadet takzvane "zakonne" coz v tom co mam na mysli nevidim problem. Jde jen o zorganizovani se a spolecny,hromadny podporovani a nepodporovani........cehokoliv,co si narod sam zvoli.Az tak je to prosty a logicky,protoze co nepodporime,padne driv nebo pozdeji na drzku samo,pozdeji jen kdyz to budou podporovat vlastizradci,ale padne to stejne,kdyz bude vsechno jak ma bejt a neni potreba delat kaspara policajtum a ovcansky skandovani! Je potreba se jen naucit domlouvat a organizovat a casem dostaneme spolecnost kde ji budeme chtit mit a naprosto legalne!

   • Eschatolog napsal:

    jsi asi retard, v poho, demonstrace bude i bez tebe a bez toho troubu bareše, a klidně používejte seznam.cz dál a nakupujte v alze idioti, co neumi číst

    • proud napsal:

     Neprekvapils ;-))))))))))))))))))))))))))))),bez na ni a klidne si vezmi s sebou vapno a stetku,at se ma zase narod cim bavit a nad cim kroutit hlavou :-),nakonec proc ne,vzdyt si tu kratochvili pak i zaplatis.......tak ci onak,tak se dobre bav.

    • proud napsal:

     Apropo ;-),treba neumim cist,ale umim sledovat co se kolem me deje a slysim susteni papiru zalob a petic z hajzlu uradu vlady az domu,sotva se jde nekterej z tech kretenu co tam sedej vysrat,jak si s nima vytira prdel,protoze vi ze na nic jinyho se nikdy nevzmuzeme!!! Ja nabizim konkretni skutecny ciny,misto kvakani po namestich a "vysvetlovani" vyhrabanejm policajtum............takze mi priteli,plib prdel,coz tobe jako siozidovi problem nedela,ty radeji uvidis onu zbytecnou kratochvili aby sis mel z ceho delat legraci,lidi se potrebujou prece vyrvat a zase mazat do rachoty podporovat rezim a novy covidy s EU, co proti nim demonstrujou, uz zname.

    • proud napsal:

     Pokud sis jeste porad nevsiml,prakticky nabizim lidem rozhodovani si o svym osudu jim samotnejm,"od stolu v obejvaku". Je jen na nich jak se rozhodnou a jak si to zaridej,muzou takhle v klidu obejit vsechny kriply co si rikaji "vlada" a "zastupitele" a ridit se tim co si sami vyberou...........ovsem museji vsichni,nebo aspon vetsina,soused chranit souseda,pak nezbyde ostatnim nez se pridat.Jde jen o technicky zalezitosti jak zustat vzajemne propojeny,abysme si mohli vzajemne koordinovat nase "podnikani" v tazeni za jeden konec provazu.

 7. Definitiva napsal:

  Zmysluplné vyhlásenie, závidím vám za celé Slovensko.
  Lenže. Náhody neexistujú. EÚ/EHS/ES, EÚ niekto založil, niekto EÚ vlastní, určuje nevolené elity, zadlžuje štáty, okráda ich cez emisie a eko programy, pozýva migrantov, ničí národné kultúry, suverenitu štátov, niekto prikázal masmédiám 24 hod. denne vysielať korona katastrofu.
  Podobne aj USA boli privatizované, dnes USA funguje ako s.r.o., z USA sa stal svetový policajt, kozmický program USA mal prednosť pred ZSSR, nech bolo nepriateľstvo USA a ZSSR akékoľvek veľké, kozmická spolupráca vždy fungovala, na ruských motoroch.
  Niekto založil systém centrálnych bánk, zaviedol biblickú úžeru, nesplatiteľne zadĺžil celý svet, firmy, štáty, obyvateľov.
  Niekto má v Biblii dané od Boha, že bude vládnuť celému svetu a kresťania budú slúžiť pánovi, alebo zomrú.
  Niekto stvoril ideológiu sociálneho parazitizmu, jej dedičom je Západná civilizácia. Niekto už tisíc rokov pácha kultúrnu aj fyzickú genocídu Slovanov, ničí ich štáty, štiepy ich na malé celky bez suverenity.
  Ak odstránite Babiša a jeho vládu, tak odstránite len jedno rameno tisíc ramennej chobotnice, jej hlava bude fungovať ďalej a zaručene zničí aj tú najlepšiu novú vládu.
  Vo svete beží vojna Židov proti židom a všetko čo vidíme, sú len epizódy vojny. Nech vyhrá hocikto, vždy to bude o ovládnutí sveta finančnou oligarchiu a jej parazitovaní na práci davu.

  Je potrebné zmeniť koncept existencie ľudstva z človeka otroka na človeka slobodného, vzdelaného, morálneho. Všetky biblické náboženstvá slúžia jednému pánovi, sú len ideologickým nástrojom svetovej moci. Biblický boh nemá nič spoločné so skutočným Bohom.
  Je nutné definovať koncept existencie človeka na Zemi a v Kozme, definovať morálku a dobré mravy, zmysel existencie človeka na Zemi a to v súlade s Božím zámerom, prírodnými / kozmickými silami, objektívnou realitou, rajská záhrada na Zemi znamená život človeka v hojnosti, ochrana zdrojov nutných na prežite, osídľovanie Kozmu, človek človeku si má pomáhať a nie súperiť a likvidovať sa navzájom. Žiť v blahobyte to nie je život v nekonečne sa rozvíjajúcej ekonomika a nekonečnom osobnom konzume.

  Svetová oligarchia patrí pred súdny tribunál, sú to dediči ideológie sociálneho parazitizmu, plánujú život na stovky rokov dopredu a človek za svojho života nie je schopný odhaliť to sprisahanie proti ľudstvu, kým nemá poznanie pravdy tisíce rokov dozadu a neodhalí súvislosti.
  Dnešné štáty okrem Ruska a Číny nie sú suverénne a to vládnu tiež len čiastočnou suverenitou, takou, aká im je dovolená od svetovlády oligarchov.
  Biela rasa je len figúrkou na šachovnici. Jediným zdrojom na prežitie ľudstva je ruská kultúra, Putin a Koncepcia spoločenskej bezpečnosti, aj to všetko pod kontrolou oligarchov z Chabad Lubawitz.
  Babiš áno, ale najskôr musí padnúť svetová oligarchia, inak ľudstvo neporiešilo nič. Jedinci vlastnia majetok celej planéty a štáty nemajú zdroje na existenčné investície pre občanov.
  Hnať ich všetkých pred svetový súdny tribunál, aj národné vlády aj oligarchov.

 8. sharpie napsal:

  Akakolvek demonstracia/protest nema vyznam ak nemate riesenie a dlhodoby plan, a hlavne ludi ktory tomu tomu planu ruzumeju. Ludia su najdolezitejsi, ak ich niet zmena nebude. A z neba sami nespadnu, treba vytvorit podmienky aby sa spravny ludia mohli "objavit". Po rokoch citania som jedine riesenie nasiel v knihe Zvoniace cedry Ruska. Riesenie na osobnej, rodinnej, spolocenskej a globalnej urovni. Ziadnu inu knihu s riesenim som nenasiel, iba popis problemov a utopicke frazy. Ak vie nieketo o nejakej lepsej knihe PROSIM dajte vediet sem do diskusie. Kniha je volne dostupna na nete pdf alebo audio mp3. Mimochodom, KSB sa v Zvoniacich cedroch v mnohom inspiruje, ale sa k nej nepriznava a podstatne veci zamlcuje. Dakujem.

 9. iluze napsal:

  Pouhopouhá falešná zástěrka humanismu. D.aáá. bellll je největší humanista. Milujte tenhle svět. To je to řešení a najdite mi návody :-)

 10. Jiří, Poděbrady napsal:

  Pořadatel akce: Jana Peterková, žurnalistka
  https://youtu.be/CHXglKKZVsM?t=823

 11. Jiří, Poděbrady napsal:

  Pořadatel: Jana Peterková, žurnalistka.
  https://youtu.be/CHXglKKZVsM?t=823

 12. Jan napsal:

  Babis je had a mistodrzici v emericke kolonii Cesko. S Petrickem bude lidmi lyncovan.

 13. john murphy napsal:

  Je-li toto skutečná organizátorka demonstrace, tak to je mazec. Něco takového mít doma, emigroval bych do Ohňové země.

 14. proud napsal:

  Nic jsi nepochopil,"Ivanku". A bejt verici,reknu ti: "Neber slovo bozi nadarmo"...........moulo :-)

 15. proud napsal:

  Vsak protestuj,kdyz si myslis ze to cemukoliv pomuze,treba se i poser a nezapomen se ohlidnout -set let zpatky,komu k cemu kdy byly nejaky smesny protesty platny..............

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!