Protesty v Americe pokračují navzdory tomu, že důvod je velice sporný – 2.

robberyJsme sami na svých – policie tu pro nás není

Je zjevné, že pro majitele jakékoliv nemovitosti nebo obchodního podnikání v této době v Americe (a možná i jinde) policejní ochrana neexistuje. Malí podnikatelé v Minneapolis často stojí celé hodiny před svými obchůdky, ve snaze ochránit je před loupežnými davy, ale většinou neuspějí. Ve skutečnosti, poskytnout ochranu jedincům není právní povinností policie a „bezpečnost policejní osoby“ je ta hlavní podmínka ve všech případech. Sice platíme daně za policejní ochranu, ale policie může a nemusí se nás zastat – podle toho, jak se jim to zrovna hodí. Pokutovat nás, to ano, ale to je něco zcela jiného.

V Americe je to dnes dokonce uzákoněno, že policejní jednotky nejsou povinny poskytnout pomoc, i když mohou být občané v nebezpečí života. Proto – na příklad – v případě střílení v Columbine škole, police se dostavila na místo a obstoupila budovu, ale dovnitř nešli, protože to bylo považováno za příliš riskantní. A mezitím uvnitř budovy byly vražděny děti. Aspoň to je, co se nám říká. Ve skutečnosti to bylo další divadelní představení se spoustou krizových herců, stejné jako bylo střílení ve škole v Sandy Hook a jinde.

A když se to vezme kolem dokola, cokoliv může být použito proti nám, běžným lidem, spolehlivě použito bude. To se stalo i v Minneapolis, kde se už předem připravovali na to, co přijde. V říjnu minulého roku zasedala městská rada, aby rozhodla o rozdělení obytných částí na tak zvané „zóny.“ Zóny jsou v Americe vyhrazené prostory, na příklad v obytné zóně není snadné si otevřít obchod a v obchodní zóně není snadné si postavit bytovku. Takže v Minneapolis veškeré zóny jedním škrtnutím pera zrušili. Udělali to prý proto, aby vytvořili cenově dostupné možnosti ubytování pro všecky a aby ukončili záměrně rozdělování populace ve městě. Tento plán nabyl platnosti od 1. ledna 2020. Článek ZDE.

To znamená, že do čistě bílé obytné části, zaplněné výhradně jedno-rodinnými domky, většinou kvalitativně lepší úrovně, mohou teď postavit mnoha-bytové jednotky, kde umístí městskou verbež. Sbohem Minneapolis!

  • A mezitím pozůstalí George Floyda žádali, aby bylo potrestáno ještě více policistů. Ke čtyřem již souzeným byli přidáni další tři. Za co že jsou souzeni, když všecko prováděli pouze dva z nich? Asi za nic.
  • 4 policisté byli zastřeleni protestujícími elementy v sousedním městě St. Louis.
  • A to všecko kvůli smrti jednoho nebezpečného zločince, který to přehnal na drogách natolik, že dostal srdeční mrtvici během zatčení.

 

Protesty slouží pouze jednomu účelu: zničit Ameriku

Odborní analytici sledovali průběh demonstrací v různých amerických městech. Podle nich, všecky tyto akce probíhaly naprosto stejně: ve dne se shromáždily davy mírumilovných protestujících, tito se prošli městy, zamávali plakáty a návěštími a zavolali pár hesel a pak se rozešli do svých domovů. Ale jak se setmělo, jiná skupina lidí nastoupila na scénu. Většinou byli maskovaní, v tmavém oblečení, vybaveni postřikovými barvami na výrobu nápisů po zdech a po autech a mnozí měli nejrůznější, i po domácku vyráběné zbraně. A tito převzali jeviště až do ranních hodin, rozbíjeli, ničili, a loupili.

Je důležité si uvědomit rozdíl mezi těmito dvěma skupinami protestujících. Ti první jsou prostí lidé, kterým je líto, že byl utracen nevinný, anebo zdánlivě nevinný lidský život. Ve skutečnosti, kdyby Floyd nebojoval s policií, k žádnému násilí by nedošlo. Ti druzí, co nastoupí na noční šichtu, jsou organizované gangy jako Antifa, „Black lives matter“ (BLM, neboli Černé životy hrají roli – jakoby všecky životy nehrály roli!).

Co překvapuje i odborníky, je vysoká úroveň předávání zpráv a organizovanost všech těchto nočních pracovníků. Jednak tuto koordinovanost docilují pomocí enkryptovaných zpráv na společenských mediích, ale určitě také pomocí mobilních telefonů. Všichni používají ty stejné zbraně, jako např. Molotovovův koktail (plastiková láhev, naplněná benzinem a zapálená) a tenisové rakety, kterými dokážou házet kameny značně daleko.

Jedna taková skupina Antify byla sledována novináři od Fox News již vloni. Na jejich setkání v New Yorku byli všichni zúčastnění buď universitní studenti, nebo místní spisovatelé a umělci, bývalí vojáci americké armády, plus menšinové skupiny, každá bojující za svoji vlastní věc. Proti-policejní plakátky byly nachystány pro potřeby shromážděných. Celou schůzi vedl universitní profesor, který se prohlašoval za zastánce lidských práv a měl rozsáhlé zkušenosti s protestními manifestacemi. Nebylo projednáváno nic závažného, protože jakmile diskuze dostala protiprávní charakter, byla odložena na později.

I v Chicagu si všimli podivuhodné koordinovanosti útočících skupin. Napřed přijelo množství pronajatých dodávek, které byly zaparkovány před obchody. Potom přijely celé průvody aut s vandaly. Tito vystoupili a začali systematicky rozbíjet okna a nakládat zboží do pronajatých vozidel. Ti, kteří se podíleli na vandalismu nebyli obyvatelé města, ve kterém působili. Jak se vyjádřil starosta města Detroit, Mike Duggan, mnozí z nich cestovali velmi daleko, přes několik států, aby se mohli zúčastnit loupeží na patřičném místě. Takže pro místní obyvatele bylo těžké je poznat, což byl zjevně ten záměr.

Toto se shoduje s metodikou Zednářů, jak je popisuje Arthur Conan Doyle. Poslali své lidi z jednoho města o stovky kilometrů dále, s přesnými instrukcemi. Ti provedli zločin, nikdo je absolutně nemohl poznat, protože nebyli místní, a pak se v klidu vrátili zpátky domů. Takto si ona tajná organizace půjčovala elementy na vykonání špinavé práce a není nic, co by nasvědčovalo tomu, že to dnes dělají jinak. Ostatně, to množství cihel, které se v přímé blízkosti každého „protestu“ nacházejí, jsou jejich podpis – zedníci, neboli zednáři.

V krátkém videu přiloženém ZDE můžete vidět člena Antify, jak platí jiného účastníka a uděluje příkazy jemu a ostatním.

 

Další důvody pro hromadný vandalismus

Jak píše Mike King, historik a spisovatel, „koncem r. 2019, problém s ruským ovlivněním voleb konečně utichl a odumřel. Během několika dnů, se rozjela akce „dostat Trumpa,“ která postupně přešla ve „telefonát na Ukrajinu,“ což vyústilo v lednovou (2020) snahu o odstranění Trumpa z presidentského křesla. Nedlouho nato, STUPID-19 Scamdemic (Scam=podvod) byla celosvětově odstartována, jejíž záměrem bylo zničit ekonomii, vinit za to Trumpa, odstranit zvolené vedoucí osobnosti určitých vybraných národů a nastolit tyranii pomocí implantovaných mikročipů pod hlavičkou „zabezpečení.“

Jenže ani idiotické zveličování škodlivosti běžného nachlazení překládaného naivní lidské společnosti jako „nový koronavirus,“ nebyly stavu docílit to, co měli političtí manipulátoři v úmyslu a proto se uchýlili k protestům a vandalismu, za což bude opět viněn Trump a už viněn opravdu je. Článek ZDE.

Takže dnes je celý svět pobouřen videem krizového herce Floyda, kdy bílý člen policejního sboru v Minneapolis Derek Chauvin – vlastně správně řečeno, agent CIA Chauvin, použil zdánlivě přehnanou sílu proti spoutanému černému kolegovi z CIA Floydovi, když mu klečel asi 9 minut na krku – mimochodem, to je ale pěkně blbý způsob, jak někoho zatýkat, nezdá se vám? Klečet někomu na krku s nosem do karoserie auta a tak dlouho! To by si ani hodně špatný dramaturg nevymyslel pro své divadelní představení. A kdyby mu Chauvin opravdu klečel na krku plnou váhou, tak je do minuty po něm a ne aby tam celých 9 minut vykřikoval z plných plic, že má málo vzduchu.

Ano, celé to bylo jako špatná divadelní scéna a přesto nikdo nepátral dál, co je za tím. A už vůbec nikdo nepřišel na to, že Sorosem a CIA podporovaná komunistická Antifa zkouší zničit co se dá ve všech větších městech v Americe.

Sledovat záběry těchto protestních akcí je rovněž zajímavé, neboť je v nich vidět hodně profesionálního wrestlingu, kdy jak revoltující, tak i policie opravdu vzbuzují dojem, že bouchají jeden druhého. Všichni tito herci ochotnického divadla zvaného „Skrytá garnitura“ (Deep State) zkoušejí horlivě roznítit v lidech jiskru člověkovi-vrozeného protestu, aby tuto mohli rozdmychat a vést požár jejich směrem. Hodně se mluví a píše o tom, jak moc spontánní tyto akce jsou – jo, asi tak spontánní jako byla „spontánní“ francouzská revoluce, ruská revoluce, nebo celoevropské povstání v r. 1848.

 

Přípravy na protesty už dávno

Podle zprávy hlavního odborníka na terorismus v New Yorku, Johna Millera, přípravy na toto povstání byly zjevné už dávno před tím, než byl v Minneapolis zabit George Floyd. Údajně, různé anarchistické skupiny už vloni vybíraly peníze na vyplacení z vězení těch, které potřebovali na pomoc. Najímali také zdravotnické jednotky i se zařízením, kvůli očekávanému střetnutí se s policií.

Při samotné protestní akci využívali složitou síť vyzvědačů na kolech k tomu, aby tito mohli navádět vandaly tam, kde se zrovna policie nevyskytovala. A taky ve videích můžete vidět velké množství lidí na kolech.

Ne, toto nejsou bezhlavé kriminální skupiny. Toto jsou velmi dobře organizované a vycvičené jednotky, vedeny s určitým záměrem a to je to nebezpečí. Tak na příklad, policie v Minneapolis našla na několika místech sklady zápalných materiálů, zjevně pro potřeby „protestujících.“ Tyto se nacházely hlavně tam, kde už požáry vznikly a bylo zjevné, že tam byly dodány o mnoho dní dříve, než k povstání došlo. Tyto materiály byly převáženy v kradených autech a stejně tak ukradené zboží a zbraně.

Také se našly velké zásoby cihel a kamení, které byly vždy objeveny v blízkosti protestujících. A tak jako v Minneapolis, stejně i v Baltimore, v New Yorku, v Texasu a jinde, všude bylo nalezeno velmi mnoho cihel.

 

Pokračování příště

 

ZDROJE:

https://www.inman.com/2019/10/25/minneapolis-has-officially-eliminated-single-family-zoning/

https://www.bitchute.com/video/PiBS52P7Rds0/

https://www.realhistorychannel.org/communist-street-scum-protest-trump




Jeden komentář na Protesty v Americe pokračují navzdory tomu, že důvod je velice sporný – 2.

  1. proud napsal:

    "Jsme sami na svých – policie tu pro nás není"............krasa nechtenyho v policejnim "state",coz teprve v tech ostatnich. Ono to neni ze policie neni,ono to je ze nestiha,je slaba,na poslusny ovcansky stado silna dost,jinak ale zbytecna,proc se ji teda kdo vlastne vubec boji ve chvili kdy jsou lidi na jedny strane,i kdyz tentokrat na ty spatny,to je jinej pribeh,semknuty proti vsem,i proti policii? Je to z tohohle uhlu pohledu pro nas poucny? Jisteze ano! To jedno procento s tema par poturcencu i s jejich policii totiz ve skutecnosti nemaji ani minimalni sance,ovsemze az teprv kdyz si to lidi uvedomej............proto delaj jak elity tak GP vsechno proto,abysme zustali slepejma,hluchejma a rozdelenejma,odkazanejma ze prej na ne...............

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!