Protesty v Americe pokračují navzdory tomu, že důvod je velice sporný – 1.

floydchauvinAsi bude dobré začít tím, že se podíváme na to, kdo byl George Floyd. Byl narozen ve městě Houston, v Texasu, Floyd byl uvězněn celkem asi pětkrát. Poprvé to bylo v r. 1998 na 30 dnů za krádež. Brzy na to, v r. 2002 byl zadržen za kriminální chování. Tehdy dostal 8 měsíců. V r. 2005 šel do vězení na 10 měsíců za vlastnictví kokainu. V r. 2007 spolu s pěti dalšími vnikl do domu, kde mířil na obyvatelku pistolí, zatím ostatní hledali drogy, nebo peníze. Utekli s menším množstvím šperků, ale byli dopadeni. V r. 2009 byl kvůli tomuto přestupku odsouzen na 5 let za ozbrojenou loupež. Článek a ukázky soudních dokumentů ZDE.

Když vyšel v r. 2014 z vězení, rozhodl se dát se na lepší cestu a z toho důvodu se odstěhoval do Minneapolis. Není všude známo, že si přivydělával tím, že účinkoval jako herec v porno filmech. Natáčel videa pro internetovou stránku The HabibShow, kde používal pseudonym „Floyd, domácí“ (Floyd the landlord). Kromě toho pracoval více než 10 let svého pobytu v Minneapolis jako barový vyhazovač, kde jeho spolupracovník byl právě Derek Chauvin, policista, který mu klečel celých 9 minut na krku a který ho tím údajně zabil. Článek ZDE.

 

Celkem došlo na Floydově mrtvole ke dvěma pitvám. Ta první byla provedena místním vyšetřujícím lékařem a určila jako důvod smrti srdeční mrtvici, spolu s dlouhodobým omezením pohybu a tlakem na krk. Článek ZDE.

Nezávisle na těchto výsledcích, Floydova rodina přizvala Dr. Michaela Badena, který provedl další pitvu. Podle jeho pozorování byla smrt zaviněna kombinací násilného zadržení, jedovatými látkami v těle a existujícími zdravotními potížemi. Pitva rovněž odhalila, že Floyd měl v sobě fenatyl, což je velmi silný opiát, podobný morfinu a také metamfetamin (meth, krystal meth, nebo speed). Takže to byl obyčejný feťák!

Ale uvědomte si, jedna pitva říká že zemřel na srdeční mrtvici a druhá že zemřel na uškrcení. Nutno také vzít v úvahu minulost Dr. Badena, který druhou pitvu prováděl. Nejenže byl zúčastněn při pitvě presidenta Johna F. Kennedyho, ale také figuroval coby odborník v procesu O.J. Simpsona, zabitého právníka Chokwe Lumumby a také provedl pitvu Jeffrey Epsteina.

Je ovšem zcela možné, že Floyd vůbec nezemřel a že Sorosova akce s použitím krizových herců ho umístila někde, kde ho nikdo nezná, kde dnes popíjí whisky, občas si k tomu přidá nějaké drogy a v duchu se těší na těch 3.6 milionů dolarů, které jeho rodina doposud na jeho „smrti“ vydělala ve formě darů od soucitných spoluobčanů. Možná to byla taky platba za vynikající herecký výkon. A pak se ještě těší, až přijde jeho přítel Derek Chauvin poté, co se ve vězení pro veřejnost oběsí a ve skutečnosti bude pouze přesunut do míst, kde ho spolehlivě nikdo nepozná, stejně jako Floyd.

 

Kdo podnítil davy a způsobil toto dalekosáhlé povstání?

Někteří blamují za tyto nepokoje ruské agenty a bílé supremacisty. To je, samozřejmě holé šílenství, protože co by tím Rusko získalo? Nic! A bílí supremacisté? Podívejte se dobře na některá videa, kolik pustošících bílých tam mezi všemi těmi černým supremacisty najdete. Ne mnoho!

President Trump se vyjádřil, že CNN neustále křičí do světa, že za tím vším je Rusko a že to říkají jen proto, že nemůžou obvinit Čínu, protože potřebují jejich peníze. Není divu, že media nemají Trumpa rádi, protože tyto slizké povahy nesnášejí tvrdou pravdu. Článek ZDE.

Michael Pompeo, který zjevně není na výplatní listině Číny prohlašuje, že Čína je odhodlána zničit Západní myšlenky Západní demokracii a Západní hodnoty. Je zjevné, že přesně nechápe, o čem mluví a používá slova jako jiní toaletní papír. Jaké Západní hodnoty? Jaká demokracie? Znamená to snad že když přitáhne takový gang do města, že mají právo ničit, pálit a zabíjet? Je to, co myslí slovy „demokracie“ a „hodnoty?“ Článek ZDE.

 

Policie se mnohdy chová jako součást protestujících

Zatím co president Trump volá po ostřejším zákroku proti protestujícím, demokratičtí guvernéří států a někteří další politikové ho za to kritizují. Co by asi chtěli? Jít s tím davem a ničit a pálit? Jako třeba Hillary Clinton, ta ho kritizuje za zneužití presidentské moci, protože policie použila proti vandalům slzný plyn a gumové kulky. Co asi měli dělat tváří v tvář ničení majetku, střílení, rabování, zapalování a ohrožování obyvatelstva? Číst jim pohádky? Anebo jim zpívat?

Senátorka Kamala Harris prohlásila: „Amerika je v současné době zraněna a Trump nerozumí jejímu utrpení.“ Takže – je toto jak se „zranění“ projevuje, že se rozbíjejí výkladní skříně a vykrádají obchody, že se střílí po policii (několik je již zabitých), zapalují budovy a ohrožuje se obyvatelstvo? Tihle všichni sluníčkáři to asi nemají v hlavě úplně v pořádku.

Starosta Los Angeles Eric Garceti prohlásil, že je pyšný na ty, kteří protestují mírumilovně, ale že žádné násilnosti a ničení nebudou trpěny. Stejně tak se vyjádřil guvernér státu Georgia, Brian Kemp. A když president Trump přešel pěšky z Bílého domu k blízkému kostelu, který byl zničen a vypálen a nechal se tam vyfotit s Biblí v ruce, byl za to všemi kritizován, včetně biskupa. Proč?

policie

Velitel New Yorkské policie Terence Monahan spolu s protestujícími zvedá koleno, což má být jakýsi divný rituál na protest proti Floydově údajné vraždě. Stejně tak velitel policie v Denveru Paul Pazen pochoduje spolu s barevnými demonstranty.

Zbláznili se snad všichni? Člověkovi z toho jde hlava kolem. Bývalý kapitán New Yorkské policie Eric Adams se dokonce vyjádřil, že zabití George Floyda ho vrátilo ve vzpomínkách do jeho dětství, kdy byl zbit policistou. „Je to pro mne nesmírně emocionální,“ řekl. A to je policista a dokonce kapitán?

Když president Trump napomínal jednotlivé Guvernéry států, že nedělají dost pro zastavení protestů, Guvernér státu Kentucky Andy Beshear si stěžoval, že se mu presidentovy rady zdály příliš přísné. A mluvčí Kongresu Nancy Pelosi odsoudila presidentovo chování, když přešel pěšky k nedalekému kostelu a nechal se tam vyfotografovat s Biblí v ruce, jako že „překročil další práh na podlomení naší demokracie.“ Uááh! Co tak velkého v tom viděla, to snad neví ani ona sama. Článek ZDE a ZDE.

Člověk se musí ptát: jsou to staré roztřesené babičky, anebo dospělí, rozumně uvažující lidé? A tito lidé že jsou ve vedení národa? Chudák takový národ!

V některých místech se dokonce policie chová, jakoby patřili k protestujícím davům. Např. ve městě Lexington, Kentucky, policie v plné výzbroji klečela a modlila se s protestujícími. Někteří se s nimi dokonce bratrsky objímali.

Ve městě Fayetteville, v Severní Carolině skupina asi 60 policistů při setkání s protestujícím davem odložila zbraně a poklekla před nimi! Když protestující pochopili, co je jim tím dáváno najevo, dali se do pláče, potřásali si s policií rukama a objímali se. Neuvěřítelné! Článek a krátké video ZDE.

Toto všecko je naprosto neuvěřitelné. Tito lidé, ať už protestují mírumilovně, anebo ničí vše kolem sebe a vandalizují co se dá, ve skutečnosti zabraňují tomu, aby se země mohla vrátit po několika týdnech podvodné karantény zpátky do běhu. Brání tomu, aby mohli sedláci pěstovat obživu, obchody prodávat potřebné věci a aby se mohli lidé beze strachu vydat buď do zaměstnání nebo kamkoliv jinam. A politikové, včetně policie jim za to děkují? A to všecko kvůli smrti jednoho nadrogovaného černocha, který zkoušel v obchodě uplatnit padělanou bankovku a když ho policista zatkl, tak se s ním rval? A o kterém se ve skutečnosti vůbec neví, jestli opravdu zemřel, anebo pouze hrál svou roli? Padli snad všichni na hlavu?

Co teď čeká Ameriku je hlad. „Potravinové banky“ (Food Banks) nebudou ve stavu uživit tolik lidí. Kvůli nucené karanténě museli výrobci potravin vyhazovat shnilé zboží do odpadu a celé hromady masa byly páleny, protože pro ně nebyl odbyt. Hodně škody rovněž zavinil nedostatek pracovních sil – všichni seděli doma a sledovali z nudy televizi, zatímco úroda na polích hnila.

 

Lupiči, vrahové a jiné kriminální elementy mají kvůli nemístné přecitlivělosti volné pole

V Bronxu (jedna z částí města New York) se vandalové chovali jako divoká zvířata. Jednoho policistu drsně zbili, druhého srazili autem. Zapálili Fordham universitu (jezuitská universita), která poskytovala obživu a potřeby k přežití pro všecky kolem. Článek a video ZDE.

Jakýsi nadšenec, který si ve své naivnosti myslel, že protesty jsou pro-Americké, si na demonstraci v Portlandu (stát Oregon) přinesl americký prapor. Antifa, Black Lives Matter (Černé životy hrají roli) a La Raza zločinci ho drsně zbili, americký prapor zadupali a mávali mexickou vlajkou. Člověk v modré košili zkoušel americký prapor zachránit, tak ho ztloukli o trochu později do krvava a vyrazili mu zub. Video ZDE.

 

Bílí lidé to pořád nechápou

Bílým lidem to jaksi pořád nedochází, že ta válka je hlavně proti nim. Mnozí černí to již pochopili, zatloukli si obchod deskami a na to napsali, „vlastněno černochy.“ Zato bílí majitelé jistého obchodu v Minneapolis dopadli špatně, když zkoušeli se zbraní v ruce svůj majetek chránit před ozbrojenými lupiči. Když se dostavila policie, zloději se rozprchli a pak policie zatkla samotné majitele obchodu. Článek a krátké video ZDE.

Pro bílé lidi volat dnes polici na pomoc je přinejmenším zbytečné a může to být i vstupenka do vězení. Jak jinak je možné, že starosta města Minneapolis Jacob Frey, který je židovského původu, aktivně podněcoval davy vzbouřenců, aby vypálili policejní stanici? Jak to, že politikové jako Dianne Feinstein, Jerrold Nadler (oba židovského původu) and Lindsay Graham zkouší zajistit, aby černoši a jiní barevní nebyli zákonem tolik postižitelní?

Kdyby byli Feinstein a Nadler tak moc proti policejní brutalitě, pak mohli snadno zastavit program „Smrtelné výměny“ (Deadly Exchange), podle kterého jsou tisíce amerických policistů cvičeni v Israeli, aby se naučili jak postupovat proti základním lidským právům stejně jako to dělají Israelci vůči Palestincům.

Je pravděpodobné, že vládní administrativa je vinna tím, že dokonale vzala už dávno bílým vítr z plachet, zotročila je pomocí „nenávistného zločinu“ (hate crime), který je prohlašován vždy, kde se řekne slůvko proti kterékoliv jiné rase. Stačí nevinná kritika zboží v obchodě, nesouhlas s výrokem, nebo poukázání na chybu v tisku a už je to „hate crime,“ anebo „antisemitismus,“ obojí používané za stejným účelem. To, že všichni barevní jsou snad ti největší rasisté, jaké svět kdy zažil, si nikdo záhadně neuvědomuje, anebo uvědomovat nechce. Článek ZDE.

Na příklad, současné provedení opery „Tosca,“ kterou zhudebnil Giacomo Puccini, tam má být v konečné scéně hrdina Cavaradossi popraven vojenským soudem. V dnešním provedení této opery ho nakonec zastřelí ministranti! Představte si, že by došlo ke zkreslení něčeho takového v černošském nebo jiném barevném kontextu! Celý svět by slyšel ten nářek.

I na plakátech, které jsou vylepovány podél cest a dálnic se může najít hodně proti-bílé propagandy. Tak na příklad, plakát ve státě Alabama říká: „Rozdílnost (rasová) znamená zničit posledního bělocha“ podepsána je „bílá genocida“ (Diversity means chasing down the last white person – white genocide).

 

Pokračování příště

 

ZDROJE:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8366533/George-Floyd-moved-Minneapolis-start-new-life-released-prison-Texas.html

https://iharare.com/george-floyd-was-a-porn-star/

https://www.foxnews.com/us/results-of-george-floyd-independent-autopsy-expected-today

https://www.rt.com/usa/490263-trump-russia-cnn-protests/

https://www.zerohedge.com/personal-finance/pompeo-china-intent-upon-destruction-western-ideas-western-democracies-and-western

https://www.cnn.com/us/live-news/george-floyd-protests-06-01-20/index.html

https://www.cnn.com/us/live-news/george-floyd-protests-06-02-20/index.html

https://www.wbtv.com/2020/06/02/tense-protest-turns-emotional-north-carolina-police-kneel-before-demonstrators/

https://www.foxnews.com/us/looters-run-wild-in-bronx-as-video-shows-nypd-officer-being-beaten-fordham-is-on-fire

https://www.youtube.com/watch?v=uus-Zo5OXjo&feature=youtu.be

https://www.rt.com/usa/490500-la-looters-standoff-police/

https://russia-insider.com/en/america-burns-her-leaders-refuse-defend-rights-and-interests-white-people-audio-podcast/ri30515

 

 
Jeden komentář na Protesty v Americe pokračují navzdory tomu, že důvod je velice sporný – 1.

 1. .lak napsal:

  Tady se budou ňamtaři a mlaskoni seberealizovat. :lol:

  Z ae
  J.K.
  Čau Trubky, a teď vám řeknu ještě jednu o té Rudé Karkulce …

  ANO, tímto se můžeme těšit na levný CNG z Ameriky, taktéž na levnou břidlicovou naftu, dále na levnou dostavbu Temelína. A od teď se bát nemusíme, protože nás ochrání atomové bomby stažené z Německa a na podzim Prymula zajistil od deBilla vakcínu pro všechny. No, není to skvělé…

  10 OdpovězČvn 5, 2020 21:10
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  A máte formát.
  https://www.youtube.com/watch?v=s7bB-K-yV2o
  https://www.protiproud.cz/images/theme/thumbs/t3-20200531181020_kalousek1.jpg
  https://www.youtube.com/watch?v=Igh1cd_s8Ro Covid íte
  Jinak nikde na světě se prý neočkují starší 49.let protože by bylo okaté. A asi co. Z MaP.

  0OdpovězUpravČvn 5, 2020 23:22

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!