Kam až sahá kolaborace se CIA a co je BIS zač, aneb příběh jednoho teroristy ,,českých 11. září“ z BIS

hucinPředem článku se omlouvám za špetku ironie a sarkasmu, které jsou v textu. Téma je to natolik záživné, že jsem si nemohl pár „kopanců“ nechat ujít. Fanatik, vyšinutý člověk, který k prosazení svých názorů neváhá použít bomby. Tak lze charakterizovat bývalého příslušníka „české“ kontrarozvědky BIS kpt. Vladimíra Hučína. Neocitl se tam náhodou, byl v rámci tajné služby představitelem neokonzervativních jestřábů, silně napojených na USA a CIA, tak jako současný ředitel Michal Koudelka. Příběh Hučína je originální a výjimečný v tom, že nám dává nahlédnout do pokřivené mysli a činů osob, které mají pravomoci, prakticky bez dohledu a patřičné kontroly jejich činnosti, zasahovat do našeho soukromí a dalších práv.

V sedmdesátých letech Hučína a jeho „spolubojovníka“ Vlastimila Švédu poslal soud za nedovolené ozbrojování na devět měsíců za mříže. V roce 1983 před Vánocemi byl zatčen znovu. Na ulici u domku příslušníka StB Antonína Mikeše totiž zorganizoval výbuch. Přiznal dokonce, že v podstatě přepadl auto, které převáželo dokumenty z okresního výboru KSČ v Přerově, a část archivu zabavil. Byl to jeden z těch několika „hrdinů“, kteří ,,bojovali proti režimu“ nikoli tím, že by vyhodili do vzduchu auto s vrcholnými představiteli režimu ( stejně by to nic neřešilo a byl by to teror ), ale tím, že dávali výbušná zařízení na ulice, náměstí a autobusové zastávky. Ubožáci, kteří ohrožovali stovky civilistů a nestydatě to poté vydávají za ,,boj proti režimu“. Na nic víc neměli, ubližovali obyčejným lidem a režimu se báli, ten by s nimi zatočil ( proč asi nezkusil dát bombu třeba pod Husákovu limuzínu? ).

Po převratu se tento nebezpečný cvok stal šéfem Občanské komise v Přerově a dostal se k dalším materiálům. KPV ho doporučila ke kontrarozvědce, kde se zabýval monitorováním údajného „levicového extremismu“. Soudy však Hučína odmítly rehabilitovat a jeho pozice v BIS byla ohrožena. Copak to asi svědčí o naší kontrarozvědce, že přijímá bombové atentátníky do svých řad? Je úplně jedno, jaký důvod udává pro své jednání, jestli chtěl třeba Svatořečení nebo se mu jen nelíbil ,,komunistický“ plakát nebo šedá ulice a proto se ji rozhodl ,,oživit“ výbuchem. Narušené osoby, notabene tento zapomenutý ,,granátník SS“ nemá v bezpečnostním sboru, natož v tajné službě co dělat. A vida - v naší BIS z něj udělali důstojníka, vždyť on přeci sliboval, že po Listopadu si už s bombami hrát nebude. Moc dlouho mu to nevydrželo a brzy v okolí jeho pracoviště ( pobočka BIS Olomouc ) začaly ty samé ,,atentáty“, co dělal před Listopadem. Důvod byl zřejmý – chlapec už opět bojoval s režimem, veřejně prohlašoval, že ,,nebezpečné levicové kruhy posilují“. Tak co se s tím dá dělat? Třeba odpálit bombu na sídlišti v Přerově? Samozřejmě důvodem bylo hlavně, aby BIS a jeho pracoviště získalo další pravomoci a odůvodnění pro výdaje pro boj s ,,extremismem“. Jinak zřejmě trpí stejnou nemocí jako dnešní rusofobové, když v době mafiánského kapitalismu 90. let viděl za každým smrkem ,,levicový kruhy“.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/v-centru-prerova-vybuchla-neznama-trhavina.A_990226_092510_domaci_jpl

A pak přišla série přerovských výbuchů. Atentátník Hučín dokonce pracoval v týmu „Výbuch“, který přerovské exploze vyšetřoval. V noci je odpaloval, ve dne vyšetřoval, to dá rozum přeci. Nikdo z nadřízených a kolegů zázračně tehdy nevěřil, že by mohl být oním teroristou jejich kolega, jinak usvědčený z toho samého terorismu ( ale před Listopadem přeci ). BIS to věděla ( https://www.epravo.cz/top/clanky/bis-mela-stopy-spojujici-hucina-s-vybuchy-uz-drive-2759.html ), ale Hučínova činnost se jí zdála zajímavá, neboť podobné procesy se po roce 2000 začaly připravovat i ve ,,vzoru“ – USA. Kam to kapitán BIS mohl dotáhnout, kdyby nezasáhla ÚOOZ. Třeba mohl 11. září 2001 vyhodit do povětří Havlovu Lucernu, tam se scházely také ,,nebezpečné levicové kruhy“ ( liberálové a tzv. „neomarxisté“ ). Vždyť CIA nutila po pádu ,,trojčat“ ( počítám i mrakodrap WTC-7 ), Zemana prohlásit, že plán na 11. září vznikl v Praze. Nevím, kde přesně vznikl, ale náš kpt. Hučín uměl odpalovat jen autobusové zastávky, na demolici svých mrakodrapů měla plány právě CIA.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/usa-nutily-zemana-prohlasit-ze-plan-na-11-zari-vznikl-v-praze-pise-exsef-bis-223415

Ale teroristé se před 11. září v ČR nacházeli. Ano, byla by to pravda. Minimálně jeden terorista by tu běhal s trhavinami a s odznakem BIS – sice nikoli islámského původu, ale to nevadí. Magor jako magor. Bohudík kariéra Hučína skončila v březnu 2001. Domovní prohlídka nakonec Hučína přivedla do vazby. Na seznamu zabavených věcí byly nelegální zbraně, munice, výbušniny a tajné dokumenty civilní kontrarozvědky. „Vypověděl, že část nalezených věcí patří jemu, část rodinným příslušníkům,“ potvrdila soudkyně Emilie Richterová. Přišlo navíc svědectví kolegy z disentu Vlastimila Švédy. Ten do policejních protokolů potvrdil, že i v devadesátých letech vyráběl pro Hučína výbušniny. „Hučín mě chce zlikvidovat. Poradil mé manželce, aby na mě podala oznámení. Jsme teď bohužel nepřátelé,“ řekl Lidovým novinám.

 

Strýček Venca zasahuje

Tyhle ,,humanitární bombometčíci“ měli vždy k sobě pozitivní vztah. ,,Prezident Václav Havel udělil milost třiasedmdesátileté matce bývalého kapitána kontrarozvědky Vladimíra Hučína, který je obviněn pro čtyři trestné činy a hrozí mu až osm let vězení. Annu Hučínovou stíhali vyšetřovatelé za nedovolené ozbrojování, neboť v jejím domě našli policisté zbraně. „Jsem hrozně šťastná a panu prezidentovi děkuji,“ psaly tehdy Idnes ( Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/havel-dal-milost-hucinove-matce.A010413_134631_olom_zpravy_kot ) . Hučín dostal od havlistů všemožnou podporu, nejprotřelejšími advokáty počínaje. Tvrdil, že po ,,listopadu“ už s bombovým terorem skončil. Zajímavé je, že jakmile skočil ve vazbě, tak skončily i záhadné výbuchy v Přerově a na Olomoucku. Semtex a další trhaviny měl u sebe asi na dalšího Silvestra.

Šéf zvláštního oddělení vyšetřovatelů Martin Hádek uvedl, že zpravodajec Hučín navedl svého agenta z prostředí levice a dal mu i výbušku, aby explozi provedl. „Záměrem bylo oživit zprávy o sílícím levicovém nebezpečí“ sdělil Hádek. Zajímavé. A řekne nám BIS také, jak to bylo s Jaromírem Baldou a jeho akcí se stromy na kolejích? Jaký operativec vymyslel tohle a podsunul to nebohému důchodci a proč BIS odposlouchávala členy SPD? Jedním z důkazů proti Baldovi byly totiž i odposlechy jeho telefonátů s členkou mladoboleslavské buňky hnutí SPD. Mainstream rád sděluje, že první terorista na českém území byl ,,sympatizant SPD“, ale ve skutečnosti jím byl důstojník BIS Vladimír Hučín. A to vrhá pochybnosti o cílech, metodách a dalším působení celé organizace. Stačí se podívat na Koudelku, ten by byl nedůvěryhodný i jako vrátný.
15 Komentářů k Kam až sahá kolaborace se CIA a co je BIS zač, aneb příběh jednoho teroristy ,,českých 11. září“ z BIS

 1. proud napsal:

  Hmm,ok,a?...........co s tim?............

 2. slávek napsal:

  proude, to je marný když ti nedocvakne

  • proud napsal:

   Ne,nedocvakne,protoze se drbe staleti a nedeje se porad nic.......proc teda drbat misto neco delat? Navic me prestava bavit bejt jedinym kdo ma nejaky alespon minimalne kloudny navrhy co a jak delat misto place a drbani,nebo podlejzani elitam s upravama jejich systemu tak fikane aby si ho mohly kdykoliv vzit zpatky s tim ze ho neprestanou kontrolovat. A ted jsi na rade ty se svejma navrhama,jediny cim ses zabejval jsem byl ja,potesils,ale places na spatnym hrobe,jsem na zensky.

 3. Přítel napsal:

  Já vím co s tím. Se systémem, se státem, jsem se rozvedl. Nic nemám, nemají mi co sebrat. I když, bydlím ve vlastním domě, před ním stojí auto, ale k tomu potřebujete alespoň jednoho kamaráda, kterému můžete věřit. Kdyby ten barák chtěl zítra prodat, neudělal bych nic. No, udělal, Šel bych si do lesa vykopat zemlianku, hned po tom, co bych zakopal jeho. Na jídlo mi stačí cca 2-3.000kč, to více prokouřím, a ještě více propiji. Ty peníze vydělám asi za tři dny. Takže pracuji asi 5 dní v měsíci. Nepracuji za 60kč za hodinu. Kdo umí, umí, kdo neumí, učí. (naposledy jsem byl v práci 5.4., za 5 dní 22.000 poctivě vydělaných peněz). Policii neuznávám, vojáky beru jako nájemné vrahy, jen až nasadí tu bezhotovostní politiku, budu i já v prdeli. Moc takových, jak jsem já neznám. Většinou jsou to schizofrenici a ti mají státní ochranu. A daně, ty platí mé pití a kouření. A o matku se starám já, žádný ústav.

  • proud napsal:

   Zdravim.Na jednu(tu vetsi) stranu mas muj obdiv! Na tu druhou nevim,nemam ti co rikat co je lepsi,navic jeste jen podle me,respektive rict ti to muzu,ale co si s tim udelas je jen na tobe. Dosel jsi daleko a tak vidim jeste jeden dulezitej krok co mas pred sebou a tim je naucit se "preziti v divocine" a dovybavit se na nej,pak mas velkou sanci i v ty zemljance,nebudes muset pestovat a nezustanes vazanej na urcity mista a casy,co budes potrebovat priroda ma a naucis se to najit,vsude. Varuju te pred takzvanym "prepperstvim",protoze prepperi at uz to myslej jak chteji dobre,budou se svym hospodarenim a zasobama jen vybornym skladem pro darebaky vseho druhu kterejch se az to praskne vyroji jak much a budou pribejvat tim jak ovcan co si sam ani bez hajzlaku prdel nevytre zacne bez pasu ve fabrice a ruznejch lidlu,stradat.Jediny co jim pujde bude krast a pak vrazdit,to se naucej pri stretech s tema poctivejsima. Preju hodne stesti a rikam ze je dulezity nezustavat s tim sam,ale "verbovat" dalsi,cim min bude ovcanu a cim vic obcanu,tim driv se dostaneme ze sracek.

  • proud napsal:

   ...........mezi nami,blizi se cas kdy stejne jako ty a jeste mnohem hur dopadne i spousta tech co leccos maji a zatim v pohode platej a splacej s hlavama v oblacich,nebo si nechavaj nakecat ze jim pomuze jakysi zlato a nevimco na vmenu,smenu a podobne,ale postarat se sami o sebe bez berlicek neumej a ani se neucej...............uz to samo o sobe by jim totiz ukazovalo co je skutecne hlavni a co vedlejsi v zivote a naucilo je to vybirat,pracovat a tvorit nikoliv jen picoviny.

 4. Přítel napsal:

  Proude, rád bych se s tebou někdy sešel. Já jsem kluk z vesnice, z chudé rodiny. Otec byl (asi pořád je) alkoholik, matka živila mne, sestru, sebe i jeho. Doma jsme neměli ani kazeťák a když jsem si jej chtěl ve 13-ti letech koupit, matka mi dala jasně najevo: "Buď kazeťák, nebo boty na zimu." No, byly to peníze, které jsem tehdy vydělával asi 2 měsíce, ale boty vyhrály. Kazoš jsme dostali až o 3 roky později, starý od sousedů, oni si koupili nový. Myslím, že by jsme mohli dobře pokecat. A neboj, přežití v přírodě mám dobře ne nastudováno, ale zažito. Spíše mi dělají starosti blízcí. Co s matkou, je už stará. Sestra je vrchní zdravotní sestra v USA, má dítě. Chlapa ne. V dubnu jsem ji psal, že čekám nepokoje, ať od tama zdrhne. 14 dní ji nepustili ani domů. Neteř byla doma sama. Četl jsi mé články tady? https://pritel6.webnode.cz/clanky/

  • proud napsal:

   Mozna se nekdy potkame,do jisty miry jsme na tom byli skoro stejne,jen ja lip,otec sice alkac,ale makal a staral se,presto jsem chvili pred revoluci zdrhnul na ten "slavnej" zapad,abych do dvou let to klise poznal a odhalil.Presto jsem jeste dlouho nevedel,porad ctil prachy a nevidel do sebe,az do roku 2001 kdy jsem poridil prvni PC a spadly trojcata,kdyz jsem videl to toco kolem nich a odhalil onen podvod,zacal jsem se zajimat o deni i z jinejch stran a dostal se i na tuhle sajtu.Tehdy jsem zacal premejslet proc jsme jaky jsme a jaky bysme bejt mohli,jak bysme se mohli mit,kdyby...........a netrvalo dlouho a misto drbu a vecnyho ukazovani na druhy jsem se dal do premejsleni proc,co a hlavne co s tim a jak.

   • Přítel napsal:

    Jestli jsi někdy potkal člověka, s velkým černým psem, který se ti vryl do paměti, tak už jsme se potkali. A nemuselo to být v naší zemi.

    • proud napsal:

     S podobnym jsem bydlel v jednom dome a chvili i pracoval,delavalo se to tak,vyslo to mnohem levneji,ale nemyslim si ze slo o tebe :-). Ten pes byl cernohnedej,vetsi,ale spis stredni,pridal se k nemu jednou na cestach po Americe.....

  • proud napsal:

   Jinak to mas asi podobne i s mamkou,byla to rodina,proc jsem se vratil,kdyz jsem potreboval,byli tu pro me,kdyz uz ted potrebujou oni,jsem tu pro ne,pak se uvidi,az budu mit "volny ruce",nepreju to darebakum a vlastizradcum.........mezitim je potreba pretvaret aktivne ovcany v obcany.

   • Přítel napsal:

    Jo, úxtu ke stáří máme stejnou. I k rodině. Vychoval jsem sestře dítě, američanku. Prostě potřebovala pomoc. S matkou jsme směnovali, ať můžeme chodit do práce. Vychovávat malé dítě, stojí hodně peněz. Už jen úplatek ředitelce MS, aby ji přijali ve třech letech, bylo tehdy kolem desítky (promlčené). Chtěl jsem, ať je s dětmi. Styděl bych se sám za sebe, umístit máti do "ústavu".

 5. Francesco Lottr napsal:

  Je to SPAM padadam pam, zamazat!

  Scatman John - Scatman https://youtu.be/TKPEHoG4AfQ?t=7 & Majka z Gurunu

 6. Ctenar napsal:

  Pro přítele i prouda:
  Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!