Bývalý prezident Microsoftu v Kanadě Frank Clegg – Riziko 5G a bezdrátové technologie

gfrankclegg

Frank Clegg hovoří o riziku se zaváděním nové 5G technologie a jaké nepříznivé účinky může tato technologie mít, a uvádí zdravotní účinky bezdrátové technologie. Není co řešit. 5G je životu nebezpečná technologie a je nutné zastavit její šíření. Každý, kdo to podporuje, je nebezpečný ignorant. Každý, kdo to buduje, je nebezpečný zločinec!

Jedna ze studií: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0013935118300355

 
9 Komentářů k Bývalý prezident Microsoftu v Kanadě Frank Clegg – Riziko 5G a bezdrátové technologie

 1. Jane K. napsal:

  NAPROSTÁ PRAVDA. Škoda, že to lidé pochopí až jim členové jejich rodin začnou umírat na nevysvětlitelné nemocí. Pak už totiž bude asi pozdě.

  • .lak napsal:

   No tak je to radiace a ta se holt načítá protože specializovaný orgán typu jater na vyloučení škodlivin si člověk evolučně prostě nevyvinul. Možná zárodečné buňky na poškozený genom plánu struktur organismů buněk ale ty bere v niveč tohle patrně jako první.

   Z ae

   Jaroslav Chvátal
   Největším problémem je že mlade bílé ženy již hromadně odmítají rodit děti. Příchod internetu a zavedení ,,rovnoprávnosti,, zcela zničil vztahy mezi muži a ženami. Pro 90 procent mladých bílých kluků je v dnešní době najít si dívku a založit si rodinu téměř nemožné.

   0 OdpovězČvn 8, 2020 10:03
   .lak
   Návštěvník
   .lak
   Socioekononické podmínky jsou barbarské s ponížením že nedostanou od společnosti náležitou podporu egoisty trhu kteří si businessmany vytváří tlak na ty co budou žít z ruky do huby a hákovat za poblívku a privilegují si na pauperizaci plátců privilegianty v evropě se 100% komunistickými zabezpečeními ze dvou kontinentů za jejich tvorbu.
   A nemohu najít kritický odkaz na to že ženy nemají po věku 30. let vajíčka a tedy období mateřství opustí s trendem emancipace kariéry ale to ovšem nesedí protože nastavení je takové že rodině nepřeje a ten zápřah úžery je prostě gennocídní kdy prostě základ společnosti v nastavení no ano otroků jim neumožňuje žít s platu muže který je tím zcela vyautován v honbě za zisky přenastavování tvůrčích k darmožroutům, kdo chce od chudých k bohatým a tedy se to stává spotřební společností místo tvůrčí a spěje ke krizi produkce se onou spotřebou protože peněz pro potřebné ubývá systémek úroků která je samozřejmě vítaná loutkovodiči na další posílení jejich choutek a vášní absolutizace konqisty inkvizice NWO zamýšlených čipantů s dalšími hrátkami s životy užívaných lenními pány devastů všesměrově civilizace i kultury. Samozřejmě odkaz platí světově s armádou realizace bílými plášťi. A tím mengele s očkováním vlastně nerušeně pokračuje od koncentráků.
   https://www.youtube.com/watch?v=Igh1cd_s8Ro
   Tohle je skoro výsměch v době podmínek kalergiády dle promuslimské osn a WHO.
   https://www.youtube.com/watch?v=yKJLETw0WzY

   https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic

   0OdpovězUpravČvn 8, 2020 10:34

  • proud napsal:

   Chybi mi v tvym tvrzeni slovicko co kdyby,treba,asi,mozna,pravdepodobne a podobny vyrazy,nebo drzis v ruce jasnou studii o skodlivosti,kde a v cem,jak presne,abys mohla strasit smrti lidi z 5G? Pokud jsi dobre sledovala video,pak ses dozvedela ze ani ten pan nezapomel slova jako potencialni,mozne a podobne,ani jednou nerekl ze urcite a co urcite,bavi se v obecny rovine a klade spravny otazky,dava spravny postrehy a varuje pred moznosti skodlivosti zareni,coz je v poradku a osobne si myslim ze to nic zdravyho nebude,ale myslet si neznamena vedet a ja chci vedet,protoze to je dulezitej doplnek k onomu mysleni,dukazy a konkretni jasny informace bez kdyby,mozna a treba,to je to co me zajima. A obecne a zesiroka vidim ty neskutecny mezery v tvrzenich ruznejch lidi bez dukazu a to jak v oficialnich mediich,tak tady na alternative a zda se mi to spatne,alternativa by mela bejt opakem prolhanejch a paniku vyvolavajicich oficialu a mela by se snazit o publikovani overenejch pravd,nebo varovani pred cimkoliv neoverenym,ale bez zaveru ktery nezna!!!

  • proud napsal:

   ........neber to osobne,zkus to videt nezaujate jako se o to snazim ja a tohle mi proste vychazi.Zrovna tvoji prace tady si jinak dost vazim. Jinak souhlasim s tim,ze tyhle veci by vubec nemely bejt povoleny k zavadeni bez vsech schvalovacich testu a studii z praxe a overeni nezavadnosti,o tom absolutne zadna! Co se deje je obecne na pozavirani vsech zodpovednejch a do provedeni potrebnejch testu a overeni odpojeni vsech podobnejch zarizeni,at uz je to treba byt i 1G,nebo 100G,vsechno jedno! Ale jestli chceme "jit dal",je potreba se stat skutene "solidnima" a maximalne korektnima v informovani a zaverech.Coz se ukazuje bejt kupodivu docela komplikovanou zalezitosti,tim spis bysme na tom meli makat. To video je vynikajici a ten clovek je skutecne dobrej,zakladam si ho.

 2. Dana napsal:

  Nechci 5G.Kloknerová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!